Маркетинг в пошукових системах і SEO в Ірані

 1. Найвищий термін обігу
 2. Факти та цифри про Іран
 3. Іран у глобальному порівнянні
 4. Маркетинг в Ірані

Ніколи не було так легко виграти клієнтів в Ірані! Маючи понад 77 мільйонів жителів і площу 1648195 квадратних кілометрів, Іран є одним з 20 найбільш густонаселених і найбільших держав світу. Скористайтеся багаторічним досвідом роботи з SEO та онлайн-маркетингу з місцевими фахівцями в Ірані! Завдяки нашому місцевому партнерському офісу в Ірані, ми допомагаємо вам зрозуміти іранський ринок, залучити клієнтів і реалізувати свій потенціал продажу.

Завдяки нашому місцевому партнерському офісу в Ірані, ми допомагаємо вам зрозуміти іранський ринок, залучити клієнтів і реалізувати свій потенціал продажу

Google є найважливішим джерелом потенційних клієнтів та нових клієнтів у Ірані. Частка ринку Google серед активних шукачів в Ірані перевищує 90%. Іранці є технологічно підкованими, добре зв'язаними і з моменту скасування санкцій відкриваються нові можливості, оскільки Іран має багато наздоганяти в плані інвестиційних та споживчих товарів. Особливо з інтернет-маркетингу, є великі можливості! Валовий внутрішній продукт, що склав 369 млрд. Доларів у 2013 році, значно нижче потенціалу цього привабливого ринку. Іран відстає в рейтингах найбільш сприятливих для підприємців країн Світового банку. Корупція та інші проблеми можуть перешкоджати бізнесу. Завдяки величезним запасам нафти країна все ще пропонує дуже цікаві можливості.

Найвищий термін обігу

Завдяки нашому місцевому офісу-партнеру Ви не тільки дізнаєтеся, які продукти та послуги користуються попитом в Ірані, але й те, що їхній обсяг пошуку знаходиться в Google. Крім того, ми показуємо вам, які пошукові терміни приваблюють зацікавлених відвідувачів і як ви їх перетворюєте на клієнтів.

Факти та цифри про Іран

 • Іран має 40 мільйонів користувачів Інтернету. Багаті та освічені верстви використовують Інтернет інтенсивно.
 • Один Тегеран має 12 мільйонів жителів
 • Ефективна місцева дебетова система, заснована на Shetab, збільшила довіру до онлайн-платежів за останні роки.
 • Інтернет контролюється в Ірані. Постраждали сайти, які класифікуються як аморальні, неісламські або опозиційні. Фактично, уряд блокує великі частини Google і соціальні мережі, а також інші західні веб-сайти.
 • Хоча Google і Facebook є одними з цензурованих платформ, вони все ще відвідуються VPN більшістю користувачів Інтернету в Ірані. Іранці так люблять Google, що близько 2,7% глобального пошуку Google надходить з Ірану.
 • Google AdWords в Ірані теоретично блокується. Однак, оскільки більшість іранців використовують Google, ми все одно можемо орієнтуватися на іранців. Для користувачів Інтернету, які не отримують через VPN на Google, існують також альтернативні варіанти реклами. Популярні формати та канали оголошень в Ірані включають банери, електронний маркетинг, рекламу в блогах, соціальні мережі
 • Іран оцінюється як E (надзвичайно високий ризик) у Coface 2017 ризику дефолту платежу.
 • Частка ринку пошукових систем: Google 90.78%, Yahoo 4.97%, Bing 3.64%, Ask Jeeves 0.46%, AOL 0.07%
 • Щотижневий день відпочинку - п'ятниця, більшість магазинів і влада закриті з полудня.
 • Головний період відпочинку - з початку липня до початку вересня (шкільні канікули з кінця травня до середини вересня).
  За цей час в Тегерані є небагато іранських бізнесменів.

10 найбільш популярних сайтів в Ірані

1. Google.com 6. Digikala (інтернет-магазин) 2. Yahoo.com 7. Wikipedia.org 3. Blogfa.com (блог-сайт) 8. Facenama (соціальні медіа) 4. Varzesh3.com (sports) 9. Mihanblog .com (Blogger) 5. Aparat.com (Альтернатива Youtube) 10. Peyvandha.ir, Persianblog.ir Ask.com або Cloob.com

Залежно від джерела, топ-10 відрізняються, оскільки так багато іранців використовують VPN і не розпізнаються як іранці. Інші часто відвідувані сайти - Adcash.com, Farsnews.com (сайт новин), Tabnak.ir (сайт новин), Alibaba.com.

Іран у глобальному порівнянні

У 2012 році ВВП Ірану був лише на один крок позаду Швейцарії по всьому світу.

Маркетинг в Ірані

ніж Агентство з міжнародного маркетингу з 22-річним досвідом ми підтримуємо вас ...