Безкоштовна реклама для Ваших реферальних посилань - INFBusiness

 1. Безкоштовна реклама для Ваших реферальних посилань Безкоштовна реклама реферального посилання
 2. Ваша партнерська посилання в розділі «Refer»
 3. Безкоштовна реклама на тематичних форумах
 4. Безкоштовна реклама на дошках оголошень
 5. Безкоштовна реклама в соціальних мережах
 6. Безкоштовна реклама на спеціалізованих рекламних сервісах
 7. Як правильно зробити рекламне оголошення?
 8. Безкоштовний сайт - це не проблема!
 9. Який повинен бути сайт?
 10. 2. Сайт повинен бути зрозумілим
 11. 3. Не поспішайте заспаміть свій сайт
 12. 4. На сьогодні став важливим адаптивний дизайн сайту.
 13. 5. У сайті повинна бути присутнім інтерактивність
 14. 6. Необхідно намагатися частіше додавати свіжий контент на свій сайт
 15. Безкоштовна реклама для Ваших реферальних посилань
 16. Ваша партнерська посилання в розділі «Refer»
 17. Безкоштовна реклама на тематичних форумах
 18. Безкоштовна реклама на дошках оголошень
 19. Безкоштовна реклама в соціальних мережах
 20. Безкоштовна реклама на спеціалізованих рекламних сервісах
 21. Як правильно зробити рекламне оголошення?
 22. Безкоштовний сайт - це не проблема!
 23. Який повинен бути сайт?
 24. 2. Сайт повинен бути зрозумілим
 25. 3. Не поспішайте заспаміть свій сайт
 26. 4. На сьогодні став важливим адаптивний дизайн сайту.
 27. 5. У сайті повинна бути присутнім інтерактивність
 28. 6. Необхідно намагатися частіше додавати свіжий контент на свій сайт
 29. Безкоштовна реклама для Ваших реферальних посилань
 30. Ваша партнерська посилання в розділі «Refer»
 31. Безкоштовна реклама на тематичних форумах
 32. Безкоштовна реклама на дошках оголошень
 33. Безкоштовна реклама в соціальних мережах
 34. Безкоштовна реклама на спеціалізованих рекламних сервісах
 35. Як правильно зробити рекламне оголошення?
 36. Безкоштовний сайт - це не проблема!
 37. Який повинен бути сайт?
 38. 2. Сайт повинен бути зрозумілим
 39. 3. Не поспішайте заспаміть свій сайт
 40. 4. На сьогодні став важливим адаптивний дизайн сайту.
 41. 5. У сайті повинна бути присутнім інтерактивність
 42. 6. Необхідно намагатися частіше додавати свіжий контент на свій сайт
 43. Безкоштовна реклама для Ваших реферальних посилань
 44. Ваша партнерська посилання в розділі «Refer»
 45. Безкоштовна реклама на тематичних форумах
 46. Безкоштовна реклама на дошках оголошень
 47. Безкоштовна реклама в соціальних мережах
 48. Безкоштовна реклама на спеціалізованих рекламних сервісах
 49. Як правильно зробити рекламне оголошення?
 50. Безкоштовний сайт - це не проблема!
 51. Який повинен бути сайт?
 52. 2. Сайт повинен бути зрозумілим
 53. 3. Не поспішайте заспаміть свій сайт
 54. 4. На сьогодні став важливим адаптивний дизайн сайту.
 55. 5. У сайті повинна бути присутнім інтерактивність
 56. 6. Необхідно намагатися частіше додавати свіжий контент на свій сайт

Безкоштовна реклама для Ваших реферальних посилань

Безкоштовна реклама реферального посилання

Безкоштовна реклама

Ваша партнерська посилання в розділі «Refer»

У кожному проекті по заробітку в інтернеті надаються індивідуальні реферальськой посилання . Це Ваш безпосередній інструмент для притягнення людей у ​​Ваші проекти. Безкоштовна реклама - краще підмога в поширенні реферальних посилань та іншої інформації, щоб досягти просування Вашого бізнесу.

Отже, для початку навчимося залучати рефералів безкоштовно, що дуже радує. Для цього нам потрібна безкоштовна реклама. Адже зрозуміло, що ми прийшли сюди заробляти, а не витрачатися! До речі, безкоштовне залучення рефералів може мати приголомшливий ефект, якщо підходити правильно до цього питання. Я, наприклад, теж по початку рекламував свої реферальні посилання тільки абсолютно безкоштовно, але все одно це мало значний успіх. Головне знати де їх розміщувати і оточувати привабливим і унікальним текстом, роблячи рекламні оголошення. Добре, коли до тексту ви докладаєте цікаву картинку, по якій відразу можна зрозуміти суть вашої реклами.

Публікувати свої оголошення безкоштовно Ви маєте можливість на різних бізнес-форумах, на стінах і групах соціальних мереж, в безкоштовних дошках оголошень і т.д. В інтернеті їх безліч.

Безкоштовна реклама на тематичних форумах

Відразу рекомендую всім зареєструватися на найбільшому інвестиційному форумі СНД - MMGP.ru . Тут ви знайдете обговорення практично всіх бізнес проектів інтернету з вкладеннями і без вкладень, а так само у Вас буде можливість познайомитися з акулами інтернет-бізнесу. Судячи з відгуків про той чи інший інвестиційний проект, Ви зможете швидко реагувати на виведення своїх інвестицій, в разі негативної динаміки цих відгуків. І найголовніше, роблячи пости на форумі ви зможете безкоштовно рекламувати свої проекти, посилання яких будуть вкладені в рекламні підписи під вашими постами. Особливо будуть корисні переходи відвідувачів з такого гіганта на Ваш сайт, збільшуючи до нього довіру ПС. Але навіть поки Ви не маєте свого сайту, то все одно активно беріть участь в обговореннях на цьому форумі, тому що кількість постів буде давати Вам більше можливості в подальшому для реклами і інших приємних примочок про які Ви дізнаєтеся після активного своєї участі. В інших бізнес форумах реєструйтеся на свій розсуд. У будь-якому випадку це буде йти тільки Вам на користь.

Безкоштовна реклама на дошках оголошень

Дошки безкоштовних оголошень не важко знайти через пошуковиків Google або Яндекс, ввівши для пошуку приблизно такі теги: «безкоштовні дошки оголошень» або «Дошки оголошень без реєстрації». Рекомендую відразу додавати ці сайти в закладки браузера, щоб потім їх не шукати.

