25 кращих ключових слів для вашої роботи Пошук створити свій особистий SEO

 1. Створення вашого особистого SEO з вашими кращими ключовими словами
 2. Ключові слова Про Вас, особисто:
 3. Ваше ім'я - найважливіший набір ключових слів.
 4. 2. Ваше місцезнаходження (або ваше цільове місцезнаходження)
 5. 3. Ваші мови
 6. 4. Вища освіта або вища освіта
 7. 5. GPA - тільки нові гради!
 8. Ключові слова для ваших професійних цілей:
 9. 7. Ваша промисловість
 10. Ключові слова для вашої історії роботи :
 11. 9. Поточний роботодавець
 12. 10. Колишні посади
 13. 11. Колишні роботодавці
 14. 12. Волонтерство
 15. Ключові слова для ваших професійних кваліфікацій та головні досягнення:
 16. 14. Ліцензії, що стосуються Вашої професії
 17. 15. Інструменти та методи, специфічні для конкретної професії та конкретні галузі
 18. 16. Програмне та апаратне забезпечення, специфічне для конкретної роботи або галузеве
 19. 17. Відповідні закони та правила
 20. 18. Інтернет-інструменти та програми, що стосуються вашої роботи або професії
 21. 19. Відзнаки, нагороди, визнання та патенти
 22. 20. Промислові, професійні та / або технічні назви та скорочення
 23. 21. Сертифікати або інші докази професійних або галузевих знань
 24. 22. Клієнти та / або категорії клієнтів
 25. 23. Великі проекти
 26. 24. Відповідні промислові та професійні організації
 27. 25. Ваші публікації
 28. Нижня лінія
 29. Докладніше про ключові слова та особисті SEO:

До Сьюзан П. Джойс

Дослідження CareerBuilder, опубліковане в серпні 2018 року, показало, що роботодавці рідше контактують із заявником, яких вони не можуть знайти в Інтернеті, оскільки вони "очікують, що кандидати матимуть участь в Інтернеті". *

Зрозуміло, що знайомство в Інтернеті сьогодні не є обов'язковим Зрозуміло, що знайомство в Інтернеті сьогодні не є обов'язковим. Для більшості фахівців це означає повний профіль LinkedIn і послідовну видимість всередині LinkedIn.

Але, просто мати профіль LinkedIn НЕ достатньо, якщо ви не звертаєте уваги на ваші ключові слова.

Щоб знайти, практикуючи ефективні особисті SEO є необхідністю.

Реклама

Вибір і розміщення потрібних ключових слів є ядром ефективного SEO (пошукової оптимізації) . Використовуйте ці терміни в потрібних місцях у резюме, додатках та соціальних медіа (особливо LinkedIn), і ви знайдете їх.

Без потрібних ключових слів (для вас), в потрібних місцях (профіль LinkedIn, резюме, додаток), ви невидимі в Інтернеті, і роботодавці явно не люблять невидимих ​​кандидатів на роботу.

Ключові слова, буквально, є ключем до пошуку.

Ключові слова - це пошукові терміни, які використовуються людьми для пошуку того, чого вони хочуть у пошуковій системі, соціальній мережі або системі відстеження заявників.

Якщо рекрутер шукає користувача, який має досвід роботи з Microsoft Word, ваше ім'я не відображатиметься в результатах пошуку, якщо ваш соціальний профіль або резюме не містить точний термін Microsoft Word. Microsoft Office, продукт, що включає Microsoft Word, не відповідає вимогам , тому ви не будете включені до результатів пошуку терміну Microsoft Word, якщо ви також не включите цей термін до документів.

В даний час більшість програмного забезпечення не дуже розумні або прощають. Більшість систем не зрозуміють, що для того, щоб бути успішним адміністративним помічником, потрібно знати Microsoft Word. Отже, якщо термін "Microsoft Word" використовується в описі завдання, ваші документи або профіль, ймовірно, не будуть розглядатися людиною, якщо вони також не містять цього точного терміну.

Навіть якщо у вас є такий досвід, ви невидимі, якщо ваш соціальний профіль або резюме не включає термін, який шукається, наприклад, "Microsoft Word" у нашому прикладі.

Створення вашого особистого SEO з вашими кращими ключовими словами

Подумайте, як рекрутер, який заповнює роботу, яку ви бажаєте виконати далі. Як ця робота описана в оголошеннях про вакансії? Які навички, інструменти тощо потрібні?

Перегляньте список нижче і оберіть, що саме вам підходить. Розробляйте свої ключові слова на основі таких категорій інформації:


Ключові слова Про Вас, особисто:

1. Ваше професійне ім'я

Більшість людей не вважають свої імена важливими ключовими словами, але в наші дні пошукові системи та соціальні медіа ...

