10 преміальних інструментів SEO, які можна спробувати безкоштовно (або дешево)

 1. Преміум SEO інструменти з безкоштовними опціями облікового запису
 2. Преміум SEO інструменти з безкоштовним випробувань
 3. Преміум SEO інструменти за нижчою ставкою
 4. Почесні згадки
 5. Як отримати максимум від своїх передплатних проб

Якщо ви не робите SEO для життя, але хочете зробити великі пошукові роботи з вашим веб-сайтом, вам пощастило. Вам не потрібно платити дорогу щомісячну плату, якщо вам потрібно зробити одноразове дослідження. Нижче наведені дивовижні SEO інструменти, які можна використовувати безкоштовно або дешево протягом обмеженого часу, щоб зробити пошук маркетингових досліджень.

Преміум SEO інструменти з безкоштовними опціями облікового запису

По-перше, давайте почнемо з преміальних інструментів SEO, які пропонують безкоштовні облікові записи для базової функціональності.

MajesticSEO

MajesticSEO

MajesticSEO є інструментом дослідження посилання, який пропонує безкоштовний варіант облікового запису, який дозволяє власникам веб-сайтів запускати докладні звіти на своїх веб-сайтах і обмежений доступ до таких інструментів.

 • Site Explorer - Провідник сайтів дозволяє досліджувати зворотні посилання домену. Він пропонує короткий опис профілю зворотного зв'язку веб-сайту (кількість backlnks, доменів, що посилаються, зворотних посилань .edu тощо).
 • Перевірка ключових слів - знайдіть у нашому індексі ключове слово або фразу, щоб переглянути, скільки разів він з'являється, а також отримати обсяг пошуку для кожного ключового слова.
 • Link Profile Fight - порівняйте профілі зворотного зв'язку двох сайтів графічно з нашим інструментом "боротьба" профілю розширеного посилання.
 • Історія зворотних зв'язків - наш інструмент "Історія зворотних зв'язків" дозволяє оптимізаторам визначити кількість зворотних посилань, виявлених нашими складними веб-роботами для даних доменів, субдоменів або URL-адрес.
 • Масова перевірка зворотного зв'язку - наша перевірка масової зворотної лінії є цінним заощадженням часу, коли все, що ви хочете, є зворотним рахунком для багатьох доменів. Використовуючи просту форму, просто введіть кілька доменів, і ми повертаємо зовнішні лічильники зворотного зв'язку.
 • Majestic Million - перший мільйон доменів * в Інтернеті - перерахований TLD і часто оновлюється. Ознайомтеся з найбільшими мільйонами доменів * в Інтернеті за допомогою інструменту Majestic Million.
 • Comparator - Порівняйте статистику заголовок до 5 різних доменів за допомогою інструмента порівняння сайтів.
 • Інструмент перевірки сусідства - інструмент перевірки сусідства Majestic SEO - це список «сусідів» - або, з технічної точки зору, сайтів, розміщених на тому ж IP.

Вони також пропонують інструмент, що називається Clique Hunter, який може знайти всі «кліки», які посилаються на список доменів, але тільки для платних абонентів. Платні підписки починаються від $ 49 на місяць.

Преміум SEO інструменти з безкоштовним випробувань

Далі, давайте подивимося на послуги, які дають вам безкоштовну пробну версію для використання їх інструментів. Вони є в порядку інструментів, які пропонують найдовші до найкоротших безкоштовних пробних періодів.

Moz

Moz

Moz пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію з повним доступом до набору інструментів SEO. Після безкоштовної пробної версії, плани починаються від $ 99 на місяць на наступні.

