Magento 2.0 SEO Налаштування та налаштування: Рекомендації для свіжого встановлення

 1. Magento 2.0: Налаштування та налаштування SEO Посібник
 2. Параметри канонічного каталогу
 3. Категорія Дублювання
 4. Дублювання продукту
 5. Перевірка на це
 6. Рішення
 7. Примусовий трейлінг Apache
 8. Примусовий трейлінг Slash
 9. Популярні терміни пошуку
 10. Канонічні сторінки CMS
 11. Мапа сайту XML
 12. Файл Robots.txt
 13. Robots.txt для розміщення сайтів
 14. Robots.txt для сайтів із реальним доступом
 15. Блокування URL-адрес за допомогою рядків запитів від Google
 16. Перевірка файлу robots.txt
 17. Роботи пошукової системи
 18. Видалення index.php
 19. Apache
 20. nginx
 21. Переадресація без WWW / WWW
 22. Стиснення та кешування HTTP
 23. Magento 2 налаштування Apache
 24. Налаштування Magento 2 nginx
 25. Тестування кешування / стиснення
 26. Зменшіть Javascript і CSS / HTML
 27. Увімкнення зменшення
 28. Комплектація
 29. Назви сторінок і мета опис
 30. Налаштування шаблонів за замовчуванням
 31. Організація / схема веб-сайту
 32. Додавання схеми організації / веб-сайту
 33. Google Analytics

Magento 2.0: Налаштування та налаштування SEO

Посібник

Вступ

Налаштування Magento 1.9.x було відносно рутинним. Magento 2.0 також робить його простим - його основна настройка така.

Примітка: Натисніть на іконки, щоб отримати розширену інформацію та обґрунтування кожної зміни або натисніть тут, щоб показати їх усі.

Параметри канонічного каталогу

Сучасні платформи електронної комерції можуть створювати значну кількість дублікатів вмісту - і без належної конфігурації Magento 2.0 не є винятком.

Отже, канонічні URL-адреси для виправлення цієї проблеми.

Наприклад:

Категорія Дублювання

 • http://www.example.com/chocolates
 • http://www.example.com/chocolates/
 • http://www.example.com/chocolates/?product_list_limit=30
 • http://www.example.com/chocolates/?product_list_order=name
 • http://www.example.com/chocolates?ingredients=5

Близькі дублікати сторінок категорій створюються головним чином у Magento 2.0 шляхом фасетованої навігації з фільтрів атрибутів, кінцевих рисок і параметрів сортування.

Дублювання продукту

Для продуктів це трохи простіше.

 • http://www.example.com/chocolates/mars-bar-84g
 • http://www.example.com/chocolates/bars/mars-bar-84g/
 • http://www.example.com/mars-bar-84g
 • http://www.example.com/mars-bar-84g/
 • http://www.example.com/brands/mars/mars-bar-84g

Різні категорії продуктів, з якими асоціюється (і кінцеві риски), можуть сприяти тому, що той самий продукт відображається за різними URL-адресами.

Перевірка на це

Швидкий спосіб перевірити категорію чи дублювання продуктів - це використання самого Google. Використовуючи такі оператори пошуку, як site:, inurl: і intitle: together, зазвичай це знаходять, наприклад site: .co.uk inurl: повітряний гніт intitle: "Air Wick Місіс Клаус Яблучний пиріг" - використання назв з випадкового продукту, категорії або сторінки CMS / блогу.

Примітка: Вам не потрібно буде перевіряти кожну сторінку, наприклад, лише 2 або 3 кожного типу сторінки.

Рішення

Це може розглядатися як дубльований вміст. Додавання канонічного посилання на продукти та категорії вказує Google, який з численних URL-адрес, до яких можна отримати доступ за категоріями та продуктами, є правильною URL-адресою. Це можна легко вирішити за допомогою деяких налаштувань конфігурації (наступним чином).

Це налаштування майже ідентично Magento 1.9.x.

