10 порад про те, як знайти хороше агентство SEO

 1. Як розпізнати погані та застарілі практики SEO:
 2. Як ви визнаєте хороше агентство SEO?
 3. Чому так багато компаній мають поганий досвід роботи з SEO агентствами?

Якщо ви не дуже знайомі з пошуковою оптимізацією, важко сказати, чи агентство надає надійну роботу чи просто порожні обіцянки. Але є кілька впевнених ознак хорошої поради SEO. Якщо ви не дуже знайомі з пошуковою оптимізацією, важко сказати, чи агентство надає надійну роботу чи просто порожні обіцянки

Тенденція: зростання. Цю криву найкраще переглядати SEO. (Джерело: sistrix.de)

Для багатьох компаній SEO є запечатаною книгою, тому що вони повинні піклуватися про свої продукти та послуги. Таким чином, вони найняли агентство SEO, щоб привести їх веб-сайт до нуля і використовувати Google для створення досяжності та нових клієнтів.

Але як ви знаєте, чи агентство дійсно хороше або просто гаряче повітря - або ще гірше - небезпечне напівзнання? Мабуть, майже кожна компанія вже мала поганий досвід роботи з SEO агентствами. Ви можете досить легко відділити пшеницю від половини.

Ви можете досить легко відділити пшеницю від половини

Семінар SEO від Удо Раафа в Blogfabrik Berlin (Зображення: Jule Müller)

Як розпізнати погані та застарілі практики SEO:

1 - Низька якість і тонкий вміст
Кожен, хто неодноразово публікував один і той же тонкий контент на одній і тій же темі, має величезну проблему, тому що ви робите собі конкуренцію і тим самим анулює будь-який шанс на хороший рейтинг. Хороші агенції SEO завжди будуть раді виробляють першокласний, відповідний зміст які також можна знайти. регулярний (принаймні щомісячний) аналіз Ваші власні рейтинги необхідні для пошуку та виправлення цієї критичної помилки.

2 - Стара тактика: Linkspam, Ключове слово Спам
Оптимізатори, які все ще стверджують сьогодні, з декількома хитрощами, як придбані посилання та спам для ключових слів, ви все ще можете серйозно маніпулювати Google сьогодні, жити в кам'яному віці Інтернету - або просто хочете зробити з порожніми обіцянками. Google в значній мірі ігнорує все, що може бути штучно маніпулювати, і цікавить лише те, чи є вміст добре структурованим і доречним для користувачів. Будь-хто, хто має застарілі терміни, такі як "мета-ключові слова" або "щільність ключових слів" у своєму словнику сьогодні, доводить, що вони більше не є актуальними та втратили зв'язок.

3 - Опублікувати лише публікації в блогах
Блоги важливі для того, щоб бути гнучкими в заповненні певних тем і розробці контенту, але вони не є панацеєю і, звичайно, не єдиним інструментом SEO. Набагато важливіше з'ясувати, з якого контенту, які пошукові терміни і які цільові сторінки дійсно треба знайти. Усі подальші стратегічні заходи повинні бути отримані з цього. Орієнтація на вміст і перегляд конкуренції дуже важлива, тому що ви не можете класифікувати за кожним ключовим словом. Часто також приносить один Оптимізація зручності використання або кілька простих технічних оптимізацій дуже багато.

4 - Штучно знижені показники відмов
Багато SEO-компаній обіцяють низькі показники відмов з одного боку. Але це не має нічого спільного з тим, чи працює сайт, чи ні. Якщо вони потім штучно роздувати номери користувачів у Google Analytics, то це буде авантюристично. Уникайте будь-якої стратегії, що базується виключно на маніпуляціях і оголених числових значеннях. SEO більше не про кількість, а про якість! І це не можна виміряти в цифрах. Ставка кращий вміст як конкурс! Тільки тоді у вас будуть майбутні шанси на хорошу видимість у Google.

