5 крутих CMS інтернет-магазинів

 1. PrestaShop
 2. Magento
 3. ZenCart
 4. osCommerce
 5. VirtueMart
 6. рекомендую:

Серед можливостей інтернет простору ми використовуємо можливість придбання будь-яких товарів, речей, послуг. Все більше і більше роздрібних продавців вважають за краще використовувати інтернет для продажу своїх товарів і послуг, і вони не помиляються. Ось короткий список переваг, якими може скористатися власник фізичного магазину, щоб спокійно собі продавати товари через інтернет використовуючи CMS, а не послуги каталогів або конструкторів.

Якісні шаблони веб-магазину, які зроблять красивим зовнішній вигляд Вашого інтернет-магазину. Дуже важливо, щоб ваш віртуальний магазин випромінював якість у всіх сенсах, включаючи його зовнішній вигляд. З безкоштовними і преміальними темами ви можете бути впевнені, що отримаєте веб-магазин, який буде виглядати так, як вам би хотілося.

Безлімітне управління каталогом продуктів. Продукт є основою електронної комерції, а ви в ідеалі хочете, щоб ваша CMS надавала можливість необмежених продуктів і категорій, а також атрибутів продуктів, щоб ви могли створювати вражаючі і експансивні каталоги продуктів.

SEO дружелюбність. Легкість і простота - це два ключових слова, які потрібно запам'ятати. Легкість SEO означає, що CMS не є важким, і, отже, для ПС простіше сканувати сторінки, створені за допомогою СЕО плагінів. Простий SEO має на увазі надання SEO-функцій, таких як дружні пошукові URL-адреси, метатеги і опису.

Процес оплати, який породжує довіру. Просто правильне кількість вимог до інформації, тільки правильне кількість кліків і просто правильне розташування сторінок - всі ці рецепти зроблені для того, щоб звести до мінімуму відмова від покупки, що впливає на конверсію.

Настроюються тарифи на доставку і податки. Продаж не завершена до тих пір, поки ви не спроектуєте ціну для клієнта. Кінцева ціна не буде розраховуватися до тих пір, поки у вас не буде правил для розрахунку ставок доставки і податків. Таким чином, CMS eCommerce повинен надати вам можливість визначати правила, що пройшли оцінку, щоб продаж був автоматичної, а не вимагала ручного втручання.

PrestaShop

Для найвимогливіших продавців, для електронної комерції не так багато CMS, які відповідають багатофункціональності PrestaShop. PrestaShop з більш ніж 310 функціями, які допоможуть вам поліпшити бізнес, знаходиться прямо вгорі алеї для тих продавців, які не визнають нічого, крім самого повного набору функцій в CMS, які вони використовують для інтернет-продажів. Завдяки потужному управління каталогом з диференційованими дисплеями продуктів, вбудованими функціями SEO, швидкому та ефективному механізму перевірки, інтегрованими платежах, маркетингових інструментів і безпеки, PrestaShop виступає в якості єдиного рішення для інтернет-магазину, в якому потребують невеликі, середні, великі продавці.

Збільште з одного продукту до тисячі за допомогою CMS з потужним каталогом. Система PrestaShop дозволяє вам легко і ефективно управляти вашими продуктами, що ніколи не стане проблемою для розширення каталогу продуктів. Один клік оновлює каталог ... Неймовірний адміністративний інтерфейс, який полегшує складну обробку каталогу товарів, а також параметри імпорту та експорту, які допомагають вам здійснювати масові зміни в jiffy - це всього лише кілька потужних функцій системи управління каталогами PrestaShop. Ви також можете сортувати продукти, управляти атрибутами і пропонувати масові знижки за кілька кліків.

Інтеграції сайтів. PrestaShop дає свої повноваження, орієнтовані на продажу, пропонуючи вам можливість створювати нові канали продажів через списки продуктів на інших сайтах, таких як Amazon і eBay. Це також допомагає підвищити рейтинг пошукових систем ваших веб-сторінок. EBay поставляється як інтегрований варіант продажу, тоді як додавання інструментів дозволяє інтегрувати інші веб-сайти.

Налаштуйте поведінку вашого інтернет-магазину. Прямо від вказівки кількості продуктів, видимих ​​на сторінці, для визначення того, коли з'являється продукт «Додати в корзину», існує достатня гнучкість настройки, пропонована PrestShop. Ви також можете налаштувати спосіб відображення повідомлення Out of Stock для глядачів.