 • Параметри пошукової оптимізації для категорій і продуктів можна отримати за допомогою

  1

  Магазини & gt; Налаштування / конфігурація & gt; Каталог & gt; Каталог

Параметри пошукової оптимізації для категорій і продуктів можна отримати за допомогою  1  Магазини & gt; Налаштування / конфігурація & gt; Каталог & gt; Каталог

 • Дії;
  • Канонічні посилання включені як для продуктів, так і для категорій.
  • URL-адреси продуктів не використовують шлях категорії.
  • Суфікс URL адреси продукту / категорії, встановлений як / (за винятком того, що бажано щось подібне до .html).
 • Є деякі невеликі недоліки використання деяких з цих параметрів (зокрема, втрата категорії з URL і як Magento обробляє сухарі), але переваги переважають.

Якщо URL-адреса продукту та суфікс URL-адреси категорії встановлено як кінцева слеш, хороша модифікація - це змусити ваш сайт перенаправлятися з example.com/category до example.com/category/ . У Magento 1.9.x це може бути зроблено як налаштування у розширенні Creare SEO, але (на момент написання) це ще не доступне для Magento 2.0.x, тому для вашого веб-сервера потрібно внести невелику модифікацію.

Примусовий трейлінг Apache

Це вимагає модифікації файлу htaccess. A рішення від StackOverflow може бути створено для роботи з Magento 2.0.x.

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (. *) / $ RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -F RewriteCond% {REQUEST_URI}! ^ Index.php RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Html ​​| jpg | png | gif) (. *) $ $ 1 / [L, R = 301]

Розташований після будь-якої RewriteBase (якщо необхідно), але перед RewriteRule, що посилається на index.php.

Примусовий трейлінг Slash

Буде потрібний файл конфігурації nginx.

location / {rewrite ^ ([^.] * [^ /]) $ $ 1 / постійний; }

Примітка: Будь-які зміни переадресації повинні бути ретельно перевірені після реалізації - включаючи перевірку збереження рядка запиту. Існуючі правила і правильний порядок правил можуть вплинути на це.

Популярні терміни пошуку

На тій самій сторінці можна дозволити популярні пошукові терміни, але ці сторінки зазвичай блокуються у файлі robots.txt або noindexed, тому не будуть використовувати перевагу чи перешкоду для SEO.

Канонічні сторінки CMS

Увімкнення канонічних сторінок CMS потребує розширення третьої сторони і описано у наступному розділі .

Мапа сайту XML

XML-мапи сайту дозволяють Google легко виявляти та сканувати URL-адреси на вашому сайті, і вони все ще є основною функцією Magento 2.0. Другий крок у базовій установці дає можливість їх генерації.

 • Одне помітне поліпшення - це можливість розділити мапу сайту на декілька файлів - для цього зазвичай рекомендується використовувати сайти з більш ніж 50 000 продуктів. Друге незначне покращення - це можливість додати URL-адреси для файлів Sitemap до файлу robots.txt (Параметри подачі пошукової системи) - невелике поліпшення якості життя і часто нехтують власниками сайтів.
 • Існує ще немає в коробці підтримки для Xreflang XML Sitemaps для тих, хто працює міжнародний / багатомовний сайти - справжній ганьба з урахуванням того, наскільки ефективним Magento є реалізація цих через мульти-магазин фронту установки. Це обговорюється в наступному розділі.
 • Мапи сайтів HTML більше не входять до складу Magento Core, але їх можна легко реалізувати за допомогою шаблону або розширення третьої сторони
 • Доступ до нього можна отримати за допомогою

  1

  Магазини & gt; Налаштування / конфігурація & gt; Каталог & gt; Мапа сайту XML

  .

 • Включення щоденного покоління є найкращою практикою, але це змінюватиметься - на практиці це робить невелике навантаження на сервер, коли є тисячі продуктів.

Включення щоденного покоління є найкращою практикою, але це змінюватиметься - на практиці це робить невелике навантаження на сервер, коли є тисячі продуктів

 • Налаштування Sitemap за умовчанням для категорій, продуктів і параметрів сторінок CMS - Google намагається визначити пріоритет сканування - будь-які налаштування на карті сайту будуть використовуватися лише як довідник.

