15 WordPress SEO поради для підвищення рейтингу пошукової системи

 1. Вступ до пошукової оптимізації (SEO)
 2. 15 WordPress SEO поради для підвищення рейтингу пошукової системи
 3. 1. Виберіть надійний хостинг-провайдер
 4. 2. Оптимізуйте структуру Вашої постійної посилання
 5. 4. Виберіть SEO-Friendly тема
 6. 5. Уникайте SEO практик «чорної капелюхи»
 7. 6. Напишіть якість, вміст з ключовим словом
 8. 9. Зробіть Ваш вміст доступним
 9. 10. Оптимізуйте зображення
 10. 11. Створення XML-мапи сайту
 11. 12. Використовуйте Google Analytics
 12. 13. Відновити старий вміст
 13. 15. Підвищіть час завантаження вашого сайту
 14. Висновок

Можливо, у вас вже є чудовий, інформативний та добре структурований веб-сайт. Однак, все це буде мало, якщо воно не має високого рейтингу в пошукових системах, як Google. Щоб досягти цього, вам потрібно буде дотримуватися декількох порад з WordPress SEO. Ці методи зв'язуватимуться з пошуковими системами, що ви пропонуєте корисну інформацію, яку можна представити відповідним пошуковим системам.

На щастя, WordPress займає багато клопоту та угадування з реалізації ключових підказок WordPress SEO. Платформа дозволяє легко налаштувати практично кожен аспект вашого сайту (включаючи зображення, письмовий контент, URL-адреси та інше), щоб звернутися до пошукових систем. Є також ряд безцінні плагіни SEO це може допомогти вам.

У цій статті ми надамо огляд того, що SEO поради для WordPress, і пояснити, чому вони настільки важливі. Потім ми обговоримо 15 підказок WordPress SEO, які можуть допомогти вашому сайту піднятися на рейтинг Google. Давайте розпочнемо!

Вступ до пошукової оптимізації (SEO)

Як випливає з назви, Оптимізація пошукової системи (SEO) відноситься до процесу поліпшення видимості веб-сайту (або веб-сторінки) в пошукових системах. Це включає в себе реалізацію ключових слів, які можуть шукати слова або фрази в пошуковій системі, шукаючи вміст, подібний до вашого. Тим не менш, це ще не все, щоб SEO, і просто спам ваш сайт з ключовими словами часто робити більше шкоди, ніж користі . Для того, щоб піднятися на рейтинги, вам також потрібно створити якісний контент і зберегти чудовий досвід користувачів. Вам також потрібно зробити спрощення пошуковим системам "скануванням" вашого сайту.

Пошукові системи працюють, розсилаючи автоматизованих роботів-сканерів, які здійснюють пошук в Інтернеті та збирають дані для компіляції пошукової системи. Ці сканери ( наприклад, Googlebot ) використовуйте складні алгоритми, щоб визначити, на чому йде ваш сайт, і зрозуміти, наскільки корисним він може бути для пошукачів. Кінцеві рейтинги пошукових систем на ваших сторінках будуть залежати від результатів.

Певні поради SEO WordPress роблять його більш імовірним, що сканери високо оцінюватиме ваш сайт , такі як чітка карта сайту, релевантні ключові слова та відсутність повторюваного вмісту. З іншого боку, шкідливі фактори (непрацюючі посилання, спам, повільні часи завантаження тощо) можуть призвести до зниження рейтингу. Тверді WordPress SEO поради включають полегшення для сканерів, щоб знайти те, що їм потрібно, і забезпечення того, щоб фокус вашого сайту і зміст зрозумілі.

Хоча можна підвищити свій рейтинг, інвестуючи в платні оголошення через програми такі як Google Ad Words , Ви просто не може дозволити собі ігнорувати основи SEO. Використання їх допоможе надати вашим веб-сторінкам вплив, якого вони заслуговують. Тепер, коли ми розглянули те, що таке SEO і чому це так важливо, давайте подивимося на деякі важливі поради для покращення WordPress SEO на вашому сайті WordPress.

15 WordPress SEO поради для підвищення рейтингу пошукової системи

Незалежно від того, чи призначений ваш сайт для вашого бізнесу, як особистий блог, або з цією іншою ціллю повністю, наступні поради SEO WordPress можуть значно поліпшити ваші шанси на високий рейтинг за відповідні ключові слова. Давайте пірнути прямо!

