Drupal vs Wordpress - офіційний блог Internetdevels

  1. Суперники в різних категоріях
  2. Безпека: кому довірити свою дорогоцінну інформацію?
  3. SEO: аналіз думки таємничого містера Google
  4. Продуктивність і швидкість завжди важливі
  5. Кілька слів про міграцію
  6. Електронна комерція: з якою CMS «ходити по магазинах»?
  7. Висновок

Друпал і WordPress дуже популярні системи управління контентом розробка сайту . Вони обидва побудовані на PHP + MySQL, обидва вони вільні, вони майже одного віку (Друпал «народився» у 2001 році, а Wordpress - у 2003 році). Однак вони мають значні відмінності в простоті використання, функціональності, гнучкості і багато іншого. Відповідно, кожна CMS має пристрасну армію своїх фанатів.

Суперники в різних категоріях

Як суперники в будь-якій іншій області, Drupal і WordPress змагаються за визнання. У кіноіндустрії вони могли бути номіновані на Оскар. Який з них є переможцем? Справа в тому, що Drupal і WordPress дійсно конкурують в різних категоріях.

WordPress ідеально підходить для простих сайтів з мінімальними типами вмісту. Вона почалася як платформа для блогів. Завдяки збільшенню кількості плагінів, WordPress тепер використовується для інших форматів веб-сайтів. Простий, інтуїтивно зрозумілий навіть для людей без особливих навичок розвитку, WordPress пропонує безліч розфасованих рішень, що дозволяють практично кожному створювати веб-сайт.

Однак, якщо ви хочете більш функціональний, просунутий або складний веб-сайт з нестандартними рішеннями, Drupal має бути CMS за вашим вибором. Як більш потужна платформа, вона потребує більшої технічної експертизи для роботи. Доброю новиною є те, що Drupal стає простіше у використанні з виходом кожної нової версії.

Ми могли б порівняти WordPress з простою головоломкою, яка проста у використанні, але діапазон можливих комбінацій обмежений. У той час як Drupal є більш складною головоломкою, що вимагає більше навичок, але дозволяє створювати дійсно унікальні комбінації. Тепер давайте розберемося і зробимо порівняння ключових аспектів, в яких Wordpress і Drupal відрізняються.

Тепер давайте розберемося і зробимо порівняння ключових аспектів, в яких Wordpress і Drupal відрізняються

Безпека: кому довірити свою дорогоцінну інформацію?

Якщо ви занепокоєні можливими зловмисними атаками або захистом конфіденційної інформації на вашому сайті, Drupal - ваш найкращий вибір. Якщо має широкий рівень безпеки на рівні підприємства і надає користувачам звіти про безпеку. Це одна з причин, чому урядові сайти, такі як whitehouse.gov, побудовані на Drupal. Веб-сайти WordPress простіше атакувати хакерів. Орієнтуючись на деякі уразливості в плагінах, хакери можуть навіть видалити всі веб-сайти. Щоб вирішити цю проблему, потрібно оновити WordPress плагіни якомога частіше.

SEO: аналіз думки таємничого містера Google

Насправді, Google не робить ніякої різниці між платформами, на яких будуються веб-сайти. І Drupal і Wordpress призначені для створення SEO-дружніх сайтів. Але таємничий Mr.Google має особливу любов, і це корисний і унікальний зміст. І тут Drupal пропонує більше можливостей, ніж WordPress. Він легко обробляє сотні тисяч контентних сторінок, дозволяючи вам дістатися до вищих позицій.

Продуктивність і швидкість завжди важливі

Друпал дуже ефективний у роботі з багатьма користувачами та великою кількістю переглядів сторінок навіть на найбільших веб-сайтах без впливу на продуктивність. Друпал дуже надійний, а продуктивність сайту Wordpress може бути підвищена додатковими плагінами.

Сторінки сайту Drupal зазвичай мають кращу швидкість завантаження і швидше, ніж ті, що побудовані на Wordpress. Але багато чого залежить від використовуваних плагінів і функцій. Ефективна робота сайтів Drupal підтримується вбудованим кешуванням, а також масштабованими базами даних. Вона дозволяє інтегрувати багато програм сторонніх виробників.

Кілька слів про міграцію

І WordPress, і Drupal мають численні оновлення. Процес оновлення до наступної версії складніше в Drupal, ніж у WordPress, тому потрібно бути готовим до цього.

Електронна комерція: з якою CMS «ходити по магазинах»?

WordPress спочатку не був розроблений як платформа електронної комерції. Тим не менш, є спеціальні плагіни для встановлення, якщо вам потрібен веб-сайт електронної комерції, наприклад, WooCommerce, WP-ecommerce та інші.

Однак Drupal пропонує більш потужні можливості з розширеннями, такими як Ubercart або Drupal Commerce, які визнані двома кращими розширеннями для інтернет-магазину. Drupal дозволяє легко інтегрувати сторонні та зовнішні системи - ви можете легко підключити свій інтернет-магазин до Paypal, Amazon, Google Analytics та інших систем всього за кілька хвилин.

Якщо у вашому асортименті менше 100 найменувань, WordPress може стати вашим найкращим вибором. Але якщо вам потрібен дійсно індивідуальний досвід, включаючи потужні інструменти електронної комерції та стратегію контент-маркетингу, краще вибрати Drupal.

Висновок

Таким чином, і Drupal, і Wordpress можуть бути кращим вибором для вашого сайту, залежно від його типу, масштабу і складності, а також ваших вимог до його функціональності. Однак Drupal може зробити все, що може WordPress, але WordPress не пропонує всі можливості Drupal. Саме тому наша команда розробників вибрала Drupal. Ми любимо складні та творчі завдання. Сьогодні ми є одним з найбільших Розробка Drupal команди, що працюють в одному офісі.

Як будь-який потужний інструмент, Drupal добре працює в правильних руках. Хочете отримати чудовий, унікальний і плавний сайт? Наймайте розробників Drupal з більш ніж 7-річним досвідом та справжньою пристрастю до створення надфункціональних веб-сайтів. Насолоджуйтесь дивовижними результатами!

Який з них є переможцем?
Безпека: кому довірити свою дорогоцінну інформацію?
Електронна комерція: з якою CMS «ходити по магазинах»?
Хочете отримати чудовий, унікальний і плавний сайт?