Як використовувати плагін Yoast SEO з вашим інтернет-магазином WordPress

 1. Як ефективно використовувати Yoast SEO плагін з вашого інтернет-магазину WordPress WP eCommerce Show
 2. Ми поговорили про:
 3. Транскрипт
 4. Yoast в двох словах
 5. Найкращі поради для отримання максимальної користі від плагіна Yoast SEO
 6. Розкажіть нам трохи про проект AMP (Accelerated Mobile Pages)
 7. Краса простоти
 8. Перенаправляти чи ні
 9. Найпоширеніша помилка, яку люди роблять при використанні плагіна Yoast SEO
 10. Як щодо розширення WooCommerce?
 11. Найбільше розчарування Joost при покупці в Інтернеті
 12. Є що-небудь Joost ніколи не купити онлайн?

У епізоді 48 ми розмовляємо з Джостом де Вальком Yoast.com про те, як отримати максимум від свого плагіна SEO, який має 1 мільйон плюс активні установки на сайтах WordPress по всьому світу.

Як давній користувач цього плагіна, я хотів поринути в те, як власники магазинів можуть отримати максимум від цього на своєму сайті електронної комерції. Слухайте, як ми чуємо чудові поради прямо з Yoast, а також цікаві новини навколо WooCommerce і Yoast.com.

Як ефективно використовувати Yoast SEO плагін з вашого інтернет-магазину WordPress
WP eCommerce Show

& nbsp

Ми поговорили про:

 • Перші три переваги використання плагіна Yoast SEO з вашим інтернет-магазином
 • Наскільки важливим є AMP і як він працює з його плагіном
 • Які правила переспрямування слід виконувати при видаленні продуктів з вашого сайту
 • Найпоширеніші помилки власників магазинів - і рішення
 • Майбутнє розширення WooCommerce

Завдяки спонсору нашого подкасту: ефект ефекту

Завдяки спонсору нашого подкасту: ефект ефекту

Транскрипт

Боб Данн . Ласкаво просимо до виставки WP eCommerce Show. Боб Данн тут. Також відомий як BobWP в Інтернеті. Сьогодні нам пощастило мати засновника найпопулярнішого SEO плагіна для WordPress на шоу і, так, я говорю про Joost і його плагіні Yoast SEO. Швидше за все, якщо у вас є сайт WordPress, ви використовуєте його плагін. Я використовую його сам, поки я пам'ятаю. Сьогодні ми будемо говорити більше про аспект електронної комерції плагіна, але перш ніж ми зануримося в нього, я хотів би розповісти вам трохи про сьогоднішнього спонсора.

Joost de Valk : Ну, дякую вам.

Боб Данн : Ви йдете зі ставу. Шлях через. Фактично через Сполучені Штати для мене і ставка.

Joost de Valk : Так, ні. Я в прекрасній Європі, де не сонячно або тепло. Я вітаю з Нідерландів, як і більшість нашої команди.

Боб Дан : Так. Ми знаходимося на Тихому Північно-Заході. Штат Вашингтон. Ми дощові і не сонячні і теплі.

Joost de Valk : Добре.

Боб Данн : Так що я можу розповісти.

Joost de Valk : Добре.

Yoast в двох словах

Боб Данн : Ну, я дуже рада почути про шматок навколо вашого плагіна і електронної комерції, але спочатку для тих, хто не знає, що ви робите за плагін, чи можете ви дати нам це в двох словах?

Joost de Valk : Ми робимо багато речей. Плагін до теперішнього часу став найбільшою частиною нашого бізнесу, але ми маємо сервіси навколо цього і деякі інші плагіни, такі як локальний плагін SEO і новий плагін SEO і т.д., які сидять на вершині Yoast SEO або Yoast SEO Premium. У нас є служба по догляду за SEO, яка насправді розпродана на даний момент, тому я можу її промотувати, але ви не можете її купити, де ми допоможемо вам ... Дати вам щомісячні поради про те, як покращити свій сайт. Тоді я все ще роблю деякі консультації на стороні в якості консультанта SEO для деяких з великих брендів у світі.

Боб Дан : Це весь час SEO, чи не так?

