Прикарпатцю загрожує три роки тюрми

Опубликовано: 03.11.2016

видео Прикарпатцю загрожує три роки тюрми

Спецпрокуратура виявила кілька фактів ухилення від мобілізації

В ці дні жінки хочуть значно більше, ніж в інші, привернути до для себя увагу. Учені окрестили шість головних ознак того, що жінка хоче сексу прямо сразу.

Найкращий період, если жінка може зачати дитину – овуляція.  У цей період в жіночих тілах интенсивно коливаються рівні естрогену і прогестерону — основних статевих жіночих гормонів, які відповідальні і за сексуальну привабливість, подробнее тут http://franyk.com/ua/fullnews/222076.

Шість ознак того, що сразу — той самий період, если чоловікові найпростіше спокусити жінку.

1. Вона червоніє.

Якщо ви просто стаєте “рожевою” в присутності чоловіків, в цьому немає нічого соромного. Нове дослідження від Університету Глазго показало, що жіноча шкіра червоніє у присутності чоловіків, навіть якщо та не розглядає його в якості потенційного статевого напарника.

Доктор Бенедикт Джонс гласить, що всьому виною — підвищений рівень гормону екстрадіола. Він посилено постачає кров до шкіри на обличчі, від чого дівчина може мимоволі помітно червоніти.

2. Вона гласить спокусливим голосом.

Если чоловік гласить з дівчиною в період овуляції, то у нього нередко можуть “бігати мурашки по тілу”. Дослідження, опубліковане в журналі Physiology and Behavior, показало, що жіночий глас змінюється протягом усього менструального циклу. В основному змінюється його тембр.

Під час овуляції електрична активність шкіри збільшується на 20%. Крім того, гормони впливають на м’які тканини гортані, гортани і голосових зв’язок, як би “розм’якшують”  їх. А ще регулюють в их рівень крові і води. Все це впливає на тембр голосу, який стає більш узким і “зазиваючим”.


На Дніпропетровщині посадили за ухилення від призову.