Налаштування Sitemap за умовчанням для категорій, продуктів і параметрів сторінок CMS - Google намагається визначити пріоритет сканування - будь-які налаштування на карті сайту будуть використовуватися лише як довідник

Примітка. Будь-які створені мапи сайтів потрібно негайно надіслати Консоль пошуку Google для полегшення індексації всіх ваших сторінок.

Файл Robots.txt

Файл robots.txt - це “ веб-майстри текстових файлів створюють, щоб інструктувати […] роботам пошукових систем […], як сканувати та індексувати сторінки на своєму веб-сайті “.

Як згадувалося вище, Magento 2.0 додає можливість редагувати файл robots.txt з адмін-бекенда (

1

Магазини & gt; Конфігурація & gt; Дизайн / Роботи пошукової системи

).

У жовтні 2014 року компанія Google оновили свої рекомендації надати веб-розробникам переконатися, що файл robots.txt не блокує зображення, шрифти, Javascript, CSS або будь-які інші файли, які впливають на вигляд сторінки під час рендеринга.

Якщо ви хочете перевірити, чи виконує це ваш існуючий файл robots.txt, в консолі пошуку Google вбудована перевірка robots.txt, але швидким тестом є Програма Google для мобільних пристроїв .

Після цієї зміни конфігурація файлу robots.txt стала набагато менш важливою на сайтах Magento - за винятком блокування рядків запитів та інших небажаних URL-адрес (додати до списку бажань, надіслати другу). Ця ситуація істотно змінюється, коли використовуються певні розширення - зокрема ті, які створюють (так звані) «SEO-сторінки» для атрибутів. Коли це станеться, файл robots.txt стане однією з головних речей, які перешкоджають тому, щоб ваш сайт мав більше сторінок, ніж Amazon.

Robots.txt для розміщення сайтів

Наші рекомендовані параметри:

Це блокує всі URL-адреси на сайті. Це корисно для розміщення сайтів, але ніколи не повинно використовуватися на живих сайтах, оскільки це запобігає скануванню будь-якої сторінки пошуковими машинами - хоча це розумний спосіб боротьби з дублюючими сайтами "Trade".

Robots.txt для сайтів із реальним доступом

Якщо ви шукаєте готовий файл robots.txt, Робочий файл Magento 1.x досить добре, але;

 • Лінії 45-60 повинні розглядатися іншими методами (неіндексирующими, ненаступними) або просто не потрібними (хоча не повинні завдавати шкоди).
 • Рядок 79 (URL-адреси з рядками запитів) потрібно переглянути. Це обговорюється нижче (“Додаткова інформація про robots.txts”).

Блокування URL-адрес за допомогою рядків запитів від Google

На сайті Magento URL-адреси з рядками запитів часто є дублікатами категорій сторінок або просто неіндексируемих сторінок, які не потрібно сканувати. Наведений вище файл robots.txt не блокує URL-адреси з рядками запитів (рядок 79), оскільки він «прокоментований» - перед ним є #. Щоб увімкнути це, рядок 79 повинна мати видалений хеш.

Однак, чи потрібно вам чи ні, залежить від декількох факторів.

 • Якщо на сайті вже було дозволено індексувати URL-адреси з попередніми параметрами, їх блокування не дозволить GoogleBot сканувати їх, і ці сторінки будуть індексовані.
  • Якщо на цих сторінках додано noindex (обговорюється наступний розділ), ці сторінки будуть видалені (як правило, через 1-2 місяці).
  • Після цього все прекрасно блокувати URL-адреси за допомогою рядків запитів від Google.
  • Однак, якщо немає планів для URL-адрес noindex з рядками запитів, рядок 79 може бути розкомменталізований (вилучити #), щоб запобігти скануванню непотрібних сторінок. Це просто запобігає індексування нових варіантів і запобігає скануванню непотрібних сторінок.
 • Якщо сайт свіжий, рядок 79 може бути розкомментирован без проблем.