Joost de Valk : Ну, так. Чесно кажучи, тип консалтингу, який я роблю, стає більш цифровою стратегією, ніж просто SEO, тому що він, як правило, на рівні дошки для досить високих… Великих компаній. Речі, які я зробив, наприклад, міграцію The Guardian з theguardian.co.uk на theguardian.com. Такі проекти - це те, що мені подобається робити, і те, що мені потрібно багато.

Боб Дан : Так, хлопчик, я впевнений, що це було величезне завдання.

Joost de Valk : Це було смішно. Ми взяли півтора року, і це було ... Так. Деякий з кращої команди я колись попрацював з та це був гігантський шматок роботи.

Боб Данн : Я можу уявити. Добре, я збираюся пірнути право у ці питання та сподіваюся вони не візьмуть нас рік-півтора відповісти.

Joost de Valk : Ні.

Найкращі поради для отримання максимальної користі від плагіна Yoast SEO

Боб Дан : Почнемо з того, що хтось встановить ваш плагін у своєму інтернет-магазині. Чи можете ви дати мені перші три поради для них, щоб отримати найбільшу користь від цього?

Joost de Valk : Я просто розпочну… Я б переконався, що інтернет-магазин на ваш вибір виконує всі свої типи посад і т.д., правильно, так що якщо ви подивитеся на ваш XML Sitemap, що все, що ви очікуєте бути там є, як ваші продукти, ваші категорії продуктів, і т.д. І все, що ви очікували б не бути там, не там, як ваші рахунки-фактури і облікові записи користувачів і тому подібне.

Я використовую основні API, щоб отримати всі ці, і якщо вони оголошують свої речі правильно, то все це йде правильно. З WooCommerce, наприклад, немає ніяких проблем, але іноді є речі там, які ви дійсно не хочете бачити. Не буде перший раз, коли люди йдуть, як, "Ей, чому я можу знайти мої рахунки-фактури в Google зараз?" Тоді ми йдемо, як, "О, ні." Переконайтеся, щоб не ... Це насправді не на користь вам. Це зашкодить вам, якщо ви зробите це неправильно.

Друга річ, яку я, напевно, зробив би це подивитися ... Добре, у вас є всі ці URL на вашій стороні, але ви, мабуть, є ... Якщо ви були в мережі на деякий час, ви, мабуть, деякі помилки там вже. Я б зробив консоль пошуку Google, яку ми маємо в Yoast SEO і перевірили як, добре, які помилки знайшли Google і що ми можемо зробити з ними? Спробуйте виправити всі ці помилки і дійсно поглянути на них глибоко, оскільки ви часто зіштовхуєтеся з місцями, де ви посилаєтеся на речі, які знаходяться на вашому сайті. Ви даєте клієнтам дуже поганий досвід. Про це повідомляє Google. Більшість людей не бажають дивитися на це, але в магазині, ви дійсно повинні. Ви повинні поглянути на неї і виправити це.

Потім, нарешті, найкраще, що ви, напевно, можете зробити, це подивитися на ваші заголовки та описи ваших продуктів і пройти через них і сказати: «Добре, які мої продукти з найкращою ціною? Як вони виглядають в результатах пошуку і що я можу зробити, щоб покращити копію на сторінках і назву опису, яку користувачі бачать, коли вони знаходять ці продукти в Google?

Боб Данн : Відмінно. Це три головні рекомендації, які я чую багато, особливо навколо електронної комерції і, можливо, навколо в тому сенсі, за винятком першого, навколо більшості сайтів.

Joost de Valk : Абсолютно. Дивна річ про електронну комерцію SEO полягає в тому, що це в основному просто нормальний SEO. Просто ставки вище.

Розкажіть нам трохи про проект AMP (Accelerated Mobile Pages)

Боб Данн : Так. Так. Тепер є річ під назвою AMP. Ви можете коротко розповісти про важливість AMP і як він працює з вашим плагіном?

Joost de Valk : AMP прискорюється мобільними сторінками. Це проект, запущений Google. Це відкрите джерело. В основному вона має на меті створити більш прості версії сторінок, які завантажуються набагато швидше і значною мірою багато чого я маю на увазі. Вони прагнуть піти на завантаження другої сторінки, що не те, що ваша система електронної комерції буде робити нормально. Це робить це, застосовуючи дуже жорсткі правила до вашого HTML. Насправді це підмножина або новий набір HTML, який називається AMP HTML. Це дозволяє робити багато речей, але це також не дозволяє робити все, до чого ви звикли в звичайному HTML CSS JavaScript.

