Нерухомість SEO, щоб збільшити списки і продажів

Якщо ви коли-небудь купували або здавали в оренду нерухомість, то ймовірність того, що ви витратили години, прокручуєте зображення і списки в Інтернеті, щоб знайти правильний

Якщо ви коли-небудь купували або здавали в оренду нерухомість, то ймовірність того, що ви витратили години, прокручуєте зображення і списки в Інтернеті, щоб знайти правильний.

Насправді, якщо це звучить так, то ви знаєте, що ви не самотні. 90% людей стверджують, що користуються Інтернетом, коли в будинку мисливство, а ще 53% стверджують, що використовують Інтернет як свою відправну точку для покупки будинку.

Якщо ви є агентом з нерухомості або будь-яким способом займаєтеся майном, то це має бути вже для вас.

Більш ніж коли-небудь, люди використовують Інтернет, щоб знайти і придбати нерухомість, і агенти з нерухомості обов'язково повинні залишатися попереду кривої.

Коли йдеться про захоплення трафіку для вашого бізнесу з нерухомістю, є багато факторів, які потрібно враховувати, однак, якщо ви хочете побачити, якщо ви оцінюєте до цифрового віку, ось деякі питання для переходу:

 • У вас є власний веб-сайт, який закінчується .com.au?
 • Ваш сайт демонструє всі ваші властивості ясним і простим способом?
 • Ваш сайт дозволяє потенційним покупцям і продавцям зв'язатися з вами з невеликими зусиллями?
 • Ваш сайт оптимізований для пошукових систем?
 • Чи є у вас онлайн-контент або блог, який пропагує ваші знання та бізнес?
 • Ви звертаєтеся до клієнтів, використовуючи інформаційні бюлетені та соціальні медіа?
 • Ви рекламуєте свій бізнес у сфері нерухомості в Інтернеті?
 • Ви активні в соціальних мережах?
 • Чи є ваш сайт мобільним дружнім?

Якщо ви не відповіли "Так" принаймні половині з них, то ви робите себе і свою компанію величезною поганою послугою. Однак не всі надії втрачені. Тут багато послуги Там, що може допомогти вам отримати вашу компанію до швидкості, але в той же час тут топ 5 речей, які потрібно зробити сьогодні, щоб отримати вашу компанію в цифрову епоху.

1. Ключові слова та SEO нерухомості

Ключові слова та SEO нерухомості

Рейтинг в Google є важливим, але якщо ви працюєте в бізнесі нерухомості, ви повинні також задовольнити пошукові системи, такі як Domain, RealEstate і навіть Gumtree.

Ці сайти діють як віртуальні ринки для покупців і продавців нерухомості, а також властивості вітрини на основі місцезнаходження, бюджету, типу будинку та інших. Ці сайти також часто постачаються з зручними інструментами, такими як іпотечні калькулятори, безкоштовні оцінки будинку, а також експертні консультації з придбання та оренди.

Через всю цю інформацію вони є великим ресурсом для покупців, і багато з цих сайтів отримують мільйони переглядів за тиждень. Дослідження також підтримують цю ситуацію, і, за словами покупців нерухомості, 42% використовують такі сайти, як навіть перед тим, як звернутися до фактичного агента.

Тепер, коли ви розумієте значення таких сайтів, важливо, щоб ваша компанія перебувала на одній з цих пошукових систем. Більшість з цих сайтів стягують плату, однак це, безумовно, коштує.

Після того як ваш сайт на цих видатних пошукових системах вам також потрібно працювати, щоб оптимізувати ваші ключові слова. Простий SEO плагін на головному веб-сайті може допомогти, але ви також повинні пам'ятати, що ви вводите, коли пишете ваші записи.

Щоб допомогти вам розпочати з вибору ключових слів, майте на увазі, що 69 відсотків покупців починають свій пошук за допомогою локальної фрази, наприклад, «будинки в Малверні» або «агента з нерухомості Бурвуда».

Ви також можете розглянути можливість ранжування за такими фразами:

 • [Пригород] нерухомість
 • [Передмістя] будинки для продажу
 • [Пригородні] об'єкти нерухомості
 • Управління нерухомістю
 • [Передмістя] агент з нерухомості

Якщо ваша компанія обслуговує декілька міст і регіонів, спробуйте сконцентрувати свої ключові слова на головному місті, в якому ви займаєтесь, або в місті, в якому знаходиться ваш офіс. Потім ви можете вийти звідти.

