Оптимізація Google для пошукових систем (SEO)

 1. Гарантія повернення грошей та успіх на основі SEO
 2. Оптимізація Google у Відні
 3. навчання
 4. Пошукові поради
 5. Оновлення 07.11.2015: оптимізація Google vs .. позиціонування
 6. Оптимізація Google для ключових слів
 7. Позиціонування для цільових сторінок
 8. пояснення слова:

Наше рекламне агентство вже кілька років спеціалізується на оптимізації Google (SEO) Наше рекламне агентство вже кілька років спеціалізується на оптимізації Google (SEO) . Оскільки Google використовується як пошукова система 95% австрійців (станом на 2015 рік), ми більше не говоримо про оптимізацію пошукових систем, а про оптимізацію Google.
Навряд чи будь-який інший маркетинговий інструмент сьогодні є таким же важливим, як його позиція на першій сторінці для органічних результатів у найбільшій у світі пошуковій системі.

Якщо ви хочете зв'язатися з нами, будь ласка, зв'яжіться з нами по: 0660 258 73 57 або надішліть нам короткий e-mail.

Або читайте далі, щоб дізнатися більше про:

 1. Ціни оптимізації Google
 2. Гарантія повернення грошей та SEO на основі успіху
 3. Позиціонування для Нижньої Австрії
 4. Позиціонування у Відні
 5. навчання
 6. консультація

Звичайно, більшість наших відвідувачів зацікавлені в тарифах Google Optimization для порівняння їх безпосередньо Звичайно, більшість наших відвідувачів зацікавлені в тарифах Google Optimization для порівняння їх безпосередньо. Оскільки ми також порівнюємо наші ціни з цінами інших рекламних агентств, ми гарантуємо дуже хороше співвідношення ціна-якість, за допомогою якого кожен може досягти своїх цілей.

Ось наші ціни та пропозиції:

 • Оптимізація від 189 євро за статтю
 • Позиціонування від 280 Євро / місяць
 • Магазин SEO від 30 євро за продукт
 • Розширюються пакети: до 600 показів від 50 Євро / місяць

Якщо у Вас виникли питання, дзвоніть нам за телефоном 0660 258 73 57 або завітайте на нашу сторінку, де детально показані ціни: Ціни на пошукову оптимізацію

Гарантія повернення грошей та успіх на основі SEO

Оскільки ми впевнені в якості, ми пропонуємо Вам гарантію повернення грошей. Це працює дуже просто: якщо ми не досягнемо обіцяної позиції для вашого потрібного ключового слова через нашу роботу, ви отримаєте свої гроші назад або вам не доведеться платити за надану послугу. Ось так працює наша SEO успіх заснований , Ви платите лише тоді, коли ми приведемо вас на першу сторінку. З серпня 2015 року ми пропонуємо гарантію повернення грошей, а також роботу на основі успіху як варіант для вашого веб-сайту. Цей параметр дозволяє перевірити наш спосіб роботи без ризику.

Оскільки ми переїхали штаб-квартиру нашого рекламного агентства до Нижньої Австрії у вересні 2013 року (до цього ми були у Відні протягом багатьох років), і ми зосереджуємося на регіональній роботі, ми все частіше пропонуємо своє позиціонування в Нижній Австрії Оскільки ми переїхали штаб-квартиру нашого рекламного агентства до Нижньої Австрії у вересні 2013 року (до цього ми були у Відні протягом багатьох років), і ми зосереджуємося на регіональній роботі, ми все частіше пропонуємо своє позиціонування в Нижній Австрії . За даними Google Ranking, ми тепер є однією з трьох найбільших рекламних агентств у Нижній Австрії, що пропонують SEO. Крім того, всі клієнти з Нижньої Австрії особисто доглядаються і радять нам. Ми аналізуємо пошук ваших потенційних клієнтів безкоштовно і даємо вам поради для вашого онлайн-запису. Іншою великою перевагою є те, що рейтинг Google також працює на регіональному рівні, тому ми можемо отримати кращі результати для області Нижньої Австрії. Дуже докладна стаття про пошукову оптимізацію Нижньої Австрії ви знайдете тут ...