Google наполегливо підштовхує його. Це завжди трохи важкої дискусії, тому що я в Нідерландах. Я, напевно, в одній з країн світу, яка має найшвидший доступ до Інтернету. Я в цьому офісі на двох терабайтному з'єднанні. Немає способу, щоб люди могли мати цей тип пропускної здатності і потребували AMP. Одночасно один з моїх колег нещодавно поїхав до Африки і пояснював, як він навчиться припиняти завантаження дуже швидко, коли текст завантажувався на сторінку, тому що все інше було занадто повільним, щоб чекати.

Ось де AMP дійсно важлива. Великі частини цього світу не мають таких швидких підключень до Інтернету, і для тих частин світу AMP дуже і дуже важливий. Будучи у Каліфорнії протягом літа протягом місяця, я повинен сказати, що великі частини США, здається, страждають від цього.

Боб Дан : О, так. Точно.

Joost de Valk : Навіть у США він дійсно має вигоду з точки зору того, що люди можуть швидше бачити ваш вміст і бачити те, що ви продаєте швидше. Ось що таке AMP. Там є плагін для WordPress, який робить AMP, що ми мали Glue плагін для, і тепер всі речі, що плагін Glue був необхідний для був об'єднаний в загальний плагін AMP. Я думаю, що ти хороший. Я не тестував його протягом останніх двох тижнів, але я думаю, що ви добре використовуєте тільки AMP плагін і наш плагін Yoast SEO зараз.

Боб Данн : Відмінно.

Краса простоти

Joost de Valk : Це в основному просто працює. Він створює AMP версію всіх ваших сторінок. Це не обов'язково негайно виглядає дуже добре, тому вам доведеться трохи поглянути на це, і ви повинні відпустити багато речей, які ви хочете на сторінці, тому що AMP просто не дозволяє, але є краса в це стриманість, тому що сторінки дійсно стають дуже, дуже швидко.

Боб Дан : Ось що я люблю ... Ну, ви згадали цей плагін і ваш плагін багато разів це просто працює. Коли я робив майстерні, особливо на вашому плагіні, то я маю на увазі, що є певні речі, але я розповім людям про це… Не потішайте деталі, тому що це працює. Він робить свою справу. Ми дійсно не знаємо, що він робить, але це робить це добре, так що я добре з цим.

Joost de Valk : І я радий пояснити людям всі речі, які ми робимо, і ми робимо багато чого, що має значення для електронної комерції, такі як rel = canonical та інші речі, які ми робимо, що WordPress core не за замовчуванням Але те, що ми дійсно намагаємося зробити, це позбавити всіх болю всіх технічних SEO, де ви не повинні знати, і ми просто це виправили для вас. Я знаходжу все більше і більше, що найважчий біт підтримки плагіна - це простота.

Перенаправляти чи ні

Боб Данн : Це точно. Тепер я повернуся до… Ви трохи торкнулися першого питання. Переадресація. Коли хтось фактично викидає продукт з свого інтернет-магазину, що таке правило з перенаправленням або не перенаправленням? Що робити з цим переадресацією?

Joost de Valk : Я щиро відчуваю, що ви завжди повинні перенаправляти. Я зробив SEO для деяких з найбільших сайтів електронної комерції на планеті. Я працював для eBay в минулому, і я зробив багато оптимізації для багатьох своїх різних сайтів. Те, що ми робили там, дуже часто завжди було, коли ви мали належну категоризацію продуктів або навіть списки речей, які не були вашим продуктом, коли цей продукт падає, ви перенаправляєте його назад у категорію, бажано таким чином, що люди будуть Отримати попередження, наприклад, "Ей, цей продукт більше не доступний, але тут є інші продукти в цій категорії." Цей останній біт насправді не тривіальний, тому вам потрібно розробник, щоб зробити це. Це те, що я хотів зробити в нашому плагіні на деякий час.

Ми дивимося на те, як ми можемо це зробити, але переадресація назад до категорії завжди краще, ніж надання комусь 404, тому що надання комусь 404 в основному говорить вам, як: “Ей, хтось пов'язаний з цим продуктом. Ми його більше не маємо. Ми не дбаємо про вас або про те, що ви хотіли купити це, і ми навіть не досить дбайливі, щоб дати вам щось краще або щось новеше. ”Це дає дуже поганий досвід клієнтів. Я ніколи б не дав 404. Я завжди перенаправляв її в десь корисний і бажано з приміткою, що говорить їм: "Ей, це більше не доступне, але у нас є це".

