Главная Новости

В Луцке запретили выступления передвижных цирков

Опубликовано: 02.12.2016

В Луцке запретили передвижные цирки, в выступлениях которых задействованы животные. Об этом сообщает PRESS-ЦЕНТР со ссылкой на Конкурент.

Как заявила во время сегодняшней сессии Луцкого городского совета директор местного КП «Ласка» Богдана Новарчук, в передвижных цирках практически невозможно создать надлежащие условия, чтобы животным разных видов было там комфортно.

Например, согласно нормам содержания медведя, вольер должен быть площадью 30х3 м, и в нем должен быть бассейн и различные конструкции для комфортного передвижения животного, как в дикой природе. А на самом деле медведей держат в обычных клетках или фургонах, смотрите больше новостей на http://lutsk.eu/ua.

Инициаторы запрета считают, что таким образом, хотя бы в передвижных цирках, можно будет прекратить жестокое обращение с животными. Депутаты городского совета поддержали инициативу зоозащитников, правда с третьего раза.

«Молодятам краще бачити символ сім’ї, а не провідника ОУН»: лучани виступили проти пам’ятника Бандері навпроти РАЦСу

Вже кілька років у Луцьку тривають дискусії щодо місця встановлення пам`ятника Степанові Бандері. Лучани вважають, що пам’ятник провіднику ОУН недоцільно ставити навпроти РАЦСу. Таку думку розділяють і деякі депутати міськради, повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Обозреватель.

Ще коли міським головою Луцька був Богдан Шиба, міська рада ухвалила рішення встановити пам’ятник Бандері біля РАЦСу. Однак за десять років на цьому місці встановили лише бетонний постамент.

Під час прямого ефіру ток-шоу Протилежний Погляд LIVE глядачі взяли участь в опитуванні: «Чи варто встановлювати пам’ятник Степану Бандері у Луцьку саме біля РАЦСу? ». Таку думку підтримало 90 лучан, а проти проголосувало аж 328.

Гості студії погоджуються з більшістю. Так, депутат міськради Сергій Була вважає, що пам’ятник доречніше встановити навпроти прокуратури, а біля РАЦСу краще встановити, наприклад, пам’ятник Матері як символ Берегині нашої держави.

- У РАЦСі люди одружуються, вони виходять, і, мені вважається, що доцільно, щоб там був символ сім′ї, – зазначив він.

Читайте також: Волинянам покажуть «Серце мами Гонгадзе»

З Булою погодився екс-нардеп Анатолій Горбатюк. Він каже, що працівники прокуратури, які слідкують за дотриманням законодавства, повинні щодня, виходячи з будівлі, дивитися в очі провіднику Степану Бандері. Тим більше, ще у 2008 році вулицю Суворова перейменували на вулицю Степана Бандери, тож там пам’ятник виглядав би найдоцільніше. Воїни АТО і ветерани УПА могли б збиратися тут, в центрі міста, на урочисті заходи.

Нагадаємо, ще в березні місцеві мешканці зібрали підписи в петиції про встановлення пам’ятника провіднику ОУН в зеленій зоні, на вулиці Лесі Українки.