Форум Бременност и Детско Здраве| Да отгледаш дете е мисия!

Опубликовано: 23.10.2017


За пореден път Puls.bg предоставя възможност на бъдещи и настоящи родители да се срещнат с водещи български специалисти на едно място и зададат на живо своите въпроси към тях по време на емблематичния Форум бременност и детско здраве .

За бъдещи родители
Ако искате да разберете кои изследвания през бременността са важни, за да сте спокойни за здравето на бъдещото си дете; кои са притеснителните симптоми през бременността, които налагат своевременна консултация с лекар; как да превърнете раждането в позитивно събитие , бъдете с нас на 31 март в Sofia Event Center .

Програмата ще бъде ценна за Вас и на следващия ден, когато можете да разберете дали грижите за бебето ще Ви се отдадат. Как? За целта сме поканили водещи лектори, които, освен знания и опит, ще демонстрират на живо и ценни похвати и техники.

За настоящи родители
С раждането на детето вълненията не спират, напротив! Най-горещите въпроси, които ни тревожат като родители, са свързани с правилните грижи за него и укрепване на здравето му. Дали да го гледаме с режим и какъв да бъде той; как да поставим основите на добрия имунитет , ще научите от нашите лектори.

И тъй като здравословно състояние е резултат не само от физическото, но и от емоционално здраве – сме Ви подготвили специален панел, насочен към психология на семейството. Няма начин – трябва да сте подготвени за предизвикателствата на първите детски кризи !

Какво още да очаквате
Както досега на Форум бременност и детско здраве ще има томболи с награди, изложение на детски стоки, детски кът с аниматори за Вашите деца, но и нещо ново… Нека Ви изненадаме на място! Ще издадем само, че сме Ви подготвили специална среща с любими лица !

По време на форума е предвидена и церемония по награждаване на отличените от Вас медици в провежданата от Puls.bg класация „Специалистите, на които имам доверие“ и титулярите от фотоконкурса „Мама, татко и аз“ .

Заповядайте на 31 март (събота) и 1 април (неделя) в Sofia Event Center на нашия Форум Бременност и детско здраве – ще бъде полезно, интересно, вълнуващо и забавно!

От екипа

Очакваме Ви!



Инструкции по эксплуатации, характеристики, форумы техники и электроники - Макгруп


На каждом шагу в своей повседневной жизни мы сталкиваемся с массой технических новинок, без которых уже не мыслим своего существования. Но вы очень сильно обесцениваете их, если не читаете рекомендации по использованию своей бытовой, компьютерной техники или электроники, которые дают производители.

Почему? Потому что, скорее всего, техника имеет много полезных функций, о которых вы даже не подозреваете. Но когда все это прочитать? И, самое главное, где хранить все эти многочисленные документы? А многие из них к тому же напечатаны таким мелким шрифтом, что даже читать их не хочется. Да и вообще, некоторые уже наверняка потеряны, или техника была куплена вами с рук без инструкции по эксплуатации.

Во всех этих случаях вам поможет наш сайт. На нем вы найдете практически любое руководство по эксплуатации. А если его еще нет на сайте, напишите нам – и мы постараемся найти и добавить его. Уже сейчас на сайте размещено более полутора тысяч описаний разной бытовой и электронной техники. В отдельном разделе помещены видеоинструкции, в которых видеоролики чередуются с подробными схемами. Все это дополнено понятными и доступными пояснениями. Количество бытовой и электронной техники, описания к которой вы можете здесь найти, постоянно увеличивается, расширяется список брендов, документы по которым мы размещаем.

Наш сайт при этом не является просто хранилищем схем и документов, это живое сообщество людей. Они общаются на форуме, задают вопросы о способах и особенностях использования техники. На все вопросы очень быстро находятся ответы от таких же посетителей сайта, экспертов или администраторов. Вопрос можно задать как на форуме, так и в специальной форме на странице, где описывается интересующая вас техника. Для этого не нужна даже регистрация.

Мы постарались сделать этот сайт очень удобным, чтобы он мог действительно улучшить вашу жизнь и ваш опыт использования любой современной техники. Поэтому любой материал здесь можно скачать бесплатно, без отправки СМС и без регистрации. В разделе «Видеоинструкции» вы найдете видеоролик и о том, как скачивать файлы с этого сайта. Получить дополнительную информацию о новых моделях различной техники вы можете в нашем разделе «Новости», а в разделе «Статьи» вы найдете интересные истории о необычных способах использования обычной техники или о новых разработках ученых, которые уже в ближайшее время станут реальностью.