Як я заробив свою першу тисячу рублів на Youtube

 1. Як я заробив свою першу тисячу рублів на Youtube Взагалі-то давно пора це було зробити, маю на увазі...
 2. Люди заходять на ютуб не тільки щоб розважитися, а й щоб навчитися або навчитися чомусь, адже для багатьох...
 3. Youtube щодня дає мені точні статистичні дані на основі яких я можу прорахувати ЩО мені потрібно зробити...
 4. Тому я розглядаю Youtube як довгограючий інструмент, який буде приносити мені достатній дохід року через 2-3
 5. Як я заробив свою першу тисячу рублів на Youtube
 6. Разом за півтора місяці майже 50 доларів, що в перекладі на рублі за сьогоднішнім курсом складе близько...
 7. Люди заходять на ютуб не тільки щоб розважитися, а й щоб навчитися або навчитися чомусь, адже для багатьох...
 8. Youtube щодня дає мені точні статистичні дані на основі яких я можу прорахувати ЩО мені потрібно зробити...
 9. Тому я розглядаю Youtube як довгограючий інструмент, який буде приносити мені достатній дохід року через 2-3
 10. Як я заробив свою першу тисячу рублів на Youtube
 11. Разом за півтора місяці майже 50 доларів, що в перекладі на рублі за сьогоднішнім курсом складе близько...
 12. Люди заходять на ютуб не тільки щоб розважитися, а й щоб навчитися або навчитися чомусь, адже для багатьох...
 13. Youtube щодня дає мені точні статистичні дані на основі яких я можу прорахувати ЩО мені потрібно зробити...
 14. Тому я розглядаю Youtube як довгограючий інструмент, який буде приносити мені достатній дохід року через 2-3
 15. Як я заробив свою першу тисячу рублів на Youtube
 16. Разом за півтора місяці майже 50 доларів, що в перекладі на рублі за сьогоднішнім курсом складе близько...
 17. Люди заходять на ютуб не тільки щоб розважитися, а й щоб навчитися або навчитися чомусь, адже для багатьох...
 18. Youtube щодня дає мені точні статистичні дані на основі яких я можу прорахувати ЩО мені потрібно зробити...
 19. Тому я розглядаю Youtube як довгограючий інструмент, який буде приносити мені достатній дохід року через 2-3

Як я заробив свою першу тисячу рублів на Youtube

Взагалі-то давно пора це було зробити, маю на увазі почати заробляти гроші на Youtube. Я створив свій канал на Youtube майже одночасно з блогом. Якщо блог я запустив в травні 2009, то канал відкрив в червні 2009.

Офігєть, це майже 5 років втрачених можливостей! Ех, хто б мені дав стусана трохи раніше. Не виявилося такої людини під дупою рукою. Сподіваюся, що цим постом я опинюся такою людиною для інших людей, у кого можливо теж є свій канал на Ютубі, але він не отримує з нього ніякого прибутку.

Але навіть якщо у вас немає свого каналу на Youtube, то все одно прочитайте даний пост до кінця, можливо ця замітка спонукає вас до створення і монетизації свого каналу, тим більше, що це не так складно, як може здатися на перший погляд.

Отже, почнемо відразу з цифр. Монетизацію свого каналу я підключив в середині жовтня 2013 року (докладніше про те, що таке монетизація я напишу нижче). Зробив я це спочатку не зовсім легально, хоча цей пункт під великим питанням.

Справа в тому, що для Росії функції монетизації відео контенту на Youtube ще не доступні в повній мірі. Тому, щоб отримувати дохід з Ютуб потрібно, або змінити країну свого перебування в налаштуваннях каналу, або стати партнером однієї з медіамереж (читай посередників), які уклали договір з Youtube і надають своїм партнерам можливість монетизувати відео. Однак вони беруть з авторів певний відсоток.

Так ось, за словами співробітників медіамережі, до якої я підключився згодом, правилами Youtube заборонено змінювати країну свого перебування в налаштуваннях каналу. Тобто, якщо ти в налаштуваннях вказав, що знаходишся в США, а сам завантажуєш ролики з Росії, то це може привести до бану.

Якщо чесно, то я сам такий інформації в правилах Youtube не знайшов. Зізнаюся, що шукав погано, а точніше велика кількість різних сторінок і документів в правилах Youtube так сильно запудрювали мізки, що без пляшки там не розібратися. А так як я не п'ю, то мені довелося повірити на слово співробітникам медіамережі Якщо чесно, то я сам такий інформації в правилах Youtube не знайшов

До речі, якщо у вас є точна інфа з цього приводу, то поділіться про це, плиз, в коментах.

Як ви напевно здогадалися, що згодом з нелегального способу монетизації, про що я писав вище, я переключився на легальний, а саме, став партнером однієї медіамережі, про яку докладніше розповім трохи нижче.

Це все я вам розповідаю до того, що зараз я продемонструю вам 2 скріншота:

 • Один зроблений в акаунті Google Adsense, так як саме там відображається дохід, отриманий мною "нелегальним" або "напівлегальним" способом. Давайте для зручності поки будемо цей варіант називати саме так.
 • Другий скрін зроблений з аккаунта медіамережі, до якої я підключився в листопаді.

Другий скрін зроблений з аккаунта медіамережі, до якої я підключився в листопаді

Отже, на першому скрині видно, що за період з 14 жовтня по 5 листопада я заробив 24 долари.

Отже, на першому скрині видно, що за період з 14 жовтня по 5 листопада я заробив 24 долари

На другому скріншоті видно, що я заробив з 1 листопада по 31 листопада трохи більше 25 доларів. Це вже дані з особистого кабінету медіамережі YouPartnerWSP до якої я приєднався.

Разом за півтора місяці майже 50 доларів, що в перекладі на рублі за сьогоднішнім курсом складе близько 1600 рублів.

Ну що ж, гроші невеликі, але ... .Гроші! Знаєте, коли я починав вести свій блог, то перша зароблена тисяча рублів дуже багато значила для мене. Коли я починав, то не зовсім вірив в те, що у мене щось вийде заробити в інтернеті. Я думав, що все це казки. У мене не вкладалося в голові те, що можна заробляти гроші сидячи вдома біля комп'ютера.

Як людині, яка звикла працювати за наймом, мені завжди здавалося, що для того, щоб заробити гроші, потрібно ходити на роботу і щось робити, щось відчутне і реальне. А інтернет для мене завжди асоціювався з чимось віртуальним, тобто, не зовсім реальним.

І перша зароблена тисяча рублів стала для мене підтвердженням, реальним фактом того, що в інтернеті є гроші і їх реально заробити. З тих пір пройшло вже кілька років і я заробив в інтернеті кілька мільйонів рублів, а починалося все з якоюсь жалюгідною тисячі.