 • Open Site Explorer - Дослідження та порівняння зворотних посилань з конкурентами для побудови інтелектуальних і цільових посилань. Визначте верхні сторінки, переглядайте дані про соціальну активність та аналізуйте прив'язку тексту.
 • Followerwonk - Проаналізуйте своїх послідовників, відкрийте глибокі знання про свій соціальний графік, вплив на цілі, пошук біосів у Twitter, спілкування з цікавими людьми та багато іншого.
 • Fresh Web Explorer - Відкрийте нові тенденції в ключових словах, фразах і URL-адресах у найсвіжішому веб-вмісті. Шукайте бесіди про свій бренд, конкурентів або відповідні галузеві терміни, щоб знайти нові згадки та посилання.
 • Rank Tracker - Наше місце Tracker дозволяє перевіряти, відстежувати і контролювати, де ваш сайт потрапляє в Google, Yahoo і Bing. Ми спостерігаємо за вашим рейтингом і даруємо вам спокій.
 • Аналіз на сторінці - отримуйте оцінене націлювання ключових слів на сторінці. Дізнайтеся, наскільки оптимізовані ваші сторінки для цільових ключових слів і покращуйте свій сайт для досягнення найкращої продуктивності.
 • Ключове слово Складність & SERP аналіз - розкрити можливості, визначити, наскільки складно це місце для ключового слова, і отримати потужний аналіз вашого конкурентного ландшафту.
 • Crawl Test - Перевірте свій сайт, щоб побачити, наскільки він доступний пошуковим системам, інформацію про зв'язок і визначити загальні проблеми SEO, які можуть бути системними.

Крім того, не пропустіть лише ресурси своїх членів. Коли ви йдете на вашу Pro Dashboard, прокрутіть вниз, поки не побачите ресурси PRO, які включають веб-семінари, знижки для учасників, а також список головних каталогів, на які ви можете надіслати свій сайт. Я * думаю, що вони повинні бути доступні під час вашої безкоштовної пробної версії, але, оскільки у мене є підписка, я не можу бути впевненим на 100%. Слідкуйте за ними.

Raven Tools

Raven Tools

Raven Tools пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію для свого онлайнового маркетингового набору. Після судового розгляду, плани починаються від $ 99 на місяць для необмежених проектів і веб-сайтів. Хоча вони були спочатку відомі своїм інструментом управління посиланнями, вони також пропонують 30 + інших інструментів для наступного.

 • Дослідження SEO
 • SEO управління кампанією
 • SEO посилання будівлі
 • Аналіз конкурентів SEO
 • Моніторинг соціальних медіа
 • Управління соціальними медіа-кампаніями
 • Вміст
 • PPC Research
 • Керування кампаніями КПП
 • Показники
 • Звітність

Це насправді дуже божевільний, скільки інструментів, які вони вбудували в свою систему для всього, що вам потрібно в онлайн-маркетинговій кампанії.

Орган лабораторій

Орган лабораторій

Орган лабораторій - це проста служба, яка дозволяє відстежувати рейтинги ключових слів у декількох доменах. Вони пропонують 30-денну безкоштовну пробну версію. Після вашої безкоштовної пробної версії, плани починаються від $ 49 на місяць для моніторингу 250 ключових слів у 50 доменах.

Монітор зворотні посилання

Монітор зворотні посилання це зручний інструмент, який попередить вас про нові зворотні посилання на ваш сайт. Це може бути важливим, якщо ви хочете слідувати за ходом вашої служби побудови посилань, переконайтеся, що ніхто не керує негативною кампанією SEO проти вас, і стежте за згаданими посиланнями на вас. Він також пропонує моніторинг ключових слів, моніторинг конкурентних зворотних зв'язків і перевірку статусу всіх ваших зворотних посилань, щоб ви знали, чи змінилися. Плани починаються від $ 19,90 на місяць для моніторингу зворотних посилань для двох доменів. Використовуйте код знижки OFF50NHT5YACN, щоб отримати перші три місяці за ціною одного.

UpCity SEO

UpCity SEO

UpCity SEO пропонує безкоштовну пробну версію (від 7 до 15 днів, залежно від обраного Вами плану) для їх великого вибору SEO, Воронки продажів (CRM) і соціальних інструментів, які допоможуть Вашому малому бізнесу, місцевому бізнесу або сайту зростати. Після судового розгляду плани починаються з 39 доларів на місяць. Ось деякі з найпопулярніших інструментів і функцій, які допоможуть Вашій компанії та сайту зростати.