Перехресні продажі, продаж цифрових товарів і безмежні категорії. Безпроблемний, просунутий і обмежений доступ до продажів - це те, на чому PrestaShop фокусується, щоб запропонувати вам, а перехресні продажі і функції продажу цифрових товарів пройшли довгий шлях щоб це забезпечити. Об'єднавши аналогічні продукти разом, ви можете зробити додатковий продаж і, отже, дати поштовх до великих доходів. Також ви можете запропонувати цифрові товари через скачування. Ви також будете працювати з необмеженими категоріями, продуктами і атрибутами, які містить PrestaShop.

Більше від PrestaShop, щоб допомогти вам більше продавати і продавати:

 • Порівняння продуктів, що дозволяє замовнику краще приймати рішення про покупку; підвищення швидкості конверсії потенційних клієнтів
 • Багаторівнева навігація, полегшує клієнтам пошук продуктів в цікавих для них категоріях, а також підвищення показників SEO на веб-сайті
 • Розширене управління запасами, яке дозволяє управляти запасами з декількох складів, генерувати замовлення на поставку, управляти частковими поставками і т. Д.
 • Відфільтрований пошук по атрибутам продукту, щоб допомогти клієнтам знайти відповідний для них продукт
 • Параметри, що дозволяють клієнтам писати огляди продуктів і ділитися улюбленими продуктами з друзями

Magento

200 000 компаній, які вже мають магазин Magento, довіру, яким користується ця CMS, незаперечно. CMS поставляється у різних пакетах, задовольняючи потреби стартапів, а також швидкозростаючих бізнес-центрів. Magento CMS, створена на основі багатого досвіду клієнтів є основною перевагою. Легкість, з якою Magento може бути налаштований у відповідності до потреб бізнесу, вимагає величезної кількості інтелектуальних інструментів, які спрямовані на те, щоб допомогти вам зберегти, а також розширити свій потік клієнтів і орієнтовану на зростання філософію, яка проходить через весь набір функцій, пропонований Magento все це деякі з відмінних елементів CMS Magento eCommerce.

Поштовх до ваших онлайн-продажу. Завдяки кільком інструментам, які допомагають привернути більше трафіку, підтримуйте і обслуговуйте існуючих користувачів, масштабується до більшої кількості транзакцій з повним контролем, щоб вирішити, як буде працювати інтернет-магазин, Magento - це все для того, щоб швидко зростаючий бізнес отримував більше онлайн-клієнтури .

Підвищіть якість обслуговування клієнтів за допомогою персоналізованих рекламних акцій. Ви можете орієнтувати клієнтів індивідуально і масово, відстежуючи їх поведінку при покупці, а потім плануючи купони і знижки відповідно. Також соціальний обмін дозволяє швидко передавати пропозиції і рекламні акції, а також дозволяє вашим аудиторіям ділитися сторінками продуктів зі своїми друзями.

Вбудовані функції SEO для поліпшення видимості веб-магазину. Якщо ви не видно в ПС, навіть найкрутіші пропозиції не зможуть конвертуватися в продажу, саме тут Magento вступає в гру і дозволяє вам бути видимим на сторінках результатів пошуку в провідних пошукових системах. Завдяки карті Google, налаштованим метатегах і ключові слова, дружнім URL-адресами та описами SEO, Magento допомагає вам відправити веб-магазин в верхні ряди сторінок результатів пошукової системи.

СЕГМЕНТАЦІЙНИЙ продаж. Magento допомагає вам поглянути на маркетингову перспективу вашого бізнесу, надавши вам достатні ресурси, щоб допомогти вам сегментувати клієнтів до чинних профілі, засновані на таких критеріях, як перший раз або повторні продажі, демографія і корзина покупок і історія покупок.

Magento має набагато більше можливостей і досвіду продажу захоплюючого для бізнесу; ось головні з них:

 • Функціональність продуктів, заснованих на правилах, допомагає вам просувати певні продукти в певні розділи, щоб ваші рекламні зусилля були більш релевантними і отримували винагороду за високий коефіцієнт конверсії
 • Прикріпіть персоналізовані коди купонів до бюлетенів і декільком іншим рекламним методам, щоб гарантувати, що ваш інтернет-магазин завжди активний з точки зору активності клієнтів і отримання доходу
 • Створюйте настроювані веб-сайти прямо з єдиною адміністративною панеллю, щоб повністю контролювати ваші веб-продажу, навіть якщо у вас кілька рівнів прав
 • Виберіть із сотень доданих розширень, які допоможуть вам виконувати певні функції
 • Налаштуйте свій інтернет-магазин для декількох валют і податкових класифікацій, щоб зробити ваш магазин воістину міжнародним.