Ваше ім'я - найважливіший набір ключових слів.

Якщо ваше резюме або візитна картка для " Едвард Джонс ", але ваш профіль LinkedIn для " Ед Джонс " (або навпаки), ви зробили важким для рекрутера або роботодавця, щоб зробити зв'язок між ними, які Найбільше потрібно зробити. Відсутність профілю LinkedIn є негативним для більшості професіоналів, тому використання різних імен може пошкодити можливості для вас.

Потрібно послідовно використовувати ту саму версію свого імені для свого профілю LinkedIn, резюме, бізнес-карти, професійні електронні листи, теги і значки нарад, а також іншу видимість, щоб вербувачі, які проводять дослідження, можуть "з'єднати точки" між вами та Вашу професійну видимість.

[Читати Ваші найважливіші ключові слова для отримання додаткової інформації про уникнення помилкової ідентифікації в Інтернеті та Особисте керування репутацією в мережі для нової необхідності сьогодні.]

2. Ваше місцезнаходження (або ваше цільове місцезнаходження)

Згідно з LinkedIn , "Більше 30% рекрутерів використовуватимуть розширений пошук за місцем розташування".

Використовуйте найкраще місце для вас, але у вас є певне місце, оскільки використання країни є занадто загальним. Якщо ви не маєте розташування, це заважатиме вам у більшості пошукових запитів. Якщо це доречно для вашого місця розташування, використовуйте як місто, так і штат, а також регіональні назви - наприклад, Окленд, Каліфорнія, і East Bay Area, або Манхеттен і Нью-Йорк - так ваш профіль знаходиться в результатах пошуку.

НЕ Вкажіть адресу. Найбільше включають місто та державу. Читайте Як безпечно публікувати свою контактну інформацію на LinkedIn для важливих порад.

3. Ваші мови

Якщо ви розмовляєте більше ніж однією мовою, зрозумійте, які мови можна говорити. Також вкажіть свій рівень володіння мовою - від "рідного" через "базовий" або "елементарний" і чи можете ви читати, писати і / або говорити мовами.

Щоб продемонструвати свої навички на декількох мовах, створіть профіль LinkedIn у кожній з них. LinkedIn дозволяє і заохочує це, і це відмінний спосіб привернути увагу до завдань, які вимагають людей, які можуть говорити і писати більш ніж однією мовою.

4. Вища освіта або вища освіта

Включіть ваш вищу освіту та школу. Також включіть ваш головний якщо ваш ступінь є нещодавній та ваш головний має відношення до вашої цільової роботи.

5. GPA - тільки нові гради!

Якщо ваш середній бал вище середнього, і ви шукаєте свою першу роботу після коледжу, включіть свій середній бал.

[Читати Поліпшення вашого GPA після закінчення навчання для секретного, але чесного способу представити кращий середній бал.]


Ключові слова для ваших професійних цілей:

6. Ваша цільова назва роботи

Заголовок завдання, яке ви бажаєте виконати далі, бажано версії, що використовуються вашими цільовими роботодавцями, є дуже важливим набором ключових слів.

Коли ви сумніваєтеся в тому, який саме посада використовуєте, станьте людиною, подібною до цього, - "Старший адміністративний помічник / Виконавчий помічник". Обидві версії посади включені, тому ваш профіль буде знайдено незалежно від того, який термін використовується для пошуку.

7. Ваша промисловість

Вкажіть свою галузь (поточну або цільову): цивільне будівництво, машинобудування, управлінський консалтинг, маркетингові дослідження, медичні прилади, нанотехнології, біотехнології, охорона здоров'я тощо.

Обов'язково виберіть поточний термін, який використовується для опису вашої галузі. Наприклад, використовуйте "інформаційні технології" або "ІТ", а не застарілі терміни "ІСУ" або "інформаційні системи управління".


Ключові слова для вашої історії роботи :

8. Поточна назва роботи

Ваші поточні посади також важливі ключові слова. Зосередьтеся на стандартних робочих місцях, які зараз використовуються вашими цільовими роботодавцями, особливо якщо поточний (або колишній) роботодавець (и) використовував нестандартні назви.

Наприклад, якщо ваш роботодавець називає вашу роботу "Майстром підтримки ІТ" (не звичайним терміном, а не тим, який використовують ваші цільові роботодавці), станьте особою, що зрізає, - змініть назву вашої роботи на "Майстра ІТ підтримки / Старшого IT Технік підтримки »або те, що вам подобається.

9. Поточний роботодавець

Якщо ви зараз працюєте, вкажіть ім'я вашого поточного роботодавця (якщо ви не перебуваєте в конфіденційний пошук ).