 • Рейтингові звіти - UpCity покаже, де ви і ваші конкуренти займаєте позицію в Google і на Bing / Yahoo. Вони можуть запускатися щодня та надаватимуть щотижневий звіт вашій електронній пошті.
 • Усунення несправностей на місці - Існує автоматизована перевірка та перевірка сайту, яка допоможе визначити та забезпечити вирішення проблем, пов'язаних з SEO.
 • Управління соціальними медіа та каталогами - Ви можете подавати і керувати своїм іменем і брендами на сайтах соціальних медіа та в каталогах, відстежуючи те, що відбувається, щоб захистити ваш бренд.
 • Backlink Exploration - Існує вбудований зворотний дослідник, щоб ви могли відстежувати, де є ваші зворотні посилання, якими вони є. Це корисно у випадку покарання пінгвіном.
 • Освіта - є освітній центр з усім, як навчитися конвертувати більше продажів, щоб зберегти і розвивати свій бізнес. Все в простому англійському. Це великий ресурс для власників малого бізнесу, нових маркетологів і блогерів.

когнітивнийЕЗ

когнітивнийЕЗ пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію для свого потужного набору інструментів аналізу посилання. Після випробування ціни починаються від $ 19 на місяць - одне з кращих для блогерів і малого бізнесу.

 • Звіти зворотного зв'язку - агрегує дані зворотного зв'язку від декількох різних провайдерів зворотного зв'язку, таких як MajesticSEO, SEOmoz, blekko, ahrefs і SEOKicks в одному місці.
 • Аналіз зв'язків із посиланням - за допомогою нашого аналізу зворотних посилань ви можете стежити за своєю конкуренцією, контролюючи їх зворотні посилання, незалежно від того, скільки вони є. Перегляд великих списків зворотних посилань займе у вас хвилини, а не години, завдяки графікам, які розбивають профіль посилання, що заощаджує багато часу, який ви можете використовувати для інших важливих завдань.
 • Управління посиланнями - за допомогою опції моніторингу ви витратите лише кілька хвилин свого часу на керування посиланнями. Ви побачите чіткий огляд посилань, які змінилися за день до цього, а також за тиждень раніше.
 • Відстеження рейтингу - за допомогою інструменту відстеження рейтингу ви побачите, де ви займаєтеся рейтингом у пошуках проти ваших конкурентів. Таким чином, ви зможете визначити, де потрібно внести зміни, щоб збільшити свій рейтинг і стати першим у вашій ніші.
 • Кампанії - кампанія - це веб-сайт, який ви аналізуєте. Як тільки ви додасте всю інформацію про нього - включаючи конкурентів - ви можете запустити аналіз, а потім отримати точний і детальний звіт на цьому сайті, щоб побачити, як він працює.

Найкраща особливість когнітивноїСЕО? Інструмент Visual Link Explorer, показаний на зображенні вище. Це дає змогу побачити все, що стосується вашого профілю посилання та основного конкурента, з першого погляду. Ви можете швидко побачити все про свій профіль посилання: головну сторінку чи глибокі посилання, високі зв'язки, низьку якість посилань, nofollow проти dofollow, категорію веб-сайту, тип веб-сайту та багато іншого. Ви навіть можете навести курсор на конкретні пункти на досліднику, щоб побачити специфіку цього конкретного посилання та натисніть на нього для отримання більш детальної інформації.

Це найкраще для тих, хто не може повністю зрозуміти будівництво посилань, оскільки він включає в себе безліч різних способів візуалізації вашого профілю посилання разом з вашими конкурентами.

SEMrush

SEMrush

SEMrush є інструментом дослідження КПП / ключового слова, який зазвичай не має безкоштовної пропозиції пробної версії. Але якщо ви йдете на цю посаду SEOBook і натисніть кнопку Пуск безкоштовної пробної кнопки, ви можете отримати 14-денну безкоштовну пробну версію своїх інструментів. Коли ця пропозиція закінчується, ви можете підписатися на один місяць на рівні $ 79,95 або повторювану підписку на рівні $ 69,95 щомісяця.