Перша зароблена тисяча рублів на Youtube нагадала мені той час. Час, коли я НЕ особливо вірив в успіх мого починання і мої наступні підсумкові результати.

Якщо я колись зміг, почавши з першої заробленої тисячі рублів на блозі, згодом заробити кілька мільйонів рублів, то чому б не повторити те ж саме на Youtube?

А точніше, чому б не додати до вже наявних у мене джерел доходу ще один, який потенційно може приносити мільйони рублів щороку?

Як ви знаєте, я є прихильником створення множинних джерел доходу. Рекомендую почитати мої статті на цю тему:

Свій канал на Youtube я створював як доповнення до мого блогу. А точніше, мені потрібно було якось транслювати ролики, які я тоді тільки пробував робити.

Тоді я і не думав про те, щоб заробляти за допомогою відео. А якщо і думав, то не мав ні найменшого уявлення про те, як робляться гроші на ютубі.

Кількома роками пізніше я дізнався про різні варіанти заробітку на youtube, але у мене просто не було часу, щоб опрацювати цю тему. До того ж, в той момент для мене це було дуже складно і незрозуміло.

Youtube - це величезна махина в якій купа різних налаштувань, режимів, розділів. Зізнаюся чесно, близько року тому я якось спробував розібратися у всій цій справі, але у мене не вистачило посидючості.

Залити ролик на Youtube і вбудувати його на свій блог - це хвилинна справа, там все просто. А ось щоб налаштувати свій канал, створити персональний дизайн, розібратися з плейлистами, включити монетизацію, вставити анотації в ролики, зробити правильний опис для кожного ролика, забезпечити його супутніми тегами, просунути у видачі - це для мене було дуже складно.

Але як би довго я не відкладав вирішення цього питання - рано чи пізно мені все одно б довелося б зіткнутися з тим фактом, що на сьогоднішній день youtube.com є третім за популярністю сайтом світу після пошукача Google і соціальної мережі Facebook.

А якщо говорити про пошук інформації, то в нашій країні третім пошукачем (тільки по відео) після гугла і яндекса. Тобто, Youtube вже не просто засіб для розваги, хоча саме розважальний контент становить основну масу переглядів на ютубі. Даний сервіс також є для багатьох людей альтернативою стандартним пошуковим системам.

Люди заходять на ютуб не тільки щоб розважитися, а й щоб навчитися або навчитися чомусь, адже для багатьох людей вчитися набагато простіше по відео.

Таким чином з усього сказаного можна зробити наступний висновок: ігнорувати величезний трафік (висока відвідуваність) людей, які кожен день тусуються на сайті Youtube - просто нерозумно.

Мені, як людині, яка розвивається в інтернет сфері, як людині, яка в інтернеті заробляє гроші, проходити повз цього не можна. За допомогою Ютуб я можу закрити безліч питань:

 • Я можу заробляти гроші, і ви до речі теж;
 • Можна перенаправляти частину трафіку з ютуба на свої сайти;
 • Можна перенаправляти частину трафіку на сайти партнерів;
 • Можна збільшити свою популярність і впізнаваність бренду (не подобається мені це слово, але все ж).

Але чим мені безумовно подобається Youtube. так це можливістю прорахувати свій потенційний дохід за допомогою конкретних даних. Щоб ви розуміли про що я говорю, згадайте якусь свою бізнес-ідею. Щоб ваша бізнес-ідея була реалізована потрібно заздалегідь все прорахувати, щоб зрозуміти - чи вигідно це.

На практиці неможливо врахувати всі нюанси і форс-мажорні обставини. Через що бізнес-плани багатьох новачків дуже далекі від реальності. Я думаю через це і відбуваються такі ситуації, коли 9 з 10 нових бізнесів йдуть на дно вже в перший рік свого існування.

Youtube щодня дає мені точні статистичні дані на основі яких я можу прорахувати ЩО мені потрібно зробити для того щоб ЗБІЛЬШИТИ свій дохід.

Наприклад, я вивів статистику за місяць і бачу, що:

 • Середня кількість переглядів на добу на моєму каналі становить 531;
 • Середня кількість кліків по рекламі в моїх відео становить 25;
 • Середній дохід який я при цьому отримую становить 1,04 $ в добу.
 • На моєму каналі в даний момент завантажено близько 90 роликів, які були завантажені просто так, без прив'язки до якихось ключових словах і конкретних запитів користувачів, чи то пак не оптимізовані.
 • В середньому кожен ролик переглядають близько 6 разів на добу.

В середньому кожен ролик переглядають близько 6 разів на добу

Щоб збільшити суму заробітку на Youtube мені потрібно збільшувати кількість переглядів. Зробити це можна різними способами, наприклад завантажувати нові ролики, або оптимізувати і просувати вже наявні ролики. А ще краще робити і те, і інше.

Збільшивши кількість переглядів в 100 разів, тобто до 53 100 переглядів на добу, я зможу збільшити свій заробіток з 1 долара до 100 доларів на добу, а це 3000 доларів на місяць. Дуже навіть непогані гроші.

Для реалізації цієї мети мені потрібно завантажити на свій канал:

 • 200 роликів, кожен з яких будуть переглядати 266 раз на добу;
 • Або 500 роликів, кожен з яких будуть переглядати 107 раз на добу;
 • Або 1000 роликів, кожен з яких будуть переглядати 54 рази на добу.

Зараз на моєму каналі 90 роликів. Якщо цілитися на 1000 роликів, то мені потрібно створити ще 910 роликів. Тобто, потрібно кожен день протягом року створювати і завантажувати на свій канал близько 3-х роликів. Плюс потрібно врахувати, що необхідно збільшити перегляд кожного ролика до 54 з 6 переглядів, які я маю зараз.

Завдання складне, але реалізована. Я не збираюся кожен день фігачіть по три ролика. Швидше за все я буду робити це набагато повільніше. На даний момент мені швидкість не так важлива. У мене є інші джерела доходу.

Тому я розглядаю Youtube як довгограючий інструмент, який буде приносити мені достатній дохід року через 2-3

Що мені найбільше подобається у всій цій затії, так це те, що для організації бізнесу подібного роду не потрібні великі капіталовкладення. Якщо ви читаєте цю статтю, значить у вас є комп'ютер і вихід в інтернет. Одного цього не досить, потрібна ще одна невелика дрібниця, а саме голова на плечах))

Потрібно трохи фантазії, творчого підходу і знання програм для обробки та редагування відео. І боятися тут потрібно більше перших двох пунктів, ніж знання спеціалізованого софту.

Доступних програм зараз хоч греблю гати. А ось мізки з інтернету не скачаєш ...