Боб Данн : Ні, це добре. Мені це подобається, категорія. Я ніколи не думав про це. Це хороший відгук. Дуже круто.

Найпоширеніша помилка, яку люди роблять при використанні плагіна Yoast SEO

Що таке звичайна помилка, або я маю сказати, найпоширеніша помилка, яку ви бачите, коли власники інтернет-магазинів роблять це, використовуючи ваш плагін, і що це рішення?

Joost de Valk : Найбільш поширеною проблемою, з якою ми стикаємося на сайтах електронної комерції, є те, що ми не обов'язково покращуємо негайно. Протягом останніх кількох років ви бачили збільшення параметрів типів пошуку на сайтах, де є різноманітні системи фільтрації. Що дратує, що кожен раз, коли ви створюєте нову комбінацію фільтрів, ви в основному створюєте нову URL-адресу.

Ви б не були першим сайтом, який має тисячі продуктів і має більше мільйона URL-адрес, які Google намагається індексувати. Незважаючи на те, що Google може індексувати дуже багато, даючи їм стільки індексу, зазвичай це погана ідея. Те, що ви на цьому етапі повинні зробити, це вирішити, гаразд, які фільтри ми вважаємо дуже важливими і роблять їх категоріями або якими б вони не були у вашому типі системи електронної комерції, так що вони мають хороші URL-адреси і блокують багато інших фільтрів URL-адреси у вашій [нерозбірливому 00:13:59].

Навіть блокування їх без будь-якого індексу означає, що Google все ще має їх сканувати, і це просто… На менших сайтах електронної комерції, які можуть бути смертними, тому що Google буде зайнятий сканування цих фільтруючих URL-адрес протягом декількох місяців і ніколи не побачить ваші нові продукти.

Боб Данн : Добре. Так, це була б поширена помилка.

Joost de Valk : Є багато сайтів з проблемами фільтрації, які мають це і, чесно кажучи, я ще не придумав правильного рішення, яке подібне до одного розміру.

Боб Дан : Так, це важко. Занадто багато змінних.

Joost de Valk : Так, точно. Ми, напевно, в якийсь момент зрозуміємо, як задати вам набір питань і на основі цього набору, встановити правильне налаштування для вашого сайту, але цей матеріал дійсно, дуже важко.

Боб Данн : Мм-хмм (ствердно). Це вражає мій розум. Я можу сказати вам стільки.

Жост де Вальк : Так, це така річ, яку я хотів би забрати у власників магазинів, тому що я не думаю, що вони повинні знати або повинні думати про все це. Ймовірно, їм треба знати, що це проблема, але їм не треба думати про рішення взагалі, і ми повинні просто дати їм це, але, як я вже сказав, зробити так, що подібні речі так прості, дуже важко.

Боб Данн : Він завжди звучить так просто і так, там просто занадто багато позаду.

Joost de Valk : Так, абсолютно. Так.

Боб Данн : Тепер з останнього питання ви маєте розширення WooCommerce. WooCommerce, очевидно, один з найпопулярніших.

Joost de Valk : Так.

Як щодо розширення WooCommerce?

Боб Данн : Яка користь ... Я створив розширення WooCommerce. Я її використав. Це дуже просто. Це не схоже на ракетну науку.

Joost de Valk : Ні. Щоб бути чесним, я не переконуюсь цілковито я захочу рекомендувати людям купують це у цьому пункті тому що ми збираємось певно згортати це у наш Першокласний плагін.

Боб Данн : Цікаво.

Joost de Valk : Тому що проблема, яку ми бачимо, полягає в тому, що люди купують та не купують Premium, і я дійсно думаю, що вам потрібно більше Premium для магазину WooCommerce, ніж вам потрібно SEO WooCommerce, тому що вам потрібні перенаправлення. Ми перебуваємо в процесі перенесення власного сайту на WooCommerce. Це новина, до речі. Я не думаю, що ми ще говорили це публічно.

Боб Данн : Тепер у вас є.

