Інтернет-маркетинг і веб-аналітика

  1. Можна виділити головні функції, які виконує онлайн-маркетинг:
  2. Виникає цілком очікуваний питання: до кого звернутися за такими послугою?
  3. Таким чином, звернувшись до професіоналів, ви отримуєте:

На сьогоднішній день майже кожен інтернет-ресурс потребує просування

На сьогоднішній день майже кожен інтернет-ресурс потребує просування. Питання якісної реклами особливо актуальний для невеликих фірм і організацій, які ще не зарекомендували себе на ринку, але хочуть залучити потенційних клієнтів. Професійною мовою просування можна назвати маркетингом. Ні для кого не секрет, що займатися такою діяльність найкраще в мережі. Саме тому послуга інтернет-маркетингу набирає все більшої популярності.

Перш ніж приступати до просування сайту, необхідно провести веб-аналітику. Її завдання полягає в тому, щоб максимально точно проаналізувати всіх відвідувачів сайту. Крім цього, веб-аналітика дозволять прогнозувати можливу аудиторію сайту в майбутньому. Тільки після ретельного аналізу сайту можна переходити до його просуванню. Онлайн-маркетинг допомагає рекламувати веб-ресурс тільки там, де такого роду рекламу буде місце. Тобто, рекламовані сторінки фінансової тематики не будуть показані людям, які цікавляться риболовлею, садівництвом або будівництвом. Таким чином, ефективність реклами різко зростає.

Можна виділити головні функції, які виконує онлайн-маркетинг:

- підвищення відвідуваності сайту;

- збільшення покупок (якщо рекламована сторінка інтернет-магазин);

- сайт індексується в топ 10 сторінок схожою тематики, що значно підвищує шанси знайти нових потенційних клієнтів.

Це основні завдання, які ставлять перед собою компанії, що займаються інтернет-маркетингом.

Виникає цілком очікуваний питання: до кого звернутися за такими послугою?

Насправді, в інтернеті представлено безліч компаній, які займаються мережевим маркетингом. Однак, серед їх величезної кількості особливо виділяється компанія Promodo. Звернувшись в цю фірму, ви отримаєте не тільки якісне просування свого сайту, але і заощадите купу грошей.

Ціни на послуги, що надаються більш ніж прийнятні. Компанія надасть свої професійні послуги інтернет-магазинам, сайтам малого і середнього бізнесу, контентним проектам, проектам міжнародного класу.

Завдяки комплексному підходу, Promodo зробить якісну веб-аналітику Інтернет-ресурсу, створить ефективну медійну рекламу, складе аудит сайту, займеться якісної контекстною рекламою і багато іншого.

Таким чином, звернувшись до професіоналів, ви отримуєте:

1. Повну веб-аналітику.

2. Детальний аудит сайту.

3. Ефективну медійну і контекстну рекламу.

Крім цього, на сайті компанії можна знайти різні пакети послуг. Завдяки цьому, для кожного сайту може бути підібраний найбільш ефективний метод просування, який значно підвищить затребуваність інтернет ресурсу в мережі.

В'ячеслав, www.vitamarg.com

Виникає цілком очікуваний питання: до кого звернутися за такими послугою?