Найближчим часом чекайте від мене докладні мануали по Youtube, а саме:

 • Як зареєструватися і створити свій канал;
 • Як його облагородити;
 • Яку нішу вибрати;
 • Як створити своє відео;
 • В яких програмах його редагувати і обробляти з найдокладнішими відеоінструкції;
 • Як включити монетизацію;
 • Як оптимізувати відео і збільшити кількість переглядів;
 • Як організувати кілька способів заробітку на Youtube. У цій замітці я фактично торкнувся лише одну варіанти заробітку, а їх насправді набагато більше.
 • І багато іншого…

Якщо чесно, то до цієї теми у мене прокинувся просто моторошний інтерес. Ні про що інше писати поки більше не хочеться. Але крім цього я також буду публікувати матеріали на тему заробітку на блозі, створення і заробіток за допомогою інтернет-магазину.

Природно, буде багато відео, так що підписуйтесь на мій канал на Youtube прямо зараз, щоб нічого не пропустити. Також не забудьте підписатися на розсилку по email .

PS Якщо вам цікава тема заробітку на Youtube, то чирканья пару рядків в коментах або поставте лайк нижче. За вашою зворотного зв'язку я зроблю висновок про потрібність даної теми. Якщо зворотного зв'язку буде мало, то можливо доведеться переглянути свої плани з приводу написання статей по цій темі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть Ctrl + Enter.

Як я заробив свою першу тисячу рублів на Youtube

Взагалі-то давно пора це було зробити, маю на увазі почати заробляти гроші на Youtube. Я створив свій канал на Youtube майже одночасно з блогом. Якщо блог я запустив в травні 2009, то канал відкрив в червні 2009.

Офігєть, це майже 5 років втрачених можливостей! Ех, хто б мені дав стусана трохи раніше. Не виявилося такої людини під дупою рукою. Сподіваюся, що цим постом я опинюся такою людиною для інших людей, у кого можливо теж є свій канал на Ютубі, але він не отримує з нього ніякого прибутку.

Але навіть якщо у вас немає свого каналу на Youtube, то все одно прочитайте даний пост до кінця, можливо ця замітка спонукає вас до створення і монетизації свого каналу, тим більше, що це не так складно, як може здатися на перший погляд.

Отже, почнемо відразу з цифр. Монетизацію свого каналу я підключив в середині жовтня 2013 року (докладніше про те, що таке монетизація я напишу нижче). Зробив я це спочатку не зовсім легально, хоча цей пункт під великим питанням.

Справа в тому, що для Росії функції монетизації відео контенту на Youtube ще не доступні в повній мірі. Тому, щоб отримувати дохід з Ютуб потрібно, або змінити країну свого перебування в налаштуваннях каналу, або стати партнером однієї з медіамереж (читай посередників), які уклали договір з Youtube і надають своїм партнерам можливість монетизувати відео. Однак вони беруть з авторів певний відсоток.

Так ось, за словами співробітників медіамережі, до якої я підключився згодом, правилами Youtube заборонено змінювати країну свого перебування в налаштуваннях каналу. Тобто, якщо ти в налаштуваннях вказав, що знаходишся в США, а сам завантажуєш ролики з Росії, то це може привести до бану.

Якщо чесно, то я сам такий інформації в правилах Youtube не знайшов. Зізнаюся, що шукав погано, а точніше велика кількість різних сторінок і документів в правилах Youtube так сильно запудрювали мізки, що без пляшки там не розібратися. А так як я не п'ю, то мені довелося повірити на слово співробітникам медіамережі Якщо чесно, то я сам такий інформації в правилах Youtube не знайшов

До речі, якщо у вас є точна інфа з цього приводу, то поділіться про це, плиз, в коментах.

Як ви напевно здогадалися, що згодом з нелегального способу монетизації, про що я писав вище, я переключився на легальний, а саме, став партнером однієї медіамережі, про яку докладніше розповім трохи нижче.

Це все я вам розповідаю до того, що зараз я продемонструю вам 2 скріншота:

 • Один зроблений в акаунті Google Adsense, так як саме там відображається дохід, отриманий мною "нелегальним" або "напівлегальним" способом. Давайте для зручності поки будемо цей варіант називати саме так.
 • Другий скрін зроблений з аккаунта медіамережі, до якої я підключився в листопаді.

Другий скрін зроблений з аккаунта медіамережі, до якої я підключився в листопаді

Отже, на першому скрині видно, що за період з 14 жовтня по 5 листопада я заробив 24 долари.

Отже, на першому скрині видно, що за період з 14 жовтня по 5 листопада я заробив 24 долари

На другому скріншоті видно, що я заробив з 1 листопада по 31 листопада трохи більше 25 доларів. Це вже дані з особистого кабінету медіамережі YouPartnerWSP до якої я приєднався.

Разом за півтора місяці майже 50 доларів, що в перекладі на рублі за сьогоднішнім курсом складе близько 1600 рублів.

Ну що ж, гроші невеликі, але ... .Гроші! Знаєте, коли я починав вести свій блог, то перша зароблена тисяча рублів дуже багато значила для мене. Коли я починав, то не зовсім вірив в те, що у мене щось вийде заробити в інтернеті. Я думав, що все це казки. У мене не вкладалося в голові те, що можна заробляти гроші сидячи вдома біля комп'ютера.

Як людині, яка звикла працювати за наймом, мені завжди здавалося, що для того, щоб заробити гроші, потрібно ходити на роботу і щось робити, щось відчутне і реальне. А інтернет для мене завжди асоціювався з чимось віртуальним, тобто, не зовсім реальним.

І перша зароблена тисяча рублів стала для мене підтвердженням, реальним фактом того, що в інтернеті є гроші і їх реально заробити. З тих пір пройшло вже кілька років і я заробив в інтернеті кілька мільйонів рублів, а починалося все з якоюсь жалюгідною тисячі.

Перша зароблена тисяча рублів на Youtube нагадала мені той час. Час, коли я НЕ особливо вірив в успіх мого починання і мої наступні підсумкові результати.

Якщо я колись зміг, почавши з першої заробленої тисячі рублів на блозі, згодом заробити кілька мільйонів рублів, то чому б не повторити те ж саме на Youtube?

А точніше, чому б не додати до вже наявних у мене джерел доходу ще один, який потенційно може приносити мільйони рублів щороку?

Як ви знаєте, я є прихильником створення множинних джерел доходу. Рекомендую почитати мої статті на цю тему:

Свій канал на Youtube я створював як доповнення до мого блогу. А точніше, мені потрібно було якось транслювати ролики, які я тоді тільки пробував робити.

