7 професійних порад для успішної SEO оптимізації

 1. 1. Знайдіть потрібне ключове слово для свого відео
 2. 2. Назва відео - гайки і болти
 3. 3. Оптимізована мініатюра збільшує рейтинг кліків
 4. Оновлення квітня 2018 року: хороші сигнали користувачів є вирішальним фактором для вашого відео
 5. 4. Оптимізований опис відео збільшує рейтинг кліків на ваш веб-сайт
 6. 5. Мета теги є важливими для показу відео під "спорідненим відео"
 7. 6. Перероблені вручну субтитри є сильним рейтинговим фактором
 8. 7. Викликати взаємодію та збільшити рейтинг кліків і підписок
 9. Окуляри на перший погляд - SEO SEO Checklist

1. Знайдіть потрібне ключове слово для свого відео

Спочатку ви повинні поставити запитання: Що шукають мої потенційні глядачі?

Спосіб відповіді на це питання полягає в детальному пошуку відповідних ключових слів . Як правило, це в дослідження ключових слів для того, щоб мати можливість отримувати цікаві ключові слова, які стосуються конкретного наміру користувача, наприклад, отримувати інформацію, розважатися і т.д. Встановіть мету з використанням значущого трафіку ключових слів на своєму відео - і, отже, каналу - для керування.

Щоб знайти потрібні ключові слова, використовуйте інструмент. І є цілий ряд таких, які виконують свою мету в дослідженні ключових слів. Наша рекомендація тут - добре відома Keywordtool.io , Цей інструмент особливо добре підходить для досліджень, оскільки ви маєте можливість тут вибирати ключові слова та обсяг пошуку з YouTube (перегляньте вибрану вкладку):

Keywordtool.io показує вам пошукові терміни, які користувачі шукають на Youtube

Якщо ви використовуєте інструмент без облікового запису, на жаль, не буде відображено жодних томів пошуку. Але навіть тоді, інструмент все ще дуже корисний у визначенні правильних пошукових запитів. У разі необхідності пропонуються відповідні ключові слова з більшим обсягом пошуку. Більш релевантні ключові слова використовуються, чим краще YouTube може класифікувати відео, тим простіше його знайти користувачі.

Ви також можете досліджувати конкретні питання, які користувачі вводять безпосередньо в YouTube - надаючи пряму відповідь. Використовуйте ці знання, щоб надихнути новий вміст або оптимізувати існуючі відео та отримати більше кліків із них.

2. Назва відео - гайки і болти

Назва відео є найважливішою особливістю оптимізації - тут обов'язково використовуйте відповідні ключові слова. Заголовок або назва відео можна порівняти з назвою веб-сайту. Дозвольте користувачу знати на перший погляд, що він знаходиться в кінці свого пошуку з вашим відео. Точна назва відео також підтримує алгоритм YouTube у тематичній класифікації вашого відео.

Назва повинна заохочувати користувача натискати . Таким чином, добре підібране заголовок має важливе значення, оскільки воно не тільки повідомляє користувачеві про те, про що йде відео, але й впливає на те, чи з’явиться відео в результатах пошуку YouTube, а відвідувачі - натиснули на нього.

Таким чином, добре підібране заголовок має важливе значення, оскільки воно не тільки повідомляє користувачеві про те, про що йде відео, але й впливає на те, чи з’явиться відео в результатах пошуку YouTube, а відвідувачі - натиснули на нього

В принципі, використання неправдивих заголовків не заборонено - і спочатку напевно призводить до високих клацань для оператора відео. Проте, переглядаючи відео, глядач може залишити його знову, оскільки відеовміст не відповідає назві, він погано оцінюється і призводить до поганого рейтингу YouTube. Крім того, використання ключових слів у імені файлу може допомогти алгоритму YouTube оцінити відео як належне.

3. Оптимізована мініатюра збільшує рейтинг кліків

Під час перегляду відео переглядачі зазвичай переглядають кожне відео в результатах пошуку YouTube. Як правило, YouTube автоматично генерує 3 випадкові мініатюри , з яких потрібно вибрати лише 1 . Тому взагалі не заважає інвестувати деякий час у створення мініатюри.