ZenCart

Ось CMS eCommerce, який бере «технічність» з концепції продажів Інтернету, надаючи дивно просту в установці і навіть більш зрозумілу настройку веб-магазину. Легкість установки і розуміння досягається за рахунок крутих функцій? На щастя, відповідь НІ! ZenCart ставить вимоги власників бізнесу на передній план і будує платформу для продажу навколо потреб, тим самим гарантуючи, що перші спроби просування в області інтернет-продажів матимуть позитивний результат для електронної комерції, на який власники можуть розраховувати, щоб увійти в інтернет дуже швидко. Завдяки відмінній настройці і широким можливостям управління продуктом, продукт легко догоджає малим і середнім бізнесам, ZenCart - це безпроблемна навігація в галузі електронної комерції для більшості користувачів.

Достатні функції управління продуктом. Вам знадобиться кілька хвилин, щоб вивести свій перший продукт на продаж, використовуючи інтуїтивно зрозумілий адміністративний інтерфейс, що надається ZenCart. Надбудова під назвою Easy Populate дуже корисна, якщо ви хочете створювати продукти оптом. Ви не знайдете нічого поганого в варіантах управління продуктом, випущеними ZenCart. Огляд продуктів дозволяє вашим клієнтам говорити і ділитися своїм досвідом покупки, особливості управління запасами дозволяють вам максимально легко управляти своїми вимогами до продажу і запасів, а автоматичне створення мініатюр робить ваші сторінки продуктів більш привабливими, оскільки вони представлені в результатах пошуку.

Велика інтеграція платіжних шлюзів. Більшість широко використовуваних платіжних шлюзів автоматично інтегруються з ZenCart. Додавання додаткових платіжних шлюзів дуже просто, і вам просто потрібно скопіювати деякі файли в потрібні місця, щоб їх активувати.

Управління запасами харчування. Прямо від розрахунку вартості доставки відповідно до ваги до тарифікації з фіксованою ставкою, ви можете впроваджувати всі види суднових цінових прогонів з використанням ZenCart. Аналогічним чином, податки також легко обробляються і обчислюються і підтримуються для декількох регіонів.

Легка і гнучка звітність. Правильно і зручно створені звіти допомагають приймати рішення, які можуть мати значний позитивний вплив на ваші доходи. Завдяки безлічі корисних звітів, що надаються ZenCart, ви зможете постійно вдосконалювати свій вибір продукту.

З ZenCart у вас є керована платформа електронної комерції, яка об'єднує розширені функції продажів в добре викладених і розгалужених меню; ось погляд від кошеня ZenCart:

 • Ви можете додавати нескінченні категорії і продукти, а також мати досить корисні функції управління атрибутами, які дозволяють підготувати досить вражаючий каталог продуктів
 • Ви можете додати завантаження контент для продажу, включаючи аудіофайли і PDF-файли
 • Додайте інформаційні бюлетені, купони банерів, подарункові карти та інші маркетингові інструменти для управління корисними рекламними кампаніями
 • Доступні безліч безкоштовних шаблонів ZenCart, які допоможуть вам швидко і без будь-яких витрат підготувати готовий дизайн веб-магазину
 • Календарі подій, інтеграція Facebook, карти Google - деякі з додаткових віджетів, які можуть допомогти вам добре продати

osCommerce

Встановіть, налаштуйте шаблон, додайте продукти і почніть продавати їх - чи може це бути простіше? OsCommerce об'єднує всі функції продажу, які будь-який маленький і середній бізнес може створити віртуальний магазин, а потім додає більше в пул функцій, щоб звернутися до більш великим компаніям з передовими потребами в продажах. Крос-браузерна сумісність, багатомовна настройка, необмежені категорії та продукти і інтегровані платіжні шлюзи роблять osCommerce надійним торговельним рішенням для всіх видів бізнесу. Більш того, він встановлює масштаб кілька конкурентів, надаючи безкоштовну модернізацію і підтримку протягом усього життя - дві функції, які багато говорять про довгострокову життєздатність вибору osCommerce як платформи CMS для електронної комерції.

Легка і безпечна продаж. Легкодоступні і добре переглядаються каталоги продуктів, які osCommerce дозволяє вам підтримувати довгий шлях в тому, щоб змусити клієнтів дотримуватися вашого інтернет-магазину. Крім того, osCommerce гарантує, що ваш веб-магазин пропонує інтуїтивну навігацію для користувачів, а також зручну кошик, щоб спростити управління покупками. Клієнти можуть отримувати автоматичні пропозиції по продуктах і відповідні пропозиції по продуктах і можуть використовувати кілька способів перегляду та пошуку каталогу продуктів в віртуальному магазині osCommerce.