Тоді я і не думав про те, щоб заробляти за допомогою відео. А якщо і думав, то не мав ні найменшого уявлення про те, як робляться гроші на ютубі.

Кількома роками пізніше я дізнався про різні варіанти заробітку на youtube, але у мене просто не було часу, щоб опрацювати цю тему. До того ж, в той момент для мене це було дуже складно і незрозуміло.

Youtube - це величезна махина в якій купа різних налаштувань, режимів, розділів. Зізнаюся чесно, близько року тому я якось спробував розібратися у всій цій справі, але у мене не вистачило посидючості.

Залити ролик на Youtube і вбудувати його на свій блог - це хвилинна справа, там все просто. А ось щоб налаштувати свій канал, створити персональний дизайн, розібратися з плейлистами, включити монетизацію, вставити анотації в ролики, зробити правильний опис для кожного ролика, забезпечити його супутніми тегами, просунути у видачі - це для мене було дуже складно.

Але як би довго я не відкладав вирішення цього питання - рано чи пізно мені все одно б довелося б зіткнутися з тим фактом, що на сьогоднішній день youtube.com є третім за популярністю сайтом світу після пошукача Google і соціальної мережі Facebook.

А якщо говорити про пошук інформації, то в нашій країні третім пошукачем (тільки по відео) після гугла і яндекса. Тобто, Youtube вже не просто засіб для розваги, хоча саме розважальний контент становить основну масу переглядів на ютубі. Даний сервіс також є для багатьох людей альтернативою стандартним пошуковим системам.

Люди заходять на ютуб не тільки щоб розважитися, а й щоб навчитися або навчитися чомусь, адже для багатьох людей вчитися набагато простіше по відео.

Таким чином з усього сказаного можна зробити наступний висновок: ігнорувати величезний трафік (висока відвідуваність) людей, які кожен день тусуються на сайті Youtube - просто нерозумно.

Мені, як людині, яка розвивається в інтернет сфері, як людині, яка в інтернеті заробляє гроші, проходити повз цього не можна. За допомогою Ютуб я можу закрити безліч питань:

 • Я можу заробляти гроші, і ви до речі теж;
 • Можна перенаправляти частину трафіку з ютуба на свої сайти;
 • Можна перенаправляти частину трафіку на сайти партнерів;
 • Можна збільшити свою популярність і впізнаваність бренду (не подобається мені це слово, але все ж).

Але чим мені безумовно подобається Youtube. так це можливістю прорахувати свій потенційний дохід за допомогою конкретних даних. Щоб ви розуміли про що я говорю, згадайте якусь свою бізнес-ідею. Щоб ваша бізнес-ідея була реалізована потрібно заздалегідь все прорахувати, щоб зрозуміти - чи вигідно це.

На практиці неможливо врахувати всі нюанси і форс-мажорні обставини. Через що бізнес-плани багатьох новачків дуже далекі від реальності. Я думаю через це і відбуваються такі ситуації, коли 9 з 10 нових бізнесів йдуть на дно вже в перший рік свого існування.

Youtube щодня дає мені точні статистичні дані на основі яких я можу прорахувати ЩО мені потрібно зробити для того щоб ЗБІЛЬШИТИ свій дохід.

Наприклад, я вивів статистику за місяць і бачу, що:

 • Середня кількість переглядів на добу на моєму каналі становить 531;
 • Середня кількість кліків по рекламі в моїх відео становить 25;
 • Середній дохід який я при цьому отримую становить 1,04 $ в добу.
 • На моєму каналі в даний момент завантажено близько 90 роликів, які були завантажені просто так, без прив'язки до якихось ключових словах і конкретних запитів користувачів, чи то пак не оптимізовані.
 • В середньому кожен ролик переглядають близько 6 разів на добу.

В середньому кожен ролик переглядають близько 6 разів на добу

Щоб збільшити суму заробітку на Youtube мені потрібно збільшувати кількість переглядів. Зробити це можна різними способами, наприклад завантажувати нові ролики, або оптимізувати і просувати вже наявні ролики. А ще краще робити і те, і інше.

Збільшивши кількість переглядів в 100 разів, тобто до 53 100 переглядів на добу, я зможу збільшити свій заробіток з 1 долара до 100 доларів на добу, а це 3000 доларів на місяць. Дуже навіть непогані гроші.

Для реалізації цієї мети мені потрібно завантажити на свій канал:

 • 200 роликів, кожен з яких будуть переглядати 266 раз на добу;
 • Або 500 роликів, кожен з яких будуть переглядати 107 раз на добу;
 • Або 1000 роликів, кожен з яких будуть переглядати 54 рази на добу.

Зараз на моєму каналі 90 роликів. Якщо цілитися на 1000 роликів, то мені потрібно створити ще 910 роликів. Тобто, потрібно кожен день протягом року створювати і завантажувати на свій канал близько 3-х роликів. Плюс потрібно врахувати, що необхідно збільшити перегляд кожного ролика до 54 з 6 переглядів, які я маю зараз.

Завдання складне, але реалізована. Я не збираюся кожен день фігачіть по три ролика. Швидше за все я буду робити це набагато повільніше. На даний момент мені швидкість не так важлива. У мене є інші джерела доходу.

Тому я розглядаю Youtube як довгограючий інструмент, який буде приносити мені достатній дохід року через 2-3

Що мені найбільше подобається у всій цій затії, так це те, що для організації бізнесу подібного роду не потрібні великі капіталовкладення. Якщо ви читаєте цю статтю, значить у вас є комп'ютер і вихід в інтернет. Одного цього не досить, потрібна ще одна невелика дрібниця, а саме голова на плечах))

Потрібно трохи фантазії, творчого підходу і знання програм для обробки та редагування відео. І боятися тут потрібно більше перших двох пунктів, ніж знання спеціалізованого софту.

Доступних програм зараз хоч греблю гати. А ось мізки з інтернету не скачаєш ...

Найближчим часом чекайте від мене докладні мануали по Youtube, а саме:

 • Як зареєструватися і створити свій канал;
 • Як його облагородити;
 • Яку нішу вибрати;
 • Як створити своє відео;
 • В яких програмах його редагувати і обробляти з найдокладнішими відеоінструкції;
 • Як включити монетизацію;
 • Як оптимізувати відео і збільшити кількість переглядів;
 • Як організувати кілька способів заробітку на Youtube. У цій замітці я фактично торкнувся лише одну варіанти заробітку, а їх насправді набагато більше.
 • І багато іншого…

Якщо чесно, то до цієї теми у мене прокинувся просто моторошний інтерес. Ні про що інше писати поки більше не хочеться. Але крім цього я також буду публікувати матеріали на тему заробітку на блозі, створення і заробіток за допомогою інтернет-магазину.

