Отримання більше переглядів і трафіку - підтримка - WordPress.com

  1. Зміст
  2. Допомогти пошуковим системам знайти ваш сайт.
  3. Використовуйте ключові слова на своєму сайті
  4. Посилання на інші блоги.
  5. Помилка ваших реальних друзів.
  6. Повідомте людей про ваші публікації.
  7. Розслабтеся! Це вимагає часу.
  8. Додаткові ресурси.

Хочете більше трафіку? Нижче наведено кілька порад щодо залучення більшої кількості відвідувачів на ваш сайт!

Зміст

Допомогти пошуковим системам знайти ваш сайт.
Регулярно публікуйте блог.
Використовуйте ключові слова на своєму сайті
Використовуйте відповідні теги.
Підключайтеся до спільноти та поширюйте слово
Читайте та коментуйте інші блоги.
Посилання на інші блоги.
Поділитися в соціальних мережах
Помилка ваших реальних друзів.
Повідомте людей про ваші публікації.
Розслабтеся! Це вимагає часу.
Додаткові ресурси.

Один з найчастіших запитань, які наші члени спільноти запитують у нас - і про себе - це те, як залучити більше людей до їхнього сайту. Там немає чарівної формули, але є способи збільшити трафік вашого сайту за допомогою декількох інструментів WordPress.com і кращих практик.

Допомогти пошуковим системам знайти ваш сайт.

Якщо ви хочете, щоб ваш вміст індексувався пошуковими системами, такими як Google і Bing, встановіть Параметри конфіденційності щоб зробити ваш сайт видимим для всіх пошукових систем.

Чи знаєте ви, що ви можете підтвердити свій домен і запитати індексацію кількома пошуковими системами, які можуть прискорити результати? Плюс, якщо у вашого бізнесу є ніша, ви можете сказати Консоль пошуку Google щоб допомогти вам позиціонувати свій сайт ще більш успішним у пошукових рейтингах. Ми покажемо вам, як використовувати Інструменти для веб-майстрів !

Хочете більше трафіку

↑ Зміст ↑

Інтернет повний теорій про те, як ви можете підвищити видимість вашої публікації в рейтингах пошуку: жоден не буде оскаржувати цей оригінальний, високоякісний контент з кількома добре підібраними теги це найкращий спосіб розпочати роботу. Блоги, які мають більш часті та регулярні графіки розміщення, мають тенденцію розвивати аудиторію швидше. Якщо вам потрібне натхнення, перевірте ресурси, подібні цим, як редакційні календарі або серійні повідомлення .

Блоги не тільки для любителів. Підприємства, організації та професіонали можуть створювати блог, щоб підвищити трафік свого сайту та отримати зауваження. Насправді, блог регулярно все ще є найважливішою річчю, яку ви можете зробити, щоб збільшити SEO (Search Engine Optimization). Люди з бізнес-планом WordPress.com також можуть використовувати Розширений SEO інструменти для налаштування опису мета з резюме, що робить кращу роботу при захоплюючих читачів і потенційно збільшити рейтинг пошуку сторінки.

Навіть якщо у вас є веб-сайт з переважно статичним вмістом, додайте розділ «Блог» або «Новини», який ви регулярно оновлюєте, щоб пошукові системи могли бачити, що ваш сайт активний. Всі стратегії SEO в світі не допоможуть, якщо ви не додаєте вміст, так що потрапляйте до написання!

↑ Зміст ↑

Використовуйте ключові слова на своєму сайті

Переконайтеся, що ваш сайт добре проіндексований пошуковими системами, використовуючи ключові слова у вашому сайті слоган , у вмісті веб-сайту та в теги . Ключові слова - це терміни, які ваша цільова аудиторія може використовувати під час пошуку вашого сайту. Щоб з'ясувати, які ключові слова потрібно включити на свій сайт, подумайте про те, що б ви хотіли Google, якщо ви намагалися знайти цю інформацію. Наприклад, якщо ви продаєте іграшки та ігри, щоб грати з малюками, було б добре використовувати термін "ігри для малюків" на своїх сторінках і в блогах.

