Як залучити рефералів?

  1. Хто такий реферер?
  2. Що таке рефбек?
  3. Якими способами можна залучити рефералів?

Привіт всім читачами мого блогу

Привіт всім читачами мого блогу! З мого сьогоднішнього поста ви маєте можливість дізнатися як залучити рефералів на сайти - поштовики, а також всілякі проекти. Всім тим, хто зайнятий питанням щодо залучення рефералів, буде цікава ця стаття. Тут буде вестися мова про простих і зрозумілих всім речі, пов'язаних з даною тематикою.

На проекті я зовсім недавно, всього близько двох тижнів. Основна мета - це залучити якомога більше активних рефералів в свою команду на проекті «SEO sprint» . У день вдається залучати по 5-30 чоловік. Звичайно ж ті хто залишиться на проекті на довгий час - це всього близько 30-50%. І саме ці 30-50% дають вам гарантію в успішному і тривалому заробіток! Спочатку я щодня засмучувався бачачи картину набору учасників і прибутку від них. Вся справа в тому, що прибуток ви отримаєте не відразу, а через якийсь час, приблизно через місяць я став розуміти! Чи не наступайте на граблі! Працюйте і все вийде.

Тепер щоб не заплутатися в термінах давайте розберемо хто є хто насправді.

Рефералами називають людей, що працюють на різних проектах в мережі інтернет, і успішно заробляють.

Рефералами називають людей, що працюють на різних проектах в мережі інтернет, і успішно заробляють

Суть залучення рефералів на проекти покладається в тому, щоб отримувати від суми їх заробітку певні на сайті відсотки. Власника рефералів називають часто реферером. Для того щоб стати простим рефералом, вам знадобитися небагато - це зареєструватися на якомусь проекті, перед цим пройшовши через чиюсь реферального посиланням.

Хто такий реферер?

Розглянемо приміром, ситуацію, згідно з якою у мене є 100 працюючих рефералів, а я в свою чергу отримую від них стабільний дохід. Варто відзначити, що реферали при цьому не втрачають свої гроші, не діляться своїми кровно заробленими зі мною. Звертаю увагу на те, що відсоток від доходу рефералів, реферер отримує від системи, так як саме вона оплачує цю суму.

Практично будь-яка система розрахована на те, щоб кожен реферал міг бути зареєстрований під яким-небудь реферером, а реферер - під іншим реферером. Вся система, таким чином, і побудована, так як кожна людина на кого-то працює. До всього корисного додам, що бути чиїмось реферером - вигідно, оскільки реферер наділений правом встановлювати своїм рефералам рефбек, про який я вам розповім трішки пізніше. Також варто сказати, що реферер може допомагати працювати на проекті своїм рефералам, так як це в його інтересах, тим самим додаючи дохід і собі, і своїм рефералам.

Що таке рефбек?

Рефбек - цим словом називається певний відсоток для збільшення заробітку рефералу. Наприклад, ви отримуєте тридцять одну копійку за один клік, але коли ваш реферер встановлює рефбек, ви починаєте отримувати в два / три рази більше, тобто 2/3 копійки. Залежно від того, на якому проекті ви працюєте, рефбек може встановлюватися в межах 0% -90%.

Пам'ятайте, скупий платить двічі! Саме тому я вам настійно не раджу скупитися в установці рефбек на максимум, оскільки все повернеться до вас подвійно. Будьте впевнені в тому, що саме так і буде, перевірено на своєму особистому досвіді. Я думаю, що виклав вам суть питання зрозумілою мовою.

Насправді способів заробітку на рефералах від їх залучення неймовірно багато. У даній статті нижче я постараюся розкрити розглянуту тему якнайкраще.

Якими способами можна залучити рефералів?

Соціальні мережі - спосіб, який є одним з найбільш дієвих і перспективних в залученні рефералів на всілякі проекти. У соціальних проектах «зависає» неймовірне безліч народу, велика частина з яких - молодь. Не секрет, що сьогодні багато представників молодого покоління бажають заробити, тим більше, не докладаючи для цього великих зусиль. Надаю робочий приклад: Створюєте групу вконтакте - робите її розкрутку (я писав у статті « як розкрутити групу вконтакте «) - доходите до якоїсь величини, наприклад досягає 1000 передплатників і додаєте свої новини по заробітку! Певна кількість людей з вашої групи перейде подивитися, зацікавлені залишаться там працювати!

Відео уроки - цікава фішка для всього, щоб залучати більшу кількість рефералів, тим самим дозволяючи заробити як людям, так і собі. Суть полягає в тому, що необхідно для отримання потоку людей (рефералів) викласти відео з навчанням в відео хостинг «YouTube». Як ви вже здогадалися, аудиторія на «YouTube» просто величезна, і тому від туди буде постійно йти народ. Публікую відеоролик на сайті Ю-туб, не забувайте про те, що відео має бути зрозумілим для глядачів. Через деякий час після викладання відеоролика ви помітите, що люди до вас почали тягнутися, оскільки вони вже знають, що робити і що натискати. Хочу зауважити, що просте тикання своїх реферльних посилань в інтернеті - добре, але не дуже. Навчальний відеоролик - найкращий спосіб домогтися більшої кількості рефералів.

Варто зазначити, що обмежуватися тільки одним ютуб не варто, оскільки є також і інші сервіси, де також буває велика кількість людей. Намагайтеся звертати увагу на всі тонкощі, і бажано відразу. Надалі вам буде не цікаво переробляти неякісну роботу.

Сам проект також є непоганим способом по залученню рефералів на проект. Наприклад, я працюю на одному проекті, а також ще на п'яти проектах схожих тематик. Я розміщую свої завдання на одному проекті на інший. Таким чином, я залучаю людей з одного свого проекту на інший, який також є моїм.

Підводячи підсумок хочу сказати, що в цій статті, сподіваюся, розповів вам все необхідне для успішної роботи по залученню рефералів. Як мені здається, все викладено доступною мовою. Цікаво буде знати, що основним видом заробітку на рефералах є заробіток на проекті з купівлі / продажу рефералів. На цьому способі у мене виходить заробити більш трьохсот рублів щодня.

Сподобалася моя стаття, була корисною? Ви можете віддячити мене вашим коментарем. Також ви можете підписатися на всі оновлення, які будуть приходити на вашу електронну пошту, і додати мій блог в закладки. Сподобалася моя стаття, була корисною

Так само реєструйтеся на « SEO sprint »За посиланням і будете отримувати особисту допомогу в роботі від мене! Високий рефбек і часті заохочення чекають Вас!

Рекомендую подивитися такі статті:

Хто такий реферер?
Що таке рефбек?
Якими способами можна залучити рефералів?
Хто такий реферер?
Що таке рефбек?
Якими способами можна залучити рефералів?
Сподобалася моя стаття, була корисною?