Природно, буде багато відео, так що підписуйтесь на мій канал на Youtube прямо зараз, щоб нічого не пропустити. Також не забудьте підписатися на розсилку по email .

PS Якщо вам цікава тема заробітку на Youtube, то чирканья пару рядків в коментах або поставте лайк нижче. За вашою зворотного зв'язку я зроблю висновок про потрібність даної теми. Якщо зворотного зв'язку буде мало, то можливо доведеться переглянути свої плани з приводу написання статей по цій темі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть Ctrl + Enter.

Як я заробив свою першу тисячу рублів на Youtube

Взагалі-то давно пора це було зробити, маю на увазі почати заробляти гроші на Youtube. Я створив свій канал на Youtube майже одночасно з блогом. Якщо блог я запустив в травні 2009, то канал відкрив в червні 2009.

Офігєть, це майже 5 років втрачених можливостей! Ех, хто б мені дав стусана трохи раніше. Не виявилося такої людини під дупою рукою. Сподіваюся, що цим постом я опинюся такою людиною для інших людей, у кого можливо теж є свій канал на Ютубі, але він не отримує з нього ніякого прибутку.

Але навіть якщо у вас немає свого каналу на Youtube, то все одно прочитайте даний пост до кінця, можливо ця замітка спонукає вас до створення і монетизації свого каналу, тим більше, що це не так складно, як може здатися на перший погляд.

Отже, почнемо відразу з цифр. Монетизацію свого каналу я підключив в середині жовтня 2013 року (докладніше про те, що таке монетизація я напишу нижче). Зробив я це спочатку не зовсім легально, хоча цей пункт під великим питанням.

Справа в тому, що для Росії функції монетизації відео контенту на Youtube ще не доступні в повній мірі. Тому, щоб отримувати дохід з Ютуб потрібно, або змінити країну свого перебування в налаштуваннях каналу, або стати партнером однієї з медіамереж (читай посередників), які уклали договір з Youtube і надають своїм партнерам можливість монетизувати відео. Однак вони беруть з авторів певний відсоток.

Так ось, за словами співробітників медіамережі, до якої я підключився згодом, правилами Youtube заборонено змінювати країну свого перебування в налаштуваннях каналу. Тобто, якщо ти в налаштуваннях вказав, що знаходишся в США, а сам завантажуєш ролики з Росії, то це може привести до бану.

Якщо чесно, то я сам такий інформації в правилах Youtube не знайшов. Зізнаюся, що шукав погано, а точніше велика кількість різних сторінок і документів в правилах Youtube так сильно запудрювали мізки, що без пляшки там не розібратися. А так як я не п'ю, то мені довелося повірити на слово співробітникам медіамережі Якщо чесно, то я сам такий інформації в правилах Youtube не знайшов

До речі, якщо у вас є точна інфа з цього приводу, то поділіться про це, плиз, в коментах.

Як ви напевно здогадалися, що згодом з нелегального способу монетизації, про що я писав вище, я переключився на легальний, а саме, став партнером однієї медіамережі, про яку докладніше розповім трохи нижче.

Це все я вам розповідаю до того, що зараз я продемонструю вам 2 скріншота:

 • Один зроблений в акаунті Google Adsense, так як саме там відображається дохід, отриманий мною "нелегальним" або "напівлегальним" способом. Давайте для зручності поки будемо цей варіант називати саме так.
 • Другий скрін зроблений з аккаунта медіамережі, до якої я підключився в листопаді.

Другий скрін зроблений з аккаунта медіамережі, до якої я підключився в листопаді

Отже, на першому скрині видно, що за період з 14 жовтня по 5 листопада я заробив 24 долари.

Отже, на першому скрині видно, що за період з 14 жовтня по 5 листопада я заробив 24 долари

На другому скріншоті видно, що я заробив з 1 листопада по 31 листопада трохи більше 25 доларів. Це вже дані з особистого кабінету медіамережі YouPartnerWSP до якої я приєднався.

Разом за півтора місяці майже 50 доларів, що в перекладі на рублі за сьогоднішнім курсом складе близько 1600 рублів.

Ну що ж, гроші невеликі, але ... .Гроші! Знаєте, коли я починав вести свій блог, то перша зароблена тисяча рублів дуже багато значила для мене. Коли я починав, то не зовсім вірив в те, що у мене щось вийде заробити в інтернеті. Я думав, що все це казки. У мене не вкладалося в голові те, що можна заробляти гроші сидячи вдома біля комп'ютера.

Як людині, яка звикла працювати за наймом, мені завжди здавалося, що для того, щоб заробити гроші, потрібно ходити на роботу і щось робити, щось відчутне і реальне. А інтернет для мене завжди асоціювався з чимось віртуальним, тобто, не зовсім реальним.

І перша зароблена тисяча рублів стала для мене підтвердженням, реальним фактом того, що в інтернеті є гроші і їх реально заробити. З тих пір пройшло вже кілька років і я заробив в інтернеті кілька мільйонів рублів, а починалося все з якоюсь жалюгідною тисячі.

Перша зароблена тисяча рублів на Youtube нагадала мені той час. Час, коли я НЕ особливо вірив в успіх мого починання і мої наступні підсумкові результати.

Якщо я колись зміг, почавши з першої заробленої тисячі рублів на блозі, згодом заробити кілька мільйонів рублів, то чому б не повторити те ж саме на Youtube?

А точніше, чому б не додати до вже наявних у мене джерел доходу ще один, який потенційно може приносити мільйони рублів щороку?

Як ви знаєте, я є прихильником створення множинних джерел доходу. Рекомендую почитати мої статті на цю тему:

Свій канал на Youtube я створював як доповнення до мого блогу. А точніше, мені потрібно було якось транслювати ролики, які я тоді тільки пробував робити.

Тоді я і не думав про те, щоб заробляти за допомогою відео. А якщо і думав, то не мав ні найменшого уявлення про те, як робляться гроші на ютубі.

Кількома роками пізніше я дізнався про різні варіанти заробітку на youtube, але у мене просто не було часу, щоб опрацювати цю тему. До того ж, в той момент для мене це було дуже складно і незрозуміло.

Youtube - це величезна махина в якій купа різних налаштувань, режимів, розділів. Зізнаюся чесно, близько року тому я якось спробував розібратися у всій цій справі, але у мене не вистачило посидючості.

Залити ролик на Youtube і вбудувати його на свій блог - це хвилинна справа, там все просто. А ось щоб налаштувати свій канал, створити персональний дизайн, розібратися з плейлистами, включити монетизацію, вставити анотації в ролики, зробити правильний опис для кожного ролика, забезпечити його супутніми тегами, просунути у видачі - це для мене було дуже складно.