Перевірка файлу robots.txt

Наша рекомендація - використовувати такий інструмент, як Кричала жаба щоб сканувати ваш сайт, щоб побачити, які сторінки не підбираються - наприклад, сотні URL-адрес, що містять "список бажань", можуть бути причиною для занепокоєння, оскільки це сторінки, які зазвичай не потрібно індексувати.

Ці URL-адреси можна безпечно додати до файлу robots.txt. Не вдалося, наші Вилка Magento 2.0 Robots.txt є хорошим будівельним блоком.

Примітка. Якщо ваш сайт налаштовано на github або аналогічний контроль версій, можливо, це погана ідея оновити файл robots.txt через сервер Magento, оскільки його можна перезаписати.

Роботи пошукової системи

Поки ви перебуваєте на цьому екрані (

1

Магазини & gt; Налаштування / конфігурація & gt; Загальні / Дизайн

), це також гарна ідея перевірити Роботи Пошуку (щоб переконатися, що Ваш фронт магазину встановлено як INDEX, FOLLOW, щоб переконатися, що Ваш сайт не блокує Google!

Роботи пошукової системи відносяться до тегу, який можна додати до сторінки, яка забороняє Google індексувати сайт. Це корисно для розміщення сайтів, менш корисних для сайтів, які потрібно індексувати. Добре перевірити, що це налаштування правильне.

Видалення index.php

За замовчуванням URL-адреси Magento 2.0 і 1.9.x виглядають приблизно так: http://magento2.pushonltd.co.uk/index.php/viktor-lumatech-trade-pant.html - вилучення “index.php” з URL-адреси також перегляньте список, оскільки це є поширеною причиною дублювання вмісту.

 • Перейдіть до

  1

  Магазини & gt; Налаштування / конфігурація & gt; Загальні / Web & gt; Пошукова оптимізація

 • Увімкнути перезапис веб-сервера .

Поки файл htaccess налаштовується (Apache) і conf файл (nginx), index.php буде знято з URL-адрес. Щоб перевірити, чи є на місці, шукайте наступні рядки.

Apache

* Index.php [L]

nginx

location / {try_files $ uri $ uri / /index.php?$args; }

Переадресація без WWW / WWW

Поки ви перебуваєте на цьому екрані, змініть автоматичне перенаправлення на базову URL-адресу на 301 Redirect у параметрах Url .

Ваш сайт зазвичай існує на example.com і www.example.com. Як правило, основна URL-адреса буде встановлена ​​на одну або іншу і перенаправлятиметься на бажаний сайт.

За замовчуванням це перенаправлено до 302, а історично це було погано, оскільки 302 переадресації не вважали, що вони передають зв'язок справедливості / повноважень. Google нещодавно розвінчав це , але є ще серйозні докази, які свідчать про те, що 301 переадресація зберігає більше рівних ресурсів. Тому ми досі рекомендуємо 301 переадресацію.

Стиснення та кешування HTTP

Користувачі вимагають швидко завантажувати сайти - а також Google - вважається корисним для забезпечення завантаження веб-сайту за три секунди.

 • Стиснення статичних файлів у форматі Gzip (HTML, JS, CSS) скорочує час завантаження веб-сайту та покращує час завантаження сторінки.
 • Кешування статичних ресурсів (файли шаблонів, зображення, JS, CSS) гарантує, що однакові файли не будуть завантажені двічі - зменшуючи навантаження на веб-сервер і покращуючи час завантаження сторінок для користувачів.

Ви не можете налаштувати це за допомогою модуля Magento, потрібно оновити це за допомогою налаштувань веб-сервера.

Magento 2 налаштування Apache

Якщо ваш веб-сервер запускає Apache, потрібно оновити файл htaccess.

Більшість з Створити файл Magento 1.x htaccess це добре для створення, але ми розірвав файл для Magento 2.0. Це частковий файл, тому його потрібно інтегрувати у ваш основний файл htaccess - окремі розділи можна скопіювати і вставити в нього.

