10 Дурний Поради для YouTube SEO і відео позиціонування

 1. Чому ви повинні включати відео в вашу маркетингову стратегію і використовувати YouTube SEO?
 2. 10 кроків, які ви повинні дотримуватися для SEO SEO і отримати відео серед "найбільш переглянуті" на платформі
 3. Подбайте про вигляд вашого каналу YouTube
 4. Створення списків відтворення
 5. Досліджуйте свою аудиторію і не втрачайте з уваги свою конкуренцію!
 6. Визначте ключові слова свого відео
 7. Створюйте цікавий, унікальний та релевантний вміст
 8. Виберіть назву "SEO friendly" для вашого відео
 9. Напишіть гарне опис свого відео
 10. Не забудьте використовувати хештеги з YouTube SEO, вони вам знадобляться!
 11. Завантажте персоналізований ескіз, ви будете здивовані!
 12. Надавайте доступ до своїх відео на різних платформах

Звичайно, ви втомилися від читання і слухання, в основному скрізь, що зміст є королем Інтернету , тому ми не збираємося зараз говорити про це.

Але чи знаєте ви, що є і королева Інтернету, яка має свої принади, яким не можна протистояти?

Ми говоримо про онлайнові відео , які вже називаються сьогоденням і майбутнім цифровий маркетинг . Користувачі витрачають більше часу на перегляд відео; вони не тільки роблять це, але й:

78% контенту, що споживається в соціальних мережах, є аудіовізуальним контентом , тому це те, що ваш бренд не може дозволити собі пропустити.

Причина проста: відеоролики цікаві, спільні та легко споживаються . На додаток до цього вони також збільшують коефіцієнти конверсій, сприяють залученню і є економічними (оскільки ви можете зробити їх безкоштовно).

Насправді, 9 з 10 користувачів Інтернету дивляться відео брендів, які їм подобаються, 65% відвідують веб-сайт бренду після перегляду відео та, крім того, розраховують, що в 2018 році онлайн-відео становитиме 84% всього інтернет-трафіку . Це багато!

Отже, якщо ви досі не включили відео у свій контент-маркетинг стратегію, яку ви повинні розглянути; Крім того, якщо ви створюєте власні відео, вам потрібно отримувати максимум від них. І саме тут YouTube SEO вступає в гру .

Фактично, оскільки ми говоримо про відео, ми не можемо забути про найбільшу аудіовізуальну платформу: YouTube, третій найбільш відвідуваний сайт у світі і відповідальний за існування більше 32 мільйонів відео на платформі.

Завантаження відео на YouTube є прекрасним і модним, але якщо ви також можете оптимізувати їх, щоб вони з'являлися в перших кількох результатах пошуку і могли отримати більше трафіку, розмови і, отже, більше грошей?

Це саме те, про що ми навчимо вас з цими 10 надійними методами SEO для SEO, які допоможуть отримати відео на верх YouTube Google . Так, два за одного!

Як тільки ви закінчите читати цю статтю, ви побачите, що YouTube SEO є відносно простим . Якщо Джастін Бібер зміг зробити себе відомим через його відео, не маючи жодного уявлення про це позиціонування , тоді ви можете це зробити, чи не так? 😉

Чому ви повинні включати відео в вашу маркетингову стратегію і використовувати YouTube SEO?

YouTube є другий за величиною пошуковий двигун, що використовується у світі , відразу за Google; і обидва вони з цікавістю належать тій же групі з тих пір, як Google придбав відеоплатформу в 2006 році за 1,65 мільярда доларів .

Сьогодні YouTube отримує один мільярд щомісячних індивідуальних відвідувачів, які здійснюють щомісячні пошуки на 3 мільйони і завантажують 100 годин відео кожну хвилину .

Не тільки це, але якщо б YouTube була країною, вона була б третьою за величиною в світі тільки за Китаєм та Індією, і насправді кожні 1 з 2 людей, які підключаються до Інтернету, знаходяться на YouTube .

Просто зображуйте все, що можна досягти, якщо ви розробляєте хорошу стратегію для YouTube!

Це, як кажуть, все більше і більше малих, середніх і великих компаній знають потенціал онлайн-відео і роблять ставку більше на відео SEO для досягнення кращих результатів, оскільки це економічний варіант в межах досяжності будь-якого бізнесу незалежно від того, наскільки мало .