Крім основних інструментів дослідження ключових слів КПП, вони також мають наступне.

 • Відстеження позицій - інструменти, які дозволяють стежити за рейтингами ключових слів і вашими конкурентами в пошуку Google. Вона також включає в себе перевірку зворотного зв'язку, потенційні покупці оголошень та інші функції.
 • Домен проти домену - Створюйте діаграми, що показують спільність кількох доменів та їхні органічні чи платні ключові слова пошуку.
 • Графіки - Створюйте діаграми на основі кількості ключових слів, трафіку пошукової системи, кількості оголошень, трафіку об'яв і ціни оголошення між кількома доменами.

Що мені дійсно подобається цей інструмент для дослідження вмісту. У головному вікні пошуку введіть ключове слово, на яке ви націлюєте, а потім виберіть один із доменів у розділі Органічні результати для цього ключового слова. Потім натисніть "Органічні ключові слова" для цього домену. Сортування стовпця позиції для відображення найнижчого до найвищого. Потім експортуйте до CSV або Excel.

Тепер у вас буде електронна таблиця, яка відображатиме ключові слова, які входять до домену, а також відповідну сторінку на їхньому веб-сайті. Сортування даних за обсягом пошуку. Це допоможе вам побачити, які ключові слова приносять найбільшу кількість трафіку вашим конкурентам і який тип вмісту буде кращим для цих ключових слів.

Link Prospector

Link Prospector

Link Prospector є потужним інструментом виявлення можливостей для створення посилань. Їх безкоштовна пробна версія - це один безкоштовний кредит, який можна використовувати для звіту про виявлення. Цей інструмент можна використовувати для пошуку різноманітних типів посилань, як показано на зображенні вище, від каталогів до актуальних блогів.

Преміум SEO інструменти за нижчою ставкою

Нижче наведено один з найбільш дорогих інструментів SEO, які пропонують кожному можливість використовувати його за нижчою ціною.

Посилання Інструменти дослідження

Посилання Інструменти дослідження

Посилання Інструменти дослідження є одним з більш дорогих інструментів я зіткнувся починаючи з $ 269 на місяць. На щастя, вони пропонують Daypass що дає вам доступ до найпопулярніших інструментів і звітів протягом 72 годин за 39 доларів США. Ці інструменти включають наступне. Зверніть увагу, що ви отримаєте лише обмежену кількість звітів для кожного, як зазначено в дужках.

 • Швидкі зворотні посилання (10) - Див. Посилання на домен / сторінку, включаючи основні SEO метрики та діаграми протягом хвилини!
 • Швидке порівняння доменів (10) - Порівняйте до п'яти доменів на основі найважливіших показників SEO протягом однієї хвилини!
 • Juice Tool (10) - Отримати детальну інформацію про будь-яку сторінку. Отримуйте дані з типів зворотних посилань до довіри та інформації про домен.
 • Конкурентний ландшафтний аналізатор (15 кредитів) - порівняйте свій домен з конкурентним ландшафтом, щоб визначити ваші сильні та слабкі сторони.
 • Інструмент досліджень SERP (3) - Знайти нові перспективи посилання легко! Ви можете відфільтрувати результати, які є марними для вашої кампанії, і використовувати наші схвалені показники SEO.
 • Контакт Finder (10) - Шукаєте спосіб зв'язатися з власником сайту? Шукайте в Інтернеті відповідних людей та їхні контактні дані.
 • Common Backlinks Tool (3) - Знайдіть спільні зворотні посилання зі сторінок ваших конкурентів. Якщо ви хочете, ми можемо навіть знайти для вас конкурентів!
 • Link Juice Thief (3) - Дізнайтеся, звідки посилаються ваші конкуренти. Якщо ви отримуєте посилання там, ваші конкуренти побічно зв'язуються з вами!
 • Інструмент відсутніх посилань (3) - Знайдіть посилання, які мають ваші конкуренти з сайтів, які говорять про вашу нішу і отримують там посилання!
 • Link Detox (3) - Проаналізуйте всі посилання на ваш сайт і отримайте попередження про токсичні та підозрілі чисти.
 • Strongest Sub Pages Tool (3) - знайдіть найсильніші під-сторінки та підпапки домену та знайдіть найкращу сторінку для вашого посилання!