1. Виберіть надійний хостинг-провайдер

Одним з найважливіших підказок WordPress SEO є вибір якісного хостинг-провайдера. Це пов'язано з тим, що ваш хост впливає на фактори, такі як час роботи сайту та швидкість завантаження, які є ключовими показниками надійності вашого сайту.

Другою причиною веб-хостингу є важливим для SEO є розташування. Сканери пошукової системи визначатимуть розташування вашого сайту за допомогою кількох показників, включаючи його IP-адресу . Вони роблять це, щоб вони могли показувати ваш сайт як результат пошукачам, які шукають інформацію або послуги поблизу. IP-адреса, призначена для вашого сайту, залежить від місця розташування сервера, на якому розміщено ваш сайт.

С 000webhost наприклад, ви можете гарантувати швидкість і стабільність вашого веб-сайту, щоб підтримувати відмінний SEO:

Наш сервіс забезпечує гарантію безвідмовної роботи на 99% і відмінну продуктивність. Ці дві речі є ключовими, якщо ви хочете реалізувати найефективніші поради з SEO сайту SEO.

2. Оптимізуйте структуру Вашої постійної посилання

Після того як ви вирішили на право веб-хостингу, ви можете встановити про реалізацію інших порад SEO для WordPress. Гарне місце для початку з вашого структура постійної посилання . Постійне посилання - це URL що залишилися незмінними (тобто "постійне посилання"), і кожна сторінка та посада вашого веб-сайту матимуть його.

Існує декілька способів конфігурування пермаленків розширити свій SEO . Наприклад, можна об'єднати ключові слова довгого хвоста (ключові фрази складаються з трьох або більше слів). Ключові слова з довгим хвостом корисні, оскільки їхня довжина може бути використана для передачі конкретної інформації про те, що пропонує ваш вміст. Крім того, зазвичай легше оцінювати ключові слова з довгим хвостом, оскільки вони є менш конкурентоспроможними .

Під час налаштування свого сайту потрібно вибрати структуру постійної посилання які будуть використовуватися для кожної сторінки вашого сайту. Ви можете зробити це, перейшовши в меню Параметри> Постійне посилання на інформаційній панелі. Для кращих результатів SEO, ви хочете вибрати структуру постійної посилання, яка включає в себе ім'я поставленого питання. Це ще більше полегшить сканерам, а також відвідувачам людей, чітке уявлення про те, про що йдеться.

Наступний наш WordPress SEO поради включає пошук якісний SEO плагін . Найбільш популярним плагіном у цьому відділі є Yoast SEO , і ми настійно рекомендуємо його використовувати. Це легкий, надійний, багатофункціональний і надзвичайно простий у навчанні:

Це легкий, надійний, багатофункціональний і надзвичайно простий у навчанні:

Коли ти встановити та активувати плагін, ви побачите нове меню Yoast SEO, коли ви працюєте на посаді. Це дасть вам чітке уявлення про те, які дії ви повинні взяти на свій пост, щоб поліпшити його SEO, через інтуїтивна система світлофорів . Елементи, позначені червоним і жовтим, є областями, які необхідно вирішити, якщо ви хочете покращити SEO вашого вмісту. Наприклад, якщо ви не включили жодного зображення до публікації, це питання буде позначено червоним кольором. Після виправлення воно буде відображатися як зелений (хороший результат).

Yoast SEO також включає в себе багато інших корисних функцій. Передбачено фрагмент фрагментів, який дає змогу побачити, як виглядатимуть ваші сторінки в пошукових системах, можливість вказувати ключові слова фокусу, аналітичні інструменти тощо. Загалом, Yoast SEO є абсолютна необхідність якщо ви хочете, щоб кожен аспект вашого сайту був належним чином оптимізований.

4. Виберіть SEO-Friendly тема

При виборі Тема WordPress Естетика, безумовно, відіграватиме вирішальну роль у прийнятті рішень. Проте, можливо, так само важливо враховувати SEO заслуги теми. Це особливо вірно, якщо ваш сайт призначений для бізнес-додатки , тому що ви, природно, хочете збільшити свій пул потенційних клієнтів.

Є кілька ознак, які відрізняють SEO-дружню тему від решти пакета. До них відносяться:

 • Реактивний дизайн, який гарантує, що він виглядає і працює добре на мобільних пристроях.
 • Швидка швидкість завантаження, що також зменшить показники відмов.
 • Сильні інтеграція соціальних медіа, що полегшить відвідувачам доступ до інформації про ваш сайт.