Корисні розділи включають;

 • Рядки 28-40 і 70-92 встановлюють компресію gzip через mod_deflate .
 • Рядки 112-122 встановлюють кешування певних типів файлів за допомогою mod_expires - і це трохи краще, ніж типовий htaccess, що постачається за замовчуванням з Magento 2.0.

Решта файлу необов'язкова. Наприклад - він реалізує ETags (рядки 49-52) - інший і безкоштовний спосіб обробки кешування - але це може викликати проблеми з деякими конфігураціями.

Налаштування Magento 2 nginx

Рекомендації PushON для хостингу Magento - це nginx - він пропонує деякі поліпшення щодо затримки та роботи з одночасними з'єднаннями. Стиснення і кешування HTTP також можна налаштувати для ninx, і це вимагає оновлення файлу conf для цього сайту. The один постачальник Magento працює нормально, і більшість речей налаштовано належним чином.

Тестування кешування / стиснення

Обов'язково перевірте свій сайт, використовуючи його Інструмент Google PageSpeed ​​Insights щоб всі працювали правильно. Це також перевіряє, чи працює minify.

Примітка. Ви не зможете ввімкнути кешування або стиснення для сторонніх скриптів, розміщених поза сайтом - наприклад, Google Analytics, кнопки спільного доступу до Facebook.

Зменшіть Javascript і CSS / HTML

Зменшити - це чудовий спосіб поліпшити швидкість навантаження за допомогою простого об'єднання сценаріїв.

 • Сучасні браузери можна завантажити 6-8 файлів одночасно з сервера - включаючи зображення, скрипти та JS, сторінка може мати від 120 до 200 файлів. Ось чому PushON рекомендує використовувати субдомени або зовнішні провайдери для CDN (мережа доставки контенту - велика мережа глобально розподілених серверів) - за допомогою суб-домену медіа, теми та скриптів (наприклад, media.example.com, skin. example.com, js.example.com) збільшить кількість файлів, які завантажуються одночасно, у чотири рази - значно збільшуючи швидкість завантаження сторінки. Ця тема більш детально висвітлена в майбутньому розділі розширеної конфігурації.
 • Мінімізація виникає завдяки об'єднанню файлів скриптів / CSS, скорочуючи час завантаження та час візуалізації - кожен окремий файл JS / CSS завантажується або затримує нову візуалізацію сторінки.

Як згадувалося в попередній главі, ця функціональність була покращена в Magento 2.0. Тепер у нас є три варіанти плюс комплектація.

 • Об'єднайте файли JS і CSS без зменшення. Трохи більше шансів викликати проблеми. Зменшує час перезавантаження, зменшуючи кількість проходів візуалізації та завантаження файлів.
 • Зменшити файли JS і CSS. Просто видаляє зайві повернення кареток і пробіли з файлів. Зменшує розмір файлу на невелику кількість (невелика відносно загального розміру веб-сторінки), але не має тих самих переваг, як зазначено вище.
 • Обидва вищезазначені.

Увімкнення зменшення

Увімкнення зменшення

 • Щоб встановити це, перейдіть до

  1

  Магазини & gt; Налаштування / конфігурація & gt; Розширений / розробник

  і;

  • Щоб увімкнути зменшення HTML, увімкніть "Зменшити HTML" у налаштуваннях шаблонів .
  • Щоб увімкнути мінімізацію або об'єднання Javascript, перейдіть до Налаштування JavaScript .
  • А для CSS злиття та зменшення перейдіть до CSS Settings

Попередження: JavaScript Minify також є відмінним способом розбити веб-сайт. Minify ніколи не повинні бути перевірені в реальному середовищі і, звичайно, не без перевірки всіх форм, додати в кошик і повну транзакцію. Її також слід перевірити за допомогою декількох браузерів.

Комплектація

Останній варіант - комплектація. Ще однією новою функцією ядра Magento 2.0 є RequireJS, яка програмно завантажує файли JavaScript. Оскільки злиття та зміна файлів Magento 2.0 стосується лише активів, включених у макети, файли, завантажені RequireJS, не будуть включені до цього процесу. Ось де входить в комплект . Для цього потрібна додаткова конфігурація, яка виходить за рамки базової установки, але призведе до поліпшення завантаження сторінки та часу візуалізації, якщо налаштування.

