Як розкрутити групу вконтакте безкоштовно до 1000 передплатників

 1. Основні переваги SMO-оптимізації
 2. етапи
 3. Етап перший: внутрішня оптимізація і наповнення групи контентом
 4. Етап другий: безпосереднє залучення передплатників
 5. Невеликі поради щодо збільшення ефективності розкрутки
 6. Підведемо підсумки
 7. Коментарі та поради

Привіт, шановні форумчани. В статтю даю поради по розкрутці групи вконтакте до 1000 чоловік для подальшої монетизації, але спочатку трохи про переваги SMO. Будь-який власник комерційно орієнтованого сайту хоче, щоб його ресурс був відвідуваним. Адже чим більше цільових відвідувачів, тим більший потенційний прибуток від реклами, продажу товарів, послуг і інших способів монетизації. Зрозуміло, підняти відвідуваність не просто: потрібно розробити чіткий план просування / розкрутки в двох напрямках - SEO (оптимізація сайту під пошукові системи) і SMO (просування сайту в соціальних мережах, тематичних блогах, сервісах миттєвих повідомлень і так далі). Більшість, правда, нехтує другим напрямком, через що втрачає масу можливостей.

Основні переваги SMO-оптимізації

Основні переваги SMO-оптимізації

 • Прямий контакт з відвідувачами (спілкування без посередників).
 • Подвійний ефект. Ще до відвідування вашого сайту, користувач вбирає інформацію про ваш бренд / товар / послуги.
 • Таргетування. Так як в "соціалка" та інших подібних ресурсах люди об'єднуються за будь-якими ознаками, ви легко зможете знайти цільову групу і працювати безпосередньо з нею.
 • "Сарафанне радіо". Якщо відвідувачеві сподобався сайт, він рознесе рекламну інформацію про нього без вашої участі, тим самим заощадивши вам гроші.

Найбільш перспективним напрямком в SMO, на даний момент, є спільноти в соціальних мережах. Їх не тільки можна використовувати для просування сайтів, про що я вже згадував раніше, але і безпосередньо монетизувати купою різних способів. Само собою, ця витівка не вигорить, якщо ваше співтовариство (група) не користується популярністю. Хоча це можна виправити.

етапи

Розглянемо ефективний і дешевий спосіб підняття відвідуваності до 1000 передплатників на прикладі популярного в країнах СНД "Вконтакте", умовно розділивши весь процес на два етапи.

Етап перший: внутрішня оптимізація і наповнення групи контентом

Вже на самому початку, коли ви створюєте групу "Вконтакте", розумним кроком буде прописати в її назві запам'ятовується, але не занадто довге ключове слово. В ідеалі, у нього повинна бути гарна частотність в пошукових системах.

Далі необхідно зайнятися заповненням інформації про групу, причому підійти до цієї затії з усією відповідальністю. Зрештою, ця інформація в першу чергу потрапляє в поле зору користувача, коли він заходить на сторінку або прокрутити пошук по групах. Чітких критеріїв щодо оформлення тексту немає, але постарайтеся не використовувати складних мовних зворотів.

Про налаштування я розповідати не буду - самі розберетеся. Майже всі вони стосуються включення або відключення будь-яких функцій. Наприклад, стіни. Є три варіанти: відкрита стіна (коли на ній можуть залишати повідомлення всі учасники), обмежена стіна (записи залишає тільки адміністрація, а користувачі можуть коментувати), закрита стіна (її заповнює тільки адміністрація). З рештою все приблизно так само.

Наповнення контентом являє собою заливку зображень, відеоматеріалів, фотографій. Все це повинно якомога точніше відповідати тематиці групи. І пам'ятайте, чим цікавіше і актуальніше буде контент, тим більше шанс, що люди вступлять в ваше співтовариство або зроблять "репост" з посиланням на вас. А це в свою чергу принесе ще більшу популярність.

Етап другий: безпосереднє залучення передплатників

Сама соціальна мережа "Вконтакте" надає корисний інструмент "Запросити друзів", за допомогою якого можна зібрати базовий склад для групи. Але на ньому далеко не заїдеш, так як внутрішні обмеження не дозволяють запрошувати одноразово понад сорока людей, причому після використання цього ліміту доведеться чекати ще 8 годин до повторної спроби. Тому рекомендую використовувати для вербування передплатників безкоштовний додаток VK BOT або його платні, але куди більш функціональні аналоги. Порядок дій наступний:

Створіть кілька нових акаунтів "Вконтакте" (зверніть увагу, соціальна мережа тепер реєструє користувачів за номером мобільного телефону, тому у вас їх має бути достатньо). Як варіант, можна купувати сторінки задешево на SEO-форумах. Максимально "очеловечьте" створені сторінки, правдоподібно заповнивши всі захоплення, адреси, встановивши аватарку і додавши на стіну пару записів. Сторінка не повинна скидатися на рекламну, інакше користувачі будуть її ігнорувати і навіть відправляти скарги на спам.