Так звана мініатюра - це ескіз , який на короткий час візуально відтворює вміст відео. Перш за все, це повинно викликати зацікавленість користувача у натисканні на відео та завершенні його. Крім того, він повинен чітко адресувати зміст кліпу і не викликати неправильних уявлень у аудиторії.

При створенні мініатюри зверніть увагу на наступні аспекти:

 • Нехай вміст відео стає зрозумілим через текст і зображення.
 • Вирівняйте попередній перегляд із цільовою аудиторією .
 • Спробуйте створити бажану атмосферу з малюнком.
 • Якщо необхідно, попросіть користувача взаємодіяти ( натисніть).

Ось кілька корисних прикладів із практики:

Приклад атмосферного ескізу з відповідних відео

Хороший приклад налаштування мініатюр на цільову групу для перегляду продукту

Оновлення квітня 2018 року: хороші сигнали користувачів є вирішальним фактором для вашого відео

Як з SEO оптимізація веб-сайтів , остаточним фактором для алгоритму є те, як користувачі взаємодіють з вашим відео. Звичайний текст: це означає, що ваше відео буде мати чітку перевагу, якщо користувачі натискатимуть його і переглядатимуть його до кінця. Статистика, наприклад, тривалий час, коли користувачі переглядають у середньому один із ваших відео, можна побачити в обліковому записі:

Слідкуйте за ключовими показниками відео та намагайтеся покращити їх

Чи означає це, чим довше відео, тим краще? Та й немає. Загалом, більше інформації можна розмістити в більш довгому відео, таким чином покращуючи якість відео. Але, залежно від наміру користувача, непропорційно довге відео може бути небажаним. Хто хоче подивитися три чверті години відео про те, як видалити плями червоного вина з одягу? Ніхто. Посібник з налаштування блогу в Wordpress за 2 хвилини, з іншого боку, не звучить так, як він містить всю важливу інформацію.

Нижній рядок: Довжина вашого відео повинна сильно залежати від наміру пошуку користувача та отриманого ключового слова . Тільки якщо довжина відео відповідає темі, користувач переглядає відео до кінця.

Порада:
Погляньте на довжину конкуруючих відео. Це хороший орієнтир, але, можливо, ви можете поповнити його та додати більше інформації до свого відео. Або відео своїх конкурентів витягують і приходять до суті? Потім зробіть його коротким і чітким і підберіть його з користувачами.

4. Оптимізований опис відео збільшує рейтинг кліків на ваш веб-сайт

Трохи нижче відео є недооцінена функція - опис відео . Це обмежується до 5000 символів, надає користувачам більше інформації про відео та часто містить додаткові посилання на веб-сайт творця або партнерські продукти. Як вже згадувалося в попередньому пункті, тут також повинні використовуватися ключові слова, які відповідають змісту , оскільки алгоритм пошуку також зчитує опис відео та визначає релевантність відео для користувача. Однак оптимізований опис може значно покращити рейтинг кліків на ваших посиланнях.

Опис включає, наприклад:

 • короткий опис вмісту відео,
 • посилання на Ваш власний веб-сайт або послугу (а також контактні дані, такі як електронна пошта та соціальні медіа),
 • Посилання на інші відео власного каналу (за допомогою коротких та читаних URL-адрес).

Для дуже довгих і потворних URL-адрес рекомендується скоротити URL-адреси, інакше вони займуть занадто багато місця в описі відео, а в середньому - менше. Є такі інструменти, як Скорочення URL-адрес Google на. Скорочені URL-адреси займають менше місця в описі, виглядають більш професійними, більш візуально привабливими і частіше натискаються.

Крім того, це є релевантним тому, що користувач бачить у згорнутому / розгорнутому описі: у випадку нерозкритого опису , посилання на канал або веб-сайт у будь-якому випадку має бути безпосередньо видимим, оскільки це потенційно збільшує ймовірність кліків. Упорядкуйте свій заклик до дії чітко та візуально, щоб запросити користувача натиснути. Хороший приклад:

Хороший приклад:

Зміст у відкритому описі, однак, може бути набагато більш інформативним. Тут можуть бути розміщені додаткові посилання, які, можливо, не потрібно бачити на перший погляд користувачем. Також варто описати зміст відео в прозі. Цей вміст може бути прочитаний YouTube, щоб краще оцінити тематичну релевантність відео, тому переконайтеся, що ви використовуєте ключові слова з точки 1 тут.

