15 чудових хитрощів веб-дизайну, які збільшать ваш SEO

 1. 15 Трюки веб-дизайну для покращення SEO
 2. 1. Дизайн макета
 3. 2. Мобільний дизайн
 4. 3. Схема кольорів веб-сайту
 5. 4. Варіації метатегів
 6. 5. Подвійне видалення бічної панелі
 7. 6. Мінімальний дизайн
 8. 7. Стиснення CSS
 9. 8. Видалення Javascript
 10. 9. Перевірка коду W3C
 11. 10. Перевірка непрацюючого посилання
 12. 11. Дубльована перевірка вмісту
 13. 12. Структура читабельних URL-адрес
 14. 13. Опис ALT
 15. 14. Вибір синтаксису сценарію
 16. 15. Зміст веб-сайту

19-1-2017 Розширений SEO Дизайн сайту

Внутрішнє кодування та візуальний вигляд веб-сайту відіграють важливу роль у пошуковій оптимізації. Основні пошукові системи, такі як Google, Bing і Yahoo, роблять те ж саме під час рейтингу веб-сайтів на своїх пошукових системах .

Ці сайти мільярдів доларів все просівають хороші сайти якості з поганих сайтів якості . Інтернет відкрив світ глобального спілкування. Кожен веб-сайт в Інтернеті має дизайн. Веб-відвідувачі переглядають Інтернет по 14 разів щодня, і з цією швидкістю ми можемо сказати, що World Wide Web є найгарячішим джерелом реклами.

15 Трюки веб-дизайну для покращення SEO

При перегляді в Інтернеті, середній відвідувач має різні очікування від веб-сайту. Перше, що суддя вперше відвідує, - це веб-сайт за загальною продуктивністю та веб-дизайном . Для пошукових систем діяльність веб-відвідувачів надає найціннішу інформацію про веб-сайт. Якщо веб-сайт має дуже високий показник відмов , це може призвести до того, що пошукові системи помітять, що більшість відвідувачів з цього конкретного сайту йдуть швидше, ніж увійти на сторінку, і цей швидкий вихід може бути, оскільки сайт старий, неактивний, неточний для пошуку термін, або має поганий дизайн.

Чим вище показник відмов, тим нижчою буде популярність пошукової системи. Чим нижчими є показники відмов, тим вищим буде рівень видимості веб-сайту і ще більше довіри буде отримано в Інтернеті. Щоб порадувати середнього відвідувача і основних пошукових систем, сайт повинен повернутися до основ і переоцінити його дизайн, свій код і внутрішній SEO . Спосіб створення веб-сайту не може впливати лише на перших відвідувачів веб-сайтів, а також на основні пошукові системи.

1. Дизайн макета

Дизайн макета веб-сайту може зробити перше враження першим відвідувачем і одночасно продемонструвати великий імідж компанії в Інтернеті. Важливо завжди стежити за останніми тенденціями веб-дизайну року. Односторінковий макет - це остання і найбільша тенденція, яка є веб-дизайном. На відміну від стандартної багатосторінкової архітектури, макет однієї сторінки додає новий образ до того, як має виглядати веб-сайт. Зверху вниз відображається легке розуміння і велика вітрина веб-сайту.

Які тренди у трьох веб-дизайнах?
-UI Інтерактивний дизайн
-Множична розкладка
-Відео фони

-UI Інтерактивний дизайн  -Множична розкладка  -Відео фони

2. Мобільний дизайн

Мобільний, нарешті, став глобальним! У світі діють мільйони активних відвідувачів мобільного сайту. Смартфони настільки вдосконалені, що середньому користувачеві мобільних пристроїв зручно переглядати веб-сторінки за допомогою мобільного телефону або навіть легко здійснювати покупку в Інтернеті через мобільний пристрій. Цей великий відсоток користувачів мобільних пристроїв повинен бути задоволений. У цьому році кожен веб-сайт потребує оновлення до мобільного дружнього веб-дизайну. Google і Bing в рівній мірі рекомендують мобільний дружні макети . Маючи мобільний дружній макет є одним з кращих SEO рейтингу факторів року.

Які 3 способи приєднатися до мобільних пристроїв?

- Збільшити розмір шрифту . Мобільні пристрої мають значно менші розміри екрана. Текст на сайті повинен бути набагато більшим, щоб задовольнити мобільних відвідувачів. З більшим розміром шрифту, кожному користувачеві мобільних пристроїв легше читати вміст веб-сайту.

- Додайте тег Viewport . Мета-тег вікна перегляду найбільш рекомендується для кожного веб-сайту для додавання до заголовка кожної сторінки PHP / HTML. Без цього тегу веб-сторінка не відображатиме макет, розроблений для мобільних пристроїв, а макет, створений на робочому столі.