Назви сторінок і мета опис

Настроювання назв сторінок в Magento 2.0 відбувається у 2 етапи.

Окремі сторінки можуть легко оновлювати мета-дані, вибравши відповідну сторінку для цього фронту магазину. Наприклад, для оновлення опису та заголовка домашньої сторінки, ви повинні редагувати ці поля на сторінці CMS, пов'язаної з домашньою сторінкою.

Наприклад, для оновлення опису та заголовка домашньої сторінки, ви повинні редагувати ці поля на сторінці CMS, пов'язаної з домашньою сторінкою

Але вам також потрібно вказати типовий текст назви бренда.

Але вам також потрібно вказати типовий текст назви бренда

 • Перейдіть до

  1

  Магазини & gt; Налаштування / конфігурація & gt; Загальні / Дизайн & gt; Голова HTML

 • Суфікс назви або префікс заголовка дозволяє додавати назву вашої крамниці до кожної сторінки.

Вам потрібно додати назву вашого бренду до назви вашого веб-сайту? Так. Google найчастіше додасть його до відображеного назви на сторінці результатів пошуку, тому ви повинні додати його самостійно. Це принаймні дає вам контроль над тим, як він відображається.

Налаштування шаблонів за замовчуванням

Гарною новою функцією Magento 2.0 є можливість використовувати атрибути продукту в метаданих - насправді, шаблон можна легко визначити для продуктів.

 • Мета-опис за промовчанням використовується тільки на продуктах і тільки тоді, коли конкретний мета-опис не встановлено. За замовчуванням це ім'я продукту та опис продукту .
 • На жаль, зараз є помилка в Magento 2.0 де будь-які HTML-теги з опису втягуються в це замість того, щоб бути позбавленими. Це відносно легко виправити на рівні розробника, і ми не очікуємо, що це буде набагато довше.
 • Наразі це гарна ідея перевизначити значення за замовчуванням

  1

  Магазини & gt; Налаштування / конфігурація & gt; Каталог / Каталог & gt; Поле продукту Авто-генерація

  .

 • Використання "маски для опису мета" (за замовчуванням), такі як "Купити {{name}} з Example.com. Тепер для {{price}} доступна безкоштовна доставка для замовлень, що перевищують 20 фунтів стерлінгів. Будь-який визначений атрибут, пов'язаний з цим продуктом, може бути використаний і буде автоматично заповнений.
 • Не потрібно використовувати тег "мета-ключові слова", але може бути корисно заповнити його невидимими атрибутами, якщо ви використовуєте Менеджер тегів Google, наприклад, SKU, колір, виробник. Ці дані потім можна перетягнути GTM у Google Analytics для спеціальних розмірів. Наприклад, на веб-сайті дитячого одягу, вікова група - це дозволить побудувати сегменти, щоб проаналізувати коефіцієнт конверсії для всього дитячого одягу проти дитячого одягу.

Наприклад, на веб-сайті дитячого одягу, вікова група - це дозволить побудувати сегменти, щоб проаналізувати коефіцієнт конверсії для всього дитячого одягу проти дитячого одягу

Примітка: мета опису не вважається фактором ранжування для Google - це просто переконливий текст, щоб заохотити людей натискати на ваш сайт з результатів пошуку.

Організація / схема веб-сайту

Схема організації / локального бізнесу особливо корисна для підприємств з фізичним розташуванням. Додавання цієї розмітки до сайту може допомогти отримати дані, отримані в графіку знань Google, у пошуку.

WebSite Schema також може допомогти Google визначає та використовує внутрішню пошукову систему вашого сайту .

Створення фрагментів є відносно простим за допомогою a JSON-LD Генератор структурованих даних . Приклад фрагмента нижче.

