Як шукати ключові слова для Google? + "Підручник з відео та електронна книга"

 1. Який інструмент ключових слів слід використовувати або де шукати ключові слова, які краще позиціонують...
 2. Чи важливо знати, як правильно вибрати ключові слова?
 3. Сподіваюся, вам сподобається керівництво!
 4. Як знайти найкращі ключові слова в Google для вашого веб-сайту чи блогу?
 5. Стратегія SEO для пошуку потужних ключових слів або ключових слів
 6. Найбільш важливі типи ключових слів:
 7. Недоліки вибору поганих ключових слів для вашого сайту
 8. 5 Поради щодо вибору потужних ключових слів
 9. 1.- Виберіть ключові слова з "ногами на підлозі"
 10. 2.- Пошук ключових слів, які генерують реальний трафік
 11. 3.- Проаналізуйте тенденцію ключового слова
 12. 4. Не просто зосередьтеся на ключових словах вашого бізнесу
 13. 5.- Аналізуйте свою конкуренцію, щоб знайти хороші ключові слова
 14. Як ми аналізуємо конкуренцію?
 15. Ви хочете дізнатися, як використовувати SEMrush, як професіонал?
 16. Керівництво для вибору найкращих ключових слів для Google
 17. 1º Зустріч з компанією
 18. 2º Складіть перший список з 10 до 15 термінів
 19. Вибір слів з мого списку така:
 20. Тут ви можете побачити останній приклад списку ключових слів Excel:
 21. 4-й Ми аналізуємо ключові слова деяких конкурентів
 22. 5-й локальний аналіз SEO
 23. Для цього ми будемо використовувати 3 інструменти ключових слів:
 24. 6º Створіть "Long Tail" з самим Google
 25. 7º Не забувайте враховувати ступінь складності ключового слова
 26. 8º Інші інструменти для аналізу та дослідження ключових слів
 27. Word Tracker
 28. Soovle
 29. Ключове слово шпигун
 30. Ключове слово око
 31. SEO книга ключових слів
 32. Довгий хвіст ключове слово-інструмент
 33. Інструмент комбінації пошуку Ninja
 34. Висновки SEO Керівництва для вибору ключових слів
 35. Відео підручник: SEO курс ⇒ Аналіз ключових слів
 36. Чи хотіли б ви додати більше до списку?

Не знаючи, як використовувати ключові слова або ключові слова, привабливі для Google, хоча вони є потужними для вашого бізнесу або професійного проекту, зазвичай одна з основних причин не досягнення успіху  веб-сторінки або блогу  в Інтернеті  Меню тематичного змісту  Який інструмент ключових слів слід використовувати або де шукати ключові слова, які краще позиціонують мій веб-сайт або блог на Google

Не знаючи, як використовувати ключові слова або ключові слова, привабливі для Google, хоча вони є потужними для вашого бізнесу або професійного проекту, зазвичай одна з основних причин не досягнення успіху веб-сторінки або блогу в Інтернеті

Меню тематичного змісту

Який інструмент ключових слів слід використовувати або де шукати ключові слова, які краще позиціонують мій веб-сайт або блог на Google?

Коли ми говоримо про це збільшення веб-трафіку , безсумнівно, ми повинні зробити це також для поліпшення позиціонування SEO. І знаючи, як або з якими інструментами шукати ключові слова, є базовим для будь-якого типу Стратегія SEO ,

Зараз час, коли багато хто з вас скаже, що це істина, але, хоча нам це важко прийняти, більшість з нас не закінчують чітко на цю тему вибору правильних ключових слів.

Так, майже кожен знає значення або значення цих термінів. Але, незважаючи на це, є багато хто все ще обирає їх простою відрахуванням або простою думкою.

Чи важливо знати, як правильно вибрати ключові слова?

Багато ... з мого власного досвіду, я можу сказати вам, що навчання, як правильно використовувати інструменти, такі як Google планування ключових слів або SEMrush, серед інших, відзначив до і після в моїй онлайн стратегії.

Коли я почав з блогу, він був одним з тих, хто також обрав свої ключові слова за допомогою чистого відрахування. З часом я навчався використовувати деякі основні інструменти для пошуку ключових слів.

Це значно покращило веб-трафік мого блогу, закінчивши попередній рік більш ніж 200 тисячами відвідувачів на місяць. Але, незважаючи на це, найкраще ще настав ...

Цього нового року я поставив набагато більш амбітні цілі, ніж попередній, тому вирішив, що я повинен ще більше професіоналізувати Стратегії позиціонування SEO ,

Що привело мене до включення нових членів в свій набір інструментів для SEO. Саме тут, завдяки рекомендації мого друга Мігеля, я почав користуватися SEMrush (сьогодні, одним з моїх кращих союзників з точки зору веб-позиціонування).

У ці перші місяці року, серед інших важливих питань у блозі, мені вдалося значно збільшити кількість ключових слів з якістю, які я помістив на перші позиції Google.

У ці перші місяці року, серед інших важливих питань у блозі, мені вдалося значно збільшити кількість ключових слів з якістю, які я помістив на перші позиції Google

Цей правильний вибір ключових слів у нових статтях, які я пишу, і поліпшення старих посад, які не були добре розташовані, допомогли блогу розпочати 2017 року, перевищивши 230 тисяч відвідувань.

Тому що, як я вже згадував раніше, питання про те, як вибрати найкращі умови, для яких я хочу позиціонувати себе, було основним чи фундаментальним для онлайн стратегій, які я впроваджую цього року.

Отже, за все це, що я прокоментував до цих пір, є те, що в цьому шостому гостьовому пості я прагнув до співпраці Мігеля Флорідо (знавця різних "інструментів ключових слів" ), щоб розповісти нам про деякі з його найбільших секретів ,

Він не тільки прийняв участь у написанні цього великого посібника, але і зробив нам дуже повний і дидактичний відео-підручник для початківців про те, як шукати ключові слова (які ви знайдете в кінці повідомлення) .

Сподіваюся, вам сподобається керівництво!

Сподіваюся, вам сподобається керівництво

Як знайти найкращі ключові слова в Google для вашого веб-сайту чи блогу?

У цьому пості я покажу деякі інструменти ключових слів і багато підказок, щоб знайти найпотужніші ключові слова у вашому секторі.

Окрім того, як розповісти про те, як і де слід шукати ключові слова для Google, які можуть краще позиціонувати веб-сторінку вашого бізнесу або ваш професійний блог.

Стратегія SEO для пошуку потужних ключових слів або ключових слів

У будь-якому Стратегія SEO , Одним з початкових аспектів, що складають напрямок нашої стратегії змісту, є прийняття рішення, які ключові слова ми хочемо позиціонувати в Google.

Погане рішення у цьому виборі або пошук ключових слів можуть бути фатальними для отримання більшого веб-трафіку та для наочності нашого бізнесу в головній пошуковій системі Інтернету.

Найбільш важливі типи ключових слів:

 • Інформаційний: це те ключове слово, яке має надати інформацію про певну тему. Наприклад "SEO керівництво для початківців", спрямоване на тих, хто має чітку мету шукати інформацію, яку треба навчати або вводити в тему SEO.
 • Транзакція: це ключове слово, яке прагне заохотити покупку або укласти контракт на послугу. Наприклад, "Cheap PlayStation 4", людина, яка шукає це ключове слово, зрозуміла, що має намір придбати цей продукт.

Переваги вибору хороших ключових слів для Google

1º Краща органічна видимість: більше людей знайдуть нас у пошуковій системі Google.

Друге збільшення відвідувань: пошукова система Google є найбільшим джерелом веб-трафіку в Інтернеті, тому дуже важливо, щоб ми знали, як вибрати ключове слово для залучення тисяч відвідувань на місяць завдяки цьому.

3. Ми отримуємо більше читачів блогу: одна з переваг вибору хороших ключових слів або ключових слів полягає в тому, що ви можете розвивати спільноту читачів блогу.

Четверте Ми отримуємо абонентів блогу: якщо ми залучаємо більше трафіку з пошукової системи, ми маємо можливість перетворити ці візити в абонентів нашого блогу і таким чином побудувати лояльність до нашої аудиторії.

