Викрадачів грошей із сейфу приговорили

Опубликовано: 29.10.2016

Згідно зі звинуваченням, 24 травня цього року, близько 18. 30, двоє безробітних молодиків прибули охоронюваної території, по вул, перейдите kremenchuk.eu. Ярмаркова, 5 В, аби пограбувати підприємця. Перед воротами кожен із их одягнув собі на голову спортивну шапку, із заздалегідь вирізаними отворами для глаз, потім перелізли через ворота. Один із зловмисників бризнув в очі охоронця із балончика дезодорантом «Анти тютюн». Потім вони зв’язали капроновою мотузкою його руки та ноги і віднесли до побутового приміщення.

Дізнавшись про те, що у офісному приміщенні знаходяться готівкові кошти, подільники віджали віконну раму, залізли в середину офісного приміщення. Звідти витягли і металевий ящик, які відкрили виробничому приміщенні та викрали з их 24 000 гривень.

Звинувачені у суді зізналися, що спочатку планували викрасти акумуляторні батареї із навантажувача, який знаходився в цеху, де колись один з их працював. Але если вони почали розбирати навантажувач, охоронець поросив не ламали майно і сказав, що в офісному приміщенні є гроші. Так і виникло бажання заволодіти ще й готівкою.

Трибунал призначив покарання одному грабіжнику у вигляді позбавлення волі на 1 рік та 6 місяців, а іншому - на 1 рік та 3 місяці.