Безкоштовна реклама в соціальних мережах

Дуже продуктивно знаходити рефералів в соціальних мережах ВКонтакте, Інстанграм, Ютуб, Фейсбук, Однокласники, Google +, Твітер і т.д. У соц мережах вам необхідно вступати в тематичні групи по заробітку в інтернеті і розміщувати потім там свою рекламу. Звичайно кращий рекламний ефект - це створювати свої групи в соціальних мережах. Тоді свій рекламований проект ви зможете безкоштовно закріпити в верху сторінки стіни і його побачать всі відвідувачі Вашої групи. Я сам створив ще не багато груп, приклади, яких наводжу нижче. До речі, можете відразу в них вступати безкоштовно рекламувати свої сайти або проекти:

https://vk.com/inforbit
https://vk.com/cryptodom.news
https://vk.com/businessadvertising
https://www.facebook.com/groups/businessinfor/
https://www.facebook.com/groups/besplatnyezagruzki/
https://www.facebook.com/groups/zarabotokvintern/
https://www.facebook.com/groups/infobusiness.ua/
https://www.facebook.com/groups/zarabotokvsetiinter/
https://www.facebook.com/groups/cryptotop/
https://www.facebook.com/groups/btcinfor/
https://www.facebook.com/groups/coininfor/
https://www.facebook.com/groups/cryptoinfor/

Якщо вирішите створювати свої групи, то хочу звернути вашу увагу на те, що назва ваших майбутніх груп повинні поєднуватися із запитами в пошукових системах користувачів, які будуть шукати їх по Вашій тематиці. Наші клієнти це ті, які в пошуку роблять такі запити - «заробіток в інтернеті», «робота в інтернеті», «заробіток без вкладень», «бізнес в мережі», «безкоштовна реклама» і т.д.

Безкоштовна реклама на спеціалізованих рекламних сервісах

Дуже корисно реєструватися на всіляких рекламних сервісах, на яких можна непогано заробляти, запускаючи потім частина зароблених коштів на рекламу своїх проектів. Детально Ви можете дізнатися про цю дуже цікаву можливість в окремому розділі «Заробіток на рекламі».

Як правильно зробити рекламне оголошення?

В рекламному оголошенні повинен бути привабливий заголовок і цікавий, що притягає увагу, цікавий текст. Наприклад, я використовую заголовок оголошення: «Додані нові і прибуткові сайти» або «Я буду навчати заробляти в інтернеті безкоштовно!» І т.д. Головне, щоб заголовки були унікальними. Не треба їх передирати з інших джерел. Інакше ваш потенційний клієнт пройде повз вашої реклами, тому що він вважатиме, що десь уже бачив і читав ваше оголошення. Так само і сам текст оголошення намагайтеся робити унікальним. Повторюючи чужі тексти, ви втратите клієнтів, які ніколи не потраплять на вашу рекламу через Пошукові Системи (ПС)! Пам'ятайте, що ПС будуть ігнорувати ваші кооперування тексти, вважаючи їх плагіатом. Особливо це небезпечно, коли ви копіюєте статті і тексти до себе на сайт. Мало того, що вони не будуть індексуватися, а й потрапите в чорний список ПС. Загалом, будьте унікальні, і ви будете тоді отримувати 100% результат! Сам текст повинен бути не складним і зрозумілим. В описі проекту знаходите слова, які реально зацікавлять ваших потенційних рефералів.

Звичайно дуже важко вмістити всю інформацію в одне оголошення. Особливо, коли хочеться, щоб Ваш клієнт побачив все і відразу ваші проекти. Тому рано чи пізно ви прийдете до того, що треба створювати свій сайт! І повірте, це не страшно і безболісно!

Також ефективно допоможе рекламі, якщо провести презентацію на в PowerPoint .

Безкоштовний сайт - це не проблема!

мати свій бізнес-сайт - великий крок до більш серйозного заробляння грошей в інтернеті. І те, що на початку, на перший погляд, Вам спершу здасться неприступним, то з часом і терпінням Ви зрозумієте, що не так все страшно в сайту-будові. Я сам, свого часу, виявив слабкість, коли в перший раз спробував сконструювати власний безкоштовний сайт на випадково знайденою в інтернеті платформі, але побачивши багато мені не зрозумілого, я відступив, закинувши на майже рік зробити другу спробу розібратися з сайту-будовою. А все виявилося на багато простіше, ніж мені спершу здалося. Справа в тому, що конструкторів сайтів в мережі досить багато. Одні для професіоналів, а інші для любителів. Ось і мені любителю, як на зло, попався професійний конструктор, з множинними складними функціями.

Але коли, через рік, після невдалої спроби, я зібрався і перелопатив кілька конструкторів, то я знайшов те, що мені виявилося в під силу. Це конструктор сайтів FO.ua . Там все виявилося на стільки просто і зрозуміло, що за 2 дні у мене був готовий свій власний сайт. Мало того, що користуватися цим конструктором можна безкоштовно, але і оренда хостингу надається теж на рік безкоштовно, а потім з мінімальною оплатою 15 руб. у місяць. Та й тих. підтримка не розчарувала своєю чуйністю. Цього конструктора Вам буде достатньо, щоб на початковому етапі вашого інтернет-бізнесу рекламувати свої проекти. Якщо Вам не підійде ця платформа, то можете погуглити в інтернеті, можливо ви знайдете ще щось простіше.

Коли ж заробите пристойну суму грошей, то тоді замовте у фахівців більш професійний сайт на платному хостингу.

Який повинен бути сайт?

1. Перше і найважливіше - сайт повинен бути унікальним!

Унікальний текст, унікальні статті, унікальні картинки з дизайном - все це створить Вам якісний контент, який буде найкращим чином сприйматися в пошукових системах, що (ПС). Статті та тексти зобов'язані розкривати питання відвідувачів і відповідати їхнім запитам.
Ні в якому разі не копіюйте чужі тексти і картинки до себе на сайт. Цим Ви не тільки нашкодите автору, який буде втрачати унікальність свого контенту, але і самі втратите довіру за плагіат у ПС, яке потім буде практично неможливо відновити. Тим більше методи спостереження, не якісного контенту і можливості індексації сторінок з кожним роком стає все суворіше і суворіше. Якщо вирішили робити свій сайт, то відразу робіть його якісно, ​​ніж отримаєте заслужене шанобливе ставлення до вашого дітища!

Так, звичайно, можна спробувати рекламувати свій сайт на скопійованих ресурсах. Навіть зможете знайти не один десяток рефералів, які випадково наштовхнутися на нього на рекламних майданчиках. Але Ви втратите багато тисячну клієнтуру, яка щодня намагається знайти можливість заробити в інтернеті, шукаючи інформацію через пошукачів і могла б, при наявності Вашого унікального контенту, вийти на рекламовані Вами проекти, обрадувавши б Вас реєстрацією по реферального посиланням. Але, на жаль, на крадених текстах таким горе-вебмастерам таких цінних клієнтів не побачити ні коли! Пам'ятайте про це! Тим більше з захистом авторських прав серйозно борються не тільки на Заході, а й вже на просторах наших країн СНД на законодавчо-карне рівні!

2. Сайт повинен бути зрозумілим

і не тільки Вас радувати, але і, а так само зручним для Ваших клієнтів. Коли відвідувач потрапить до Вас на сайт, то він відразу повинен зрозуміти куди і для чого він сюди потрапив. Ваше завдання подати інформацію так, щоб у відвідувача було бажання і зацікавленість ознайомиться з вмістом більш глибоко і в кінцевому підсумку зробити реєстрацію в запропонованих Вами проектах.