5 - SEO à la carte
Коли справа доходить до пошукової оптимізації, ви повинні стежити за всіма факторами одночасно для досягнення довгострокового успіху. Не варто використовувати налаштування ключових слів, лише якщо ніхто не шукає свого продукту за допомогою цих ключових слів. І навпаки, навіть конкурсне дослідження не використовує нічого, якщо ви не оптимізували власну сторінку технічно. Якщо ви тільки хочете купити індивідуальні послуги і таким чином заощадити, замість того, щоб надавати всебічну підтримку, ви можете залишити її в основному. хороші поради SEO завжди повинні бути цілісними і враховувати всі аспекти, інакше це не призведе до бажаного або можливого успіху. Хороший SEO також покаже вам, що ви можете зробити, щоб оптимізувати свій сайт. відповідний SEO-семінари для компаній Їх багато, і вони дуже допомагають ставити під сумнів ваші власні дії.

6 - Гарантований рейтинг за важливими ключовими словами
SEO - це не точна наука, і Google робить все для того, щоб оператори сайту не могли легко керувати результатами пошуку. Алгоритм пошуку постійно змінюється і вдосконалюється. Хороше агентство дійсно може закласти основи для знаходження та усунення проблем. Однак певні рейтинги не можуть гарантувати вам однакові ключові слова в такій динамічній конкуренції з мільйонами конкурентів.
Хто рекламує зі змістовними гаслами, як "гарантована на позиції 1", хоче замаскувати цю складність, тому що з "чимось" кожен може ранжуватися на позиції 1. Це не мистецтво. Мистецтво можна знайти з правильними ключовими словами, а також для генерування продажів.

7 - Дешевий SEO
SEO не те, що ви можете зробити випадково або навіть автоматизовано. Ви повинні глибоко вкопатися і торкнутися всіх елементів веб-сайту, зробити безперервний моніторинг і довго дихати. Це вимагає часу. Ця дія не є унікальною проти декількох сотень євро, як це часто пропонується в спам-листах. Що SEO дійсно коштує і чому ця інвестиція гарантована, ми зібрали в статті нижче. ▶ Вартість SEO

8 - Плата за встановлення
Існує нічого, щоб налаштувати в SEO. Тому плата без конкретного виконання не доречна! Корисні проти цього первинну персональну консультацію або один Семінар SEO побачити, як працює SEO, і зрозуміти, що вона робить і чи працює вона. SEO може зробити багато, як позитивні, так і негативні. Довгострокове співробітництво має ґрунтуватися лише на довірі, а не на будь-яких підписках або знижках.

9 - Немає доступу до Google Analytics
Багато класичні проблеми можуть бути визнані як SEO дуже швидко в вихідному коді веб-сайту або за допомогою спеціальних інструментів. Але якщо SEO повинен працювати з веб-сайтом в довгостроковій перспективі і не мати доступу до Google Analytics і Консоль пошуку Google просив, вам краще витягнути рипкорд. Тому що, щоб мати можливість оптимізувати сторінку, ви також повинні точно знати, як вона насправді використовується. Все інше буде тільки здогадуватися і не серйозно.

10 - Відсутність регулярних звітів
SEO є швидкий темп бізнесу, і все завжди в русі. Тому ви повинні перевіряти продуктивність вашого веб-сайту принаймні раз на місяць і стежити за його розвитком. Це єдиний спосіб зрозуміти, чи правильно й неправильно, і де можна знайти нові гвинти.

Залишився службовець Google Джон Мюллер перегляньте останнім часом Що зміни до Google після перезапуску часто тільки через півроку роблять помітним. Тільки тоді Google повторно оцінив сайт. Так що не відмовляйтеся відразу, якщо немає негайно новаторських поліпшень, SEO є довгостроковим і стійким! Ви повинні витрачати час принаймні на рік, перш ніж ви дійсно зможете побачити, скільки SEO може реально зробити.

Як ви визнаєте хороше агентство SEO?

Хто може краще знати, що є хорошим SEO, ніж Google? На Сторінки довідки в консолі пошуку Google рекомендує, щоб SEO спочатку могла ідентифікуватись з темою веб-сайту і знати про нього. Тільки з задоволенням, мотивацією і певним тематичним розумінням SEO може досягти успіху.

