Оцінка позицій сайту англійською мовою

 1. Отже, в чому переваги сервісів аналізу позицій сайту?
 2. SEO це довгостроковий процес
 3. аналіз конкуренції
 4. Уточнення списку ключових слів
 5. Визначення кращої стратегії
 6. Онлайн - інструменти для аналізу позицій для сайтів англійською мовою:

Купивши відповідне доменне ім'я в зоні .com або .org, а може навіть в національних зонах Великобританії або США, ви, нарешті, запустили свій англомовний сайт . Як же відстежувати життя вашого дітища в пошуковій видачі? Можна, звичайно, вручну перевіряти всі бажані ключові запити з семантичного ядра ...

Однак, спеціалізовані SEO сервіси можуть зробити це набагато швидше і ефективніше. Для їх використання можна назвати лише п'ять причин, але їх достатньо, щоб почати оптимізувати свій робочий процес по відстеженню позицій англомовного ресурсу.

Отже, в чому переваги сервісів аналізу позицій сайту?

 1. Персоналізовані результати пошуку

Google формує результати пошуку, з огляду на розташування, попередні пошуки і інші дані про поведінку користувача в Інтернеті. А значить, простий пошук не дасть вам об'єктивний рейтинг вашого сайту по потрібних ключовим словом. І навіть пошук в режимі інкогніто до певної міри не відверне упередженість пошукового алгоритму. Тому варто використовувати програмне забезпечення аналізу ранжирування сайтів, щоб отримати краще уявлення про те, яке місце ваш сайт дійсно займає за певними ключовими словами в різних пошукових системах.

 1. SEO це довгостроковий процес

Якщо ви не використовуєте програмне забезпечення для оцінки позицій сайту, вам буде складніше оцінити просування сайту у видачі в довгостроковій перспективі.

 1. аналіз конкуренції

Інструменти аналізу позицій сайту дозволяють відстежувати свій рейтинг поряд з рейтингом прямих конкурентів. Це допоможе вам тверезо оцінювати ефективність своєї тактики просування сайту в порівнянні з тактикою просування ваших конкурентів протягом часу. І своєчасні корективи в стратегії просування стануть незаперечною конкурентною перевагою.

 1. Уточнення списку ключових слів

Сервіси аналізу позицій також допоможуть адекватно оцінити сили при уточненні семантичного ядра вашого сайту. Якщо рейтинг прямих конкурентів занадто високий за цільовими ключових запитах, то іноді доцільніше вибрати кілька менш конкурентних запитів.

 1. Визначення кращої стратегії

При відстеженні прогресу SEO рейтингу вашого сайту ви зможете визначити, що і як впливає на рейтинг. Наприклад, чи був новий пост в блозі ефективний і сколихнула нова послуга відвідуваність сайту.

Онлайн - інструменти для аналізу позицій для сайтів англійською мовою:

Існує багато варіантів. Найбільш популярні і зручні з аналізаторів позицій сайту в пошукових системах MOZ, Advanced Web Rankings і Raven Tools.

https://moz.com/tools

 • Advanced Web Rankings відмінно підійде для моніторингу позицій сайту і його конкурентів. Варто розглядати AdvancedWebRankings як засіб моніторингу стану SEO сайту, якщо ви хочете відслідковувати відразу багато ключових слів семантичного ядра і часто переглядати зміни рейтингу. Грошей коштує, але того варте:

< <

https://www.advancedwebranking.com/online/help.html

 • Raven Tools пропонує менш широкий функціонал MOZ, але за меншу вартість. Raven Tools буде кращим варіантом, якщо ви хочете мати комплексний функціонал аналогічний MOZ, але при менших витратах на проект. З Raven Tools можна створювати необмежену кількість невеликих проектів. За $ 99 в місяць ви отримуєте досить потужний інструмент.

За $ 99 в місяць ви отримуєте досить потужний інструмент

https://raventools.com/marketing-software/seo/

якщо ваших знань англійської мови , На вашу думку, чи ж знань SEO недостатньо для ведення моніторингу позицій самостійно, ми будемо раді допомогти. Наші двомовні фахівці зареєструють для вас аккаунт в одному з сервісів, відстежуватимуть позиції і переводити для вас звіти, а також пропонувати рекомендації по оптимізації вашого англомовного ресурсу і його просуванню в міжнародній або національної зоні інтернету.

[email protected] | +7 (8442) 98-06-11

На цю тему:

Отже, в чому переваги сервісів аналізу позицій сайту?
Як же відстежувати життя вашого дітища в пошуковій видачі?
Отже, в чому переваги сервісів аналізу позицій сайту?