Починаючи з місцевих, це, безумовно, ключове, оскільки саме це допоможе залучити правильних покупців. Ви також можете додати звідти, надавши інформацію про місцеві міста, такі як школи, лікарні, події та інші, для того, щоб зайняти більше ключових слів.

Це може бути особливо корисним, якщо ваша компанія з нерухомості зосереджується на нішевому ринку. Наприклад, скажімо, ви бажаєте спеціально націлюватися на сім'ї, то, можливо, ви також можете мати довгі ключові слова хвоста, які включають «будинки для продажу поблизу Mt Waverley Secondary College» і так далі.

Не забудьте також оптимізувати свої зображення, включивши ті ж ключові слова в поле "alt text". Знову ж таки, якщо у вас є плагін SEO на вашому сайті, це має бути легко виправити. Крім того, ви можете захотіти його на аутсорсинг експерт.

Крім того, ви можете захотіти його на аутсорсинг  експерт

2. Створення контенту та блоги

Один з кращих способів залучення трафіку на ваш сайт нерухомості - це написання блогу.

Хоча ви не повинні писати спеціальний контент для кожного будинку, який ви продаєте, маючи певні інформаційні та цікаві блоги про певні властивості, райони або події, безумовно, можуть допомогти просунути трафік на ваш сайт.

Деякі приклади вмісту, які ви можете написати, включають додаткову інформацію про певну властивість та її особливості, різні події спільноти, які відбуваються в районі, де ви продаєте більшість ваших властивостей, або статтю дизайну інтер'єру, яка містить різні ідеї щодо способу життя та прикраси.

Варіанти нескінченні, просто пам'ятайте, щоб зберегти ваш вміст привабливим, центрувати його навколо ключових слів і практикувати хороші ритуали SEO, такі як:

 • Мета-опис
 • Тег заголовка
 • Тег Alt у зображеннях
 • Ім'я файлу у зображеннях
 • Ключові слова в вмісті

Це допоможе вашим посадам підвищити рейтинг в пошукових системах, таких як Google, і зробить ваш сайт більш зручним і легшим для навігації.

Після публікації декількох статей поділіться ними на відповідних сайтах, наприклад, на сторінці соціальних медіа та інших відповідних галузевих веб-сайтах. Ви також можете розглянути можливість опублікування ваших зображень на сайтах, як-от Pinterest і Instagram, або коротких відеокліпів на Vine.

Ви також можете розглянути можливість опублікування ваших зображень на сайтах, як-от Pinterest і Instagram, або коротких відеокліпів на Vine

3. Фото та відео

Картина не тільки говорить тисячу слів, вона також може допомогти вам продати тисячу. Все більше і більше людей шукають візуальний контент і особливо, коли мова йде про покупку нерухомості, люди хочуть бачити, що вони потенційно будуть купувати.

Фото та відео допомагають залучити вашу аудиторію, коли вони приходять на ваш сайт, а також допомагають краще показувати властивості та зацікавити покупців.

Щоб висловити це в перспективі, австралійська група нерухомості повідомила, що їм було 403 відсотків більше запитів на оголошення з відео, ніж без них. Подальші дослідження також показали, що відео на сторінках нерухомості отримує більше кліків.

Не бійтеся також створювати творчість зі своїми зображеннями. Є багато простих у використанні інструментів редагування, які допомагають покращити та оптимізувати ваші зображення, щоб привернути увагу. Просто переконайтеся, що зображення чисті, якісної та оптимізовані, щоб їх можна було швидко і легко завантажити. Це особливо важливо, коли мова йде про доступ до вашого сайту на мобільному пристрої.

Ви можете також зробити крок уперед і включити відео-відгуки покупців або продавців щасливих будинків, з якими ви працювали, щоб надалі встановити свою репутацію в галузі.

4. Перейдіть на мобільний телефон

Перейдіть на мобільний телефон

Якщо ваш сайт не є дружнім для мобільних пристроїв, ніж у вас є шанси, ви не будете високо оцінювати результати пошуку Google, і ви не будете залучати величезний потік трафіку.

Статистика також говорить про те, що понад 89% покупців нових будинків використовують мобільний пристрій при купівлі нерухомості, і це число лише зростає, оскільки смартфони та планшети стають більш поширеними.

