Кращі практики: Як оптимізувати зображення для SEO

  1. Як зображення впливають на пошукову оптимізацію
  2. Краща практика 1: Використовуйте назви описових файлів
  3. Оптимальна практика 2: Додайте опис тексту Alt
  4. Найкраща практика 3. Використовуйте ключові слова в описах
  5. Інші способи оптимізації зображень для SEO

Високоякісні зображення важливі для того, щоб привернути увагу покупців подорожей. Зображення є неймовірно потужним способом створити емоційний зв'язок з споживачами, що важливо, тому що це колосальні 50% покупок керуються емоціями . Звичайно, наявність найбільш візуально-приголомшливого вмісту не має великого значення, якщо його ніхто не може знайти. І ось тут з'являється пошукова оптимізація.

Пошукова оптимізація (SEO) має вирішальне значення для будь-якої цифрової маркетингової стратегії. У цій статті ми пояснюємо, як оптимізувати зображення для SEO, щоб залучити більше органічного трафіку.

Як зображення впливають на пошукову оптимізацію

Зображення відіграють важливу роль у загальному стані веб-сторінки. На високому рівні вони роблять веб-сайт більш привабливим, що покращує час на сайті та загальну зручність користування; два важливі фактори в SEO. Зображення відіграють важливу роль у загальному стані веб-сторінки

Більш безпосередньо зображення підтримують вміст на сторінці та допомагають зробити його більш релевантним пошуковим запитам, які люди шукають. Згідно з Yoast , "Зображення, оточене відповідним текстом, має краще місце для ключового слова, для якого він оптимізовано."

Зображення також можуть бути відмінним способом залучення органічного трафіку на веб-сайт із пошукових систем на основі зображень (наприклад, Google Images). Пошуки, що здійснюються за допомогою Google Images, зростають, а також залучення тих, хто її використовує.

Згідно з Хуш лише 17% користувачів Google прокручують традиційну сторінку результатів пошуку (SERP), а 35% користувачів прокручують сторінку результатів Google Images. Крім того, 63% користувачів, які натискають на зображення на цій сторінці результатів, відвідають веб-сайт. Тому не варто знижувати значення пошуку зображень на основі органічного трафіку.

Все це є вагомими причинами для оптимізації зображень для SEO. Ось кілька простих порад про те, з чого почати.

Краща практика 1: Використовуйте назви описових файлів

Використання описового імені файлу для вашого зображення гарантує, що Google знає, про що йде мова, не дивлячись на зображення. За відсутності інших цінних даних пошукові системи також використовують ім'я файлу зображення, щоб краще його зрозуміти. Це ім'я файлу може використовуватися як фрагмент зображення в результатах пошуку, тому ви хочете, щоб він був релевантним.

Фотографіям, завантаженим з цифрової камери, часто надається алфавітний і числовий код, подібний до DSC4536.jpg. Переконайтеся, що ви перейменуєте зображення на щось більш описове. Наприклад: якщо ваше зображення - схід сонця в Торонто, на якому відображається башта CN, ім'я файлу не повинно бути DSC4536.jpg - це повинна бути Toronto CN Tower.jpg. Спробуйте поставити головне ключове слово (головна тема фотографії) на початку імені файлу (у даному випадку “Торонто”).

Для користувачів VScape : завантажуючи медіафайли у VScape, переконайтеся, що ви змінюєте назву назви файлу так, щоб він точно відображав зображення, як ми наводили вище. У VScape це також стане заголовком для вашої фотографії.

Оптимальна практика 2: Додайте опис тексту Alt

Хоча пошукові системи є надійними, на даний момент вони не в змозі прочитати зображення та визначити його вміст. Замість цього вони використовують навколишній текст, щоб визначити, що це таке і чому це може бути цінним. Ось де описуються описи Alt Text.

Alt Текст (що означає "альтернативний текст") є частиною HTML-коду веб-сторінки. Він використовується читачами для людей з вадами зору, щоб зрозуміти, що таке зображення. Він також стане в нагоді, якщо зображення не завантажується належним чином.

Alt Text відрізняється від тега заголовка зображення. Тег заголовка показує опис, коли ви наводите курсор миші на зображення. Це може бути додатковий заклик до дії або деталі про зображення. Теги заголовків не впливають на ваш SEO. Alt Текст, з іншого боку, робить.

Багато веб-маркетологи пропускають поле Alt Text при завантаженні зображень і пропускають його переваги. Google сканує Alt Text і використовує ці дані, щоб визначити, який вміст є релевантним для тих, хто здійснює пошук. Це означає, що вам потрібно помістити щось у поле Alt Text.

Для користувачів VScape: короткий та довгий опис зображень подібний до Alt Text для пошукових систем. Отже, ви повинні застосувати ті самі пропозиції Alt Text до цих описів. Короткий опис є заголовком зображення. Обмежуйте короткі описи не більше ніж на 90 символів. Довгі описи, де ви можете поділитися більш детальною інформацією про медіа-елемент. Це можливість надати додаткове уявлення про цінність зображення. Коли ви впроваджуєте галерею Леонардо на своєму сайті, ви повинні переконатися, що включити фрагмент SEO, так що текстовий контент (короткий і довгий опис) видно пошуковим системам.

Найкраща практика 3. Використовуйте ключові слова в описах

Поле Alt Text - це чудова можливість включити ключові слова, за якими ви бажаєте займатися. Тим не менш, ваші описи Alt Text повинні бути релевантними до зображення в першу чергу, а не на сторінці. Іншими словами, немає ключових слів.

Маючи це на увазі, врахуйте, які ключові слова або пошукові терміни мають сенс, і як їх включити до вашого опису Alt Text, описуючи зображення.

Ось хороший приклад з Flathead Lake Lodge в Монтані. Швидкий пошук зображень Google для "Верхової їзди в Монтані" показує їх зображення у верхній частині сторінки.

При детальнішому огляді HTML-коду цього зображення, ви можете побачити, що опис Alt Text - це "Montana Horseback Riding Vacations", який тісно пов'язаний з пошуковим терміном, який ми використовували, і досі мають відношення до зображення.

Вони розглядали, чого шукають люди: місце розташування (Монтана), діяльність (катання на конях) і наміри (відпустка), і включили всі три в своєму описі Alt Text. Зверніть увагу на ім'я файлу, який вони також використовували ("Horseback_Flathead_Lake"), який містить більш цільові ключові слова.

Для користувачів VScape: Використовуйте метод ключових слів, наведений вище для короткого та довгого опису. Короткий і довгий опис є чудовою можливістю включити ключові слова, за якими ви бажаєте займатися. Вони повинні бути релевантними до зображення, тому слід враховувати ключові слова або пошукові терміни, які мають сенс, при цьому все ще описуючи зображення.

Інші способи оптимізації зображень для SEO

  • Зберігайте зображення актуальними та релевантними для сторінки.
  • Включайте підписи, якщо це має сенс (наприклад, щоб показати точку). Хоча це не впливає безпосередньо на SEO, воно робить полегшене сканування сторінки, що покращує загальну зручність використання.

У підсумку, зображення відіграють важливу роль у пошуковій оптимізації, але часто пропускаються. За допомогою декількох простих налаштувань до зображень можна зміцнити загальний стан веб-сайту та підвищити рейтинг в результатах пошуку.