Особливості, що дозволяють зробити покупки клієнтів більш привабливими. osCommerce робить набагато краще, ніж деякі зі своїх конкурентних систем управління контентом eCommerce, пропонуючи кілька функцій, таких як огляди продуктів, статус замовлення для історії покупок клієнтів і електронні повідомлення про оновлення продуктів.

Розширення клієнтської бази та просування незапланованої покупки. Завдяки кільком інтелектуальним функціям, таким як функція «Що нового», «Пошук супутніх товарів», спеціальні пропозиції, інформаційні бюлетені та повідомлення по електронній пошті, osCommerce дозволяє вам ініціювати кілька незапланованих покупок з боку клієнта, тим самим надаючи великий імпульс вашим доходам.

Кілька магазинів, які обслуговують різні регіони. Якщо ви хочете створити розрізнену віртуальну модель продажів з різними магазинами для різних географічних регіонів, ви знайдете багатовалютні і багатомовні функції osCommerce, гідні похвали. Крім того, ви можете керувати кількома магазинами з адміністративного інтерфейсу osCommerce.

У OsCommerce також є ще кілька функцій, які полегшують для продавців можливість активувати свої інтернет-магазини без будь-яких проблем і з достатнім контролем:

 • Порівняння продуктів, щоб ваші клієнти розглядали ваш сайт як надійний варіант покупки, який дозволяє їм відточувати самі відповідні продукти
 • Функції імпорту / експорту, які дозволяють легко вносити масові зміни на ваш сайт
 • Купони, які ви можете використовувати для просування певних категорій продуктів
 • Шаблони електронної пошти, які спрощують вам підключення до клієнтів
 • Надбудови, які допоможуть вам виконувати певні функції в вашому електронному магазині
 • Безпечні транзакції, що використовують підтримку SSL, щоб зробити ваш інтернет-магазин безпечним варіантом покупки для клієнтів
 • Розрахунки за податками і відвантаженням на основі зон, щоб забезпечити безкоштовну оцінку помилок

VirtueMart

VirtueMart - це класна платформа CMS на базі Joomla MVC, яка відрізняється декількома перевагами, головними з яких є можливість створення шаблону поряд з наявністю декількох плагінів Joomla для розширеного управління купонами, доставкою, правилами розрахунку, продуктами і багато іншого. Процес установки так само простий, як і він, і ви можете працювати і працювати з функціонально готовим магазином електронної комерції, який готовий протягом кількох хвилин збільшити доходи для вашого бізнесу.

Просте управління категоріями. З вкладеними категоріями ви можете створювати досить добре викладені шляхи, щоб привести клієнтів до продуктів, які вони шукають. Крім того, ці вкладені категорії містять метатеги для SEO, а також можуть бути доповнені описами. Крім того, ви можете використовувати носії, щоб зробити категорії привабливішими.

Створюйте колосальні каталоги продуктів. VirtueMart дозволяє легко створювати добре розподілений каталог продуктів, використовуючи функції управління каталогом продуктів, такі як короткі і довгі описи продуктів, регульовані розміри, варіанти і атрибути продуктів, необмежені похідні рівні для вихідних продуктів, огляди, які клієнти можуть прочитати дізнатися більше про продукт і рейтингах .

Створюйте колосальні каталоги продуктів. VirtueMart дозволяє легко створювати добре розподілений каталог продуктів, використовуючи функції управління каталогом продуктів, такі як короткі і довгі описи продуктів, регульовані розміри, варіанти і атрибути продуктів, необмежені похідні рівні для вихідних продуктів, огляди, які клієнти можуть прочитати дізнатися більше про продукт і рейтингах .

Гнучкі розрахунки вартості і вартості доставки. Ви можете користуватися розширеними обчисленнями на основі правил з платформою VirtueMart і, отже, точно оцінювати товари, коректуючи податки і вартість доставки відповідно до адреси одержувача. Більш того, автоматичне оновлення курсів конвертації валют гарантує, що мультивалютні транзакції не приведуть до ненавмисних втрат.

Це тільки початок того, що VirtueMart пропонує роздрібним торговцям; ми розглянемо деякі інші цікаві функції, які пропонує ця система управління контентом:

 • Захоплюючі дисплеї продуктів допомагають вам перераховувати продукти в таких категоріях, як «Останні», «Особливості» і «Десять
 • Сортовані списки пошуку товарів і параметри пошуку дозволяють клієнтам знаходити продукти, які вони хочуть легко
 • Інструменти маркетингу, такі як купони і параметри «Частка сторінки з друзями», допоможуть вам розширити клієнтську базу для віртуального магазину

рекомендую:

Також рекомендую Вам ознайомитись з абсолютно новий і колосальний проект cms для інтернет-магазину - OnlinerCMS

Легкість установки і розуміння досягається за рахунок крутих функцій?