Автобус в Крым. Поехать на микроавтобусе из Харькова в Крым и обратно

Опубликовано: 12.12.2017

видео Автобус в Крым. Поехать на микроавтобусе из Харькова в Крым и обратно

Пересечение границы с Крымом. КПП Каланчак 08.06.2017

Відпочинок в Криму колись був мрією кожного другого радянського громадянина. Зараз можна відправитися в Туреччину, Єгипет, відвідати країни Європи. Але при цьому в Ялту, Севастополь, Феодосію та інші міста півострова приїжджають туристи з різних країн світу. Всіх їх приваблює унікальна природа, тепле море і велика кількість визначних пам’ яток. Автобус в Крым. Автобус в Крым. Поехать на микроавтобусе из Харькова в Крым и обратно и обратно.
Відпочинок в Севастополі — це відмінна можливість засмагнути, спробувати свіжі фрукти і ягоди, подивитися на унікальні пам’ ятні місця. Можна довго розповідати про те, чим чудовий цей місто, що найкращий готель Севастополя чекає вас і багато іншого. Ось лише п’ ять основних причин для відпочинку тут всієї сім’ ї.
— Пляжі для дітей. У Севастополі багато пляжів, на яких можуть грати і гратися діти. Дрібна галька, пісок, маленька глибина — все це дозволяє батькам спокійно відпускати дітей плескатися у воді. Температура води в морі вже в червні підходить для купання. Любителі кристально чистих пляжів можуть побувати на Фіоленті або в Козачій бухті.
— Безліч розважальних центрів, пам’ яток. Ви можете разом з дітьми відвідати Діораму і Панораму, побувати на руїнах Херсонеса. Поїздка запам’ ятається надовго, а ваші син або дочка дізнаються багато нового. Якщо обрана вами готель Севастополя знаходиться в межах міста, ви легко доберетеся до музеїв та інших пам’ ятних місць.
— Клімат, створений для кращого відпустки. Приблизно з травня по жовтень можна приїжджати в Севастополь на відпочинок. У червні вода вже досить тепла, а людей не так багато. Оксамитовий сезон — відмінний час для відпустки, якщо ви не любите спеку і більшу кількість туристів.
— Унікальна кухня. У Севастополі можна скуштувати національні страви татар, караїмів, росіян і українців. Дорослі і діти будуть в захваті від східних солодощів, смачних чебуреків і наваристого борщу.
— Чудова готель в Севастополі для сімейного відпочинку. Йдеться про «ОМЕГА Автокемпинг». Це приватний готель, розташований біля самого берега моря. Триповерхова будівля оточена зеленню, поруч є автостоянка, де можуть залишити свій транспорт постояльці готелю. Номери економ-класу — відмінне рішення для бюджетного відпочинку. Крім того, в готелі можна замовити повний пансіон. Працює кемпінг круглий рік, ви завжди зможете зупинитися у нас. Бронювання абсолютно безкоштовне, що зручно для тих, хто планує свою відпустку заздалегідь.


Поездка Харьков Крым и обратно