5. Мета теги є важливими для показу відео під "спорідненим відео"

Іншою нерелевантною точкою є мета-теги, які можна призначити в редакторі YouTube. Використовуючи теги, ви допоможете YouTube відобразити відповідні відео праворуч і це є відповідним критерієм для ранжування в результатах пошуку .

Відображення у відповідних відео є фактором, який може сильно вплинути на рейтинг кліків вашого відео. Окрім того, ви знаходитесь у відповідних відео, оскільки ввімкнення функції автоматичного відтворення YouTube у списку відтворення відбувається автоматично. Але переконайтеся, що ви не просто віддаєте тонну нерелевантних тегів, оскільки вони можуть негативно вплинути на рейтинг вашого відео.

6. Перероблені вручну субтитри є сильним рейтинговим фактором

YouTube пропонує вбудовану систему розпізнавання голосу, яка автоматично створює субтитри у відео . На тлі безбар'єрного інтернету субтитри є необхідною функцією для людей з порушеннями слуху:

І YouTube використовує субтитри (також називаються закритими підписами ) як фактор ранжування . По-перше, вони допомагають алгоритму чудово розуміти вміст відео. З іншого боку, у майбутньому можна вважати, що створення безбар'єрного контенту буде важливим моментом у SEO оптимізації - навіть з Google і Co.

Хоча функція автоматичних субтитрів для англійської мови вже працює досить надійно, німецька версія ще не є якісно задовільною - занадто часто вміст не переписується правильно. Відповідно, має сенс автоматично створювати субтитри, а потім вручну виправляти їх : Автоматично створювати субтитри в редакторі та завантажувати файл субтитрів. Ви можете легко відкривати та переглядати їх у текстовому редакторі. Переглядайте помилки змісту, граматичних і друкарських помилок і створіть ретельну чистоту стенограми. Потім додайте файл відео до субтитрів. Et voila!

7. Викликати взаємодію та збільшити рейтинг кліків і підписок

"Людина не може не спілкуватися", сказав Павло Вацлавік - той самий принцип застосовується і до останньої оптимізації: спілкуйтеся зі своїми глядачами, і в кінці відео завжди дякуйте користувачам і просіть глядачів дивитися відео щоб коментувати , ділитися , підписувати свій канал і оцінювати своє відео за допомогою примітки "Подобається".

Іншим важливим фактором є вставка так званої кінцевої картки в кінці відео. Це може привернути увагу глядача і спонукати його взаємодіяти, наприклад, щоб підписатися на канал або подивитися наступне відео. Це збільшує частоту показів відео та збільшує ймовірність підписки. У редакторі можна створити кінцеву картку. Проте кількість пропозицій відео не може перевищувати 3 відео . У більшості випадків, однак, має сенс лише запропонувати користувачеві лише один або два додаткових відео, щоб не завалити його і спрямувати його увагу на тематично більш конкретно. Приклади:

Приклади:

Завершіть картку з двома пропозиціями відео та каналом, на який потрібно підписатися

Завершіть картку з двома пропозиціями відео та каналом, на який потрібно підписатися

Закінчити картку лише з однією цільовою пропозицією відео

Окуляри на перший погляд - SEO SEO Checklist

Для кращого огляду наведемо короткий і стислий контрольний список, щоб відмітити :

Контрольний список для SEO для оптимізації відео

 • Знайдіть відповідне ключове слово (набір) для свого відео.
 • Дайте своєму відео стислий заголовок з відповідними ключовими словами, які заохочують користувача натискати.
 • Використовуйте (саморобні) значущі ескізи, щоб збільшити ймовірність кліків.
 • Додайте докладний опис до відео та пов'яжіть бажану мету трафіку чітко видно.
 • Використовуйте відповідні мета-теги.
 • Додати перероблені субтитри до відео.
 • Запросіть глядачів взаємодіяти з вашим відео.
Хто хоче подивитися три чверті години відео про те, як видалити плями червоного вина з одягу?
Або відео своїх конкурентів витягують і приходять до суті?