Незабаром ви теж дізнаєтеся, як використовувати YouTube, щоб оптимізувати свої відео, щоб захопити перші кілька результатів пошуку та охопити багато людей.

10 кроків, які ви повинні дотримуватися для SEO SEO і отримати відео серед "найбільш переглянуті" на платформі

10 кроків, які ви повинні дотримуватися для SEO SEO і отримати відео серед найбільш переглянуті на платформі

Для того, щоб з'являтися в перших кількох місцях на Google і YouTube, завантаження відео на свій канал і розміщення зайвого заголовка не достатньо, замість цього існує серія методів SEO, необхідних для того, щоб ви могли дізнатися, щоб ви могли отримати найбільше від відео-маркетингу, будь то до залучити більше трафіку на ваш веб-сайт , підвищуйте свою видимість , станьте відомими , збільшуйте залученість , генеруйте більше потенційних клієнтів , збільшуйте коефіцієнти конверсій або будь-яку іншу мету, яку ви встановили.

Нижче ми поділимося 10 прийомами, які потрібно застосувати, щоб зробити добре на YouTube:

 1. Подбайте про вигляд вашого каналу YouTube

Підрахунок перших показів , таким чином, схиляйтеся до дизайну каналу YouTube, щоб зробити його привабливим та приємним для перегляду.

Виберіть ім'я користувача, яке ідентифікується з вашим брендом, і те, що ви хочете передати, те ж саме стосується зображення профілю та обкладинки .

Ідеальним є те, що ви вибираєте адаптивний дизайн , тобто той, який адаптований до різних типів пристроїв, а також намагаєтеся зробити хороший опис каналу з ключовими словами, пов'язаними з вашою нішою або ринковим сектором.

Крім того, ви можете помістити відео, що відкривається, у верхній частині каналу, щоб воно відображалося новим відвідувачам, які ще не підписалися на ваш канал (насправді це дуже рекомендований варіант, який використовує все більше брендів).

Відео має бути коротким , представити ваш канал вашій аудиторії , залучати або запрошувати користувачів підписатися , вставивши декілька нотацій.

Тут ви маєте кілька прикладів добре розроблених профілів, RedBull - один з них, оскільки це бренд з більш ніж 5.000.000 абонентів YouTube:

000 абонентів YouTube:

 1. Створення списків відтворення

Наявність усіх ваших відео, класифікованих та перерахованих у різних списках відтворення, буде дуже корисним для організації інформації .

Не тільки це, але й списки відтворення також відображаються в результатах пошуку, які, якщо ви використовуєте їх для групування різних відео на додаток до полегшення повторів усіх відео в цьому списку , також допоможуть показувати канал у результатах YouTube, що може підвищити вашу видимість .

Ikea , наприклад, має різні списки відтворення на своєму каналі, серед них «Fix this Kitchen» та «Get Design & Style Tips», щоб користувачі знали, що дивитися на основі своїх інтересів.

 1. Досліджуйте свою аудиторію і не втрачайте з уваги свою конкуренцію!

Однією з переваг YouTube SEO є те, що вона дуже проста, серед іншого, тому що платформа надає різні звіти та статистичні дані про відвідування; наприклад, вік , стать та місце розташування .

Все це допоможе вам дізнатися, хто бачив ваші відео та хто ваша аудиторія насправді, щоб ви могли отримати уявлення про те, як продовжувати .

Аналіз вашої конкуренції також буде дуже корисним для вас, оскільки ви не тільки зможете побачити, що вони роблять, як вони це роблять і як відбувається для них, але ви також можете побачити, які ключові слова вони використовують. щоб розмістити свої відео .

Улюблені цитати Павла Пікассо про Стіва Джобса були такі:

«Гарні художники копіюють; великі художники крадуть "

Ми вже знаємо, що крадіжка незаконна , але перебування поруч з конкуренцією, щоб отримати хороші ідеї допоможе вам просунутися і дізнатися, куди направити ваші зусилля.

 1. Визначте ключові слова свого відео

Один з найважливіших кроків для досягнення успіху в YouTube SEO займає необхідний час у дослідженні того, що ваші ключові слова будуть , таким чином, граючи його безпечно, коли ви оптимізуєте своє відео.

