Як використовувати повноваження Joomla для SEO? - Гарячі теми

  1. Joomla в двох словах
  2. Роз'яснено шаблони Joomla
  3. Шаблони та SEO рейтинги
  4. Зчитаний для читання та дружній пошуковій системі URL
  5. Організований вміст
  6. Оптимізована структура меню для внутрішніх посилань
  7. Створити внутрішні посилання
  8. Автор Біо

Кожному бізнесу потрібен великий сайт, щоб зробити свою присутність відомою в світі, і кожен веб-сайт потребує SEO, щоб отримати найвищу позицію на сторінці результатів пошуку

Кожному бізнесу потрібен великий сайт, щоб зробити свою присутність відомою в світі, і кожен веб-сайт потребує SEO, щоб отримати найвищу позицію на сторінці результатів пошуку . Один неповний без іншого. Але чи має тільки пошукова оптимізація можливість зробити ваш веб-сайт показаним на першій сторінці результатів пошуку Google? Будь-який експерт вартий своєї солі скаже вам, що для роботи SEO, веб-сайт повинен мати кілька виграшних рис. Joomla є однією з таких функцій, які можуть допомогти вам зробити ваш маркетингові зусилля успішним. Давайте обговоримо, як.

Joomla в двох словах

Joomla - це система управління контентом, яка обладнана вбудованими функціями SEO . Вкладка Параметри метаданих і вкладка відображення сторінки, що з'являються з меню Joomla версії 1.5, є прикладами функцій SEO, які існують. У глобальній конфігурації є також вкладка налаштувань SEO. У версіях після Joomla 1.7 існують додаткові функції SEO, такі як опція включення назви сторінки до назви сайту, пунктів меню з параметрами метаданих, опцій заголовка статті з псевдонімами, а також заголовка сторінки, що відображається пошуковими системами. як заголовок H1.

Оскільки високий рейтинг в пошукових системах є кінцевою метою кожної SEO компанії, веб-розробники шукають найкращий інструмент і систему управління контентом для створення веб-сайтів з найбільш дружніми для SEO функціями. Шаблони Joomla широко використовуються для створення веб-сайтів. Шаблони, як готові пропозиції, які можна налаштувати, щоб прискорити процес розробки веб-сайтів. У цій посаді, утиліта і використання шаблонів Joomla були обговорені з акцентом на те, як зробити сайти привабливими для пошукових систем.

Роз'яснено шаблони Joomla

Шаблони Joomla фактично допомагають веб-розробникам вдихнути життя в веб-сайти. Після того, як зміст і модулі будуть введені, веб-розробники хотіли б уявити, як буде виглядати веб-сайт після завершення, і які відповіді він буде створювати від користувачів. Це досягається за допомогою шаблонів, які подібні до оболонок веб-сайтів, що складаються з серії файлів, які допомагають візуалізувати кінцевий продукт. Це фактично забезпечує платформу, на якій веб-сайт викладений, щоб отримати відчуття його. Вплив стилю меню, кольору, шрифтів, основного дизайну макета, елементів навігації, фону та заголовка веб-сайту можна оцінити за допомогою шаблонів. Залежно від того, як відчувати себе після використання шаблону, відповідні модифікації вносяться на веб-сайт.

Шаблони та SEO рейтинги

Joomla, безсумнівно, одна з найпотужніших і універсальних систем управління контентом, які використовуються компаніями SEO. Він простий у використанні і зручно розширюється, що є головними причинами його популярності. Але це не означає, що, будуючи веб-сайти на платформі Joomla і використовуючи шаблони Joomla, це дасть вам автоматичні переваги ранжирування в результатах пошуку. Можливості хорошого рейтингу величезні за умови правильного використання вами можливостей. Це вимагає глибокого розуміння особливостей SEO, які включені в Joomla.