Багато веб-сайтів можуть бути легко оптимізовані для мобільних пристроїв, однак, якщо ви хочете зробити ще один крок, чому б не розглянути можливість створення власного додатка? Таким чином, ви можете запропонувати клієнтам індивідуальний досвід, який можна легко отримати з портативного пристрою.

Як би ви не хотіли йти, майте на увазі, що дослідження показали, що клієнти з нерухомості використовують свої планшети та смартфони для виконання таких дій:

 • Прочитайте загальну інформацію про нерухомість
 • Отримати маршрути для відвідування власності
 • Визначте, де нерухомість стосується шкіл, зручностей тощо.
 • Порівняйте ціни та можливості
 • Пошук через інвентаризацію нерухомості
 • Зателефонуйте або напишіть агенту
 • Читайте відгуки
 • Дослідження іпотечних ставок і фінансування
 • Використовуйте калькулятор іпотеки
 • Прокручуйте зображення власності
 • Перегляньте відео про власність

Використовуючи цей короткий список, ви можете допомогти налаштувати вашу мобільну сторінку або програму, щоб включити цей тип інформації, щоб полегшити роботу Ваших клієнтів і отримати доступ до необхідної інформації.

5. Створення соціальних медіа та Інтернет-спільноти

Ми коротко згадували розміщення зображень на соціальних медіа, але якщо ви дійсно хочете залучити трафік на ваш сайт, вам потрібно працювати над створенням онлайн-спільноти.

Це не тільки означає, що ви поділяєте зображення, блоги і ласощі на соціальних медіа-платформах, таких як Facebook, Twitter і Instagram, але це також означає, що ви станете активним користувачем на цих платформах.

Для цього потрібно відповісти на коментарі користувачів, щодня публікувати і навіть запускати змагання або кампанії, використовуючи хеш-теги, ретвіт та інші форми залучення до соціальних медіа.

Наявність активної присутності в соціальних мережах не тільки полегшує пошук, але й полегшує клієнтам довіряти вам і працювати з вами. Це пояснюється тим, що воно допомагає миттєво побудувати відносини і зв'язок між клієнтами і спільнотою, в якій ви живете і працюєте.

Можливості з маркетингу в соціальних мережах нескінченні, але деякі стратегії включають в себе, розміщення зображень за допомогою хештегів, обмін блогами та іншим відповідним контентом, твітів про останні досягнення або продажу та обмін відео про властивості.

Створення інтернет-спільноти також виходить за межі соціальних медіа і може бути більш особистим, наприклад, писати електронні листи або звертатися до існуючих або потенційних клієнтів по телефону.

Електронний маркетинг - це чудовий спосіб з'єднатися з клієнтами і дозволяє вам залишатися свіжими в їх свідомості. Вона також дозволяє вам демонструвати свої властивості для цільової аудиторії.

Насправді, маркетинг електронною поштою є одним з найбільш економічно ефективних способів виходу на ринок і може дати відмінні результати при правильному виконанні.

Прагніть, щоб ваші електронні листи обмежувалися 1-2 на тиждень і зберігали їхню релевантність для вашої аудиторії. Також знайдіть спосіб зробити їх особистими, навіть якщо це тільки включення їх імені в назву теми.

Коли справа доходить до вирощування вашого бізнесу в сфері нерухомості в Інтернеті, ключовим моментом є створення дійсної взаємодії та цінності з вашою конкретною цільовою аудиторією.

Майбутнє нерухомості знаходиться в цифровому віці і для того, щоб залишатися актуальним, ви повинні почати прийняття деяких з цих інструментів і протоколів для того, щоб зберегти і залучити нових клієнтів.

Потрібна допомога? Чому б не запланувати сьогоднішній дзвінок з нами.

Au?
Ваш сайт демонструє всі ваші властивості ясним і простим способом?
Ваш сайт дозволяє потенційним покупцям і продавцям зв'язатися з вами з невеликими зусиллями?
Ваш сайт оптимізований для пошукових систем?
Чи є у вас онлайн-контент або блог, який пропагує ваші знання та бізнес?
Ви звертаєтеся до клієнтів, використовуючи інформаційні бюлетені та соціальні медіа?
Ви рекламуєте свій бізнес у сфері нерухомості в Інтернеті?
Ви активні в соціальних мережах?
Чи є ваш сайт мобільним дружнім?
Багато веб-сайтів можуть бути легко оптимізовані для мобільних пристроїв, однак, якщо ви хочете зробити ще один крок, чому б не розглянути можливість створення власного додатка?