Запустіть програму і за допомогою функції інвайтінга додавайте друзів, задавши в віконці параметри, що характеризують цільову аудиторію вашої групи. Наприклад, якщо її тематика комп'ютерні ігри, то в поле "Інтереси" слід вказати те ж саме. А ось якщо ви будете розсилати запрошення кому попало, ймовірність того, що ваше "ботоводство" розкусять, зросте.

Перейдіть в програмі на функцію "інвайтінг в групу" і, вказавши адресу цієї самої групи, зробіть автоматичну розсилку запрошень з усіх раніше зареєстрованих вами акаунтів.

Повторюйте другий і третій пункти до тих пір, поки у вас не вийде розкрутити групу Вконтакте до 1000 передплатників, ну або двох-трьох тисяч (залежить від потреб). У будь-якому випадку, рано чи пізно потрібно буде зупинитися - в розкручене співтовариство люди і так будуть додаватися самостійно, а ось автоматична накрутка може стати причиною блокування. Буде прикро, якщо все зусилля виявляться марними.

Невеликі поради щодо збільшення ефективності розкрутки

Оновлюйте контент в своїй групі частіше (хоча б 5-10 постів в день), що не ганяючись при цьому за кількістю на шкоду якості. Причому бажано, щоб ви підстроювали час публікації поста під час активності аудиторії. Наприклад, немає ніякого сенсу постити пізно вночі, коли велика частина користувачів спить. До ранку запис сповзе вниз по новинних стрічках і її вже ніхто не побачить.

Використовуйте сервіси розпізнавання тексту з зображень, щоб не вводити постійно капчи (перевірочні зображення). Так, за дану послугу доведеться заплатити - приблизно дві копійки за картинку, але заощаджений таким чином час з лишком компенсує всі витрати. Від себе порекомендую зручний і функціональний сервіс Antigate.com.

Якщо після розсилки користувачам соц. мережі запрошень, вам раптом почали надходити від них повідомлення з питаннями на кшталт "Ви хто?"; "Я вас знаю?" І аналогічні, не варто їх ігнорувати. Краще культурно і ввічливо поясніть, що уявляєте таку-то групу або сайт і набираєте туди людей, бажано згадавши при цьому про свої переваги. Повірте, велика ймовірність, що вам вдасться їх переконати приєднатися до вас і навіть покликати до спільноти своїх друзів.

Підведемо підсумки

Ну що можу сказати - інструкцію хоч і не можна назвати детальної, але основні моменти в ній я описав. Шляхом нехитрих маніпуляцій, про які йшла мова, ви легко зможете розкрутити групу Вконтакте до 1000 передплатників, а може навіть і більше. Успіхів!

'І так, трохи не забув, якщо у вас є власна успішна група або публічна сторінка, обов'язково розкажіть про способи просування, які ви використовували, в коментарях.

Коментарі та поради

Першу тисячу набрати не так складно, як багато хто думає. Елементарно можна запросити в групу своїх друзів і знайомих, розіславши їм повідомлення з проханням також прорекламіть цю групу у себе (вони то точно не будуть відсилати адміністрації Вконтакте скарги, що ви займаєтеся спам-розсилками). З особистого досвіду скажу, що таким чином людина 500 набирається. Решту 500 можна накрутити ботами або через групи взаємної підписки - такі спільноти, де люди взаємовигідно додаються один одному в друзі і в групи.

TonyMontana

Небезпечний метод. Буває, що адміністрація Вконтакте видаляє всіх учасників групи без розбору при виявленні накруток.

Geronimo

Geronimo

Безкоштовно наврядчи, але можна на тих же буксах, за 1 клієнта платити 25 копійок, от і рахуйте, 250 рублів, правда багато хто може виходити з групи, а так більше не знаю, можна спамити вічно, але не кращий варіант.

roman-maurinio

roman-maurinio, непоганий спосіб залучати на біржах завдань, і наскільки я знаю найменш ризикований. За 25-50 копійок народ вступає в групи, тільки бажано різко не піднімати кількість передплатників, а нарощувати плавно, так як адміністрація вконтакте може видалити покупних передплатників і забанити групу. Безкоштовно розкрутити групу теж можна, але це вже більш ризиковано.