<meta name = viewport content = "ширина = ширина пристрою, початковий масштаб = 1">

- Адаптивний макет . Сьогодні існує багато різних смартфонів і планшетів. Різні розміри екрана мають різноманітну роздільну здатність екрана. Наявність адаптивного макета може усунути недоліки фіксованого макета веб-дизайну. Відповідні розкладки змінюватимуть розміри для кожної точки зупину кожного пристрою.

Відповідні розкладки змінюватимуть розміри для кожної точки зупину кожного пристрою

3. Схема кольорів веб-сайту

Найбільші 500 брендів зі специфікою та деталізацією брендів. Колірна схема веб-сайту має відповідати ідентичності бренда компанії. Кольори можуть надихати почуття . До трьох кольорових відтінків буде сформовано тему. Цього року менше - насправді більше. Білий фон і 2 відтінки монохроматичних / яскравих кольорів дозволять створити привабливу колірну схему сайту.

Веб-схема кольорів Тенденція: Найпопулярнішим монохроматичним виділенням кольорів є синій, м'ятний зелений, фіолетовий, червоний і оранжевий. Перевіряти цей інструмент створити власну колірну схему.

4. Варіації метатегів

Мета-теги повідомлять пошукові системи про назву веб-сайту, опис, ключові слова та індекс. Пошукові системи підберуть на мета-тегах веб-сайту перед тим, як розмістити сайт. Довгохворі ключові слова завжди ранжуються краще, тому що вони дуже унікальні і специфічні. Чим більш конкретний веб-сайт і чим менш загальний, тим кращі шанси, що він буде мати вищу позицію.

Порада з мета тегами : Перевірте свій веб-сайт, щоб побачити, чи є відсутні мета-теги. Кожна сторінка має містити мета-тег.

5. Подвійне видалення бічної панелі

Подвійна бічна панель не просто вийшла зі стилю, але вона завжди зважувала на SEO. Подвійна бічна панель збільшує як посилання, так і мультимедійні файли на веб-сторінці. Занадто багато зображень і зовнішніх посилань зроблять веб-сторінку дуже важкою і повільною. Крім цього, мобільні пристрої не добре адаптуються з подвійною бічною панеллю . Якщо у вас є подвійна бічна панель, рекомендується зменшити вміст на бічній панелі або повністю видалити її.

Заміна подвійної бічної панелі : Білі елементи в бічній панелі після видалення прекрасно!

6. Мінімальний дизайн

Мінімальний веб-дизайн в стилі і SEO бустер! Візуальна якість мінімального веб-дизайну набагато простіше і зрозуміліше . Веб-відвідувачі довели, що вони віддають перевагу мінімальному веб-дизайну набагато більше. A мінімальний веб-дизайн доводиться виробляти привабливий і SEO дружній веб-дизайн!

Мінімальна порада дизайну : Меню веб-сайту є основним джерелом навігації і завжди має бути розміщене в найбільш видимому місці.

Мінімальна порада дизайну : Меню веб-сайту є основним джерелом навігації і завжди має бути розміщене в найбільш видимому місці

7. Стиснення CSS

Веб-сайт може мати гарний зовнішній вигляд, але CSS-кодування зсередини є головним джерелом судження. Веб-сайти, які класифікуються як «добре розроблені», завжди мають мінімальний код CSS. Стиснувши файл CSS, він зменшить кількість ліній і видалити всі дублікати в цьому файлі. Це стиснення також прискорить веб-сайт і приведе до швидшого часу завантаження. Швидка швидкість збільшує продуктивність веб-сайту і є чудовим SEO бустером!

Підказка CSS : Кожен веб-сайт повинен уникати і видаляти будь-який вбудований CSS.

8. Видалення Javascript

JavaScript є одним з найкращих способів створення ефектів інтерактивних веб-сайтів у легкій формі. Однак занадто багато файлів JavaScript призведе до створення дуже важкого веб-сайту, і це може призвести до того, що ефекти JavaScript відтворюватимуться з перервами. Завжди зменшуйте непотрібні та непотрібні файли javascript на веб-сайті.

Порада JavaScript : Всі веб-ефекти JavaScript повинні бути перевірені для всіх браузерів і пристроїв, щоб переконатися, що ефект працює правильно.

9. Перевірка коду W3C

W3C - відмінний інструмент для перевірки внутрішнього кодування веб-сайту. Виявивши помилку сценарію, веб-дизайнер може перейти на наступний крок і виправити всі ці невідомі помилки. Невідомі теги DIV, як відомо, є одними з найбільш поширених помилок у скрипті, і ці типи помилок можуть зіштовхуватися з макетом веб-дизайну .

