Аудит WP надає потенційні питання SEO з WP Hosting Hosting

  1. Випуск дубльованого вмісту
  2. Довготривалий випуск із субдоменами
  3. Наступні зміни на WP Engine

На цьому тижні Audit WP запустила нову SEO-консультацію, яку очолив стратег SEO Джейкоб Кінг. Перший порядок діяльності фірми після запуску - опублікувати a повідомлення розкрити те, що король сприймає як важливе питання SEO та конфіденційності для клієнтів керованого господаря WordPress WP Engine .

Аудит WP виявив більше 1,5 мільйона результатів субдоменів WP Engine, індексованих у Google. Через вискоблювання король зміг придбати масивний список індексованих субдоменів, розміщених на WP Engine на додаток до 2 000 + листів клієнтів, які він не оприлюднив.

Я розмовляв з WP Engine засновником Джейсоном Коеном і запитав, чи вважають вони це турботою про конфіденційність для своїх клієнтів. Коен заявив, що це не є питанням конфіденційності, оскільки індексовані домени вже є публічними. «Ці листи буквально вже опубліковані в Інтернеті», - сказав він. "Тобто, причиною того, що вони були доступні для подряпини, є те, що вони були вже публічними, і можуть бути скребровані будь-якою людиною або роботом".

Проблема з індексуванням індексованих сайтів WP Engine була виправлена ​​деякий час назад, проте розробники іноді створюють інші версії своїх сайтів на субдоменах, не розуміючи, що ці сайти публічні через пошук Google. У випадку сайтів, розміщених з WP Engine, їх дуже легко знайти, враховуючи, що всі вони закінчуються * .wpengine.com. Якщо веб-сайти не приховані належним чином від пошукових систем, вони розкриваються.

Як продемонстровано з одним особливим прикладом високого профілю, для місця проведення   Гарвардський юридичний огляд   була публічною Як продемонстровано з одним особливим прикладом високого профілю, для місця проведення Гарвардський юридичний огляд була публічною. Якщо вам цікаво, як може виглядати наступна ітерація, король опублікував скріншот у своєму повідомлення . Розробники цього сайту з тих пір зробили його приватним, але, на жаль, тим часом встановивши нову версію WordPress, хтось потрапив і створив явний веб-сайт, нібито щоб довести свою точку зору. Я зняв знімок екрана, перш ніж його було знято.

Це ілюструє дуже реальну небезпеку того, що ваші субдомени публікуються, поки вони ще працюють. Зрештою, приховування цих сайтів від Google є відповідальністю розробника, але Коен сказав, що вони будуть приймати деякі пропозиції з посади, як він згадував у своєму коментарі до цього повідомлення:

Тим не менш, ваша пропозиція, що це домен 301, ще є * також дуже дійсним. Крім того, не всі пошукові системи знають про цей сценарій, і, таким чином, однією з можливостей, які ми маємо у вашій статті, є те, що ми повинні автоматично примушувати robots.txt для доменів XYZ.wpengine.com так само, як ми робимо для постановки домени

Випуск дубльованого вмісту

Фото: Sam UL - куб

Ви не повинні бути дуже технічними, щоб знати, що пошукові системи розглядають дублікати вмісту як кардинальний гріх і швидко покарають вас за це. Хоча WP Engine змушує «заперечувати роботів все» у файлі robots.txt на постановці, не всі пошукові системи будуть поважати це.

Однак Джейсон Коен повісив свій капелюх на особисті запевнення, які він отримав від Метта Каттса щодо практики:

Google підтримує набір кореневих доменів, які, на їхню думку, є компаніями, які роблять саме те, що роблять ми і багато інших хостингових компаній. До цього списку входять WordPress.com, SquareSpace і нас. Коли вони виявляють "дубльований вміст" на піддоменів з цього списку, вони знають, що це насправді не дублює вміст. Ви можете бачити це в Пошуку Google, але він не враховує вас.

Ми мали діалог безпосередньо з Matt Cutts з цього питання, так що це не гіпотеза, а факт.

SEO часто є рухомою ціллю і є різні і суперечливі думки про основні засади, включаючи такі питання, як дублювання вмісту.

Король заявив що він не довіряє будь-якій інформації від Мэтта Каттса бути «фактом». Він відповів, що вони не думають, що це мудро, щоб дозволити Google визначити, який сайт є дублікатом, і тому посада пропонує покрокові інструкції, щоб допомогти Клієнти WP Engine створили належні перенаправлення субдомену, щоб запобігти індексації.

Довготривалий випуск із субдоменами

Посада на аудиті WP відправила WP Engine в режим контролю пошкоджень, і вони розпочали масову кампанію Twitter відповідей, що дискредитували основні положення статті Посада на аудиті WP відправила WP Engine в режим контролю пошкоджень, і вони розпочали масову кампанію Twitter відповідей, що дискредитували основні положення статті. Поки що вони не надіслали жодного повідомлення про пропозиції, які вони будуть реалізовувати.

Я говорив з засновником Audit WP Джейкобом Кінгом, щоб дізнатися його мотивацію щодо публікації результатів 1,5 мільйона індексованих субдоменів.

"Ну, ми були трохи підлоги після початкового відкриття", сказав Кінг. "Як хтось з досвідом роботи зі скрипінгом в Інтернеті, легкість доступу до імен користувачів WP Engine, електронної пошти та іншої інформації сильно мене занепокоєння".

Він також вважає, що важливо оприлюднити інформацію з урахуванням його попередніх взаємодій з підтримкою WP Engine:

Я розміщував там свій особистий блог, тому у мене є великий досвід роботи з системою. Одним великим питанням був мій фактичний щомісячний людський трафік, який масово відрізнявся від статистики руху WP Engine. Дуже велика різниця, аналітичні показники ~ 25k щомісячних відвідувань, але WP двигун показав більше 100k. Я приніс його на Facebook і один день на Twitter, а також, мені сказали, що це з трафіку Bot і павуків пошукових систем.

Коли Король зауважив, що він заблокував всі поширені боти і попросив пояснити, що його трафік ботів в 5 разів перевищує його відвідувачів, він не отримав відповіді.

"Ми ніколи не обговорювали нічого специфічного для питання індексації", - сказав Кінг. "Я пішов з кишечником, який сказав мені, що вони не дадуть мені час доби, якщо ми не зробимо це публічним".

Однак, Audit WP не є першим, хто публікує проблеми з піддоменів WP Engine. Хоча, WordPress SEO експерт Joost де Valk вхопився на посаді, щоб засудити публічне поводження короля з ситуацією, він tweeted у квітні минулого року стосовно того, що він сприймає як помилку SEO від WP Engine:

Співзасновник WP Engine Бен Меткалф відповів у своєму блозі повідомлення у той час, уточнюючи, що клієнти можуть перенаправляти трафік, що надходить на субдомен WP Engine, до основного домену через файл .htaccess або клієнтський портал. Він також пояснив, чому це не робиться за замовчуванням: “Ми не робимо це за замовчуванням, тому що це не дозволить нам отримати доступ до сайту через піддомен під час виклику підтримки / etc, якщо DNS на первинному домені не відбудеться. "

Joost de Valk відповів:

Якби це було дійсно так часто, я б не написав його. Це проблема, це те, про що ви знаєте, тому що є налаштування для неї, але це те, що ви могли б & повинні запобігти, щоб це відбулося взагалі. Ось що означає «керований» у керованому хостингу в моїх очах.

Догляд за робочим місцем WP засновник Райан Салліван, повторно що дана проблема триває тривалий час:

Я довів цю проблему до WP Engine декількома різними випадками через кілька різних каналів. Насправді, саме Роб вказав на це питання на початку минулого року, і мені ніколи не давали чіткої відповіді на плани щодо її вирішення. І з кількістю сайтів, які ми розміщуємо на WP Engine (я даю їм багато грошей щомісяця), це є законним занепокоєнням, яке треба було вирішити давно.

Посада з аудиту WP привернула увагу до питання, яке спочатку обговорювалося в квітні 2013 року без задовільного реагування WP Engine. Меткалф повідомлення вирішення проблеми завершено шляхом заяви, що це звичайна практика для всіх веб-хостів, які не використовують VirtualHosts .

Наступні зміни на WP Engine

Коли я розмовляв з Джейсоном Коеном, він підтвердив, що посада стимулювала їх внести деякі зміни в WP Engine.

По-перше, ми робимо зміни в /robots.txt, якщо їх подають з нашого канонічного домену (тобто доменів стилю ABC.wpengine.com), щоб павуки не індексували та не сканували ці домени. Позиція, що не існує пенальті SEO за те, що вони вже роблять, компанія вирішила, що це гарна ідея зробити цю зміну в будь-якому випадку.

- По-друге, було зроблено висновок, що наші клієнти повинні перенаправляти свої домени ABC.wpengine.com у свої домени », - сказав Коен. «Ми погоджуємося, що це найкраща практика. Хоча це тривіально робити на нашому порталі користувачів, ми НЕ робимо хорошу роботу з клієнтами, що це гарна ідея.

WP Engine також розглядає більш поштовх підхід, щоб припустити, що розробники роблять свої місця розміщення приватними через якийсь плагін. Вони знаходяться в процесі створення документа “Кращі практики”, який вони включатимуть у свою публічну базу знань. "Ми збираємося проактивно посилатися на нього в нашому порталі користувачів для всіх клієнтів, щоб побачити", сказав Коен. Стаття буде включати пропозиції з скріншотами, щоб клієнти були більш поінформовані.

Cohen сказав що якщо вони роблять будь-які sweeping зміни продуктів, вони будуть email замовники. Проте, вони не мають планів активізувати електронну пошту власникам 1,5 мільйона субдоменів, індексованих Google, враховуючи, що деякі з них навмисно публічні.

Якщо ваш сайт є серед список знайдений аудитом WP і ваш субдомен не призначений для публіки, ви можете перевірити файл robots.txt і встановити відповідні перенаправлення 301. Зрештою, незалежно від того, скільки зручностей керований хост надає своїм клієнтам, відповідальність за будь-які субдомени покладається на власника сайту.

Пов'язані