Як відкрити інтернет магазин Вконтакте з нуля: інструкція

 1. Плюси і мінуси інтернет-магазину в ВК
 2. початок бізнесу
 3. Відкриття інтернет-магазину
 4. розкрутка

Вітаю, дорогі друзі!

У наш час існує величезна кількість способів організації успішного бізнесу в Інтернеті.

Вкрай популярна і прибуткова сьогодні така ніша, як власний інтернет-магазин.

Однак відкриття магазину в Мережі вимагає значних фінансових вкладень, велика частина яких йде на розробку торговельної площадки.

Але можна і заощадити, організувавши інтернет-магазин в соц.сети або на якому-небудь безкоштовному движку.

В організації власної справи в соц. мережі немає нічого складного. Але майданчик не буде приносити вам прибуток, якщо ви не будете приділяти увагу рекламі та іншим маркетинговим інструментам. А це в свою чергу вимагає часу і грошей.

У даній статті я детально розповім, як відкрити інтернет магазин Вконтакте з нуля, щоб він працював найбільш ефективно.

Плюси і мінуси інтернет-магазину в ВК

Соц. мережу Вконтакте дає продавцеві наступні переваги:

 1. Гігантський ринок збуту. Якщо товар користується попитом і активно рекламується, то на майданчику його «розгрібають» дуже жваво.
 2. маса можливостей при розкручуванні групи .
 3. Реєстрація спільноти дуже проста і займає не більше п'яти хвилин. Створити свою групу для торгівлі будь-якими товарами можуть навіть новачки, яким до цього жодного разу в житті не доводилося мати справу з соціалки.
 4. Мінімальні витрати. Для відкриття інтернет-магазину вам потрібно оплатити реєстрацію ІП, рекламу і закупити товар. Відкриття товарної площадки в соціальній мережі Вконтакте обійдеться вам набагато дешевше, ніж створення повноцінного інтернет-магазину.

Проаналізувавши плюси, можна зробити висновок, що найбільш вигідним є саме цей варіант. Більшість бізнесменів вибирають соціальну мережу Вконтакте.

Більшість продавців воліють не морочитися оформленням ВП. Однак, якщо ви хочете створити серйозний бізнес, то краще все-таки зареєструвати свою справу і відраховувати податки, як чесний підприємець. Крім того, багато постачальників надають юр.особам великі знижки на товари.

До недоліків інтернет-магазину в соц. мережі Вконтакте можна віднести обмежену кількість інструментів для продажів у порівнянні з професійними двигунами. Але бізнесмену і не потрібен великий набір функцій, управляти якими найчастіше досить складно.

початок бізнесу

В першу чергу ви повинні вирішити, що саме ви будете продавати. У соц. мережах продають абсолютно все, починаючи від сувенірів і закінчуючи нижньою білизною. Однак, щоб збільшити власні шанси на успіх, слід вибрати ті товари, які мають постійний попит у покупців. До такої продукції зокрема відноситься жіночий одяг, сумки, білизна, біжутерія.

Примітка! Зауважте, на деякі товари потрібні обов'язкові сертифікати (товари для дітей, парфумерія, продукти харчування), так що підприємцю краще відмовитися від реалізації даних товарів, щоб уникнути тяганини.

Далі вам слід знайти надійних постачальників. Вам потрібен такий продавець, який зможе вигідно і в максимально короткі терміни доставляти товари. Уважно вивчіть всі пропозиції - в кожній сфері є маса постачальників, які працюють за оптимальними умовами.

Споживачі в наш час не люблять чекати довго, тому будуйте роботу таким чином, щоб на момент замовлення товару, він уже був на складі. Практика торгівлі в соціальній мережі Вконтакте показує, що на придбання початкової партії товару йде в середньому до 100 000 рублів (хоча це сильно залежить від самого товару).

Слід також відразу визначитися з тим, як клієнти будуть розплачуватися за товари. Ви можете брати передоплату електронними грошима або відправляти посилки післяплатою.

Відкриття інтернет-магазину

Досвідчений користувач соц. мережі ВКонтакте може зареєструвати свій інтернет-магазинчик буквально за пару хвилин.

