День ділових ігор «PROдвижение»

24 березня в Санкт-Петербурзькому інституті зовнішньоекономічних зв'язків, економіки і права в рамках Дня відкритих дверей факультету міжнародних відносин і соціальних технологій пройшов міжвузівський XV День ділових ігор «PROдвижение» 24 березня в Санкт-Петербурзькому інституті зовнішньоекономічних зв'язків, економіки і права в рамках Дня відкритих дверей факультету міжнародних відносин і соціальних технологій пройшов міжвузівський XV День ділових ігор «PROдвижение». Участь в заході взяли й студенти 2-го курсу ГФ, які побували на різноманітних тренінгах, майстер-класах, ділових іграх і отримали сертифікати про проходження тренінгів.

Тренінг «Хто я? Як вибрати професію своєї мрії? »Провела керівник психологічного центру« Человекознаніе », викладач вищої школи в області психології, сертифікований розстановника (ІКСР) і член суспільства HelingerscienicaWorld Людмила Іванівна Агафонова.

У першій частині заняття студенти розповіли про себе і свої захоплення, а Людмила Іванівна пояснила зв'язок між цими аспектами. У другій, практичній частині студенти грали ролі, пробу себе в різних професіях.

Тренінг «Управляємо взаємовідносинами. CMR - від планів до інструментів »провів завідувач сектором лінгвістичного забезпечення і електронних каталогів РНБ, доцент кафедри соціальних комунікацій СПб ІВЕСЕП, фахівець в області інтернет-технологій та інтернет-просування Станіслав Броніславович Голубцов. Тренер розкрив секрети просування і зробив огляд корисних програм.

інформація надана ГФ

Яна Дашко, гр. РСО-51

Тренінг «Хто я?
Як вибрати професію своєї мрії?