Але як би довго я не відкладав вирішення цього питання - рано чи пізно мені все одно б довелося б зіткнутися з тим фактом, що на сьогоднішній день youtube.com є третім за популярністю сайтом світу після пошукача Google і соціальної мережі Facebook.

А якщо говорити про пошук інформації, то в нашій країні третім пошукачем (тільки по відео) після гугла і яндекса. Тобто, Youtube вже не просто засіб для розваги, хоча саме розважальний контент становить основну масу переглядів на ютубі. Даний сервіс також є для багатьох людей альтернативою стандартним пошуковим системам.

Люди заходять на ютуб не тільки щоб розважитися, а й щоб навчитися або навчитися чомусь, адже для багатьох людей вчитися набагато простіше по відео.

Таким чином з усього сказаного можна зробити наступний висновок: ігнорувати величезний трафік (висока відвідуваність) людей, які кожен день тусуються на сайті Youtube - просто нерозумно.

Мені, як людині, яка розвивається в інтернет сфері, як людині, яка в інтернеті заробляє гроші, проходити повз цього не можна. За допомогою Ютуб я можу закрити безліч питань:

 • Я можу заробляти гроші, і ви до речі теж;
 • Можна перенаправляти частину трафіку з ютуба на свої сайти;
 • Можна перенаправляти частину трафіку на сайти партнерів;
 • Можна збільшити свою популярність і впізнаваність бренду (не подобається мені це слово, але все ж).

Але чим мені безумовно подобається Youtube. так це можливістю прорахувати свій потенційний дохід за допомогою конкретних даних. Щоб ви розуміли про що я говорю, згадайте якусь свою бізнес-ідею. Щоб ваша бізнес-ідея була реалізована потрібно заздалегідь все прорахувати, щоб зрозуміти - чи вигідно це.

На практиці неможливо врахувати всі нюанси і форс-мажорні обставини. Через що бізнес-плани багатьох новачків дуже далекі від реальності. Я думаю через це і відбуваються такі ситуації, коли 9 з 10 нових бізнесів йдуть на дно вже в перший рік свого існування.

Youtube щодня дає мені точні статистичні дані на основі яких я можу прорахувати ЩО мені потрібно зробити для того щоб ЗБІЛЬШИТИ свій дохід.

Наприклад, я вивів статистику за місяць і бачу, що:

 • Середня кількість переглядів на добу на моєму каналі становить 531;
 • Середня кількість кліків по рекламі в моїх відео становить 25;
 • Середній дохід який я при цьому отримую становить 1,04 $ в добу.
 • На моєму каналі в даний момент завантажено близько 90 роликів, які були завантажені просто так, без прив'язки до якихось ключових словах і конкретних запитів користувачів, чи то пак не оптимізовані.
 • В середньому кожен ролик переглядають близько 6 разів на добу.

В середньому кожен ролик переглядають близько 6 разів на добу

Щоб збільшити суму заробітку на Youtube мені потрібно збільшувати кількість переглядів. Зробити це можна різними способами, наприклад завантажувати нові ролики, або оптимізувати і просувати вже наявні ролики. А ще краще робити і те, і інше.

Збільшивши кількість переглядів в 100 разів, тобто до 53 100 переглядів на добу, я зможу збільшити свій заробіток з 1 долара до 100 доларів на добу, а це 3000 доларів на місяць. Дуже навіть непогані гроші.

Для реалізації цієї мети мені потрібно завантажити на свій канал:

 • 200 роликів, кожен з яких будуть переглядати 266 раз на добу;
 • Або 500 роликів, кожен з яких будуть переглядати 107 раз на добу;
 • Або 1000 роликів, кожен з яких будуть переглядати 54 рази на добу.

Зараз на моєму каналі 90 роликів. Якщо цілитися на 1000 роликів, то мені потрібно створити ще 910 роликів. Тобто, потрібно кожен день протягом року створювати і завантажувати на свій канал близько 3-х роликів. Плюс потрібно врахувати, що необхідно збільшити перегляд кожного ролика до 54 з 6 переглядів, які я маю зараз.

Завдання складне, але реалізована. Я не збираюся кожен день фігачіть по три ролика. Швидше за все я буду робити це набагато повільніше. На даний момент мені швидкість не так важлива. У мене є інші джерела доходу.

Тому я розглядаю Youtube як довгограючий інструмент, який буде приносити мені достатній дохід року через 2-3

Що мені найбільше подобається у всій цій затії, так це те, що для організації бізнесу подібного роду не потрібні великі капіталовкладення. Якщо ви читаєте цю статтю, значить у вас є комп'ютер і вихід в інтернет. Одного цього не досить, потрібна ще одна невелика дрібниця, а саме голова на плечах))

Потрібно трохи фантазії, творчого підходу і знання програм для обробки та редагування відео. І боятися тут потрібно більше перших двох пунктів, ніж знання спеціалізованого софту.

Доступних програм зараз хоч греблю гати. А ось мізки з інтернету не скачаєш ...

Найближчим часом чекайте від мене докладні мануали по Youtube, а саме:

 • Як зареєструватися і створити свій канал;
 • Як його облагородити;
 • Яку нішу вибрати;
 • Як створити своє відео;
 • В яких програмах його редагувати і обробляти з найдокладнішими відеоінструкції;
 • Як включити монетизацію;
 • Як оптимізувати відео і збільшити кількість переглядів;
 • Як організувати кілька способів заробітку на Youtube. У цій замітці я фактично торкнувся лише одну варіанти заробітку, а їх насправді набагато більше.
 • І багато іншого…

Якщо чесно, то до цієї теми у мене прокинувся просто моторошний інтерес. Ні про що інше писати поки більше не хочеться. Але крім цього я також буду публікувати матеріали на тему заробітку на блозі, створення і заробіток за допомогою інтернет-магазину.

Природно, буде багато відео, так що підписуйтесь на мій канал на Youtube прямо зараз, щоб нічого не пропустити. Також не забудьте підписатися на розсилку по email .

PS Якщо вам цікава тема заробітку на Youtube, то чирканья пару рядків в коментах або поставте лайк нижче. За вашою зворотного зв'язку я зроблю висновок про потрібність даної теми. Якщо зворотного зв'язку буде мало, то можливо доведеться переглянути свої плани з приводу написання статей по цій темі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть Ctrl + Enter.

Як я заробив свою першу тисячу рублів на Youtube

Взагалі-то давно пора це було зробити, маю на увазі почати заробляти гроші на Youtube. Я створив свій канал на Youtube майже одночасно з блогом. Якщо блог я запустив в травні 2009, то канал відкрив в червні 2009.