Якщо ви підозрюєте, що ваш сайт може постраждати від покарання Google, заснованого на поганих посиланнях (або, ймовірно, буде), безумовно, візьміть одноденний та отримайте звіт про Detox, як показано на зображенні вище. Вона буде проходити ваш профіль посилання і сортувати їх по токсичних (безумовно, погані посилання), підозрілі (можливо, погані посилання), і здорові (хороші посилання). Таким чином, ви не знімаєте хороших посилань під час роботи, щоб повернутись до доброї милості Google.

Почесні згадки

Хоча ці інструменти не мають безкоштовної пробної версії, вони добре стоять за ціну своїх унікальних функцій.

Білий парк

Білий парк

Якщо ви працюєте з місцевим бізнесом, Білий парк відкриє унікальні місця для переліку на основі ключових слів і місцеположення. Рахунки починаються від $ 20 на місяць.

Недійсне посилання Finder

Розбиття посилань у двох словах - це процес, де ви знайдете сторінку зі зламаною посиланням. Ви повідомляєте веб-майстру про те, що на цій сторінці є непрацююче посилання. Після того як ви запропонуєте їм корисну пораду, ви даєте їм знати, що у вас є веб-сайт, який буде ідеально підходити для цієї сторінки, сподіваючись, що вони додадуть ваше посилання, знімаючи інший.

Після того як ви запропонуєте їм корисну пораду, ви даєте їм знати, що у вас є веб-сайт, який буде ідеально підходити для цієї сторінки, сподіваючись, що вони додадуть ваше посилання, знімаючи інший

The Недійсне посилання Finder Інструмент дозволяє легко виявляти непрацюючі посилання у вашій ніші. Просто введіть ключове слово, і ви отримаєте пов'язані непрацюючі посилання. Ви просто експортуєте зворотні посилання на цю непрацюючу посилання і починаєте надсилати корисні поради та запити. Ціни на цей інструмент починаються від $ 69 за 10 кредитів у пошуках непрацюючих посилань. Ви також можете використовувати свої кредити, щоб зарезервувати певну непрацюючу посилання, щоб ви могли бути єдиною особою, яка використовує її для створення посилань.

Як отримати максимум від своїх передплатних проб

Є два способи ви можете отримати максимальну віддачу від ваших вільних випробувань і daypasses з будь-яким інструментом SEO.

По-перше, план. Перш ніж почати безкоштовну пробну версію, ознайомтеся з інструментами, до яких ви матимете доступ і з'ясуйте, які веб-сайти / ключові слова ви хочете проаналізувати з ними. Це дасть вам більше часу для використання інструментів і менше часу, щоб дивитися навколо з тим, що ви хочете робити з ними.

По-друге, експорт. Експортувати кожен фрагмент даних можна як Excel / CSV. Якщо у вас немає Microsoft Office, ви можете безкоштовно завантажити Open Office або імпортувати таблиці в Google Drive. Це також допоможе вам витрачати менше часу на аналіз одного звіту та більше часу на створення звітів, які ви зможете проконтролювати пізніше.

Крім того, для інструментів, за допомогою яких ви вводите кредитну картку, щоб розпочати безкоштовну пробну версію, встановіть для себе нагадування, щоб переглянути, чи хочете ви зберегти підписку або скасувати її за два дні до закінчення судового розгляду. Таким чином, ви не будете здивовані потенційно важким зарядом від двох до чотирьох тижнів по дорозі.

Є багато SEO інструментів там - це тільки ті, які я використовував. Які ваші улюблені?

Як відмова від відповідальності, я використовую партнерські посилання для деяких з перелічених продуктів. Вони всі продукти я б рекомендував незалежно від того, чи є у них партнерська програма.

Найкраща особливість когнітивноїСЕО?
Контакт Finder (10) - Шукаєте спосіб зв'язатися з власником сайту?
Які ваші улюблені?