3. Не поспішайте заспаміть свій сайт

чужий рекламою. На нерозкручений сайті Ви багато не заробите, а просування його зробиться більш складним. Розкрутіть спершу сайт до нормальних показників ТИЦ і PR в Яндексі і Гуглі відповідно, з добовим трафіком хоча б від 300 відвідувачів. Ось тоді і запускайте потихеньку рекламну компанію, додатково отримуючи дохід. Але пам'ятайте, що робити це треба дуже акуратно, тому що інформація з реклами може відвести клієнта на інший ресурс, де він може захопитися і забути про Ваше існування. Так само засипана рекламою сторінка Вашого сайту зможе дезінфікувати відвідувача і йому важче буде розібратися про тему Вашого сайту. Хоча, в будь-якому випадку, на безкоштовному хостингу проблематично взагалі знайти рекламодавця на такий сайт.

4. На сьогодні став важливим адаптивний дизайн сайту.

Що це означає? А це має на увазі можливість якісно бачити Ваш сайт в мобільних пристроях. Адже з кожним роком користувачі все частіше заходять в інтернет з планшетів або смартфонів. І звичайно ніхто не захоче мучитися з кривим зображенням не адаптовані сайту. Тому, якщо самі не зможете розібрати як правильно це зробити, то неодмінно зверніться до фахівців. Не втрачайте цей сектор відвідувачів на свій сайт!

5. У сайті повинна бути присутнім інтерактивність

Обов'язково треба включати різні форми зворотного зв'язку. Починаючи від наявності електронної пошти і закінчуючи можливістю залишати відвідувачами свої коментарі. Тим більше їх так само розглядають пошукові роботи, бачачи в них новий контент. Головне вчасно підтримувати зворотний зв'язок, як можна швидше відповідаючи на коментарі.

6. Необхідно намагатися частіше додавати свіжий контент на свій сайт

Це одне з головних умов успішного просування Вашого сайту. Постійно додавайте на свій ресурс унікальний контент. Унікальний контент після індексації пошуковими системами, виводить сторінку в топ, якщо її правильно оптимізувати.

Безкоштовні методи залучення рефералів - це добре і дадуть Вам можливість залучати їх сотнями. Але якщо Ви хочете зробити просування свого сайту або проектів більш просунутим способом, залучаючи вже багатотисячну армію рефералів, то тоді рекомендую ознайомиться з платними, але добре дієвими методами реклами, витрати на які у Вас окупляться з повна. Тим більше при платній рекламі у Вас залишиться більше вільного часу після відмови від ручного, рутинного розміщення Ваших оголошень.

Успіхів вам!

Безкоштовна реклама для Ваших реферальних посилань

Безкоштовна реклама реферального посилання

Безкоштовна реклама

Ваша партнерська посилання в розділі «Refer»

У кожному проекті по заробітку в інтернеті надаються індивідуальні реферальськой посилання . Це Ваш безпосередній інструмент для притягнення людей у ​​Ваші проекти. Безкоштовна реклама - краще підмога в поширенні реферальних посилань та іншої інформації, щоб досягти просування Вашого бізнесу.

Отже, для початку навчимося залучати рефералів безкоштовно, що дуже радує. Для цього нам потрібна безкоштовна реклама. Адже зрозуміло, що ми прийшли сюди заробляти, а не витрачатися! До речі, безкоштовне залучення рефералів може мати приголомшливий ефект, якщо підходити правильно до цього питання. Я, наприклад, теж по початку рекламував свої реферальні посилання тільки абсолютно безкоштовно, але все одно це мало значний успіх. Головне знати де їх розміщувати і оточувати привабливим і унікальним текстом, роблячи рекламні оголошення. Добре, коли до тексту ви докладаєте цікаву картинку, по якій відразу можна зрозуміти суть вашої реклами.

Публікувати свої оголошення безкоштовно Ви маєте можливість на різних бізнес-форумах, на стінах і групах соціальних мереж, в безкоштовних дошках оголошень і т.д. В інтернеті їх безліч.

Безкоштовна реклама на тематичних форумах

Відразу рекомендую всім зареєструватися на найбільшому інвестиційному форумі СНД - MMGP.ru . Тут ви знайдете обговорення практично всіх бізнес проектів інтернету з вкладеннями і без вкладень, а так само у Вас буде можливість познайомитися з акулами інтернет-бізнесу. Судячи з відгуків про той чи інший інвестиційний проект, Ви зможете швидко реагувати на виведення своїх інвестицій, в разі негативної динаміки цих відгуків. І найголовніше, роблячи пости на форумі ви зможете безкоштовно рекламувати свої проекти, посилання яких будуть вкладені в рекламні підписи під вашими постами. Особливо будуть корисні переходи відвідувачів з такого гіганта на Ваш сайт, збільшуючи до нього довіру ПС. Але навіть поки Ви не маєте свого сайту, то все одно активно беріть участь в обговореннях на цьому форумі, тому що кількість постів буде давати Вам більше можливості в подальшому для реклами і інших приємних примочок про які Ви дізнаєтеся після активного своєї участі. В інших бізнес форумах реєструйтеся на свій розсуд. У будь-якому випадку це буде йти тільки Вам на користь.

Безкоштовна реклама на дошках оголошень

Дошки безкоштовних оголошень не важко знайти через пошуковиків Google або Яндекс, ввівши для пошуку приблизно такі теги: «безкоштовні дошки оголошень» або «Дошки оголошень без реєстрації». Рекомендую відразу додавати ці сайти в закладки браузера, щоб потім їх не шукати.

Безкоштовна реклама в соціальних мережах

Дуже продуктивно знаходити рефералів в соціальних мережах ВКонтакте, Інстанграм, Ютуб, Фейсбук, Однокласники, Google +, Твітер і т.д. У соц мережах вам необхідно вступати в тематичні групи по заробітку в інтернеті і розміщувати потім там свою рекламу. Звичайно кращий рекламний ефект - це створювати свої групи в соціальних мережах. Тоді свій рекламований проект ви зможете безкоштовно закріпити в верху сторінки стіни і його побачать всі відвідувачі Вашої групи. Я сам створив ще не багато груп, приклади, яких наводжу нижче. До речі, можете відразу в них вступати безкоштовно рекламувати свої сайти або проекти:

https://vk.com/inforbit
https://vk.com/cryptodom.news
https://vk.com/businessadvertising
https://www.facebook.com/groups/businessinfor/
https://www.facebook.com/groups/besplatnyezagruzki/
https://www.facebook.com/groups/zarabotokvintern/
https://www.facebook.com/groups/infobusiness.ua/
https://www.facebook.com/groups/zarabotokvsetiinter/
https://www.facebook.com/groups/cryptotop/
https://www.facebook.com/groups/btcinfor/
https://www.facebook.com/groups/coininfor/
https://www.facebook.com/groups/cryptoinfor/

Якщо вирішите створювати свої групи, то хочу звернути вашу увагу на те, що назва ваших майбутніх груп повинні поєднуватися із запитами в пошукових системах користувачів, які будуть шукати їх по Вашій тематиці. Наші клієнти це ті, які в пошуку роблять такі запити - «заробіток в інтернеті», «робота в інтернеті», «заробіток без вкладень», «бізнес в мережі», «безкоштовна реклама» і т.д.