Зчитаний для читання та дружній пошуковій системі URL

Рейтинг пошукової системи залежить від того, як веб-сайти індексуються пошуковими системами. Він починається з імені URL, який ви вибрали для вашого веб-сайту. Для швидкого індексування URL, який ви обираєте, має бути легко читається пошуковими системами, щоб отримати перевагу в індексації. Головне правило полягає в тому, що назва URL-адреси має бути коротким і чітким, і повинна містити ключові слова. Зокрема, в URL-адресі має бути вставлений компонент для пошуку. SH404SEF є функцією розширення SEO для Joomla. Ця функція може бути використана для поліпшення рейтингу пошуку. Це також допомагає контролювати походження 404 помилок. Її можна використовувати, щоб виправити пошкоджені ділянки вашого веб-сайту.

Організований вміст

Ви повинні дотримуватися рекомендацій SEO пошукових систем, і Google показує шлях. Вміст на вашому сайті має бути добре організованим логічним чином, щоб він мав ідеальний сенс для користувачів. По - перше, вміст має бути розділений на категорії та підкатегорії , після чого весь пакет повинен бути згрупований у одну категорію. Весь зміст має бути організований ієрархічно . Під категорією Joomla можуть бути підкатегорії, такі як Joomla SEO, розширення Joomla, поради та рекомендації тощо. Організований контент не тільки сподобався пошуковим системам, але й кінцевим користувачам, які можуть перетворитися на ваших клієнтів, якщо їм подобається ваш сайт!

Joomla має вбудовану здатність організувати вміст, і ви повинні вибрати відповідні категорії та підкатегорії, які відповідають вашому плану вмісту. Це може допомогти підвищити ваші зусилля SEO в значній мірі.

Оптимізована структура меню для внутрішніх посилань

Внутрішні посилання мають високий вплив на ряди сторінок, розкриті SEO-службами Чикаго. Це обумовлено певною структурою меню, яка спеціально оптимізована, враховуючи SEO Joomla. Компонент призначених статей пов'язаний з домашньою сторінкою, яка створена відповідно. Це дозволяє будь-яку статтю з будь-якої категорії відображати на основі посилання. Після цього створюється пункт меню, який пов'язаний з кожною батьківською категорією. Під батьківською категорією створюються підменю для розміщення підкатегорій, що належать до батьківської категорії.

Меню набуває логічну структуру, яка є зверху вниз, що дуже подобається пошуковим системам.

Створити внутрішні посилання

Створення внутрішніх посилань має вирішальне значення для успіху Joomla SEO. Внутрішні посилання допомагають двома способами:

  • Внутрішні посилання використовуються для заохочення читачів до прочитання іншого відповідного вмісту на сайті , направляючи їх до нього. Відповідні теми власного вмісту можуть бути пов'язані в цьому процесі. Це додає більшої цінності до досвіду читання. Читачі отримують з нього багато збагаченого досвіду. Швидкість відмов знижується в цьому процесі, а пошукові системи отримують позитивні сигнали про веб-сайт.
  • Другий тип - це посилання на внутрішню структуру, які допомагають ранзі сторінки передаватися з однієї сторінки на іншу . Цей тип посилань створюється шляхом зв'язування змісту різних категорій і підкатегорій за допомогою структури меню, як описано в попередньому абзаці. Новий вміст можна швидко ранжувати за цим методом.

Заголовки сторінок є найвпливовішими факторами SEO, які впливають на рейтингу SEO-сторінок. Плагін Joomla SEO SH404SEF може творити чудеса для вас.

Автор Біо

Селіна Дженкінс працює в індустрії SEO більше 15 років і в даний час є консультантом у всіх питаннях SEO. Вона працювала з провідною Чикаго компанією SEO. Жадібний блогер, вона любить витрачати час на обмін досвідом про успіх SEO з її читачами. Вона любить готувати і йти на довгі диски з родиною.

Але чи має тільки пошукова оптимізація можливість зробити ваш веб-сайт показаним на першій сторінці результатів пошуку Google?