Joost de Valk : Одна з причин того, що ми переходимо до WooCommerce, полягає в тому, що ми хочемо, щоб собака продовольства, що всі інші використовують. Ми будемо використовувати WooCommerce для всього на Yoast.com і з цим ми, ймовірно, трохи покращимо нашу інтеграцію WooCommerce, але це також означає, що я дійсно хочу прив'язати його до Premium через… Деякі речі, які я тільки що згадав видалення продукту, а потім перенаправлення його до категорії, де знаходиться примітка. Єдиний спосіб, який ми можемо зробити зараз - це прив'язати його до нашого преміум-плагіна, оскільки наші перенаправлення знаходяться в нашому плагіні Premium. Я не хочу зробити це занадто складним. Оскільки плагін WooCommerce SEO став меншим і меншим за ці роки, оскільки більшість речей, які ми мали там у минулому, повільно перекочувалися у WooCommerce, я не думаю, що нам буде потрібно набагато довше.

Боб Данн : Добре. Це добре знати, і це те, що з нетерпінням чекаю теж, тому що я знаю, що я використовую преміум версію.

Joost de Valk : Так, я думаю, що це ... Це відбудеться досить швидко, тому що це насправді… Сам плагін, якщо ви подивитеся на код, то зараз він смішно маленький, WooCommerce SEO і пара речей, які вона робить, це зробити Переконайтеся, що Yoast SEO не намагається боротися з WooCommerce, на якому вікно, де на ваших доданих екранах продукту, і т.д. Він повинен просто зробити набагато краще і інтегрувати краще, але ми будемо краще робити це, як тільки ми маємо наші руки на WooCommerce набагато більше, ніж ми звикли.

Що ми маємо зараз, тому що ми перемикаємося. Я в WooCommerce зараз майже кожен день, а не раз на місяць. Я не обов'язково знаю, чи будемо ми шкодувати про те, що, можливо, в якийсь момент ми ведемо досить великий магазин, але в той же час, це те, як ми завжди працювали. Саме так, коли всі речі, які ... Всі наші кращі продукти - це речі, які ми використовуємо щодня, тому що це дійсно, коли ви насправді собака їжі те, що ви робите і добре, я дійсно не думаю, що ми могли б це зробити \ t будь-яким іншим способом.

Боб Данн : Ну, кожен почув це прямо з рота коня, так би мовити. Сенсація.

Жост де Вальк : Чесно кажучи, це було важким рішенням, тому що це дуже багато роботи. У той же час, набагато менше роботи, ніж я очікував, оскільки це так багато хороших розширень для WooCommerce.

Найбільше розчарування Joost при покупці в Інтернеті

Боб Дан : Так, це точно. Дуже круто. Ну, я збираюся відійти зараз. Я думаю, що ми перебрали тут якісь хороші речі, але я хотів поставити вам кілька запитань, які я задаю багатьом моїм гостям, і я хочу, щоб ви поклали свою власну торговельну шапку, коли ви купуєте онлайн. Коли ви знаходитесь там, ви знаходитесь в магазині, що є найбільш розчаровує річ особисто, що ви знайшли, коли покупки в Інтернеті?

Joost de Valk : Коли я намагаюся щось купити, і вони не будуть поставлятися в Нідерланди. Це відбувається частіше, ніж ви хочете знати.

Боб Дан : О, ні. Чи є для цього особлива причина?

Joost de Valk : Ні. Це завжди важко. Це здивує багатьох людей, але в Нідерландах ми не маємо Amazon. У нас є магазин, який дуже схожий на нього і дуже великий, але Amazon.de і .co.uk поставляють в Нідерландах, але іноді деякі з їхніх продуктів не будуть поставлятися в Нідерландах. Це дуже дратує.

Боб Дан : Так, це було б.

Joost de Valk : Насправді, якщо ви вважаєте це, я живу 10 хвилин від німецького кордону.

Боб Данн : Це ще гірше.

Joost de Valk : Так, так, це одне з моїх найбільших розчарувань. Інший спосіб оплати. Способи оплати в Європі дуже різні. Люди не використовують кредитні картки досить стільки, тому, коли вони не пропонують належних методів оплати, які я можу реально використовувати, це іноді дуже дратує.

Боб Дан : Так, це дві великі бар'єри. Це точно.

Joost de Valk : Так, абсолютно. Так.

Є що-небудь Joost ніколи не купити онлайн?