Безкоштовна реклама на спеціалізованих рекламних сервісах

Дуже корисно реєструватися на всіляких рекламних сервісах, на яких можна непогано заробляти, запускаючи потім частина зароблених коштів на рекламу своїх проектів. Детально Ви можете дізнатися про цю дуже цікаву можливість в окремому розділі «Заробіток на рекламі».

Як правильно зробити рекламне оголошення?

В рекламному оголошенні повинен бути привабливий заголовок і цікавий, що притягає увагу, цікавий текст. Наприклад, я використовую заголовок оголошення: «Додані нові і прибуткові сайти» або «Я буду навчати заробляти в інтернеті безкоштовно!» І т.д. Головне, щоб заголовки були унікальними. Не треба їх передирати з інших джерел. Інакше ваш потенційний клієнт пройде повз вашої реклами, тому що він вважатиме, що десь уже бачив і читав ваше оголошення. Так само і сам текст оголошення намагайтеся робити унікальним. Повторюючи чужі тексти, ви втратите клієнтів, які ніколи не потраплять на вашу рекламу через Пошукові Системи (ПС)! Пам'ятайте, що ПС будуть ігнорувати ваші кооперування тексти, вважаючи їх плагіатом. Особливо це небезпечно, коли ви копіюєте статті і тексти до себе на сайт. Мало того, що вони не будуть індексуватися, а й потрапите в чорний список ПС. Загалом, будьте унікальні, і ви будете тоді отримувати 100% результат! Сам текст повинен бути не складним і зрозумілим. В описі проекту знаходите слова, які реально зацікавлять ваших потенційних рефералів.

Звичайно дуже важко вмістити всю інформацію в одне оголошення. Особливо, коли хочеться, щоб Ваш клієнт побачив все і відразу ваші проекти. Тому рано чи пізно ви прийдете до того, що треба створювати свій сайт! І повірте, це не страшно і безболісно!

Також ефективно допоможе рекламі, якщо провести презентацію на в PowerPoint .

Безкоштовний сайт - це не проблема!

мати свій бізнес-сайт - великий крок до більш серйозного заробляння грошей в інтернеті. І те, що на початку, на перший погляд, Вам спершу здасться неприступним, то з часом і терпінням Ви зрозумієте, що не так все страшно в сайту-будові. Я сам, свого часу, виявив слабкість, коли в перший раз спробував сконструювати власний безкоштовний сайт на випадково знайденою в інтернеті платформі, але побачивши багато мені не зрозумілого, я відступив, закинувши на майже рік зробити другу спробу розібратися з сайту-будовою. А все виявилося на багато простіше, ніж мені спершу здалося. Справа в тому, що конструкторів сайтів в мережі досить багато. Одні для професіоналів, а інші для любителів. Ось і мені любителю, як на зло, попався професійний конструктор, з множинними складними функціями.

Але коли, через рік, після невдалої спроби, я зібрався і перелопатив кілька конструкторів, то я знайшов те, що мені виявилося в під силу. Це конструктор сайтів FO.ua . Там все виявилося на стільки просто і зрозуміло, що за 2 дні у мене був готовий свій власний сайт. Мало того, що користуватися цим конструктором можна безкоштовно, але і оренда хостингу надається теж на рік безкоштовно, а потім з мінімальною оплатою 15 руб. у місяць. Та й тих. підтримка не розчарувала своєю чуйністю. Цього конструктора Вам буде достатньо, щоб на початковому етапі вашого інтернет-бізнесу рекламувати свої проекти. Якщо Вам не підійде ця платформа, то можете погуглити в інтернеті, можливо ви знайдете ще щось простіше.

Коли ж заробите пристойну суму грошей, то тоді замовте у фахівців більш професійний сайт на платному хостингу.

Який повинен бути сайт?

1. Перше і найважливіше - сайт повинен бути унікальним!

Унікальний текст, унікальні статті, унікальні картинки з дизайном - все це створить Вам якісний контент, який буде найкращим чином сприйматися в пошукових системах, що (ПС). Статті та тексти зобов'язані розкривати питання відвідувачів і відповідати їхнім запитам.
Ні в якому разі не копіюйте чужі тексти і картинки до себе на сайт. Цим Ви не тільки нашкодите автору, який буде втрачати унікальність свого контенту, але і самі втратите довіру за плагіат у ПС, яке потім буде практично неможливо відновити. Тим більше методи спостереження, не якісного контенту і можливості індексації сторінок з кожним роком стає все суворіше і суворіше. Якщо вирішили робити свій сайт, то відразу робіть його якісно, ​​ніж отримаєте заслужене шанобливе ставлення до вашого дітища!

Так, звичайно, можна спробувати рекламувати свій сайт на скопійованих ресурсах. Навіть зможете знайти не один десяток рефералів, які випадково наштовхнутися на нього на рекламних майданчиках. Але Ви втратите багато тисячну клієнтуру, яка щодня намагається знайти можливість заробити в інтернеті, шукаючи інформацію через пошукачів і могла б, при наявності Вашого унікального контенту, вийти на рекламовані Вами проекти, обрадувавши б Вас реєстрацією по реферального посиланням. Але, на жаль, на крадених текстах таким горе-вебмастерам таких цінних клієнтів не побачити ні коли! Пам'ятайте про це! Тим більше з захистом авторських прав серйозно борються не тільки на Заході, а й вже на просторах наших країн СНД на законодавчо-карне рівні!

2. Сайт повинен бути зрозумілим

і не тільки Вас радувати, але і, а так само зручним для Ваших клієнтів. Коли відвідувач потрапить до Вас на сайт, то він відразу повинен зрозуміти куди і для чого він сюди потрапив. Ваше завдання подати інформацію так, щоб у відвідувача було бажання і зацікавленість ознайомиться з вмістом більш глибоко і в кінцевому підсумку зробити реєстрацію в запропонованих Вами проектах.

3. Не поспішайте заспаміть свій сайт

чужий рекламою. На нерозкручений сайті Ви багато не заробите, а просування його зробиться більш складним. Розкрутіть спершу сайт до нормальних показників ТИЦ і PR в Яндексі і Гуглі відповідно, з добовим трафіком хоча б від 300 відвідувачів. Ось тоді і запускайте потихеньку рекламну компанію, додатково отримуючи дохід. Але пам'ятайте, що робити це треба дуже акуратно, тому що інформація з реклами може відвести клієнта на інший ресурс, де він може захопитися і забути про Ваше існування. Так само засипана рекламою сторінка Вашого сайту зможе дезінфікувати відвідувача і йому важче буде розібратися про тему Вашого сайту. Хоча, в будь-якому випадку, на безкоштовному хостингу проблематично взагалі знайти рекламодавця на такий сайт.

4. На сьогодні став важливим адаптивний дизайн сайту.