Хоча це одна з найбільш технічних порад для SEO для WordPress, важливо також, чи відповідає кодування вашій темі кращим практикам SEO. Перевірка того, що тема кодування до пар не дозволить вам запустити проблеми, які можуть викликати простої, непрацюючі посилання та (як наслідок) негативний вплив на ваші пошукові рейтинги.

5. Уникайте SEO практик «чорної капелюхи»

Як ми торкнулися у вступі, спокусливо просто спам ваш веб-сайт з певним ключовим словом, щоб отримати високий рейтинг для цього пошукового терміну. Проте це являє собою a "тактика чорного капелюха" : агресивна, недоречна практика, розроблена для обманювання пошукових систем. Можливо, ви зіткнулися з веб-сайтами з білим текстом на білому фоні (прихований текст) або використовуєте переспрямовані посилання. Це також тактика «чорного капелюху», і вони часто виходять з ладу на своїх користувачів.

Щоб уникнути ненавмисного використання тактики чорного капелюха, розумно ознайомитися з ними. Хороший спосіб почати - це переглядати веб-сайти перерахування більш поширених практик чорної капелюху (які включають в себе начинку alt-tag ключових слів, використовуючи помилкові прив'язки ланок тощо). Необхідно також розглянути можливість ознайомлення з правилами для веб-майстрів Google або Bing щоб дізнатися, які поради SEO для WordPress вони рекомендують уникати.

Нарешті, використання твердого WordPress SEO плагін, як Yoast SEO виявляється безцінним, коли мова йде про уникнення чорної капелюх тактики. Це тому, що плагін буде перерахувати шляхи ви можете поліпшити ваш SEO законно, і уникнути рекомендацій будь-які поради WordPress SEO, які могли б отримати вас у біду.

6. Напишіть якість, вміст з ключовим словом

М'ясо і картопля з твердим SEO, а також сильний сайт в цілому, є якісний вміст . І сканери, і люди-читачі зможуть помітити статті, які були переповнені ключовими словами або скопійовані з іншого джерела. SEO-дружній контент є унікальним, додає цінності, зосереджує увагу на певній темі, і є дуже доступним для спільного використання. Створюючи цей тип контенту, ймовірно, що читачі зможуть більше повернутися до інших. Це, у свою чергу, буде вказують на сканерів що ваш сайт має високий рейтинг.

Звичайно, ключові слова як і раніше є важливим інструментом у вашому розпорядженні, якщо вони не використовуються. Незважаючи на те, що ви, можливо, зможете розпізнати ключові слова, які користувач може ввести в пошукову систему, шукаючи вміст, подібний до вашого, він планує провести дослідження популярності та конкурентоспроможності різних термінів. Наприклад, використання ключової фрази типу «лак для деревини» часто дає менше переходів, ніж a ключове слово long-tail наприклад, «лак для патіо», оскільки останній є більш конкретним і менш конкурентоспроможним. На щастя, є багато зручних інструменти планування ключових слів доступні, щоб допомогти вам вибрати оптимальні умови для вашого вмісту.

Ні WordPress SEO поради повністю завершуються без обговорення зовнішніх і внутрішніх посилань. Зовнішні посилання (ті, що вказують на сайти поза вашим доменом) надають пошуковим системам більш чітке уявлення про нішу вашого сайту і допомагають підвищити довіру. Природно, від того, залежать ваші посилання позитивно чи вони достовірні і доречні . Внутрішні посилання також важливі , оскільки вони надають сканерам більш чітку картину структури та ієрархії вашого сайту.

Це дуже важливо для оптимізації якірний текст як для внутрішніх, так і для зовнішніх посилань. Використовуючи ключові терміни як прив'язувальний текст і посилаючись лише на авторитетні та відповідні джерела, ви допомагаєте сканерам зрозуміти тип вмісту, який ви надаєте. Пам'ятайте, що, хоча це може бути спокусливо, просто спам ваш вміст з внутрішніми і зовнішніми посиланнями становить тактику чорного капелюха. Кожна посилання, яку ви використовуєте, повинна мати чітку мету.

Наступний з наших порад SEO для WordPress є за кадром техніки. Під час перегляду сторінок результатів пошуку (SERP) ви, можливо, помітили, що інформація зазвичай відображається в певному форматі. Ви побачите назву та URL-адресу, а потім фрагмент тексту з самого вмісту. Обидва тексту ( Мета опис ) і кінця URL-адреси публікації ( слимак ) можна використовувати для покращення вашого SEO:

Швидкий і простий спосіб зробити це, знову ж таки, використовувати плагін Yoast SEO. Після завантаження та встановлення плагіна, ви зможете перейти до меню Yoast SEO для будь-якого блогу, над яким ви працюєте. Там ви можете налаштуйте кулю повідомлення , і додати мета опис . Для досягнення найкращих результатів потрібно використати основне ключове слово своєї публікації в обох випадках.

9. Зробіть Ваш вміст доступним

Для того, щоб збільшити вашу читацьку аудиторію і піднятися на рейтинги пошукових систем, дуже важливо переконатися, що ваш вміст такий якомога більше в соціальних мережах. Чим більше експозиції має ваш вміст, тим більша ймовірність того, що вона має бути пов'язана. Наявність цих типів "зворотних посилань" вказує на релевантність вашого вмісту сканерам. Цей фактор також підсилює важливість створення якісного контенту, оскільки читачі частіше поділяють цінні, унікальні та цікаві частини.

Ви можете підвищити шанси спільного використання вмісту:

 • Досліджуючи, який вміст у вашій ніші найчастіше використовується.
 • Додавання кнопки соціального обміну на ваш веб-сайт.
 • Реалізація привабливих заголовків і зображень.
 • Враховуючи те, що теми є тенденційними, і бачити, чи можна пов’язати їх із вмістом.

Звичайно, для того, щоб ваш вміст можна було легко розділити, його потрібно спочатку знайти. Таким чином, реалізація WordPress SEO поради, які ми вже обговорювали (використання довгого хвоста ключових слів, посилань і належним чином структурованих постійних посилань, наприклад), також підвищить ймовірність того, що ваш вміст буде спільним.

10. Оптимізуйте зображення

Крім того, щоб зробити ваш сайт більш візуально привабливим, зображенням може бути призначений текст, який допомагає оптимізувати ваші повідомлення та сторінки. Цей текст може бути у вигляді підписів, назви зображення та "alt tags" (які використовуються для опису того, що зображення для читачів з порушеннями зору).

На щастя, WordPress робить цей процес простим. Коли ви натискаєте кнопку " Додати медіа" в WordPress, перейдіть до бібліотеки медіафайлів і виберіть зображення, ви зможете переглянути деталі вкладення цього зображення. Там ви можете редагувати заголовок зображення, підпис, текст і опис, щоб стратегічно реалізувати ключові фрази.

Пам'ятайте, що зображення, які є громіздкими або низькою якістю, можуть негативно вплинути на ваш SEO. Таким чином, ви також повинні переконатися, що вони правильно стиснуті та налаштовані. Існує доступні кілька плагінів WordPress що може дуже допомогти в цій сфері.

11. Створення XML-мапи сайту

XML Sitemaps надзвичайно корисні для передачі важливої ​​інформації ботам про частоту оновлень і змін вашого сайту. Ви також можете додати теги <priority> до XML-мапи сайту, щоб показувати сканери, які сторінки важливіші за інші. Наприклад, якщо користувач намагався придбати інструменти з вашого інтернет-магазину, вони отримали б більше корисної інформації зі сторінок вашого будинку та продукту, ніж зі сторінки " Зв'язатися з нами ".

Yoast SEO має спеціальну функцію для генерування XML Sitemaps (багато інших плагінів, пов'язаних з SEO, також пропонують цю функцію). Після створення можна надіслати його Консоль пошуку Google . Це дозволить вам переглядати дані сканування та індексації, які потім можна використовувати для налаштування та поліпшення пошукових термінів та інших стратегій SEO відповідно. Багато інших плагінів, пов'язаних з SEO, також пропонують цю функцію, оскільки Sitemaps є одним з найважливіших підказок SEO для WordPress.

12. Використовуйте Google Analytics

Google Analytics може служити відмінним інструментом для оцінки ефективності SEO-сайтів, запропонованих WordPress. Його можна використовувати для перегляду органічний (не оплачений) показники трафіку, а також тип пошукових термінів, які ведуть відвідувачів вашого сайту. Більш того, Google Analytics надає корисний огляд продуктивності, явно вказуючи, які сторінки завантажуються занадто повільно.