10. Колишні посади

Ваші попередні посади часто є важливими ключовими словами, оскільки вони можуть свідчити про глибину досвіду та знань. Знову ж таки, стандартизуйте назви робочих місць, які зараз використовуються вашими цільовими роботодавцями, щоб цей досвід був знайдений і оцінений належним чином.

Як і у випадку з поточною посадою, якщо колишній роботодавець назвав вашу роботу незвичайною або просто застарілою, станьте людиною, що має косу, - змініть цю посаду, щоб використовувати поточну термінологію, яка є точною і доречною для вас.

Наприклад, можливо, ваша посада 10 років тому була «Менеджером проекту MIS». Поточна термінологія для цієї роботи - "IT Project Manager", тому відредагуйте цю посаду як "MIS / IT Project Manager". Мета полягає в тому, щоб бути точними, використовуючи сучасні технології.

11. Колишні роботодавці

Зокрема, якщо ви працювали у відомих і шанованих компаніях у вашій галузі чи галузі, обов'язково включіть ці назви компаній, навіть якщо ваш досвід існував більше десяти років тому.

12. Волонтерство

Якщо ви волонтером будь-де, включіть, що ви робите, і для кого ви робите це, особливо якщо це допомагає заповнити розрив у працевлаштуванні та / або пов'язано з вашою кар'єрою. Роботу та назва організації є відмінними ключовими словами.


Ключові слова для ваших професійних кваліфікацій та головні досягнення:

13. Ваші навички

Бажано зосередитися на навичках, які найбільше користуються попитом на потрібну роботу (наприклад, керування P&L, використання Microsoft Word і Excel, керування 18-колісним колесом, керівництво командою проекту тощо), навіть якщо вони є не навички, які ви використовуєте в основному для своєї найновішої роботи.

Це ключові критерії пошуку для рекрутерів за допомогою LinkedIn Recruiter. Читайте Таємниця до потужного профілю LinkedIn SEO: Кваліфікація та навички для деталей.

Згідно з LinkedIn "Користувачі з 5 або більше перерахованими навичками контактують (повідомляються) до 33 разів більше рекрутерами та іншими членами LinkedIn і отримують до 17x більше переглядів профілю ."

14. Ліцензії, що стосуються Вашої професії

Додайте ліцензії, якими ви володієте, які показують, що вони кваліфіковані для виконання потрібної роботи, включаючи організацію, яка здійснює ліцензування, та кількість років, протягом яких ви володієте ліцензією.

15. Інструменти та методи, специфічні для конкретної професії та конкретні галузі

Додайте відповідні інструменти та методи, які ви використовуєте або які є кваліфікованими для використання через навчання, освіту та / або досвід (наприклад, MRI, Mastercam, LEED тощо).

16. Програмне та апаратне забезпечення, специфічне для конкретної роботи або галузеве

Включіть програмне забезпечення, необхідне для вашої цільової роботи, яку ви використовуєте або пройшли навчання для використання, особливо якщо це унікальне для вашої роботи, галузі або професії (наприклад, SAP, ASP, FileMaker, Microsoft Office, Microsoft Word).

Додайте будь-яке конкретне обладнання, яке може знадобитися для вашої цільової роботи, якщо у вас є досвід його використання або пройшли навчання для його використання, зокрема, якщо воно є унікальним для вашої роботи, галузі або професії (наприклад, монітори серця, сканери, навіть різні версії смартфони, якщо вони стосуються роботи).

Реклама

17. Відповідні закони та правила

Якщо для вашої цільової роботи необхідний досвід, розуміння або підготовка з конкретних законів або правил, - включайте назви цих законів і правил, наприклад, ITAR / EAR (Міжнародний регламент з питань зброї та регулювання експорту) або відповідність Sarbanes-Oxley (SOX).

Зверніть увагу на те, що і весь термін (наприклад, "Sarbanes-Oxley") і абревіатура ("SOX") включені. Знову ж таки, це має означати, що ваш профіль буде знайдено незалежно від того, яка версія назви закону включена.

18. Інтернет-інструменти та програми, що стосуються вашої роботи або професії

Включіть інструменти та програми Інтернету, які ви використовуєте або кваліфіковані для використання через навчання, освіту та / або досвід (наприклад, Facebook, LinkedIn, Hootsuite, Google Analytics, AWS, AdWords тощо).

19. Відзнаки, нагороди, визнання та патенти

Якщо ви працювали місяцем, продавець року, або отримали інше визнання від вашого роботодавця, клієнта або клієнта, або вашої професії або галузі, обов'язково включіть їх. Якщо ви створили щось, що було запатентовано, додайте ці терміни до своїх профілів у соціальних мережах (у LinkedIn є розділ, спеціально для патентів), використовуючи повне ім'я (-и), опис (-и), багатий на ключове слово, і номер патенту s.

