Як зробити SEO аналіз сайту за допомогою Firefox

  1. RDS bar
  2. SeoQuake

Проведення SEO аналізу необхідно практично на всіх етапах просування і розкрутки сайту

Проведення SEO аналізу необхідно практично на всіх етапах просування і розкрутки сайту. Отримані дані використовуються для поліпшення структури веб-ресурсу і його семантичного ядра, аналітики конкуруючих сайтів, аналізу ключових слів, вивчення рейтингових показників в ПС та інших не менш важливих SEO характеристик.

Для того щоб зробити максимально точний seo аналіз сайту існує задоволеного багато інструментів і засобів. В тому числі, різні онлайн-сервіси та спеціалізоване ПО. Багато з цих рішень є платними, що особливо проблематично позначається на бюджеті початківця веб-майстра.

Одним з безкоштовних аналітичних інструментів, до того ж не поступається за якістю комерційним сервісів, є браузер Firefox c зручними плагінами, розробленими спеціально для збору і аналізу різних seo-даних.

Для створення інструментарію, за допомогою якого буде здійснюватися seo аналіз, достатньо всього лише встановити на ПК останню версію FF і завантажити з офсайта розробника необхідні додаткові плагіни для нього. Варто зазначити, що кожен з аддонів (плагінів) по-своєму гарний і заслуговує більш детального розгляду.

RDS bar

Для збору інформації про аналізованому ресурсі, RDS bar здійснює запити до баз даних аналітичних сервісів (Liveinternet, Dmoz) і ПС (Goole, Bing, Yandex та ін.), Використовуючи фоновий режим. При грамотному підході seo пошукова оптимізація на основі інформаційного моніторингу за допомогою RDS bar дає більш продуктивні результати. Зареєструватися і встановити RDS-bar.

SeoQuake

Через широкого спектру можливостей багато веб-оптимізатори називають це плагін "комбайн". Розробники вклали в алгоритм аддона функції моніторингу практично всіх параметрів SEO, які існують на сьогоднішній день. Крім цього, SeoQuake відображає дані про видачу в різних ПС досліджуваного сайту, а також його вага, виражений в PR, Alexrank і ТИЦ. Може надати інформацію про щільність входжень ключових слів, виділяє на сторінці лінки з атрибутом (Неіндексований посилання).

Webmaster SAPE

Незамінний плагін для веб-майстрів, що займаються купівлею і продажем посилань на біржі Sape. Інтефейс Webmaster SAPE в повній мірі оснащений необхідним функціоналом: індексація, склейка, контроль за посиланнями, реальну вагу придбаних сторінок, глибокий аналіз майданчики та інші корисні інструменти.

Насправді спеціалізованих розширень для FF по роботі з SEO значно більше. У сукупності вони являють собою універсальний арсенал аналітичних засобів, що значною мірою полегшує організацію заходів щодо оптимізації.

(Всього відвідувачів: 30, сьогодні: 1)