Поточні дії для Нижньої Австрії: для кожного аналізу ключових слів клієнтів ви отримуєте -30% (які аналізуються ключовими словами клієнтів, запропонованими клієнтом, кількість ключових слів обмежено до 30 штук)

Оптимізація Google у Відні

Хоча ми переїхали до Нижньої Австрії, ми як і раніше пропонуємо ваші поліпшення  Посада в Google для Відня  на Хоча ми переїхали до Нижньої Австрії, ми як і раніше пропонуємо ваші поліпшення Посада в Google для Відня на. Спосіб роботи залишився незмінним, ми завжди доглядаємо за клієнтами особисто і пропонуємо Вам можливість проведення консультацій у Відні. Крім того, наші спеціалісти у Відні роблять позиціонування набагато ефективнішим і можуть негайно говорити на сайті, якщо у вас виникли питання. Таким чином, ви досягаєте своїх цілей якомога точніше!
Докладніше про цю тему: Пошукова оптимізація Відня ,

Поточна акція для Відня: на всі ключові слова з додатковою Відень ви отримуєте -20% (приклади: купуйте взуття у Відні, доктор Відень, водопровідник у Відні тощо)

навчання

Наше рекламне агентство також пропонує навчання з Google і позиціонування пошукових систем. Навчання завжди відбувається в невеликих групах, тому що ми високо цінуємо якість. Завдяки нашому співробітництву з муніципалітетом Ернстбрунн, ціни вже починаються від 10 євро на один навчальний блок і учасника. Завдяки цим дуже низьким цінам ми хочемо дозволити кожному відвідувати наші навчальні курси для вивчення важливої ​​теми. Тут ви знайдете докладну статтю на цю тему SEO Google Семінар

Пошукові поради

На додаток до вищезазначених навчальних курсів, ми також пропонуємо консультації з пошукової оптимізації. Вони орієнтовані як на фізичних осіб, так і на компанії, які самі покращують своє становище в пошукових системах, а також компанії, які вже доглядають рекламне агентство. Нашою функцією в цьому випадку є незалежний консультант. Ми об'єктивно оцінюємо вже виконану роботу, рекомендуємо інструменти, даємо вам поради та точно показуємо, які можливості для вдосконалення у вас є.

З питань, що стосуються наших пропозицій, ми знаходимося у Вашому розпорядженні: з понеділка по п'ятницю з 6:00 до 20:00, в суботу з 7:00 до 19:00 і в неділю з 8:00 до 18:00.

Як ви можете бачити, ми працюємо над вашим позиціонуванням 7 днів на тиждень, щоб отримати найкращі результати та ціни для вас.

Оновлення 07.11.2015: оптимізація Google vs .. позиціонування

Важливо точно визначити, що таке оптимізація і що таке позиціонування. Багато клієнтів дійсно хочуть конкретного розташування для певних сторінок, але отримують загальну оптимізацію.

Оптимізація Google для ключових слів

Отримавши цитату, перевірте її на термін Google Optimization. Це означає, що ваші сторінки створюються для багатьох різних ключових слів. Так створюються сторінки, які містять більшість ключових слів довжиною від 1 до 2 у фокусі. Це звичайний і дуже поширений підхід.

Позиціонування для цільових сторінок

Позиціонування - це налаштування певних сторінок, які називаються цільовими сторінками. Метою цього процесу є зміцнення цих і справді цих окремих цільових сторінок у вашій позиції в Google і, можливо, також поліпшення окремих позицій.

пояснення слова:

Веб-присутність = присутність Інтернету, головна сторінка, веб-сайт, веб-сторінка
Пошукова оптимізація = SEO, пошукова оптимізація, оптимізація Google
Ключові слова = ключові слова, ключові слова, ключові слова

Інші цікаві теми: