Чому ви ніколи не повинні додавати код Analytics до теми WordPress

  1. Код Analytics не є тематичною функцією
  2. Розробники теми: Зупиніть зв'язування даних з темами

Це проста річ, але вона згадує Це проста річ, але вона згадує. Багато основних постачальників тем WordPress пропонують можливість легко додавати Google Analytics або інший код відстеження за допомогою панелі параметрів теми.

Ідея пов'язана з тим, що хочете продати тему всім необхідним для створення веб-сайту, який ви бачите в демо. Тематичні розробники успішно продавали себе як магазини з однією зупинкою. З цією метою вони часто упаковують теми WordPress, повні коду, який краще підходить для області плагінів.

Звичайний приклад - можливість додавання коду відстеження. Ймовірно, це одна з останніх опцій, перерахованих на панелі панелі теми. Це дуже просте місце для додавання коду Google Analytics, але не піддайтеся спокусі вставити код тут.

Код Analytics не є тематичною функцією

Аналітика сайту не є тематичною функцією і просто не належить до вашої теми. Analytics не має ніякого відношення до дизайну вашого веб-сайту. Навіть якщо Google повідомляє вам, щоб додати це до заголовка сайту, не редагуйте безпосередньо тему.

Причина цього полягає в тому, що теми WordPress були легко замінені. Напевно, ви не збираєтеся використовувати ту саму тему назавжди. Але якщо ваш аналітичний код знаходиться у параметрах теми, ви втратите його, коли зміните теми. До того часу, як ви це зрозумієте, у вас вже є великі прогалини у вашій аналітиці.

Зробіть собі послугу. Замість того, щоб додавати код до теми кожного разу, коли ви змінюєте теми, просто вставте його в плагін. Є багато доступних на wordpress.org . Вам доведеться лише додати його один раз і це буде безпечно, коли ви зміните дизайн вашого сайту.

Розробники теми: Зупиніть зв'язування даних з темами

Переносимість - у мене є Це обговорення зводиться до портативності даних, тема недавньої бесіди про блог Джастіна Тадлока: Чому спеціальні типи повідомлень належать до плагінів . Якщо ви розробник теми, будь ласка, не прив'язуйте жодної форми даних або вмісту до тем, які ви створюєте. Це включає в себе аналітику, шорткоди, типи користувальницьких постів, бронювання та керування подіями, відгуки, функціональні можливості для збору коштів, портфелі тощо.

Якщо користувач не може швидко упакувати свої дані і піти після використання теми, то ваш продукт став мертвим вагою. У ідеальному світі споживачі WordPress почнуть дивитися на теми з урахуванням цього питання: «Якщо я хочу припинити використовувати цю тему завтра, чи можуть всі мої дані зі мною?» Якщо ви продаєте продукт, який не проходить це тест, то ви можете зробити кілька змін для перенесення даних.

Кращі варіанти включатимуть плагіни для функціональних можливостей з покупкою теми або рекомендувати плагін високої якості для його додавання. Зберігання цих функцій окремо від самої теми допоможе користувачам приймати свої дані з ними, коли вони змінюють теми. Як бонус, також легше усунути неполадки під час надання підтримки. Давайте просто збережемо чисті теми. Ми всі були винні у перешкоджанні перенесенню даних у минулому, але тепер настав час почати будувати продукти WordPress інакше.

Пов'язані