10 кращих плагінів Wordpress для отримання більше трафіку на ваш сайт

  1. Кращі плагіни WordPress для отримання трафіку від пошукових систем
  2. Все в одному SEO Pack
  3. Кращі плагіни WordPress для отримання трафіку від соціальних медіа
  4. Старий пост
  5. Facebook Social Plugin
  6. Опублікувати в Twitter
  7. Facebook Comments for WordPress
  8. Кращі плагіни WordPress для зниження рівня відмов
  9. Рекомендований поштовий модуль
  10. Перевірка непрацюючих посилань

Коли справа доходить до отримання трафіку на веб-сайті WordPress, ви можете отримати багато допомоги, якщо ви використовуєте правильні плагіни. Сьогоднішній пост - це обмін з вами кращими плагінами WordPress, які ми використовуємо на наших сайтах для збільшення трафіку.

Отримання трафіку на веб-сайті не тільки про те, як вони потрапляють на ваш сайт, але й про те, щоб вони там знаходилися і змушували їх повертатися.

Кращі плагіни WordPress для отримання трафіку від пошукових систем

WordPress SEO від Yoast

Це має бути одним з моїх улюблених плагінів SEO, оскільки він дозволяє перевіряти, як дружній пошуковій системі ваш контент, перш ніж ви насправді розмістити його.

Вам надано попередній перегляд того, як буде виглядати ваша публікація в Google, а потім ви можете ввести ключове слово (-и) фокусу, щоб дізнатися, скільки разів вони проходять поштою, назвою, URL-адресою тощо. з'являється в Google, а також опис теж, а це означає, що ви можете вживати заходів, щоб зробити ваш контент більш SEO дружнім, і змусити людей хочуть, щоб натиснути на них.

Все це редагується на сторінці редактора повідомлень, і вона просто стає частиною того, як ви закінчуєте свої повідомлення, а також теги, витяги, категорію та зображення.

Все в одному SEO Pack

Це один з найпопулярніших SEO плагінів для WordPress. Це неймовірно простий у використанні і працює з більшістю плагінів WordPress, автоматично генеруючи META-теги і оптимізуючи титри для пошукових систем.

Його було завантажено більше 9 мільйонів разів, що робить його одним з найпопулярніших плагінів WordPress для SEO. Це займає багато важкої роботи з рівняння, і не покладатися на вас, знаючи, що знання, що професійні SEO хлопці знають, щоб почати отримувати хороші результати.

Це такий плагін, який кожен повинен розмістити в своєму блозі, якщо вони намагаються отримати кращу відповідь від Google, тому що Google важко зрозуміти, тому легше залишати це комусь іншому, хто розуміє краще, ніж ви.

Кращі плагіни WordPress для отримання трафіку від соціальних медіа

Sharebar - слайдер соціальних медіа

Цей плагін є насправді натхненням для цього блогу, оскільки ми отримуємо багато людей, які запитують нас про це, і як ми його налаштували.

Той, який я використовую на Експерт-фотографія називається Sharebar, але існує інша версія, наприклад Digg Digg, яка використовується на цьому сайті. Вони все роблять приблизно те ж саме. Вони дозволяють вашим читачам вибирати соціальні медіа, які вони хотіли б поділитися своїм контентом, хоча це значно полегшує їх, і заохочує їх до цього.

Я впевнений, що ви, напевно, помітили, що вона ковзає вгору і вниз по сторінці, коли ви переглядаєте, так що вона виділяється, і ви знаєте, де її знайти, якщо ви хочете поділитися чим завгодно.

Починаючи з мого маркетингу в Twitter, я завжди роздратований, коли на сайті для фотозйомки немає цього плагіна, тому що це означає, що мені потрібно шукати кнопку для спільного доступу, яку ви не повинні робити, коли ви ефективно працюєте їм користь.

Наявність цього плагіна, як це не пов'язано з жодним плагіном, робить величезну різницю, яку я відразу помічаю. Ви можете додати свій @profile до кінця твітів, щоб TweetDeck попередив вас, коли хтось надішле ваш вміст, і як тільки мій плагін буде встановлено, я почав отримувати набагато більше сповіщень. Це означає, що більше людей бачать мій веб-сайт, а також мій обліковий запис у Twitter, де, якщо вони слідують за мною, є дуже хороший шанс, що вони знову побачать мій сайт.

Старий пост

Я встановив цей плагін на примху, думаючи, що це не дуже багато, але це не могло зашкодити. У мене був весь свій останній контент, створений для твіту через TweetAdder, але нічого не було створено, щоб заохотити людей до перегляду моїх старих сторінок, більшість з яких я вважаю втраченими в архіві. Ви можете змінити налаштування для включення посилань, додавання додаткового тексту, кількості повідомлень на день і багато іншого, навіть можна вибрати скорочення URL-адрес.

Таким чином, з 5 хвилин роботи, ви можете мати всі ваші старі пости сприяти вашому маркетингу Twitter, і почати посилати вам значний трафік, якщо у вас є сильні наступні. Мій наступний зріс до більш ніж 3500 всього за кілька місяців, і він продовжує рости, а також посилати людей на мій Facebook. Facebook insights показав мені точно як успішна моя зв'язуюча до Facebook коли я подивився на мої Дослідження, це сказав що протягом 1 місяця, 635 людей прибули до моєї сторінки, тільки з мого регулярного tweeting про це.