Крім того, консультант SEO повинен задати вам наступні важливі питання:

 • Що робить ваш бізнес або послугу таким особливим і цінним для ваших клієнтів?
 • Хто ваші клієнти?
 • Як отримується дохід вашої компанії і як допомагають результати пошуку?
 • Які інші рекламні канали ви використовуєте?
 • Хто ваші конкуренти?

Завдяки цим питанням агентство SEO отримує огляд пріоритетів і особливостей компанії і гарантує, що вона працює в правильному напрямку, а не тільки за схемою F.

Питання, які клієнти повинні задати потенційним агенціям SEO, включають:

 • У вас є посилання, які ви можете мені показати?
 • Чи дотримуєтеся Ви інструкції Google для веб-майстрів?
 • Ви також пропонуєте додаткові послуги або поради для онлайн-маркетингу для вашої пошукової оптимізації? (наприклад, семінари або підтримка власних операцій SEO)
 • Які результати ви очікуєте протягом якого періоду? Як ви оцінюєте свій успіх?
 • Який зв'язок ви маєте з моєю галуззю?
 • Для багатомовних пропозицій: Який ваш досвід з розробкою міжнародних веб-сайтів?
 • У магазинах: який досвід ви маєте у розвитку інтернет-магазинів?
 • Як довго ви займаєтеся бізнесом?

Тільки тоді, коли ці питання були уточнені і довірені, ви повинні укласти договір з агентством SEO, а не на основі гонорару або обіцянок.

В основному, SEO можна спочатку виміряти, чи існує стійке зростання на ринку Видимість у Google є. Якщо досягнення зростають на найважливіших сторінках загалом (це можна точно виміряти в Google Analytics), SEO робить хорошу роботу. Як правило, SEO повинна бути саморефінансування зростання продажів.

Скільки коштує SEO?
Так багато бюджету ви повинні інвестувати в пошуковій оптимізації.
Ось наш огляд для малих, середніх і великих компаній.

Чому так багато компаній мають поганий досвід роботи з SEO агентствами?

Це пояснюється головним чином помилковими очікуваннями компаній, які вважають, що ви можете забити на Google. Але ці часи остаточно закінчилися! Технічна оптимізація є лише основою, оптимізація контенту - вільний стиль, який вирішує успіх або невдачу.

Багато агентств SEO просто продають дорогі підписки, але вони мають сертифікат про досягнення. Це руйнує репутацію промисловості і не повинно бути. Якщо ви переконані в якості експерта SEO або агентства, ви можете прив'язувати себе на тривалий термін, лише якщо спілкування є зрозумілим і зрозумілим у будь-який час. Якщо ви щось не зрозуміли, нехай це пояснить або отримаєте другу думку. SEO не є ракетною наукою, і кожен крок ґрунтується на даних.

SEO - це інвестиція у ваше майбутнє! І чим раніше ви починаєте, тим краще перспективи успіху.

Наскільки добре розміщена ваша сторінка?
Чи є які-небудь проблеми або навіть помилки, що спричиняють волосся, які легко виправити?
Ваша агенція SEO працює чисто і на основі обґрунтованих даних?

Виклик нашому первісна консультація або відвідайте міну Семінар SEO в Берліні ,

Чому так багато компаній мають поганий досвід роботи з SEO агентствами?
Але як ви знаєте, чи агентство дійсно хороше або просто гаряче повітря - або ще гірше - небезпечне напівзнання?
Як ви визнаєте хороше агентство SEO?
Хто може краще знати, що є хорошим SEO, ніж Google?
Хто ваші клієнти?
Як отримується дохід вашої компанії і як допомагають результати пошуку?
Які інші рекламні канали ви використовуєте?
Хто ваші конкуренти?
Чи дотримуєтеся Ви інструкції Google для веб-майстрів?
Ви також пропонуєте додаткові послуги або поради для онлайн-маркетингу для вашої пошукової оптимізації?