5-й Ми отримуємо більше послідовників: будь-який блог сьогодні інтегрований в соціальні мережі, і якщо відвідувачеві подобається наш сайт, то дуже ймовірно, що нас буде стежити за соціальними мережами.

6º Підвищити ефективність нашої стратегії змісту: якщо ми напишемо 2 000 повідомлень, і нам потрібно 4 години, щоб написати це, дуже важливо, щоб ми не тільки не помилилися у виборі ключового слова, але й вибрали комбінаційне ключове слово, оскільки Таким чином ми гарантуємо більше відвідувань і будемо ефективнішими.

ПРИМІТКА . Комбінаційне ключове слово має таке, що має більше 3 або 4 подібних комбінацій (або пов'язаних з ним термінів), що гарантує нам отримання інших каналів або відвідувань трафіку.

Недоліки вибору поганих ключових слів для вашого сайту

ПРИМІТКА: найпоширенішою помилкою в цьому питанні є вибір неправильних ключових слів проекту, і цей помилка може серйозно зашкодити будь-якому бізнесу в Інтернеті.

1º Ви невидимі в пошуковій системі: якщо ви не вибираєте ключові слова правильно, то ймовірно, що ви залишитеся непоміченими пошуковою системою, і ви будете практично невидимими для користувачів Інтернету.

2º Мало органічних відвідувань: якщо ми не маємо видимості в Google, ми не отримаємо органічний трафік з пошукової системи.

3º Позиція в неправильній ніші: неправильний вибір ключових слів для Google може залучити більше відвідувачів, які зацікавлені в темах або продуктах і послугах, які не надає наш бізнес (низька якість трафіку).

4º Погана стратегія та неефективність: поганий вибір ключових слів сприяє тому, що я називаю неефективною маркетинговою стратегією змісту. Тобто, присвятіть багато годин і зусиль для розміщення термінів, які можуть не мати ніякого сенсу, і які не принесуть жодного трафіку на наш сайт.

5 Поради щодо вибору потужних ключових слів

Перш ніж починати зі стратегій і інструментів для пошуку найкращих ключових слів у Google , я хотів би надати вам ряд порад:

1.- Виберіть ключові слова з "ногами на підлозі"

Мова йде про те, щоб бути реалістичним і точно побачити, чи можна потрапити на першу сторінку Google зі своїм онлайн-проектом, для чого ми проаналізуємо повноваження доменів, які знаходяться в топ-10.

Для чого потрібно встановити безкоштовне розширення Moz Bar , а також виконати пошук Google, в якому ми хотіли б позиціонувати себе ( встановити MozBar ) .

Для чого потрібно встановити безкоштовне розширення Moz Bar , а також виконати пошук Google, в якому ми хотіли б позиціонувати себе (  встановити MozBar  )

2.- Пошук ключових слів, які генерують реальний трафік

Поширеною помилкою при запуску онлайн-проекту є вибір ключових слів, які генерують низький або відсутній веб-трафік.

Тому, щоб уникнути цього, я пропоную вам використовувати інструмент, який повертає кількість щомісячних пошуків для цього ключового слова "Barcelona turismo", як SEMrush або планувальник ключових слів Google.

3.- Проаналізуйте тенденцію ключового слова

Проаналізуйте тенденцію ключових слів, перш ніж вибрати їх, для цього ми підемо Google Trends , і ми проаналізуємо термін попереднього прикладу "Barcelona turismo". Це результат:

Хоча ключове слово "Barcelona turismo" генерує 4,400 щомісячних пошуків за даними SEMrush, правда в тому, що ця тенденція є негативною і продовжуватиме падати відповідно до прогнозу Google Trends.

4. Не просто зосередьтеся на ключових словах вашого бізнесу

Бажано відкрити й увійти в інші ніші ключових слів, які мають певний зв'язок або наближення до нашого бізнесу та його сектора, але я поясню це більш простим способом, щоб зрозуміти поради:

Припустимо, у нас є ресторан біля пляжу, і ми хочемо зробити стратегію змісту, щоб спробувати дати йому видимість, тоді я хотів би запропонувати ресторану, що вони зроблять екскурсовод, використовуючи навколишнє середовище; кращі пляжі, походи і т.д., оскільки люди, які відвідують район, ймовірно, потребуватимуть місця, щоб поїсти.