Існує багато способів зробити це, наприклад, перевірити найпоширеніші пошуки у вашому секторі за допомогою пошуку YouTube або навіть використовувати Google Trends порівняти різні подібні терміни, які шукали і бачили їх тенденції . Є також Планувальник ключових слів Google AdWords щоб дізнатися, скільки місячних пошуків мають певні слова.

Нижче наведено приклад роботи Google Trends. У цьому випадку ми хотіли побачити, які тенденції для « відео-seo » були в Інтернеті; ось результати:

 1. Створюйте цікавий, унікальний та релевантний вміст

Оскільки відео працює добре, вони все ще потребують оптимізації, тому, коли ваша аудиторія розглядає їх, вони роблять це, тому що вони хочуть знайти щось цінне .

Це означає, що ви повинні створювати цікавий , корисний та унікальний контент, орієнтований на задоволення потреб аудиторії . Пам'ятайте, що немає нічого більш прямого, ніж контент-маркетинг, тому намагайтеся відповісти на можливі запитання та зауваження аудиторії у своїх відео.

Якщо ви не знаєте, з чого почати, то використовуйте Галерея вмісту Postcron що допоможе вам знайти найцікавіші теми для вашої аудиторії соціальні мережі .

Крім того, спробуйте зробити відео вічнозеленим , тобто вміст ніколи не вмирає : і перед тим, як завершити відео, додайте заклики до дії на основі ваших цілей: відвідування свого блогу, коментування або обмін ним у соціальних мережах. Ви вибираєте!

І пам'ятайте, що Google класифікує відео на основі того, як люди взаємодіють з ними, тому чим більше відвідувань і взаємодій , тим краще позиціонування .

В основному, Google фокусується на таких аспектах визначення якості відео:

В основному, Google фокусується на таких аспектах визначення якості відео:

Тепер ви знаєте, чого ви повинні шукати!

 1. Виберіть назву "SEO friendly" для вашого відео

Ваш назва є ключовим елементом для YouTube SEO і одним з найбільш забутих, таким чином, ви повинні включити ключове слово- ще більше на початку заголовка.

Крім того, назва відео є однією з причин, з якої люди вирішили натиснути на нього чи ні , як безпосередньо з YouTube, так і якщо ви ділитеся ним у соціальних мережах або надсилаєте його електронною поштою. Таким чином, вам потрібна приваблива і кричуща назва, що закликає до дії . І перш за все, намагайтеся не перевищувати 60 символів .

Майте на увазі, що такі слова, як "порада" , "помилки" , "як" та інші подібні, перевершують інтерес аудиторії та роблять більше титулів, які можна натискати .

Наприклад, якщо у вас є кулінарний бізнес і знаєте, що ваша аудиторія любить шукати рецепти - і що одним з найпопулярніших рецептів є домашні піци - то ідеальною річчю для вас буде оптимізація слів « домашня піца» ”У своєму відео також беручи до уваги слова, які найкраще працюють як рецепт або як .

Насправді, у цьому прикладі можна побачити, як з 58 500 результатів на YouTube для домашньої піци найкраще розташувати ті, які містять "як зробити домашню піцу" або щось подібне:

 1. Напишіть гарне опис свого відео

Ще одним важливим фактором, який потрібно мати на увазі з SEO SEO, є ваш опис , оскільки він впливає на позиціонування більше, ніж ви можете собі уявити.

Причина досить проста: оскільки Google не чує відео, вона використовує текстовий опис для визначення вмісту відео .

Не тільки будь-який опис буде працювати, ви повинні брати до уваги різні вимоги, наприклад:

 • Складіть докладний , пояснювальний та переконливий опис вмісту відео, принаймні, 250 слів , оскільки, хоча користувачеві доступні лише перші рядки, ви бажаєте, щоб відео було розміщено на YouTube. Описи читаються як Google, так і YouTube.
 • Додайте URL-адресу свого блогу чи веб-сайту в першому абзаці, оскільки це збільшує рейтинг кліків, рейтинг кліків для вашого сайту.
 • Включіть ключове слово в перші 25 слів .
 • Використовуйте вказане ключове слово приблизно 3 або 4 рази (не переходьте на цю суму, оскільки Google і YouTube розглядатимуть його як спам).
 • Додайте заклик до дії, щоб повідомити користувачам, що ви хочете, щоб вони ділилися вашим відео, коментарями, підписалися, відвідали ваш блог або будь-яку іншу дію, яку ви хочете виконати.