Налаштовуючи Google Analytics на WordPress це простий процес, описаний у наступному відео:

Після завершення налаштування можна перейти до звіту> Придбання на інформаційній панелі, а потім вибрати розділ " Усі звіти ". Це дасть ваш сайт загальну перевірку здоров'я SEO, показуючи, скільки відвідувачів досягають вашої сторінки за допомогою органічного пошуку. Крім того, ви отримаєте доступ більш вишукана аналітика які відстежують популярні сторінки, ефективні пошукові терміни тощо.

13. Відновити старий вміст

Якщо у вас є старий вміст блогу, який є популярним, доступним для спільного використання та досі актуальним, має сенс його повторно опублікувати . Це особливо вірно, якщо ви не можете поставити достатній час і енергію на написання нової посади за тими ж самими лініями. Проте важливо підкреслити, що просто не копіювати, вставляти та публікувати повідомлення не рекомендується.

Замість цього, ви захочете взяти час, щоб належним чином оновити старі повідомлення в блогах. Це буде включати в себе оновлення інформації, коригування фокусу там, де це необхідно, і (звичайно) відповідність дати й часу публікації. Ви також повинні бути впевнені, що пройти через блог, який ви перевидаєте, і переконайтеся, що кожна посилання все одно призводить до відповідних (і робочих) сторінок.

Останній відгук, який потрібно виконати при перевиданні старого вмісту відповідно до наших порад з SEO для WordPress, - це усунення будь-яких старих коментарів. Ці коментарі можуть стосуватися аспектів фрагменту, які не були оновлені, що може зробити ваш вміст приуроченим.

Ніщо не свідчить про ненадійність сайту як зламані посилання . Звичайно, і відвідувачі, і сканери не будуть високо цінувати ваші сторінки, якщо вони містять посилання на нікуди. На щастя, спільнота WordPress пропонує декілька способів виявлення та усунення порушених посилань.

За допомогою плагіна Перевірка непрацюючих посилань , Ви можете легко відстежувати посилання, виявляти ті, які більше не працюють, і видалити або замінити їх. Це один з найважливіших порад для SEO WordPress на будь-якому сайті. Зрештою, веб-сторінки знижуються або переміщуються щодня.

Варто також пам'ятати, що внаслідок виникнення проблем можуть виникати порушені постійні посилання файл .htaccess вашого сайту . Вибираючи якісного хостинг-провайдера, наприклад, 000webhost.com, ви можете отримати легкий доступ до основних файлів вашого сайту, щоб виправити цю проблему.

15. Підвищіть час завантаження вашого сайту

Нарешті, ми дістаємося до останнього з наших порад з SEO WordPress. На додаток до збільшення ставок відмов , повільний час завантаження може нанести хаос з SEO вашого сайту . Це тому, що сканери, як швидкість завантаження фактора Googlebot, в рейтингу сторінок. В ідеалі ваші сторінки завжди повинні завантажуватися за 2 секунди .

Щоб отримати чітку інформацію про поточний час завантаження вашого сайту, можна скористатися подібним сайтом Інструменти Pingdom . Якщо результати менше, ніж зоряні, існує ряд речей, які можна зробити, щоб покращити їх, наприклад:

Вибір життєздатного веб-хостингу також може поліпшити час завантаження. Наприклад, 000webhost забезпечує швидке завантаження з надійним завантаженням, що дає вам більше часу для того, щоб зосередитися на інших порадах SEO WordPress.

Висновок

Якщо ваш веб-сайт не на першій або другій сторінці відповідних результатів пошукової системи, він може бути і невидимим. На щастя, процес максимізації SEO вашого сайту є легким і досяжним, коли ви дотримуєтеся декількох простих підказок WordPress SEO. Незважаючи на те, що ваш сайт може не досягти бажаної позиції номер один, реалізація кожного з наведених вище рад значно покращить ваші шанси.

SEO поради для WordPress, які ми охопили є кожною важливою частиною вашої загальної стратегії SEO. Ці поради SEO для WordPress допоможе вам зробити речі настільки легкими, надійними і актуальними, наскільки це можливо для ваших читачів і сканерів пошукових систем. Якщо ви переконаєтеся, що ваш сайт працює швидко і ефективно , реалізує добре досліджені ключові слова, і уникає чорної капелюшної тактики, ви будете добре класифікуватися в найкоротші терміни.

Чи є у вас які-небудь інші поради з WordPress SEO, щоб поділитися з іншими читачами? Дайте нам знати про них у розділі коментарів нижче!

Чи є у вас які-небудь інші поради з WordPress SEO, щоб поділитися з іншими читачами?