Важливо: коротко кажучи, локальна стратегія SEO повинна включати подібні ніші, які можуть залучати або залучати клієнтів до нашого фізичного бізнесу.

5.- Аналізуйте свою конкуренцію, щоб знайти хороші ключові слова

Частина аналізу конкурсу є однією з частин, яку мені найбільше подобається у виборі ключових слів, з однієї простої причини, ми знайдемо дуже цікаві умови, в яких інші компанії позиціонують себе, і ми можемо проаналізувати, якщо ми можемо намагатися їх подолати, зробивши кращий вміст, ніж вони.

Як ми аналізуємо конкуренцію?

Перше, що ми повинні зробити, це скласти список з 10 до 15 конкуруючих компаній, які мають сторінки та подібне або трохи краще позиціонування, ніж наші.

Помилка, яку деякі компанії роблять у цьому аналізі, намагається націлитись занадто високо і вибирати як конкурентних компаній референтів сектора, але це ніколи не слід робити, тому що зараз ми не в змозі конкурувати з тими "онлайн-монстрами", але з іншими подібними проектами і щось краще позиціонується, ніж наші.

Мій улюблений інструмент ключових слів для аналізу моєї конкуренції - SEMrush , оскільки ми можемо отримати кращі ключові слова від наших конкурентів, а також виявити інших конкурентів, які також позиціонують себе за ключовими словами, подібними до наших, і що, можливо, ми не знали.

Ви хочете дізнатися, як використовувати SEMrush, як професіонал?

ПРИМІТКА: пізніше я роз'яснюю крок за кроком, як виконувати ці конкурентні аналізи, і ви зможете побачити відео-підручник про те, як я сам це роблю.

Проте, у вас також є інші інструменти для ключових слів, один з яких аналізує неабияку конкуренцію Довгий хвіст Pro , у цього є індикатор конкурентоспроможності кожного ключового слова, що вказує на те, як важко розташувати ключові слова перед конкурентами пошукових систем.

Керівництво для вибору найкращих ключових слів для Google

Щоб пояснити цей посібник і мати більш реальне і практичне застосування, я вибрав деякі туристичні апартаменти в Барселоні під назвою Sweet BCN.

1º Зустріч з компанією

Перш ніж починати робити щось, ми повинні знати компанію, як якби ми були людиною, яка працює в ній. Чим більше інформації ми отримаємо від нього, тим легше нам визначити хорошу стратегію змісту.

2º Складіть перший список з 10 до 15 термінів

Метою компанії є створення невеликого списку ключових слів, з якими ви хотіли б отримати позицію в пошуковій системі Google. Цей список буде використовуватися як база для отримання сотень комбінацій, пов'язаних з ним.

Якщо у вас є місцевий бізнес, розгляньте місцеві пошуки, наприклад: "Готелі в Барселоні", "квартири в Барселоні", "туризм у Барселоні" тощо.

Вибір слів з мого списку така:

 • туризм у Барселоні
 • квартири в Барселоні
 • Готелі в Барселоні
 • знати Барселону
 • Туристичні місця в Барселоні
 • карта Барселони
 • Святе сімейство Барселони
 • що подивитися в Барселоні
 • що робити в Барселоні
 • довідник Барселони
 • Гауді Барселона
 • Барселона керівництво

3. Отримайте сотні схожих ключових слів

Для цього ми звертаємося до планувальників ключових слів Google Adwords і натискаємо "Шукати нові ідеї для ключових слів і груп оголошень", а потім вставляти кожен член у інший рядок і натискати "Отримати ідеї".

З списку 12 ключових слів, які ми надали інструменту, повертається 812 пов'язаних. Тепер ми повинні проаналізувати їх, щоб скласти список з 100 найважливіших.

Наступне, що ми зробимо, це натиснути на вкладку "Ідеї для ключових слів" , а потім натиснути "Завантажити" , щоб створити та зберегти Excel з усім отриманим списком.