Офігєть, це майже 5 років втрачених можливостей! Ех, хто б мені дав стусана трохи раніше. Не виявилося такої людини під дупою рукою. Сподіваюся, що цим постом я опинюся такою людиною для інших людей, у кого можливо теж є свій канал на Ютубі, але він не отримує з нього ніякого прибутку.

Але навіть якщо у вас немає свого каналу на Youtube, то все одно прочитайте даний пост до кінця, можливо ця замітка спонукає вас до створення і монетизації свого каналу, тим більше, що це не так складно, як може здатися на перший погляд.

Отже, почнемо відразу з цифр. Монетизацію свого каналу я підключив в середині жовтня 2013 року (докладніше про те, що таке монетизація я напишу нижче). Зробив я це спочатку не зовсім легально, хоча цей пункт під великим питанням.

Справа в тому, що для Росії функції монетизації відео контенту на Youtube ще не доступні в повній мірі. Тому, щоб отримувати дохід з Ютуб потрібно, або змінити країну свого перебування в налаштуваннях каналу, або стати партнером однієї з медіамереж (читай посередників), які уклали договір з Youtube і надають своїм партнерам можливість монетизувати відео. Однак вони беруть з авторів певний відсоток.

Так ось, за словами співробітників медіамережі, до якої я підключився згодом, правилами Youtube заборонено змінювати країну свого перебування в налаштуваннях каналу. Тобто, якщо ти в налаштуваннях вказав, що знаходишся в США, а сам завантажуєш ролики з Росії, то це може привести до бану.

Якщо чесно, то я сам такий інформації в правилах Youtube не знайшов. Зізнаюся, що шукав погано, а точніше велика кількість різних сторінок і документів в правилах Youtube так сильно запудрювали мізки, що без пляшки там не розібратися. А так як я не п'ю, то мені довелося повірити на слово співробітникам медіамережі Якщо чесно, то я сам такий інформації в правилах Youtube не знайшов

До речі, якщо у вас є точна інфа з цього приводу, то поділіться про це, плиз, в коментах.

Як ви напевно здогадалися, що згодом з нелегального способу монетизації, про що я писав вище, я переключився на легальний, а саме, став партнером однієї медіамережі, про яку докладніше розповім трохи нижче.

Це все я вам розповідаю до того, що зараз я продемонструю вам 2 скріншота:

 • Один зроблений в акаунті Google Adsense, так як саме там відображається дохід, отриманий мною "нелегальним" або "напівлегальним" способом. Давайте для зручності поки будемо цей варіант називати саме так.
 • Другий скрін зроблений з аккаунта медіамережі, до якої я підключився в листопаді.

Другий скрін зроблений з аккаунта медіамережі, до якої я підключився в листопаді

Отже, на першому скрині видно, що за період з 14 жовтня по 5 листопада я заробив 24 долари.

Отже, на першому скрині видно, що за період з 14 жовтня по 5 листопада я заробив 24 долари

На другому скріншоті видно, що я заробив з 1 листопада по 31 листопада трохи більше 25 доларів. Це вже дані з особистого кабінету медіамережі YouPartnerWSP до якої я приєднався.

Разом за півтора місяці майже 50 доларів, що в перекладі на рублі за сьогоднішнім курсом складе близько 1600 рублів.

Ну що ж, гроші невеликі, але ... .Гроші! Знаєте, коли я починав вести свій блог, то перша зароблена тисяча рублів дуже багато значила для мене. Коли я починав, то не зовсім вірив в те, що у мене щось вийде заробити в інтернеті. Я думав, що все це казки. У мене не вкладалося в голові те, що можна заробляти гроші сидячи вдома біля комп'ютера.

Як людині, яка звикла працювати за наймом, мені завжди здавалося, що для того, щоб заробити гроші, потрібно ходити на роботу і щось робити, щось відчутне і реальне. А інтернет для мене завжди асоціювався з чимось віртуальним, тобто, не зовсім реальним.

І перша зароблена тисяча рублів стала для мене підтвердженням, реальним фактом того, що в інтернеті є гроші і їх реально заробити. З тих пір пройшло вже кілька років і я заробив в інтернеті кілька мільйонів рублів, а починалося все з якоюсь жалюгідною тисячі.

Перша зароблена тисяча рублів на Youtube нагадала мені той час. Час, коли я НЕ особливо вірив в успіх мого починання і мої наступні підсумкові результати.

Якщо я колись зміг, почавши з першої заробленої тисячі рублів на блозі, згодом заробити кілька мільйонів рублів, то чому б не повторити те ж саме на Youtube?

А точніше, чому б не додати до вже наявних у мене джерел доходу ще один, який потенційно може приносити мільйони рублів щороку?

Як ви знаєте, я є прихильником створення множинних джерел доходу. Рекомендую почитати мої статті на цю тему:

Свій канал на Youtube я створював як доповнення до мого блогу. А точніше, мені потрібно було якось транслювати ролики, які я тоді тільки пробував робити.

Тоді я і не думав про те, щоб заробляти за допомогою відео. А якщо і думав, то не мав ні найменшого уявлення про те, як робляться гроші на ютубі.

Кількома роками пізніше я дізнався про різні варіанти заробітку на youtube, але у мене просто не було часу, щоб опрацювати цю тему. До того ж, в той момент для мене це було дуже складно і незрозуміло.

Youtube - це величезна махина в якій купа різних налаштувань, режимів, розділів. Зізнаюся чесно, близько року тому я якось спробував розібратися у всій цій справі, але у мене не вистачило посидючості.

Залити ролик на Youtube і вбудувати його на свій блог - це хвилинна справа, там все просто. А ось щоб налаштувати свій канал, створити персональний дизайн, розібратися з плейлистами, включити монетизацію, вставити анотації в ролики, зробити правильний опис для кожного ролика, забезпечити його супутніми тегами, просунути у видачі - це для мене було дуже складно.

Але як би довго я не відкладав вирішення цього питання - рано чи пізно мені все одно б довелося б зіткнутися з тим фактом, що на сьогоднішній день youtube.com є третім за популярністю сайтом світу після пошукача Google і соціальної мережі Facebook.

А якщо говорити про пошук інформації, то в нашій країні третім пошукачем (тільки по відео) після гугла і яндекса. Тобто, Youtube вже не просто засіб для розваги, хоча саме розважальний контент становить основну масу переглядів на ютубі. Даний сервіс також є для багатьох людей альтернативою стандартним пошуковим системам.

Люди заходять на ютуб не тільки щоб розважитися, а й щоб навчитися або навчитися чомусь, адже для багатьох людей вчитися набагато простіше по відео.

Таким чином з усього сказаного можна зробити наступний висновок: ігнорувати величезний трафік (висока відвідуваність) людей, які кожен день тусуються на сайті Youtube - просто нерозумно.