<script type = "application / ld + json"> [{"@context": "http://schema.org", "@type": "Веб-сайт", "про": "Мандрівник", "url" : "http://www.travellingman.co.uk", "potentialAction": {"@type": "SearchAction", "target": "http://www.travellingman.co.uk/catalogsearch/result? q = {query} & x = 0 & y = 0 "," query-input ":" обов'язкове ім'я = запит "}}, {" @context ":" http://schema.org "," @type ":" Організація "," url ":" http://www.travellingman.co.uk "," name ":" Подорожня людина "," логотип ":" http://www.travellingman.co.uk/skin/frontend/ default / travellingman / images / logo.png "," subOrganization ": [{" @context ":" http://schema.org "," @type ":" LocalBusiness "," address ": {" @type " : "PostalAddress", "postalCode": "M1 1JW", "streetAddress": "Вулиця 4 Дейла", "адресаЛокальність": "Манчестер", "адресакраїни": "ГБ"}, "електронна пошта": "manchester @ travellingman. com "," name ":" Мандрівник - Манчестер "," батьківська організація ":" Мандрівник "," телефон ":" 0161 237 1877 "," url ":" http://www.travellingman.co.uk/ наші магазини / manchester " , "openHours": ["Пн-СБ 10: 00-18: 00", "Су 11: 00-16: 30"]}, {"@context": "http://schema.org", "@ тип ":" LocalBusiness "," address ": {" @type ":" PostalAddress "," streetAddress ":" 32 Центральна дорога "," адресаЛокальність ":" Лідс "," PostalCode ":" LS1 6DE "," адресаСтрана ":" GB "}," email ":" [email protected] "," name ":" Подорожня людина - Лідс "," parentOrganization ":" Мандрівник "," phone ":" 0113 243 6461 "," url ":" http://www.travellingman.co.uk/our-stores/leeds "," openHours ": [" Пн-Пт 10: 00-18: 00 "," Су 11: 00-17: 00 "]}," "@concept": "http://schema.org", "@type": "LocalBusiness", "address": {"@type": "PostalAddress", "addressLocality": "York" "" "", "email": "[email protected]", "ім'я": "Подорожуючий чоловік - Йорк", "поштовий код": "YO1 7LF", "streetAddress": "54" , "parentOrganization": "Travelling Man", "phone": "01904 628 787", "url": "http://www.travellingman.co.uk/our-stores/york", "openHours": [ Пн-Сб 10: 00-18: 00 "," Су 11: 00-17: 00 "]}, { "@context": "http://schema.org", "@type": "LocalBusiness", "address": {"@type": "PostalAddress", "streetAddress": "Вулиця Грейнджера 43", "адресаЛокальність ":" Newcastle-upon-Tyne "," postalCode ":" NE1 5JE "," addressCountry ":" GB "}," email ":" [email protected] "," name ":" Подорожня людина - Ньюкасл " , "parentOrganization": "Travelling Man", "phone": "0191 261 4993", "url": "http://www.travellingman.co.uk/our-stores/newcastle", "openHours": [ Пн-Сб 10: 00-18: 00 "," Су 11: 00-16: 30 "]}]," sameAs ": [" https://www.facebook.com/TravellingManShops "," https: // twitter.com/TravellingManUK "," https://instagram.com/travellingmanuk/ "]}]] </script>

Визначає веб-сайт з кількома місцями розташування, часом роботи, номерами телефонів і внутрішньою пошуковою системою, яка використовується сайтом.

Це гарна ідея для тестування будь-якого коду через Інструмент тестування структурованих даних Google .

Додавання схеми організації / веб-сайту

Код для вашого сайту легко може бути вставлений в голову HTML сайту через

1

Магазини & gt; Налаштування / конфігурація & gt; Загальні / Дизайн & gt; Голова HTML

.

.

Google Analytics

В якості останнього кроку потрібно налаштувати Google Analytics. Це детальніше розглядається в розділі 4.

Com/chocolates/?
Com/chocolates/?
Com/chocolates?
Php?
Вам потрібно додати назву вашого бренду до назви вашого веб-сайту?
Uk/catalogsearch/result?