А додаток під назвою Ecwid дуже допоможе. Воно дозволяє абсолютно на будь-якому ресурсі створювати власний міні-магазинчик.

Воно дозволяє абсолютно на будь-якому ресурсі створювати власний міні-магазинчик

Інструкція по створенню свого інтернет-магазину в соц. мережі Вконтакте виглядає наступним чином:

 1. Увійдіть в соц. мережі ВК.
 2. Зайдіть в розділ «Мої групи» і клікніть на «Створити спільноту».
 3. Скористайтеся сервісом ecwid для створення свого інтернет-магазину в соціальній мережі.
 4. Зв'яжіть інтернет-магазин з відкритим співтовариством (додайте посилання на свою продає майданчик в групу).

Оформіть належним чином всі сторінки для початку прийому клієнтів. слід:

 • Добре продумати дизайн.
 • Заповнити всі поля з даними про продавця.
 • Вказати доступні способи оплати товарів.
 • Назвати терміни і варіанти доставки замовлення.

Придумайте своєму інтернет-магазину запам'ятовується і ємне назву. Також слід з особливою увагою поставитися до опису товарів. Буде чудово, якщо постачальник дозволить брати фото з його ресурсу. Не забувайте під кожним фото вказувати не тільки вартість, але і характеристики, щоб полегшити покупцям вибір.

розкрутка

Просувати свою справу потрібно з розумом. Навіть найяскравіша і дорога рекламна компанія не зможе гарантувати вам, що всі відвідувачі стануть вашими постійними покупцями. Для цього доведеться докласти багато зусиль. Існує три ефективних способу розкрутки інтернет-магазину в соціальній мережі Вконтакте:

 1. спеціальні програми
 2. залучення фрілансерів
 3. самостійна розкрутка

Останній спосіб найбільш обтяжливий. Ви повинні самі запрошувати користувачів соц. мережі Вконтакте вступити в групу інтернет-магазину. На перший погляд нічого складного, але ... висока активність може здатися системі підозрілою, в результаті групу можуть заблокувати, та й вас теж. Так що доведеться розсилати щодня максимум 15 пропозицій. Мізерно мало, але зате безкоштовно!

Інший мінус такого способу - пошук своєї аудиторії в соц. мережі Вконтакте. Вам слід проаналізувати свій сегмент ринку. Скажімо, якщо ви реалізуєте біжутерію, то вашими основними покупцями будуть молоді дівчата у віці від 16 до 25 років. Саме їм ви і повинні розсилати свої запрошення. Крім того, велике значення має і регіон продажів. Нерозумно кликати до себе москвичів, якщо реалізація виробляється в Таганрозі.

Просування за допомогою послуг фрілансерів дозволить заощадити свій час. на біржах фріланса часто зустрічаються замовлення по розсилці запрошень. Ціна на дані послуги не велика. Можна найняти в якості менеджерів з продажу вилучених співробітників, оплачуючи їх послуги певним відсотком від кожної успішної операції.

Розкрутити продає сторінку без будь-яких проблем можна і за допомогою спеціальних програм. Однак більшість з них дорогі. Але якщо ви впевнені в тому, що ваш товар користується попитом, то можна і витратитися.

Щоб інтернет-магазин приносив прибуток, ви повинні постійно розвивати свій проект, створювати цікаві пропозиції для клієнтів, додавати нові товари. І головне - ви повинні досконально знати всі тонкощі роботи адміністратора груп в соц. мережі Вконтакте.

У цьому вам допоможе спеціальний курс під назвою «Адміністратор Вконтакте».

Тут в простій і зрозумілій будь-якій людині формі викладаються всі секрети найпопулярнішою соц.сети. Раджу вам вивчити його, якщо ви хочете побудувати успішний, прибутковий бізнес в Вконтакте.

Зацікавилися ?! Тоді удачі вам у ваших починаннях! Діліться посиланням на цю статтю з друзями в соціальних мережах, можливо, хтось із них стане вашим партнером. Не забудьте підписатися на оновлення мого блогу. До зустрічі!

З повагою! Абдуллін Руслан

Сподобався блог? Підпишись, щоб отримувати нові статті на пошту і бути в курсі всіх подій!

Зацікавилися ?