Мені, як людині, яка розвивається в інтернет сфері, як людині, яка в інтернеті заробляє гроші, проходити повз цього не можна. За допомогою Ютуб я можу закрити безліч питань:

 • Я можу заробляти гроші, і ви до речі теж;
 • Можна перенаправляти частину трафіку з ютуба на свої сайти;
 • Можна перенаправляти частину трафіку на сайти партнерів;
 • Можна збільшити свою популярність і впізнаваність бренду (не подобається мені це слово, але все ж).

Але чим мені безумовно подобається Youtube. так це можливістю прорахувати свій потенційний дохід за допомогою конкретних даних. Щоб ви розуміли про що я говорю, згадайте якусь свою бізнес-ідею. Щоб ваша бізнес-ідея була реалізована потрібно заздалегідь все прорахувати, щоб зрозуміти - чи вигідно це.

На практиці неможливо врахувати всі нюанси і форс-мажорні обставини. Через що бізнес-плани багатьох новачків дуже далекі від реальності. Я думаю через це і відбуваються такі ситуації, коли 9 з 10 нових бізнесів йдуть на дно вже в перший рік свого існування.

Youtube щодня дає мені точні статистичні дані на основі яких я можу прорахувати ЩО мені потрібно зробити для того щоб ЗБІЛЬШИТИ свій дохід.

Наприклад, я вивів статистику за місяць і бачу, що:

 • Середня кількість переглядів на добу на моєму каналі становить 531;
 • Середня кількість кліків по рекламі в моїх відео становить 25;
 • Середній дохід який я при цьому отримую становить 1,04 $ в добу.
 • На моєму каналі в даний момент завантажено близько 90 роликів, які були завантажені просто так, без прив'язки до якихось ключових словах і конкретних запитів користувачів, чи то пак не оптимізовані.
 • В середньому кожен ролик переглядають близько 6 разів на добу.

В середньому кожен ролик переглядають близько 6 разів на добу

Щоб збільшити суму заробітку на Youtube мені потрібно збільшувати кількість переглядів. Зробити це можна різними способами, наприклад завантажувати нові ролики, або оптимізувати і просувати вже наявні ролики. А ще краще робити і те, і інше.

Збільшивши кількість переглядів в 100 разів, тобто до 53 100 переглядів на добу, я зможу збільшити свій заробіток з 1 долара до 100 доларів на добу, а це 3000 доларів на місяць. Дуже навіть непогані гроші.

Для реалізації цієї мети мені потрібно завантажити на свій канал:

 • 200 роликів, кожен з яких будуть переглядати 266 раз на добу;
 • Або 500 роликів, кожен з яких будуть переглядати 107 раз на добу;
 • Або 1000 роликів, кожен з яких будуть переглядати 54 рази на добу.

Зараз на моєму каналі 90 роликів. Якщо цілитися на 1000 роликів, то мені потрібно створити ще 910 роликів. Тобто, потрібно кожен день протягом року створювати і завантажувати на свій канал близько 3-х роликів. Плюс потрібно врахувати, що необхідно збільшити перегляд кожного ролика до 54 з 6 переглядів, які я маю зараз.

Завдання складне, але реалізована. Я не збираюся кожен день фігачіть по три ролика. Швидше за все я буду робити це набагато повільніше. На даний момент мені швидкість не так важлива. У мене є інші джерела доходу.

Тому я розглядаю Youtube як довгограючий інструмент, який буде приносити мені достатній дохід року через 2-3

Що мені найбільше подобається у всій цій затії, так це те, що для організації бізнесу подібного роду не потрібні великі капіталовкладення. Якщо ви читаєте цю статтю, значить у вас є комп'ютер і вихід в інтернет. Одного цього не досить, потрібна ще одна невелика дрібниця, а саме голова на плечах))

Потрібно трохи фантазії, творчого підходу і знання програм для обробки та редагування відео. І боятися тут потрібно більше перших двох пунктів, ніж знання спеціалізованого софту.

Доступних програм зараз хоч греблю гати. А ось мізки з інтернету не скачаєш ...

Найближчим часом чекайте від мене докладні мануали по Youtube, а саме:

 • Як зареєструватися і створити свій канал;
 • Як його облагородити;
 • Яку нішу вибрати;
 • Як створити своє відео;
 • В яких програмах його редагувати і обробляти з найдокладнішими відеоінструкції;
 • Як включити монетизацію;
 • Як оптимізувати відео і збільшити кількість переглядів;
 • Як організувати кілька способів заробітку на Youtube. У цій замітці я фактично торкнувся лише одну варіанти заробітку, а їх насправді набагато більше.
 • І багато іншого…

Якщо чесно, то до цієї теми у мене прокинувся просто моторошний інтерес. Ні про що інше писати поки більше не хочеться. Але крім цього я також буду публікувати матеріали на тему заробітку на блозі, створення і заробіток за допомогою інтернет-магазину.

Природно, буде багато відео, так що підписуйтесь на мій канал на Youtube прямо зараз, щоб нічого не пропустити. Також не забудьте підписатися на розсилку по email .

PS Якщо вам цікава тема заробітку на Youtube, то чирканья пару рядків в коментах або поставте лайк нижче. За вашою зворотного зв'язку я зроблю висновок про потрібність даної теми. Якщо зворотного зв'язку буде мало, то можливо доведеться переглянути свої плани з приводу написання статей по цій темі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть Ctrl + Enter.

Якщо я колись зміг, почавши з першої заробленої тисячі рублів на блозі, згодом заробити кілька мільйонів рублів, то чому б не повторити те ж саме на Youtube?
А точніше, чому б не додати до вже наявних у мене джерел доходу ще один, який потенційно може приносити мільйони рублів щороку?
Якщо я колись зміг, почавши з першої заробленої тисячі рублів на блозі, згодом заробити кілька мільйонів рублів, то чому б не повторити те ж саме на Youtube?
А точніше, чому б не додати до вже наявних у мене джерел доходу ще один, який потенційно може приносити мільйони рублів щороку?
Якщо я колись зміг, почавши з першої заробленої тисячі рублів на блозі, згодом заробити кілька мільйонів рублів, то чому б не повторити те ж саме на Youtube?
А точніше, чому б не додати до вже наявних у мене джерел доходу ще один, який потенційно може приносити мільйони рублів щороку?
Якщо я колись зміг, почавши з першої заробленої тисячі рублів на блозі, згодом заробити кілька мільйонів рублів, то чому б не повторити те ж саме на Youtube?
А точніше, чому б не додати до вже наявних у мене джерел доходу ще один, який потенційно може приносити мільйони рублів щороку?