Що це означає? А це має на увазі можливість якісно бачити Ваш сайт в мобільних пристроях. Адже з кожним роком користувачі все частіше заходять в інтернет з планшетів або смартфонів. І звичайно ніхто не захоче мучитися з кривим зображенням не адаптовані сайту. Тому, якщо самі не зможете розібрати як правильно це зробити, то неодмінно зверніться до фахівців. Не втрачайте цей сектор відвідувачів на свій сайт!

5. У сайті повинна бути присутнім інтерактивність

Обов'язково треба включати різні форми зворотного зв'язку. Починаючи від наявності електронної пошти і закінчуючи можливістю залишати відвідувачами свої коментарі. Тим більше їх так само розглядають пошукові роботи, бачачи в них новий контент. Головне вчасно підтримувати зворотний зв'язок, як можна швидше відповідаючи на коментарі.

6. Необхідно намагатися частіше додавати свіжий контент на свій сайт

Це одне з головних умов успішного просування Вашого сайту. Постійно додавайте на свій ресурс унікальний контент. Унікальний контент після індексації пошуковими системами, виводить сторінку в топ, якщо її правильно оптимізувати.

Безкоштовні методи залучення рефералів - це добре і дадуть Вам можливість залучати їх сотнями. Але якщо Ви хочете зробити просування свого сайту або проектів більш просунутим способом, залучаючи вже багатотисячну армію рефералів, то тоді рекомендую ознайомиться з платними, але добре дієвими методами реклами, витрати на які у Вас окупляться з повна. Тим більше при платній рекламі у Вас залишиться більше вільного часу після відмови від ручного, рутинного розміщення Ваших оголошень.

Успіхів вам!

Безкоштовна реклама для Ваших реферальних посилань

Безкоштовна реклама реферального посилання

Безкоштовна реклама

Ваша партнерська посилання в розділі «Refer»

У кожному проекті по заробітку в інтернеті надаються індивідуальні реферальськой посилання . Це Ваш безпосередній інструмент для притягнення людей у ​​Ваші проекти. Безкоштовна реклама - краще підмога в поширенні реферальних посилань та іншої інформації, щоб досягти просування Вашого бізнесу.

Отже, для початку навчимося залучати рефералів безкоштовно, що дуже радує. Для цього нам потрібна безкоштовна реклама. Адже зрозуміло, що ми прийшли сюди заробляти, а не витрачатися! До речі, безкоштовне залучення рефералів може мати приголомшливий ефект, якщо підходити правильно до цього питання. Я, наприклад, теж по початку рекламував свої реферальні посилання тільки абсолютно безкоштовно, але все одно це мало значний успіх. Головне знати де їх розміщувати і оточувати привабливим і унікальним текстом, роблячи рекламні оголошення. Добре, коли до тексту ви докладаєте цікаву картинку, по якій відразу можна зрозуміти суть вашої реклами.

Публікувати свої оголошення безкоштовно Ви маєте можливість на різних бізнес-форумах, на стінах і групах соціальних мереж, в безкоштовних дошках оголошень і т.д. В інтернеті їх безліч.

Безкоштовна реклама на тематичних форумах

Відразу рекомендую всім зареєструватися на найбільшому інвестиційному форумі СНД - MMGP.ru . Тут ви знайдете обговорення практично всіх бізнес проектів інтернету з вкладеннями і без вкладень, а так само у Вас буде можливість познайомитися з акулами інтернет-бізнесу. Судячи з відгуків про той чи інший інвестиційний проект, Ви зможете швидко реагувати на виведення своїх інвестицій, в разі негативної динаміки цих відгуків. І найголовніше, роблячи пости на форумі ви зможете безкоштовно рекламувати свої проекти, посилання яких будуть вкладені в рекламні підписи під вашими постами. Особливо будуть корисні переходи відвідувачів з такого гіганта на Ваш сайт, збільшуючи до нього довіру ПС. Але навіть поки Ви не маєте свого сайту, то все одно активно беріть участь в обговореннях на цьому форумі, тому що кількість постів буде давати Вам більше можливості в подальшому для реклами і інших приємних примочок про які Ви дізнаєтеся після активного своєї участі. В інших бізнес форумах реєструйтеся на свій розсуд. У будь-якому випадку це буде йти тільки Вам на користь.

Безкоштовна реклама на дошках оголошень

Дошки безкоштовних оголошень не важко знайти через пошуковиків Google або Яндекс, ввівши для пошуку приблизно такі теги: «безкоштовні дошки оголошень» або «Дошки оголошень без реєстрації». Рекомендую відразу додавати ці сайти в закладки браузера, щоб потім їх не шукати.

Безкоштовна реклама в соціальних мережах

Дуже продуктивно знаходити рефералів в соціальних мережах ВКонтакте, Інстанграм, Ютуб, Фейсбук, Однокласники, Google +, Твітер і т.д. У соц мережах вам необхідно вступати в тематичні групи по заробітку в інтернеті і розміщувати потім там свою рекламу. Звичайно кращий рекламний ефект - це створювати свої групи в соціальних мережах. Тоді свій рекламований проект ви зможете безкоштовно закріпити в верху сторінки стіни і його побачать всі відвідувачі Вашої групи. Я сам створив ще не багато груп, приклади, яких наводжу нижче. До речі, можете відразу в них вступати безкоштовно рекламувати свої сайти або проекти:

https://vk.com/inforbit
https://vk.com/cryptodom.news
https://vk.com/businessadvertising
https://www.facebook.com/groups/businessinfor/
https://www.facebook.com/groups/besplatnyezagruzki/
https://www.facebook.com/groups/zarabotokvintern/
https://www.facebook.com/groups/infobusiness.ua/
https://www.facebook.com/groups/zarabotokvsetiinter/
https://www.facebook.com/groups/cryptotop/
https://www.facebook.com/groups/btcinfor/
https://www.facebook.com/groups/coininfor/
https://www.facebook.com/groups/cryptoinfor/

Якщо вирішите створювати свої групи, то хочу звернути вашу увагу на те, що назва ваших майбутніх груп повинні поєднуватися із запитами в пошукових системах користувачів, які будуть шукати їх по Вашій тематиці. Наші клієнти це ті, які в пошуку роблять такі запити - «заробіток в інтернеті», «робота в інтернеті», «заробіток без вкладень», «бізнес в мережі», «безкоштовна реклама» і т.д.

Безкоштовна реклама на спеціалізованих рекламних сервісах

Дуже корисно реєструватися на всіляких рекламних сервісах, на яких можна непогано заробляти, запускаючи потім частина зароблених коштів на рекламу своїх проектів. Детально Ви можете дізнатися про цю дуже цікаву можливість в окремому розділі «Заробіток на рекламі».

Як правильно зробити рекламне оголошення?