Наступне, що ми зробимо, це натиснути на вкладку Ідеї для ключових слів , а потім натиснути Завантажити , щоб створити та зберегти Excel з усім отриманим списком

Потім ми повинні усунути стовпці, які не цікавлять нас з цього Excel і залишитися тільки з 3 (ключові слова, щомісячні пошуки та конкуренція) , і, нарешті, ми даємо табличний формат, щоб ми могли фільтрувати і працювати краще з усією отриманою інформацією.

Тепер пам'ятайте, що наступним кроком буде вибір +/- найкращих 100 і усунення інших.

Для 100 ключових слів, які ми отримаємо, ми встановимо 3 кольори важливості в групах по 10, і ми пофарбуємо червоний 10 найважливіших ключових слів для цього бізнесу, помаранчевих 10 ключових слів помірного значення, і жовтий 10 ключових слів середнього значення.

Тут ви можете побачити останній приклад списку ключових слів Excel:

Тут ви можете побачити останній приклад списку ключових слів Excel:

4-й Ми аналізуємо ключові слова деяких конкурентів

Як я вже говорив раніше, мова йде про вибір компаній, які мають кращу видимість у пошуковій системі, ніж наша, але це не "монстр в Google", оскільки з тих пір ми перестали бути справжнім конкурентом для нас.

У цьому випадку я проаналізую як приклад: webarcelona.net

Аналізуючи ключові слова, які призводять до цієї сторінки, я виявляю щось дуже цікаве, оскільки більше 47% органічного трафіку отримують лише 2 посади.

Це дуже цікавий факт, тому що я б включив тему цих посад у свою стратегію змісту, оскільки за допомогою лише двох змістів ми можемо створити хороший обсяг трафіку і з 7 різних (але пов'язаних) ключових слів.

5-й локальний аналіз SEO

Мета полягає в тому, щоб проаналізувати найважливіші ключові слова і, в той же час, пов'язані з містом Барселона, шукати ті, які пов'язані з нашими місцевий бізнес у Google ,

Для цього ми будемо використовувати 3 інструменти ключових слів:

Для цього ми будемо використовувати 3 інструменти ключових слів:

Ми пишемо в інструменті ключове слово, в даному випадку Барселону, у верхній частині і натискаємо на пошук, і отримуємо список з більш ніж 60 000 відповідних ключових слів.

Ми пишемо в інструменті ключове слово, в даному випадку Барселону, у верхній частині і натискаємо на пошук, і отримуємо список з більш ніж 60 000 відповідних ключових слів

Процес пошуку дуже простий, ми вставляємо інструмент ключових слів Барселони і натискаємо пошук, і через кілька секунд ми отримаємо сотні ключових слів, згрупованих за алфавітом.

Процес пошуку дуже простий, ми вставляємо інструмент ключових слів Барселони і натискаємо пошук, і через кілька секунд ми отримаємо сотні ключових слів, згрупованих за алфавітом

Інструмент дуже схожий на попередній і за допомогою якого можна отримати комбінації ключових слів, які містять ключове слово "Барселона".

Як і попередній інструмент, результати групуються за алфавітом.

6º Створіть "Long Tail" з самим Google

6º Створіть Long Tail з самим Google

Це я називаю "завершенням роботи". Коли ми вже вибрали ключове слово і хочемо написати статтю, ми використовуємо Google як керівництво, яке для мене є одним з найпростіших і найефективніших способів створити назву змісту, який ми збираємося позиціонувати (і це буде ще один хороший спосіб зробити наші зусилля прибутковими) , тому що ми оптимізуємо цю назву більше ніж один ключовий термін).

Тепер у вас є кращий підхід до пошуку найкращих ключових слів для Google.

7º Не забувайте враховувати ступінь складності ключового слова

Зазвичай я аналізую ступінь складності ключового слова з SEMrush , хоча є й інші безкоштовні інструменти SEO що вони можуть зробити?

Особисто я використовую SEMrush, оскільки він дозволяє аналізувати складність більш ніж одного ключового слова одночасно, тобто я можу вибрати і вставити 10 кращих ключових слів і проаналізувати, як важко досягти найвищих позицій пошукової системи Google.

