Главная Новости

Хата Багата в Івано-Франківську

Опубликовано: 01.12.2016

видео Хата Багата в Івано-Франківську

'Міняю жінку' за 16.04.2013 (7 сезон 5 серія)

В. 10 порад при підготовці до весілля

Декор весільного майданчику - один з найважливіших питань організації свята. Як донести до підрядників свої ідеї та мрії? На чому можна заощадити, а які деталі особливо важливі? Поради і Лайфхак від "Окейчик" допоможуть вам вирішити ці та інші питання весільного декору, на сайте Хата Багата в Івано-Франківську.

1. Навчіться прислухатися до для себя. Мабуть, найскладніше в створенні весілля - це донести свої думки іншій людині. Здесь, як не чудно, краще обійтися без багатослівних описів і скористатися картинами. Якщо зображення не здатне передати ваші ідеї, на допомогу прийде музика чи кіно. Одним словом, краще всього спрацюють не слова, а асоціації. Так ви не тільки допоможете своєму декораторові зорієнтуватися, але і покажете важливі і цінні деталі, які професіонал обов'язково врахує в роботі.

2. Довіряйте, але перевіряйте. Вибирати підрядників і декораторів за відгуками і ботам верно. Попросіть перед початком роботи дизайн-проект, ескізи весілля! На прохання авансу чи повної передоплати. просіть квитанцію, завірену печаткою, адже звичайна розписка немає юридичної сили. Якщо вам відмовляють у проханні - це серйозний привід задуматися.

3. Подружіться з вашим декоратором і флористом. Запам'ятайте, у вас повинно бути абсолютне внутрішнє задоволення всім процесом: від початку підготовки до кінцевого результату. Звичайно, перш за все, важливий професіоналізм і якість виконання задуманої концепції, але в процесі спільної роботи над таким особистою подією, як весілля, важливим фактором стає і людська складова: комфортне спілкування, вміння слухати і розуміти ваші бажання.

4. Не треба соромитися! Спробуйте подумати не тільки про улюблені квіти і палітру відтінків майбутнього весілля, але і речі, які можуть зробити вас щасливою. Може, це улюблені парфуми, музика, картини, місця і спогади . . . Поділившись цим з декоратором, ви очень полегшите його завдання в пошуку ідей. Продумані відповіді на ці важливі питання наблизять вас до бездоганного весілля!

5. Сміливо відкладайте на завтрашний день . . . те, що можна зробити в окремий денек. Будь то тривала фотосесія в стилі принцеси або поїздка в ЗАГС - позбавте для себя від зайвого хвилювання і метушні.
Насолоджуйтесь торжеством вже з ранку. Багато дівчат ставляться до «зборів нареченої» як до важкої праці: фотосесія, продумування виду і поз. В результаті їх чекає відчуття втоми і дискомфорту з самого ранку.

6. Ми пропонуємо просте рішення: задумайтесь про те, чого б вам издавна хотілося. Може бути, ви завжди представляли, як починаєте ранок з келиха прохладного шампанського і снідаєте ніжними тістечками і ягодами на терасі готелю. Або вам до душі ранкова прогулянка на жеребцах . . . Збори нареченої повинні бути приємною частиною весільного денька! Не позбавляйте для себя такового задоволення.

7. Зробіть акцент на гарній їжі. Ресторани рідко беруть на для себя красиве оформлення фуршету або банкетного столу. Стилізація напоїв і страв - це додаткова можливість показати, як вам важливі гості торжества. Тільки уявіть: вони відчують атмосферу свята, ледь опинившись в welcome зоні, і в цьому їм допоможуть оригінальні коктейлі і витончені закуски.

8. Об'єднуйте! Сразу, если пари намагаються раціональніше відноситься до весільного бюджету, ми рекомендуємо розглянути можливість суміщення декількох зон в одну. Наприклад, солодкий стіл та зона побажань будуть чудово поєднуватися з лаунж і фотозоні! Це допоможе не просто заощадити, а направити бюджет на те, щоб посилити найбільш важливі вам позиції.

9. Повірте, що комфорт може бути красивим. Ми за те, щоб гості відчували для себя особливими. Починаючи від брендованих логотипом пари пледів і парасольок, до серветок для макіяжу в жіночих кімнатах. Ваші близькі оцінять ці зусилля і зрозуміють, що ви подбали про их.

10. Розгляньте питання майданчиків з позиціями декору. При обмеженому бюджеті гарненько задумайтесь, де ви хочете провести торжество. Ми радимо не робити ставку на намет, тому що це один з найбільш витратних видів майданчиків. Зверніть увагу на світлі ресторани з нейтральним інтер'єром.

І зрештою, сможете просто звернутись до нас, і ми станемо вам найкращим порадником у оформленні та вбережемо вас від зайвих клопотів)


Love Story - Івано-Франківськ


RoadShow – У Франківську буде своє Громадське.