В рекламному оголошенні повинен бути привабливий заголовок і цікавий, що притягає увагу, цікавий текст. Наприклад, я використовую заголовок оголошення: «Додані нові і прибуткові сайти» або «Я буду навчати заробляти в інтернеті безкоштовно!» І т.д. Головне, щоб заголовки були унікальними. Не треба їх передирати з інших джерел. Інакше ваш потенційний клієнт пройде повз вашої реклами, тому що він вважатиме, що десь уже бачив і читав ваше оголошення. Так само і сам текст оголошення намагайтеся робити унікальним. Повторюючи чужі тексти, ви втратите клієнтів, які ніколи не потраплять на вашу рекламу через Пошукові Системи (ПС)! Пам'ятайте, що ПС будуть ігнорувати ваші кооперування тексти, вважаючи їх плагіатом. Особливо це небезпечно, коли ви копіюєте статті і тексти до себе на сайт. Мало того, що вони не будуть індексуватися, а й потрапите в чорний список ПС. Загалом, будьте унікальні, і ви будете тоді отримувати 100% результат! Сам текст повинен бути не складним і зрозумілим. В описі проекту знаходите слова, які реально зацікавлять ваших потенційних рефералів.

Звичайно дуже важко вмістити всю інформацію в одне оголошення. Особливо, коли хочеться, щоб Ваш клієнт побачив все і відразу ваші проекти. Тому рано чи пізно ви прийдете до того, що треба створювати свій сайт! І повірте, це не страшно і безболісно!

Також ефективно допоможе рекламі, якщо провести презентацію на в PowerPoint .

Безкоштовний сайт - це не проблема!

мати свій бізнес-сайт - великий крок до більш серйозного заробляння грошей в інтернеті. І те, що на початку, на перший погляд, Вам спершу здасться неприступним, то з часом і терпінням Ви зрозумієте, що не так все страшно в сайту-будові. Я сам, свого часу, виявив слабкість, коли в перший раз спробував сконструювати власний безкоштовний сайт на випадково знайденою в інтернеті платформі, але побачивши багато мені не зрозумілого, я відступив, закинувши на майже рік зробити другу спробу розібратися з сайту-будовою. А все виявилося на багато простіше, ніж мені спершу здалося. Справа в тому, що конструкторів сайтів в мережі досить багато. Одні для професіоналів, а інші для любителів. Ось і мені любителю, як на зло, попався професійний конструктор, з множинними складними функціями.

Але коли, через рік, після невдалої спроби, я зібрався і перелопатив кілька конструкторів, то я знайшов те, що мені виявилося в під силу. Це конструктор сайтів FO.ua . Там все виявилося на стільки просто і зрозуміло, що за 2 дні у мене був готовий свій власний сайт. Мало того, що користуватися цим конструктором можна безкоштовно, але і оренда хостингу надається теж на рік безкоштовно, а потім з мінімальною оплатою 15 руб. у місяць. Та й тих. підтримка не розчарувала своєю чуйністю. Цього конструктора Вам буде достатньо, щоб на початковому етапі вашого інтернет-бізнесу рекламувати свої проекти. Якщо Вам не підійде ця платформа, то можете погуглити в інтернеті, можливо ви знайдете ще щось простіше.

Коли ж заробите пристойну суму грошей, то тоді замовте у фахівців більш професійний сайт на платному хостингу.

Який повинен бути сайт?

1. Перше і найважливіше - сайт повинен бути унікальним!

Унікальний текст, унікальні статті, унікальні картинки з дизайном - все це створить Вам якісний контент, який буде найкращим чином сприйматися в пошукових системах, що (ПС). Статті та тексти зобов'язані розкривати питання відвідувачів і відповідати їхнім запитам.
Ні в якому разі не копіюйте чужі тексти і картинки до себе на сайт. Цим Ви не тільки нашкодите автору, який буде втрачати унікальність свого контенту, але і самі втратите довіру за плагіат у ПС, яке потім буде практично неможливо відновити. Тим більше методи спостереження, не якісного контенту і можливості індексації сторінок з кожним роком стає все суворіше і суворіше. Якщо вирішили робити свій сайт, то відразу робіть його якісно, ​​ніж отримаєте заслужене шанобливе ставлення до вашого дітища!

Так, звичайно, можна спробувати рекламувати свій сайт на скопійованих ресурсах. Навіть зможете знайти не один десяток рефералів, які випадково наштовхнутися на нього на рекламних майданчиках. Але Ви втратите багато тисячну клієнтуру, яка щодня намагається знайти можливість заробити в інтернеті, шукаючи інформацію через пошукачів і могла б, при наявності Вашого унікального контенту, вийти на рекламовані Вами проекти, обрадувавши б Вас реєстрацією по реферального посиланням. Але, на жаль, на крадених текстах таким горе-вебмастерам таких цінних клієнтів не побачити ні коли! Пам'ятайте про це! Тим більше з захистом авторських прав серйозно борються не тільки на Заході, а й вже на просторах наших країн СНД на законодавчо-карне рівні!

2. Сайт повинен бути зрозумілим

і не тільки Вас радувати, але і, а так само зручним для Ваших клієнтів. Коли відвідувач потрапить до Вас на сайт, то він відразу повинен зрозуміти куди і для чого він сюди потрапив. Ваше завдання подати інформацію так, щоб у відвідувача було бажання і зацікавленість ознайомиться з вмістом більш глибоко і в кінцевому підсумку зробити реєстрацію в запропонованих Вами проектах.

3. Не поспішайте заспаміть свій сайт

чужий рекламою. На нерозкручений сайті Ви багато не заробите, а просування його зробиться більш складним. Розкрутіть спершу сайт до нормальних показників ТИЦ і PR в Яндексі і Гуглі відповідно, з добовим трафіком хоча б від 300 відвідувачів. Ось тоді і запускайте потихеньку рекламну компанію, додатково отримуючи дохід. Але пам'ятайте, що робити це треба дуже акуратно, тому що інформація з реклами може відвести клієнта на інший ресурс, де він може захопитися і забути про Ваше існування. Так само засипана рекламою сторінка Вашого сайту зможе дезінфікувати відвідувача і йому важче буде розібратися про тему Вашого сайту. Хоча, в будь-якому випадку, на безкоштовному хостингу проблематично взагалі знайти рекламодавця на такий сайт.

4. На сьогодні став важливим адаптивний дизайн сайту.

Що це означає? А це має на увазі можливість якісно бачити Ваш сайт в мобільних пристроях. Адже з кожним роком користувачі все частіше заходять в інтернет з планшетів або смартфонів. І звичайно ніхто не захоче мучитися з кривим зображенням не адаптовані сайту. Тому, якщо самі не зможете розібрати як правильно це зробити, то неодмінно зверніться до фахівців. Не втрачайте цей сектор відвідувачів на свій сайт!

5. У сайті повинна бути присутнім інтерактивність

Обов'язково треба включати різні форми зворотного зв'язку. Починаючи від наявності електронної пошти і закінчуючи можливістю залишати відвідувачами свої коментарі. Тим більше їх так само розглядають пошукові роботи, бачачи в них новий контент. Головне вчасно підтримувати зворотний зв'язок, як можна швидше відповідаючи на коментарі.

6. Необхідно намагатися частіше додавати свіжий контент на свій сайт

Це одне з головних умов успішного просування Вашого сайту. Постійно додавайте на свій ресурс унікальний контент. Унікальний контент після індексації пошуковими системами, виводить сторінку в топ, якщо її правильно оптимізувати.