Facebook insights показав мені точно як успішна моя зв'язуюча до Facebook коли я подивився на мої Дослідження, це сказав що протягом 1 місяця, 635 людей прибули до моєї сторінки, тільки з мого регулярного tweeting про це

Facebook Social Plugin

Це плагін, який майже кожен гідний блог має, або, принаймні, його зміна. Офіційна версія Facebook, мабуть, трохи краща, ніж більшість, але менше відповідає моїй темі. Офіційна версія - це велика квадратна коробка, яка привертає увагу читачів, з детальною інформацією про те, скільки людей, як сторінка Facebook, а також деякі імена та обличчя тих, кому це подобається.

Там також є можливість натиснути "Подобається" прямо на сторінці, без необхідності переходити до Facebook, що, на мою думку, є реальною перевагою альтернатив, оскільки читачі частіше натискатимуть її, якщо їм не доведеться виходити на сторінці. Я перейшов до цього плагіна зовсім недавно, і я вже помітив велику різницю в кількості таких, які я отримую.

Я перейшов до цього плагіна зовсім недавно, і я вже помітив велику різницю в кількості таких, які я отримую

Опублікувати в Twitter

Опублікувати в Twitter є плагін, який приймає будь-який вміст, який ви публікуєте на WordPress, а потім розміщуєте його в Twitter, який негайно повідомляє всіх ваших послідовників. Такий тип автоматизації приймається на Twitter, але не на Facebook, оскільки кількість оновлень на день набагато вища, ніж Facebook.

Розміщення на Facebook - це те, що потрібно зробити вручну, оскільки Facebook може виявити, яку програму використовується для розміщення повідомлень, і що віддаляє вентилятор від повідомлення, коли вони знають, що машина написала його. Нещодавно я почав розміщувати на своєму Твіттері менше матеріалу інших людей, а більше про себе, щоб тепер міг використовувати його для трафіку, а не для збільшення сторінки Twitter.

Нещодавно я почав розміщувати на своєму Твіттері менше матеріалу інших людей, а більше про себе, щоб тепер міг використовувати його для трафіку, а не для збільшення сторінки Twitter

Facebook Comments for WordPress

Це плагін, який я мав на увазі встановити через те, як він працює з Facebook, а також WordPress.

Крім того, що це полегшує можливість коментувати публікацію, це також означає, що вони можуть поділитися своїм коментарем на своїй сторінці Facebook з функцією "дописувати до Facebook". Натиснувши на цю функцію, вона дає змогу читачам поділитися своєю думкою у своєму каналі на Facebook, який також ділиться вашим веб-сайтом з усіма своїми друзями.

Завдяки полегшенню коментарів, ви фактично допомагаєте людям знаходити ваш веб-сайт там, де їх не було б раніше. Зображення нижче - це чорна тема, але вона також доступна в білому кольорі.

Кращі плагіни WordPress для зниження рівня відмов

Змінити порядок постів

Це відмінний плагін для зниження показника відмов. Коли відвідувачі переглядають сторінки ваших категорій для більшої кількості повідомлень, одна велика проблема полягає в тому, що вони бачать останні повідомлення.

Що ми знайшли, якщо ми змінимо порядок, щоб показати наші улюблені та найпопулярніші повідомлення, читачі відвідують набагато більше сторінок.

Що ми знайшли, якщо ми змінимо порядок, щоб показати наші улюблені та найпопулярніші повідомлення, читачі відвідують набагато більше сторінок

Рекомендований поштовий модуль

Ми використовуємо цей плагін, щоб показувати наші улюблені публікації на домашній сторінці та нижче публікацій у блозі. Більшість сайтів показують пов'язані, недавні або популярні повідомлення, але ми вважаємо за краще контролювати покази, оскільки ми вважаємо, що ми можемо показати користувачам більш корисні повідомлення, якщо ми робимо це вручну.

Перевірка непрацюючих посилань

Цей плагін є обов'язковим для всіх веб-сайтів WordPress. Він повідомляє вам щоразу, коли посилання на вашому сайті порушено.

Це важливо, тому що, по-перше, якщо сайт порушений, це не добре для SEO. Якщо ви зіпсували посилання, Google вважатиме, що ваш сайт застарів.

По-друге, це важливо, оскільки дає користувачам поганий досвід роботи з вашим веб-сайтом.

Іноді ви додаєте посилання до публікації або змінюєте URL-адресу посилання, і посилання може бути порушено, і якщо ви завжди перевіряєте посилання, ви можете не помітити це. Але завдяки цьому плагіну у вас не буде цієї проблеми.

Але завдяки цьому плагіну у вас не буде цієї проблеми

Один з останніх порад для збільшення трафіку на ваш веб-сайт - це використання веб-сторінки Popup Domination.

Він використовується як плагін, тепер ми розміщуємо все, що дає користувачам кращий досвід.

Це допоможе вам отримати більше трафіку, збільшивши кількість абонентів, які ви можете отримати з вашого веб-сайту (це збільшило кількість переходів на 500%). Потім, коли ви хочете отримати трафік на ваш сайт, все, що вам потрібно зробити, це надіслати своїм абонентам.

Там у вас є, наші 10 головних порад для кращих WordPress плагінів для використання на вашому сайті, щоб отримати більше трафіку.

Докладніше: "25 кращих інструментів SEO для успішного ведення блогів"