5 порад по створенню SEO кампанії, яка працює

  1. 1. Визначте свою цільову аудиторію
  2. 2. Визначте свої ключові слова
  3. 3. Отримайте ваш On-Page SEO правильно
  4. 4. Зосередьтеся на якості будівництва посилань
  5. 5. Відстежуйте ключові слова та аналізуйте дані
  6. Автор Біо

Ви, напевно, знаєте, що таке SEO і як це може допомогти вашому бізнесу стати більш успішним, але чи знаєте ви, як створити кампанію з пошукової оптимізації, яка працює? Побудова ефективної стратегії полягає в тому, що більшість питань вступає в гру, тому використовуйте ці п'ять порад, щоб допомогти побудувати план SEO, який забезпечує результати.

Побудова ефективної стратегії полягає в тому, що більшість питань вступає в гру, тому використовуйте ці п'ять порад, щоб допомогти побудувати план SEO, який забезпечує результати

1. Визначте свою цільову аудиторію

SEO призначена для розміщення вашого сайту перед перспективами, які активно шукають ваші продукти або послуги. Перед тим, як рухатися вперед, потрібно визначити свого цільового клієнта.

Де вони розташовані? Чи розташовані вони лише в Сполучених Штатах? Чи є вони лише певним географічним розташуванням? Чи є вони лише в певному штаті або місцевому регіоні? Який їхній вік? Важливо, щоб ви зібрали якомога більше деталей, оскільки це допоможе вам у дослідженні ключових слів на наступному етапі.

2. Визначте свої ключові слова

Як тільки ви дізнаєтеся, хто ваша цільова аудиторія, вам потрібно буде визначити ключові слова, які допоможуть залучити ідеального клієнта. Це те, де дослідження ключових слів вступає в гру. Ви хочете використовувати комбінацію здорового глузду, а також інструменти дослідження ключових слів, щоб почати збирати ваші цільові ключові слова.

Планувальник ключових слів від Google може допомогти вам отримати деякі ідеї, і ви можете їх використовувати ці поради з дослідження ключових слів щоб допомогти визначити великі ключові слова для вашої кампанії SEO. Також потрібно визначити мінус-слова, терміни яких не потрібно відображати. Як приклад припустимо, що ви створюєте кампанію SEO для дилерського центру Lamborghini. Ви хотіли б додати "фотографії" до списку мінус-слів, усунувши людей, які просто шукають фотографії з Lamborghini, бачачи і натискаючи на ваші оголошення. Мінус-слова так само важливі, як звичайні ключові слова, тому переконайтеся, що ви витрачаєте час на створення цього списку.

3. Отримайте ваш On-Page SEO правильно

Перш ніж подумати про побудову посилань, потрібно переконатися, що ваш SEO-сайт ідеально підходить. Ваша SEO на сторінці - це поєднання досвіду користувачів і оптимізації на основі ключового слова, на яке орієнтована певна сторінка. Замість того, щоб розбити його знову, перевірте нашу повну остаточне керівництво по оптимізації на сторінці , який показує, як правильно оптимізувати фактори на сторінці з докладними інструкціями.

Не поспішайте і переконайтеся, що кожна сторінка вашого сайту правильно оптимізована. Потім, рухаючись вперед, переконайтеся, що всі ваші публікації в блогах і додаткові сторінки створені з належною SEO на увазі. Ігноруючи вашу SEO на сторінці, це як спроба запустити гонку з обома ногами, пов'язаними разом. Це ставить вас у такий недолік з самого початку.

4. Зосередьтеся на якості будівництва посилань

Якщо вам потрібен короткий вступ, ми поясніть, що таке будівля посилань . Посилання є основним сигналом, який використовують пошукові системи для визначення результатів пошуку. Є багато різних компонентів SEO, але побудова посилань завжди була (і буде залишатися) найважливішим сигналом.

Спосіб підходу до побудови посилання змінювався протягом багатьох років, і те, що колись було чистою грою, тепер зосереджено навколо якості. Створення якісного вмісту збільшує ймовірність того, що інші веб-сайти, звичайно, пов'язуються з вашим сайтом. Є багато можливості побудови посилання які можна використовувати, щоб заробити високу якість і відповідні посилання, такі як інфографічний маркетинг і гостьові блоги.

5. Відстежуйте ключові слова та аналізуйте дані

Використовуйте інструмент відстеження ключових слів для відстеження позицій ваших ключових слів у результатах пошуку. Ви також хочете використовувати Google Analytics, щоб визначити, звідки відбувається ваш трафік, як довго вони перебувають на вашому веб-сайті, і де вони відвідують.

Існує так багато даних, які можна використовувати, тому переконайтеся, що ви скористаєтеся всіма можливими можливостями. Таким чином ви визначаєте, що працює, а що ні. Ви також можете скористатися Інструментами Google для веб-майстрів, щоб дізнатися, чи можна виявити додаткові ключові слова, які приносять відвідувачів на ваш веб-сайт. Іноді ви можете визначити додаткові ключові слова для націлювання і ввести в вашу кампанію SEO.

SEO - це не те, що можна зробити, і забути. Це постійний процес, який вимагає часу, оцінки та оптимізації, але все починається з міцної основи. Використання цих простих порад допоможе вам розпочати правильний шлях, що призведе до початку довгострокових і успішних зусиль SEO.

Автор Біо

Джонатан Лонг

Джонатан Лонг є засновником Market Domination Media®, консалтингового агентства з онлайн-маркетингу в Майамі-Біч.


Примітка

: Тема без comments.php застаріла з версії 3.0.0 без альтернативи. Укажіть у вашій темі шаблон comments.php. в /home/marketd/public_html/wp-includes/functions.php на рядку 4486

Де вони розташовані?
Чи розташовані вони лише в Сполучених Штатах?
Чи є вони лише певним географічним розташуванням?
Чи є вони лише в певному штаті або місцевому регіоні?
Який їхній вік?