FitnessBlender , наприклад, один з безкоштовних каналів фітнесу, який дійсно добре працює на YouTube, вони завжди включають повні та привабливі описи з посиланнями та викликами до дії, як показано в наступному прикладі:

Наша порада полягає в тому, що ви витрачаєте трохи часу на створення опису, оскільки ви будете винагороджені позиціонуванням .

 1. Не забудьте використовувати хештеги з YouTube SEO, вони вам знадобляться!

Хеш-теги, які допоможуть вам правильно визначити та розташувати ваше відео , також допоможуть зробити ваше відео відображене у розділі відповідного відео на бічній панелі, тоді як користувачі переглядають інші відео, пов'язані з вашим; це може призвести до нових відвідувань для вас.

Таким чином, включіть всі хеш-теги, які ви вважаєте релевантними, але уникайте тих, які не пов'язані з вашим відео . Як користувач шукає вас? Подумайте про це, досліджуйте та додайте хештеги, щоб ваше відео було включено до певного пошуку. Однак: будьте обережні, щоб не «перевищити оптимізацію» .

Крім того, важливо, щоб ваші хеш-теги часто оновлювалися, щоб отримати максимальну віддачу від нових способів пошуку .

YouTube давно вимкнув можливість публічного перегляду хеш-тегів відео інших, щоб уникнути зловживань, але в цьому прикладі з canalyoutube можна побачити хештеги, які використовуються для одного з їхніх відео Пілатес:

 1. Завантажте персоналізований ескіз, ви будете здивовані!

Перше, що бачить користувач, перш ніж прийняти рішення про перегляд або відтворення відео, - це назва з одного боку, а з іншого - мініатюра .

А можливість вибору відповідного ескізу - це помилка, яка може призвести до втрати сотень кліків , таким чином вибрати найкраще зображення, яке YouTube пропонує вам, або якщо ви є партнером , персоналізуйте зображення і завантажте його, щоб воно супроводжувати назву вашого відео, в основному, формат повинен бути 4: 1 та мінімум 1200 x 720 пікселів.

Нижче наведено кілька прикладів мініатюр , використаних у Postcron, які допомагають збільшити кількість переглядів:

 1. Надавайте доступ до своїх відео на різних платформах

Дайте своїм відео крила і поширюйте їх на різних платформах: через електронну пошту, в соціальних мережах, таких як Facebook або Twitter, і навіть на свій блог або веб-сайт .

Важливо також, коли ви налаштовуєте своє відео, щоб дозволити його спільне використання та вбудовування на будь-який веб-сайт , тому не забудьте позначити своє відео як загальнодоступне .

Важливо також, коли ви налаштовуєте своє відео, щоб дозволити його спільне використання та вбудовування на будь-який веб-сайт , тому не забудьте позначити своє відео як загальнодоступне

Крім того, переконайтеся, що ви визначили правильну категорію для вашого відео , ви також можете включити субтитри, оскільки Google і YouTube використовують цю інформацію, таким чином ви будете досягати кращого позиціонування .

Що ви думаєте про ці 10 порад для YouTube SEO і отримати ваші відео іти ще далі в пошуках і що все це означає для вашого бізнесу?

Тепер ви знаєте, з чого почати так зосередитися на своїй цифровій маркетинговій стратегії , розробити стратегію для YouTube і застосувати ці поради, тому що, без сумніву, якщо ви вкладете трохи часу та зусиль у застосуванні цих порад, кожен раз, коли ви завантажуєте відео , Я дійсно побачу різницю . Це може бути початком чогось великого і залежить від вас!

Чи був цей вміст корисним? Чи збираєтеся ви застосувати цю пораду до свого каналу YouTube? Залиште нам свої коментарі! І перш за все, не соромтеся поділитися цією статтею з усіма, для яких це може бути цікаво, ми всі маємо багато чого дізнатися з YouTube SEO!

А якщо вам сподобалася ця стаття, не пропустіть інші, що стосуються королеви відео, які допоможуть вам отримати максимум із свого каналу YouTube:

Коментарі

Чому ви повинні включати відео в вашу маркетингову стратегію і використовувати YouTube SEO?
Як користувач шукає вас?
Чи був цей вміст корисним?
Чи збираєтеся ви застосувати цю пораду до свого каналу YouTube?