20. Промислові, професійні та / або технічні назви та скорочення

Чим більше скорочень; тим краще, якщо вони відповідають вашому досвіду та освіті. Включіть також те, що вони представляють, лише у випадку, якщо хтось шукає повний термін, наприклад, Рання освіта дитини (ECE) або ISO (International Standards Organization).

21. Сертифікати або інші докази професійних або галузевих знань

Включіть всі докази професійних знань або досягнень, особливо зосереджуючи увагу на тих, які є поточними, наприклад, застосовні курсові роботи, курси післядипломної освіти, професійне навчання, навчання на робочому місці та сертифікати тощо.

Примітка. Якщо ви маєте дозвіл федерального уряду на безпеку, бути дуже обережним про оприлюднення рівня очищення в соціальних мережах, особливо якщо він класифікований. Якщо ви подаєте заяву на роботу, яка вимагає спеціального оформлення, ви можете включити цей дозвіл у заявку, припускаючи, що робота не є аферою.

22. Клієнти та / або категорії клієнтів

Зверніть увагу на ті групи клієнтів, які потребують ваших послуг, наприклад, національні роздрібні торговці або малі та середні підприємства (малі та середні підприємства). Якщо один з ваших клієнтів був дуже відомою або шанованою компанією або особою, як Міністерство оборони або Уоррен Баффет, включіть ці імена - якщо відносини не будуть класифіковані або конфіденційні.

23. Великі проекти

Якщо ви брали участь у будь-яких великих проектах, назвіть і опишіть їх, виділивши відповідність вашої цільової роботи.

Якщо проект не має офіційної назви (не обов'язково!), Створіть описовий, наприклад, "впровадження корпоративного WiFi". Потім коротко опишіть проект, включаючи важливі та релевантні ключові слова, та оцініть його, якщо це можливо.

24. Відповідні промислові та професійні організації

Включіть галузеві та професійні організації або товариства, до яких ви приєдналися (плюс членство в комітеті та чинність або колишні посади офіцерів), і як довго ви були членом комітету.

25. Ваші публікації

Якщо ви написали будь-які книги, білі папери або статті, які особливо стосуються роботи або професії, на яку ви орієнтуєтеся, обов'язково включіть їх. Це дивно легко створити книгу Kindle на Amazon.com.

Нижня лінія

Зробіть дослідження, щоб визначити найкращі ключові слова. Потім укажіть ці терміни відповідно до вашого Профіль LinkedIn , резюме, робочі програми та інша професійна видимість в Інтернеті.

 • НЕ бути неточними або оманливими! "Режим маркетингу" прекрасний; режим шахрайства не є хорошою довгостроковою стратегією. Люди звільняються за те, що вони лежать на своєму резюме або роботі, навіть коли брехня виявляється після декількох років роботи.
 • НЕ безглуздо вказувати або повторювати ключові слова. Це відоме як "забиття ключових слів", і технологія легко розпізнає її і ігнорує ці профілі. Отже, розміщення ключових слів, навіть у білому тексті, є смертельною помилкою.
  Замість цього включіть ключові слова логічно до вмісту свого профілю. Надійний профіль, з описом кожної вашої роботи та роботодавців, пропонує безліч можливостей, щоб природно включати ваші ключові слова.

Читайте Як оптимізувати правильні ключові слова для ваших резюме для методів дослідження та використання кращих ключових слів. Оптимізація резюме для пошуку роботодавця або рекрутера повинна підвищити ефективність вашого резюме.

Докладніше про ключові слова та особисті SEO:

* Відповідно до Серпень 2018 року дослідження опубліковано CareerBuilder : "Майже половина роботодавців (47%) стверджують, що якщо вони не можуть знайти кандидата на роботу в Інтернеті, вони менш схильні викликати цю особу на співбесіду - 28% кажуть, що це тому, що вони люблять збирати більше інформації перед викликом 20% заявили, що очікують, що кандидати матимуть участь в Інтернеті.

Про автора...

Онлайн експерт з пошуку роботи Сьюзен П. Джойс з 1995 року спостерігає за роботою в Інтернеті та вивчає онлайн-навички пошуку роботи. Ветеран Корпусу морської піхоти США та нещодавній відвідувач в Школі управління MIT Sloan, Сьюзан - дворазовий випускник, який має випускників працював у сфері людських ресурсів у Гарвардському університеті та в консалтинговій фірмі. З 1998 року Сьюзен була редактором і видавцем Job-Hunt.org. Слідкуйте за Сьюзен на Twitter в @jobhuntorg і далі Facebook , LinkedIn .

Як ця робота описана в оголошеннях про вакансії?
Які навички, інструменти тощо потрібні?