IT Group Kazakhstan - SEO-просування сайтів в Алмати

  1. Навіщо вашому сайту потрібна SEO-оптимізація?

Навіщо вашому сайту потрібна SEO-оптимізація?

Створення ергономічного, красивого і наповненого корисною інформацією сайту - це всього половина справи. Адже потенційні покупці повинні якимось чином дізнатися про його існування

Навіщо вашому сайту потрібна SEO-оптимізація?

Створення ергономічного, красивого і наповненого корисною інформацією сайту - це всього половина справи Створення ергономічного, красивого і наповненого корисною інформацією сайту - це всього половина справи. Адже потенційні покупці повинні якимось чином дізнатися про його існування, щоб потрапити на його сторінки. Коли ви вводите в рядок Яндекса, Google або іншого пошукача будь-якої запит, то у відповідь бачите на екрані список сайтів, збудований в деякому порядку. Як свідчать статистичні дані, в пошуках потрібної інформації близько 95% (!) Користувачів відкривають тільки ті посилання, які показуються на першій сторінці. А до четвертої-п'ятої сторінки доходить менше 1%. Як зробити так, щоб ваш сайт потрапив на перші місця в пошуковій видачі, інакше кажучи - в ТОП? Адже в іншому випадку користувачі просто не відкриють посилання на ваш веб-ресурс, зацікавившись веб-сайтами конкурентів, які відображаються вище.

Вивести ваш ресурс на топові ме Вивести ваш ресурс на топові ме   ста в пошукових машинах дозволить   SEO-просування   , Інакше кажучи, пошукова оптимізація веб-ресурсу ста в пошукових машинах дозволить SEO-просування , Інакше кажучи, пошукова оптимізація веб-ресурсу. Це цілий комплекс заходів, націлених на те, щоб за певними пошуковими фразами саме ваш ресурс показувався в перших рядках списку. Правильно виконана SEO-оптимізація - це ефективний маркетинговий інструмент. Вона дозволить наростити кількість цільових відвідувачів веб-сайту вашої фірми і підвищить продажі ваших продуктів і послуг.

Безумовно, SEO-просування сайтів в Алмати і інших містах, повинні виконувати професіонали. Невміла розкрутка може залучити на ваш сайт нецільову аудиторію, тобто кількість відвідувачів буде рости, а продажі будуть стояти на місці. А за використання недозволених прийомів пошукової оптимізації на ваш сайт можуть бути накладені штрафні санкції з боку пошукових систем. IT Group Kazakhstan здійснює SEO-просування сайтів в Алмати і інших містах в кілька етапів. Наші фахівці здійснюють пошуковий аудит вашого веб-ресурсу і складають повний seo-аналіз сайту. На підставі отриманих даних виробляється індивідуальний план пошукової оптимізації з урахуванням специфіки сегмента ринку, необхідних термінів і виділеного бюджету.

Навіщо вашому сайту потрібна SEO-оптимізація?
Навіщо вашому сайту потрібна SEO-оптимізація?
Як зробити так, щоб ваш сайт потрапив на перші місця в пошуковій видачі, інакше кажучи - в ТОП?