Підтвердження W3C : W3C Валідатор підсвічує виявлену помилку та надасть швидке рішення під ним.

10. Перевірка непрацюючого посилання

Розбиті посилання на веб-сайті збільшать запити на перенаправлення. Занадто багато переадресацій може призвести до падіння рангів видимості . Усуньте всі пошкоджені посилання на веб-сторінку, виконавши перевірку пошкодженої посилання після запуску веб-сайту на сервер. Перевірка непрацюючого посилання вказує на розташування URL-адрес, які можуть бути порушені. Неправильно написані слова є найпоширенішими речами, які викликають розриви зв'язків.

Поражена посилання Порада : Веб-сервери мають чутливі символи. Порушені посилання також виникають через чутливість персонажа. Використовуйте Крик жаба SEO павук для виявлення непрацюючих посилань.

11. Дубльована перевірка вмісту

Дубльований вміст веб-сайту потрібно негайно видалити . Відвідувачі веб-сайту не хочуть читати дублікати вмісту, а SEO відкидає дубльований вміст на веб-сайті. Видалення дубльованого вмісту ідеально підходить для SEO і для веб-відвідувачів.

Повторюваний вміст Порада : Завжди виконуйте швидку повторну перевірку вмісту після запуску веб-сайту.

12. Структура читабельних URL-адрес

Структура URL-адреси відіграє велику роль у загальній швидкості індексування певного посилання. Наявність хорошої структури URL сприяє хорошому на сторінці SEO. Що таке хороша структура URL-адрес? Хороша структура URL-адрес - це зрозуміле посилання, яке не має занадто великої кількості посилань або номерів.

Найбільш рекомендований формат URL-адрес :
https://example.com/tech/computer-tips/

13. Опис ALT

Усередині сценарію веб-сайту всі зображення повинні мати тег ALT . Ключ до рейтингу в SEO полягає в тому, щоб мати дуже описові внутрішні теги зображень. При описі зображення завжди описуйте детально.

Найбільш рекомендований спосіб описати зображення:
<img src = “webdesignbtablet.jpg” alt = “Чорний планшетний веб-дизайн”>

14. Вибір синтаксису сценарію

Синтаксис, який використовується для створення веб-сайту, є однією з найважливіших речей, які віщуватимуть здатність веб-сайтів налаштовуватися в дизайні та SEO. Три найбільш бажані сценарії: HTML, PHP і Javascript. PHP - справді найкращий сценарій для створення веб-сайту. PHP сумісний з різними базами даних, фреймворками, і це дуже настроюваний скрипт як для SEO, так і для веб-дизайну. Як відомо, веб-сайти PHP набагато динамічніші. Вибір синтаксису сайту мудро є дуже важливим фактором для SEO.

Синтаксис Порада : веб-сайти PHP можна використовувати для малих і великих веб-проектів.

15. Зміст веб-сайту

Веб-контент зайняв трон і стане королем дуже довго. Веб-сайти, які мають великий вміст внутрішньо, є більш автентичними і користуються довірою пошукових систем. WordPress - це безкоштовна система управління контентом, що забезпечує швидкий спосіб легко публікувати та оптимізувати блоги. Чим більше внутрішніх посилань на веб-сайт має веб-сайт, тим більше окремих покажчиків URL-адрес у Google, і більше відвідувачів буде створено на веб-сторінці. Блог також є чудовим доповненням до веб-сайту і надасть відвідувачу вперше веб-сайт набагато більше речей, які можна прочитати на веб-сайті.

Порада щодо вмісту . Кожна публікація повинна бути творчою. Використовуйте зображення з високою роздільною здатністю, жирний шрифт і шрифти Google, щоб зробити публікацію більш цікавою для читачів.


Наявність добре продуманого, чистого і швидкого веб-сайту є одним з основних компонентів для успішного підвищення видимості в Інтернеті. Просунута конструкція призведе до більшої довіри та надійності. Відвідувачі та пошукові системи хочуть того самого, і це точні результати, отримані від професійного та автентичного джерела. Дотримуйтесь 15 веб-дизайну трюки, передбачені вище, і ви будете підвищувати SEO вашого сайту.


дизайн англійська чуйний seo SEO курс WPO дизайн  англійська  чуйний  seo  SEO курс  WPO

Конструкції NTW

Конструкції NTW є досвідченою компанією веб-дизайну, яка спеціалізується на різноманітних послугах в Інтернеті, SEO та графічному дизайні для компаній будь-якого масштабу.


Які тренди у трьох веб-дизайнах?
Які 3 способи приєднатися до мобільних пристроїв?
Що таке хороша структура URL-адрес?