Безкоштовні методи залучення рефералів - це добре і дадуть Вам можливість залучати їх сотнями. Але якщо Ви хочете зробити просування свого сайту або проектів більш просунутим способом, залучаючи вже багатотисячну армію рефералів, то тоді рекомендую ознайомиться з платними, але добре дієвими методами реклами, витрати на які у Вас окупляться з повна. Тим більше при платній рекламі у Вас залишиться більше вільного часу після відмови від ручного, рутинного розміщення Ваших оголошень.

Успіхів вам!

Безкоштовна реклама для Ваших реферальних посилань

Безкоштовна реклама реферального посилання

Безкоштовна реклама

Ваша партнерська посилання в розділі «Refer»

У кожному проекті по заробітку в інтернеті надаються індивідуальні реферальськой посилання . Це Ваш безпосередній інструмент для притягнення людей у ​​Ваші проекти. Безкоштовна реклама - краще підмога в поширенні реферальних посилань та іншої інформації, щоб досягти просування Вашого бізнесу.

Отже, для початку навчимося залучати рефералів безкоштовно, що дуже радує. Для цього нам потрібна безкоштовна реклама. Адже зрозуміло, що ми прийшли сюди заробляти, а не витрачатися! До речі, безкоштовне залучення рефералів може мати приголомшливий ефект, якщо підходити правильно до цього питання. Я, наприклад, теж по початку рекламував свої реферальні посилання тільки абсолютно безкоштовно, але все одно це мало значний успіх. Головне знати де їх розміщувати і оточувати привабливим і унікальним текстом, роблячи рекламні оголошення. Добре, коли до тексту ви докладаєте цікаву картинку, по якій відразу можна зрозуміти суть вашої реклами.

Публікувати свої оголошення безкоштовно Ви маєте можливість на різних бізнес-форумах, на стінах і групах соціальних мереж, в безкоштовних дошках оголошень і т.д. В інтернеті їх безліч.

Безкоштовна реклама на тематичних форумах

Відразу рекомендую всім зареєструватися на найбільшому інвестиційному форумі СНД - MMGP.ru . Тут ви знайдете обговорення практично всіх бізнес проектів інтернету з вкладеннями і без вкладень, а так само у Вас буде можливість познайомитися з акулами інтернет-бізнесу. Судячи з відгуків про той чи інший інвестиційний проект, Ви зможете швидко реагувати на виведення своїх інвестицій, в разі негативної динаміки цих відгуків. І найголовніше, роблячи пости на форумі ви зможете безкоштовно рекламувати свої проекти, посилання яких будуть вкладені в рекламні підписи під вашими постами. Особливо будуть корисні переходи відвідувачів з такого гіганта на Ваш сайт, збільшуючи до нього довіру ПС. Але навіть поки Ви не маєте свого сайту, то все одно активно беріть участь в обговореннях на цьому форумі, тому що кількість постів буде давати Вам більше можливості в подальшому для реклами і інших приємних примочок про які Ви дізнаєтеся після активного своєї участі. В інших бізнес форумах реєструйтеся на свій розсуд. У будь-якому випадку це буде йти тільки Вам на користь.

Безкоштовна реклама на дошках оголошень

Дошки безкоштовних оголошень не важко знайти через пошуковиків Google або Яндекс, ввівши для пошуку приблизно такі теги: «безкоштовні дошки оголошень» або «Дошки оголошень без реєстрації». Рекомендую відразу додавати ці сайти в закладки браузера, щоб потім їх не шукати.

Безкоштовна реклама в соціальних мережах

Дуже продуктивно знаходити рефералів в соціальних мережах ВКонтакте, Інстанграм, Ютуб, Фейсбук, Однокласники, Google +, Твітер і т.д. У соц мережах вам необхідно вступати в тематичні групи по заробітку в інтернеті і розміщувати потім там свою рекламу. Звичайно кращий рекламний ефект - це створювати свої групи в соціальних мережах. Тоді свій рекламований проект ви зможете безкоштовно закріпити в верху сторінки стіни і його побачать всі відвідувачі Вашої групи. Я сам створив ще не багато груп, приклади, яких наводжу нижче. До речі, можете відразу в них вступати безкоштовно рекламувати свої сайти або проекти:

https://vk.com/inforbit
https://vk.com/cryptodom.news
https://vk.com/businessadvertising
https://www.facebook.com/groups/businessinfor/
https://www.facebook.com/groups/besplatnyezagruzki/
https://www.facebook.com/groups/zarabotokvintern/
https://www.facebook.com/groups/infobusiness.ua/
https://www.facebook.com/groups/zarabotokvsetiinter/
https://www.facebook.com/groups/cryptotop/
https://www.facebook.com/groups/btcinfor/
https://www.facebook.com/groups/coininfor/
https://www.facebook.com/groups/cryptoinfor/

Якщо вирішите створювати свої групи, то хочу звернути вашу увагу на те, що назва ваших майбутніх груп повинні поєднуватися із запитами в пошукових системах користувачів, які будуть шукати їх по Вашій тематиці. Наші клієнти це ті, які в пошуку роблять такі запити - «заробіток в інтернеті», «робота в інтернеті», «заробіток без вкладень», «бізнес в мережі», «безкоштовна реклама» і т.д.

Безкоштовна реклама на спеціалізованих рекламних сервісах

Дуже корисно реєструватися на всіляких рекламних сервісах, на яких можна непогано заробляти, запускаючи потім частина зароблених коштів на рекламу своїх проектів. Детально Ви можете дізнатися про цю дуже цікаву можливість в окремому розділі «Заробіток на рекламі».

Як правильно зробити рекламне оголошення?

В рекламному оголошенні повинен бути привабливий заголовок і цікавий, що притягає увагу, цікавий текст. Наприклад, я використовую заголовок оголошення: «Додані нові і прибуткові сайти» або «Я буду навчати заробляти в інтернеті безкоштовно!» І т.д. Головне, щоб заголовки були унікальними. Не треба їх передирати з інших джерел. Інакше ваш потенційний клієнт пройде повз вашої реклами, тому що він вважатиме, що десь уже бачив і читав ваше оголошення. Так само і сам текст оголошення намагайтеся робити унікальним. Повторюючи чужі тексти, ви втратите клієнтів, які ніколи не потраплять на вашу рекламу через Пошукові Системи (ПС)! Пам'ятайте, що ПС будуть ігнорувати ваші кооперування тексти, вважаючи їх плагіатом. Особливо це небезпечно, коли ви копіюєте статті і тексти до себе на сайт. Мало того, що вони не будуть індексуватися, а й потрапите в чорний список ПС. Загалом, будьте унікальні, і ви будете тоді отримувати 100% результат! Сам текст повинен бути не складним і зрозумілим. В описі проекту знаходите слова, які реально зацікавлять ваших потенційних рефералів.

