Небезпека WordPress-плагіна SEO Smart Links для просування сайту в Google

Вельми відомий західний фахівець в області SEO, Ден Тіес, опублікував на своєму блозі статтю в якій говориться про негативний вплив на   просування SEO   плагіна SEO Smart Links Вельми відомий західний фахівець в області SEO, Ден Тіес, опублікував на своєму блозі статтю в якій говориться про негативний вплив на просування SEO плагіна SEO Smart Links. Свої висновки він підкріпив цілою низкою аргументів на користь свого переконання, тим саами змушуючи багатьох веб майстрів задуматися про безпеку використання цього плагіна.


Ще задовго до цієї публікації Ден запевняв своїх послідовників, що використання SEO Smart Links здатне завдати серйозної шкоди сайту на wordpress. І ось, днями з'явилося перше підтвердження його словами: сайт його знайомого після використання цього плагіна істотно втратив позиції в Google.

При запиті цього веб майстра про причини таких санкцій йому відповіли, що фільтр був накладений вручну в зв'язку з порушенням сайтом правил цієї пошукової системи і що реєстратор доменів тут ні до чого. Але варто було веб майстру видалити цей плагін і написати ще одного листа, повне каяття у скоєному, як його сайт тут же повернули в пошук.

У чому ж причина такого негативного ставлення Google до плагіну SEO Smart Links?

Для того щоб це зрозуміти необхідно в першу чергу розібратися в принципі його роботи. Цей плагін підвищує позиції сайту за рахунок автоматичного проставлення посилань з усіх сторінок сайту на просувається з використанням певних анкоров.

Особливо небезпечний цей плагін в безкоштовній версії, де не можна управляти кількістю посилань, проставленим на певну сторінку. В результаті на сторінці буде рівно стільки посилань в тексті, скільки вказане слово повторюється в тексті. А якщо таке слово повторюється не два і не три рази? Таким чином, сторінка перетворитися в купу посилань, які Google вважатиме спамом з усіма наслідками, що випливають обставинами. Швидше за все Google швидким часом забанити такий сайт і допоможе йому в цьому алгоритм Панда або пінгвін , Так як вважатиме, що він порушує правила ПС.

В кінці свого послання також Ден додає, що в більшості випадків такого роду БАН накладається без будь-яких попереджень через Webmaster Tools.

У чому ж причина такого негативного ставлення Google до плагіну SEO Smart Links?
А якщо таке слово повторюється не два і не три рази?