Особисто я використовую SEMrush, оскільки він дозволяє аналізувати складність більш ніж одного ключового слова одночасно, тобто я можу вибрати і вставити 10 кращих ключових слів і проаналізувати, як важко досягти найвищих позицій пошукової системи Google

ПРИМІТКА: у цьому прикладі ми можемо бачити, що ключові слова, з якими зверталися, дуже важко дістатися до першої сторінки Google. Це потрібно буде врахувати, особливо якщо домен нашого веб-сайту чи блогу має мало повноважень.

8º Інші інструменти для аналізу та дослідження ключових слів

Sistrix

Дуже цікавий німецький інструмент для аналізу обсягів пошуку певних ключових слів, а також для пошуку хороших ключових слів з нашого конкурсу.

Word Tracker

Wordtracker дає нам велику кількість ключових слів для нашого аналізу. Він також інформує Вас про об'єм пошуків, конкурентів, тенденцій і КПК.

Але, мабуть, найбільш вражаючим аспектом є те, що він говорить вам, якщо ключове слово варто працювати ваш SEO чи ні.

Але, мабуть, найбільш вражаючим аспектом є те, що він говорить вам, якщо ключове слово варто працювати ваш SEO чи ні

Soovle

Цей інструмент пропонує ключові слова, пов'язані з певним терміном, але з різних джерел; Google, Bing, Yahoo, Youtube, Amazon, Ebay тощо

Ключове слово шпигун

Проаналізуйте ключові слова конкурсу і не втрачайте комба зі своєю стратегією змісту.

Ключове слово око

Цей інструмент дозволяє швидко, легко і наочно витягувати найважливіші ключові слова конкурсу.

SEO книга ключових слів

Застосування для аналізу дуже повних ключових слів, тільки погано, що ми не можемо використовувати його безкоштовно, вона доступна тільки як платіжний інструмент.

Довгий хвіст ключове слово-інструмент

Знайдіть хороші ключові слова, які приваблюють відвідувачів, а також мають низьку конкуренцію. Інструмент повертає найбільш популярне ключове слово Long Tail. Просто введіть слово, яке ви хочете знайти, і натисніть кнопку Перейти.

Особливості:

 • Ви можете знайти найпопулярніші ключові слова у вашій ніші
 • Працює на всіх мовах і країнах
 • Експортувати ключові слова в XLS (Excel)
 • 3 дні безкоштовної пробної версії.

Інструмент комбінації пошуку Ninja

Генератор безкоштовної комбінації ключових слів допомагає користувачам створювати список загальних ключових слів, які можна використовувати в пошуках своїх веб-сайтів.

Висновки SEO Керівництва для вибору ключових слів

Я сподіваюся, що цей посібник допоможе вам побачити важливість правильного та відповідного вибору ключових слів, перш ніж почати і написати вміст для свого блогу.

Я завжди рекомендую зупинити необхідний час і зробити хороший вибір ключових слів, які починають швидко писати статті і помилятися в деяких рішеннях.

Також дуже важливо враховувати переваги своєї аудиторії, і що це можна поєднати з хорошою стратегією ключових слів, що було б ідеальним сценарієм, оскільки вони могли б отримати соціальну віральність від ваших послідовників, а також постійний трафік пошукової системи. ,

Не вибирайте сюрреалістичні ключові слова для вашого домену або з якими ви не можете конкурувати, завжди маєте свої ноги на землі і більш реалістичний вигляд ключових слів, які ви збираєтеся вибрати.

Відео підручник: SEO курс ⇒ Аналіз ключових слів

Фото ( SEO , Пошукова оптимізація): Shutterstock

Чи хотіли б ви додати більше до списку?

Які інструменти ви використовуєте для вибору найкращих ключових слів?

Якщо вам сподобалася стаття, ви можете поділитися нею з друзями.

Чи важливо знати, як правильно вибрати ключові слова?
Як знайти найкращі ключові слова в Google для вашого веб-сайту чи блогу?
Ви хочете дізнатися, як використовувати SEMrush, як професіонал?
Чи важливо знати, як правильно вибрати ключові слова?
Як знайти найкращі ключові слова в Google для вашого веб-сайту чи блогу?
Як ми аналізуємо конкуренцію?
Ви хочете дізнатися, як використовувати SEMrush, як професіонал?
Які інструменти ви використовуєте для вибору найкращих ключових слів?