Звичайно дуже важко вмістити всю інформацію в одне оголошення. Особливо, коли хочеться, щоб Ваш клієнт побачив все і відразу ваші проекти. Тому рано чи пізно ви прийдете до того, що треба створювати свій сайт! І повірте, це не страшно і безболісно!

Також ефективно допоможе рекламі, якщо провести презентацію на в PowerPoint .

Безкоштовний сайт - це не проблема!

мати свій бізнес-сайт - великий крок до більш серйозного заробляння грошей в інтернеті. І те, що на початку, на перший погляд, Вам спершу здасться неприступним, то з часом і терпінням Ви зрозумієте, що не так все страшно в сайту-будові. Я сам, свого часу, виявив слабкість, коли в перший раз спробував сконструювати власний безкоштовний сайт на випадково знайденою в інтернеті платформі, але побачивши багато мені не зрозумілого, я відступив, закинувши на майже рік зробити другу спробу розібратися з сайту-будовою. А все виявилося на багато простіше, ніж мені спершу здалося. Справа в тому, що конструкторів сайтів в мережі досить багато. Одні для професіоналів, а інші для любителів. Ось і мені любителю, як на зло, попався професійний конструктор, з множинними складними функціями.

Але коли, через рік, після невдалої спроби, я зібрався і перелопатив кілька конструкторів, то я знайшов те, що мені виявилося в під силу. Це конструктор сайтів FO.ua . Там все виявилося на стільки просто і зрозуміло, що за 2 дні у мене був готовий свій власний сайт. Мало того, що користуватися цим конструктором можна безкоштовно, але і оренда хостингу надається теж на рік безкоштовно, а потім з мінімальною оплатою 15 руб. у місяць. Та й тих. підтримка не розчарувала своєю чуйністю. Цього конструктора Вам буде достатньо, щоб на початковому етапі вашого інтернет-бізнесу рекламувати свої проекти. Якщо Вам не підійде ця платформа, то можете погуглити в інтернеті, можливо ви знайдете ще щось простіше.

Коли ж заробите пристойну суму грошей, то тоді замовте у фахівців більш професійний сайт на платному хостингу.

Який повинен бути сайт?

1. Перше і найважливіше - сайт повинен бути унікальним!

Унікальний текст, унікальні статті, унікальні картинки з дизайном - все це створить Вам якісний контент, який буде найкращим чином сприйматися в пошукових системах, що (ПС). Статті та тексти зобов'язані розкривати питання відвідувачів і відповідати їхнім запитам.
Ні в якому разі не копіюйте чужі тексти і картинки до себе на сайт. Цим Ви не тільки нашкодите автору, який буде втрачати унікальність свого контенту, але і самі втратите довіру за плагіат у ПС, яке потім буде практично неможливо відновити. Тим більше методи спостереження, не якісного контенту і можливості індексації сторінок з кожним роком стає все суворіше і суворіше. Якщо вирішили робити свій сайт, то відразу робіть його якісно, ​​ніж отримаєте заслужене шанобливе ставлення до вашого дітища!

Так, звичайно, можна спробувати рекламувати свій сайт на скопійованих ресурсах. Навіть зможете знайти не один десяток рефералів, які випадково наштовхнутися на нього на рекламних майданчиках. Але Ви втратите багато тисячну клієнтуру, яка щодня намагається знайти можливість заробити в інтернеті, шукаючи інформацію через пошукачів і могла б, при наявності Вашого унікального контенту, вийти на рекламовані Вами проекти, обрадувавши б Вас реєстрацією по реферального посиланням. Але, на жаль, на крадених текстах таким горе-вебмастерам таких цінних клієнтів не побачити ні коли! Пам'ятайте про це! Тим більше з захистом авторських прав серйозно борються не тільки на Заході, а й вже на просторах наших країн СНД на законодавчо-карне рівні!

2. Сайт повинен бути зрозумілим

і не тільки Вас радувати, але і, а так само зручним для Ваших клієнтів. Коли відвідувач потрапить до Вас на сайт, то він відразу повинен зрозуміти куди і для чого він сюди потрапив. Ваше завдання подати інформацію так, щоб у відвідувача було бажання і зацікавленість ознайомиться з вмістом більш глибоко і в кінцевому підсумку зробити реєстрацію в запропонованих Вами проектах.

3. Не поспішайте заспаміть свій сайт

чужий рекламою. На нерозкручений сайті Ви багато не заробите, а просування його зробиться більш складним. Розкрутіть спершу сайт до нормальних показників ТИЦ і PR в Яндексі і Гуглі відповідно, з добовим трафіком хоча б від 300 відвідувачів. Ось тоді і запускайте потихеньку рекламну компанію, додатково отримуючи дохід. Але пам'ятайте, що робити це треба дуже акуратно, тому що інформація з реклами може відвести клієнта на інший ресурс, де він може захопитися і забути про Ваше існування. Так само засипана рекламою сторінка Вашого сайту зможе дезінфікувати відвідувача і йому важче буде розібратися про тему Вашого сайту. Хоча, в будь-якому випадку, на безкоштовному хостингу проблематично взагалі знайти рекламодавця на такий сайт.

4. На сьогодні став важливим адаптивний дизайн сайту.

Що це означає? А це має на увазі можливість якісно бачити Ваш сайт в мобільних пристроях. Адже з кожним роком користувачі все частіше заходять в інтернет з планшетів або смартфонів. І звичайно ніхто не захоче мучитися з кривим зображенням не адаптовані сайту. Тому, якщо самі не зможете розібрати як правильно це зробити, то неодмінно зверніться до фахівців. Не втрачайте цей сектор відвідувачів на свій сайт!

5. У сайті повинна бути присутнім інтерактивність

Обов'язково треба включати різні форми зворотного зв'язку. Починаючи від наявності електронної пошти і закінчуючи можливістю залишати відвідувачами свої коментарі. Тим більше їх так само розглядають пошукові роботи, бачачи в них новий контент. Головне вчасно підтримувати зворотний зв'язок, як можна швидше відповідаючи на коментарі.

6. Необхідно намагатися частіше додавати свіжий контент на свій сайт

Це одне з головних умов успішного просування Вашого сайту. Постійно додавайте на свій ресурс унікальний контент. Унікальний контент після індексації пошуковими системами, виводить сторінку в топ, якщо її правильно оптимізувати.

Безкоштовні методи залучення рефералів - це добре і дадуть Вам можливість залучати їх сотнями. Але якщо Ви хочете зробити просування свого сайту або проектів більш просунутим способом, залучаючи вже багатотисячну армію рефералів, то тоді рекомендую ознайомиться з платними, але добре дієвими методами реклами, витрати на які у Вас окупляться з повна. Тим більше при платній рекламі у Вас залишиться більше вільного часу після відмови від ручного, рутинного розміщення Ваших оголошень.

Успіхів вам!

Який повинен бути сайт?
Який повинен бути сайт?
Який повинен бути сайт?
Який повинен бути сайт?
Як правильно зробити рекламне оголошення?
Який повинен бути сайт?
Що це означає?
Як правильно зробити рекламне оголошення?
Який повинен бути сайт?
Що це означає?