Боб Данн : Чи є що-небудь доступне в Інтернеті, щоб ви могли його придбати, які можна відправити туди, щоб ви ніколи не купували в Інтернеті? Що вам ще доведеться купувати особисто?

Joost de Valk : Я не можу сказати нічого про будинок.

Боб Данн : Добре.

Joost de Valk : Я купив дуже смішні речі в Інтернеті, і багато купую в Інтернеті. Нідерланди - це дуже, дуже зрілий ринок електронної комерції, щоб люди витрачали тисячі і тисячі євро онлайн. Так, ні, не дуже багато я б не купив в Інтернеті.

Боб Данн : Гаразд, я думаю, що хтось один раз сказав те ж саме, будинок, це було б одне.

Joost de Valk : Так, я хотів би побачити це раніше… Справа в тому, що в будинку є те, що ви, мабуть, плануєте переїхати, щоб ви могли туди потрапити один раз.

Боб Данн : Так. Вони завжди збираються фотографувати і показувати вам тільки найкращі кути і кращі місця [перехресні перешкоди 00:21:53].

Joost de Valk : О, так, ні. Вони як і інші продавці.

Боб Данн : Ну, тепер ми знаємо, що ви будете купувати все онлайн. Тепер нам просто потрібно отримати все, що відвантажено до вас, за винятком будинків.

Joost de Valk : Так, так. Якщо Amazon може просто виправити це, тому що вони почули це на цьому шоу, це було б дивним.

Боб Дан : Так, насправді. Я збираюся твітів до Amazon, скажіть: «Добре, тепер послухайте, тому що тут є спеціальний запит від Joost, і ви повинні потрапити на нього. Ну, я думаю, речі, які ми охопили, деякі дійсно хороші основні речі. Я знаю, що ми можемо говорити назавжди про SEO, але це хороші речі. Я впевнений, що ми повернемо вас на деякий час, тому що тут може бути інший кут.

Joost de Valk : Завжди.

Боб Дан : А хто до того часу знає, що буде робити ваш плагін? Ви знаєте, всі речі WooCommerce інтегровані.

Joost de Valk: Ми схильні будувати досить багато нових речей кожні кілька місяців, так що так, ми будемо добре.

Де знайти Joost (і Yoast) онлайн

Боб Данн : Дуже здорово. Я впевнений, що багато людей, які зараз там, можуть повернутися на свої сайти, переглянути цей плагін, переконатися, що вони отримують максимум від цього. Я просто хочу подякувати вам, що знайшли час приєднатися до нас. Крім того, Yoast.com, де люди можуть знайти вас?

Joost de Valk : Я @jdevalk на Twitter. Схожі на Facebook і добре, багато інших місць, але yoast.com це, мабуть, найкращий ресурс для регулярної перевірки.

Боб Дан : Так, і я б заохочував людей з'єднуватися з вами і перевіряти Yoast.com, так що ще раз спасибі за те, що були на шоу.

Joost de Valk : Моє задоволення. Дякуємо, що мали мене.

Боб Данн : Ви робите ставку. Хочу подякувати всім за налаштування і особливо хотів би подякувати нашому спонсору, тому що без них не буде WP eCommerce Show.

Чи можете ви дати мені перші три поради для них, щоб отримати найбільшу користь від цього?
Не буде перший раз, коли люди йдуть, як, "Ей, чому я можу знайти мої рахунки-фактури в Google зараз?
Я б зробив консоль пошуку Google, яку ми маємо в Yoast SEO і перевірили як, добре, які помилки знайшли Google і що ми можемо зробити з ними?
Потім, нарешті, найкраще, що ви, напевно, можете зробити, це подивитися на ваші заголовки та описи ваших продуктів і пройти через них і сказати: «Добре, які мої продукти з найкращою ціною?
Як вони виглядають в результатах пошуку і що я можу зробити, щоб покращити копію на сторінках і назву опису, яку користувачі бачать, коли вони знаходять ці продукти в Google?
Ви можете коротко розповісти про важливість AMP і як він працює з вашим плагіном?
Коли хтось фактично викидає продукт з свого інтернет-магазину, що таке правило з перенаправленням або не перенаправленням?
Що робити з цим переадресацією?
Як щодо розширення WooCommerce?
Коли ви знаходитесь там, ви знаходитесь в магазині, що є найбільш розчаровує річ особисто, що ви знайшли, коли покупки в Інтернеті?