MoneyHunter

roman-maurinio, у мене є дві групи вконтаткте, і у кожної групи майже по 4000 тисячі передплатників. Я на дві групи накрутив 8000 тисяч передплатників, не вклавши ні рубля. Для цього, я користувався програмою «У топі». Встановлюєте програму, заходите в програмі на свою сторінку в соц мережі, і програма починає від вашого так сказати імені, додавати вас у друзі, в групи, лайки ставити, робити репости, і за це вона вам нараховує поінти, які ви можете використовувати в своїх цілях. Я наприклад використовував їх для розкрутки своїх груп. 1 поінт - 1 людина в групу.

Yuran123

Чи не розкрутив, а накрутив. Який толк від накручених передплатників? Адже в траф їх не конвертнешь. Краще б Ви в лайки або репости 4/5 цих поінтів засунули.

johnysp

johnysp, толк є. Чим більше у мене передплатників в групі, нехай навіть і ботів, тим вище моя група у видачі в самому контакті, а з цього випливає, якщо ви звичайно вмієте мислити логічно те, що на групу будуть потрапляти живі люди, які шукають групи по моїй тематиці в пошуку вконтакте.

Yuran123

Мені здається немає сенсу будь-що-будь розкручувати групу вконтакте безкоштовно. У приятеля мого була така мета - розкрутити до 1000 передплатників, домігся він цієї мети, а толку? Віддачі немає, краще залучати людей інтересом, нехай там і не буде тисячі передплатників.

Majestico

Majestico
Ви хочете сказати, що краще платити гроші іншій людині, і він буде вам накручувати цих передплатників, тоді сенс є. А якщо я сам самостійно буду розкручувати групу і при цьому не платив нікому не копійки, то сенсу немає. Якась дивна у вас логіка. Адже ви самі сказали, що потрібно залучати до групи інтересом, адже це і є безкоштовна розкрутка групи.

Yuran123

Yuran123, мабуть Majestico не читав статтю і вирішив, що група вконтакте може розкручуватися безкоштовно до 1000 передплатників тільки штучною. Але це не так, багатьом вдається розкрутити і до 5000 чоловік за короткий період часу абсолютно білими способами.

Alex

Так було б бажання і час, я б ці тисячі передплатників набрав би за 3 дні. Я не думаю, щоб 1000 передплатників, це така вже велика проблема, яку варто було б обговорювати. Тут треба думати більше масштабніше, наприклад розкрутка групи до 100к передплатників. Ось це б було цікаво.

Yuran123

А як можна розкрутити групу ВКонтакте місцево? Ну наприклад для жителів Самарської області (або Волгоградської і тп.). Є такі способи?

Elfa777

Мені теж взагалі-то подобається ця ідея, але там теж часто потім якусь частину учасником заморожують або блокують. Але, я теж за те, щоб намагатися розкрутити групу безкоштовно, тим більше дійсно 1000 передплатників не так вже й багато, а якщо вже на буксах пробувати розкрутити, то краще вибирати такі букси там де мінімалку довго набирати, так у вас більше шансів, що люди довше протриматися у вашій групі і не вийдуть з неї.

Kira

Є звичайно. Найняти на біржі фрілансерів людини, який буде вам накручувати передплатників регіонально. Ціни на такі послуги дуже високі, від 2 тис рублів за 1000 регіональних передплатників. Або ж самі шукайте людей в контакті з цього міста і надсилайте їм запрошення.

Yuran123

Ну воно ж того взагалі не варто, за такі гроші наймати людину, це ж не так важко і не так довго, щоб самому не спробувати, правильно ж? Тим більше можна ж і на буксе виставити регіон і люди тільки звідти зможуть виконувати завдання.

Kira

Можна звичайно, але на буксе все це справа буде дуже довгим. Щоб накрутити на буксе регіональних 1000 чоловік, то буде потрібно як мінімум місяці два. А заплатите ви десь 1000 рублів, так як за 50 копійок мало хто буде вступати в групу.

Yuran123

проект SMOFAST.RU, там є варіант безкоштовної накрутки.

KIRILL2014

Набрати передплатників не складно за допомогою тієї ж накрутки, для чого скористатися програмою, але це лише пів справи, адже накручені боти та й багато запрошених друзі будуть проявляти малу, активність, тому потрібно мати або дуже якісний контент або накручувати все більше і більше

lexfireprof

А як це виглядає на ділі? Ви самі користувалися цим сервісом? Як і скільки вдалося накрутити?

Polina

Мережі запрошень, вам раптом почали надходити від них повідомлення з питаннями на кшталт "Ви хто?
Я вас знаю?
Який толк від накручених передплатників?
У приятеля мого була така мета - розкрутити до 1000 передплатників, домігся він цієї мети, а толку?
Є такі способи?
Ви самі користувалися цим сервісом?
Як і скільки вдалося накрутити?