Будьте обережні, але використовуйте занадто багато ключових слів! Якщо ви повторюєте ті самі ключові слова кілька разів, ваш вміст буде читатися незручно - і ще гірше, Google буде вважати, що "ключове слово наповнення", так що це може насправді пошкодити рейтинг вашого сайту.

↑ Зміст ↑

Додайте відповідні категорії і теги до ваших повідомлень, щоб користувачі могли їх знайти в програмі WordPress.com. Але будьте обережні, щоб не використовувати занадто багато тегів - менше, ніж 15 тегів (або категорій або обох) є хорошим числом. Чим більше тегів ви використовуєте, тим менша ймовірність того, що ваша публікація буде відображена в Reader. Докладніше про позначення .

↑ Зміст ↑

Створюйте трафік на розумних шляхах. SEO і трафік йдуть пліч-о-пліч: чим більше людей відвідують ваш сайт, тим вище ваш сайт буде радіти в результатах пошуку. На щастя, WordPress.com - це спільнота на додаток до платформи для створення веб-сайтів, тому у нас є багато способів збільшити читацьку аудиторію.

↑ Зміст ↑

Перевіряти Відкрийте для себе знайти чудові блоги та веб-сайти за вашими інтересами. Потім підпишіться на ці сайти та дізнайтеся їх небагато. Коли ви читаєте повідомлення, яке переміщує вас певним чином, залиште коментар. Докладніше про коментарі і створення онлайн-розмов .

↑ Зміст ↑

Посилання на інші блоги.

Ведення блогів стосується взаємодії з іншими та взаємодії в онлайн-дискусіях. Коли ви посилаєтеся на публікацію в блозі, блогер, ймовірно, знайде ваш блог через статистику або a pingback , і приходьте подивитися, що ви повинні сказати. Вони можуть навіть підписатися на ваш сайт і залишити коментар, як ми вам запропонували вище!

↑ Зміст ↑

Використовуйте такі функції, як Опублікувати , щоб сповістити про нові вміст різних соціальних мереж. Налаштуйте його, щоб автоматично обмінюватися новими повідомленнями в блогах у Twitter, Facebook або LinkedIn, щоб ваші поточні клієнти та шанувальники не пропустили оновлення.

Якщо у вас є Преміум або бізнес-план , ви також можете використовувати функцію Publicize для повторно поділіться своїм вмістом необмежену кількість разів. Ви можете знайти більше ідей в нашій Сторінки підтримки соціальних інструментів .

↑ Зміст ↑

Помилка ваших реальних друзів.

Заохочуйте друзів і родичів до читання вашого блогу: надсилайте їм нагадування електронною поштою, коли ви оновлюєтесь, і спілкуйтеся з ними, коли ви особисто зустрічаєтеся. Ще краще заохочувати їх до реєстрації оновлень за допомогою Дотримуйтесь Віджет блогу . Мала аудиторія людей, яких ви турбуєте, краще, ніж мати мільйон відвідувачів і не знаючи жодного з них.

↑ Зміст ↑

Повідомте людей про ваші публікації.

Якщо ви написали повідомлення з кимось на увазі, надішліть їм короткий лист із посиланням на нього.

Цей підхід працює, якщо він використовується дуже економно, можливо, раз на місяць на блогера. Ви не хочете дратувати когось або схоже на спамера.

↑ Зміст ↑

Розслабтеся! Це вимагає часу.

Навіть якщо ви зробите все вищезазначене, ви не будете розробляти величезні наступні ночі. Будівництво значної аудиторії зайнятих і лояльних читачів потребує часу. Багато хто з блогерів, якими ви захоплюєтеся, були, ймовірно, роками. Дотримуйтеся цього, і не спокушайтеся повільним початком.

Якщо ви зацікавлені в вивченні блогування, візьміть безкоштовний курс Blogging U. Блоги 201: брендинг і зростання це двотижневий курс, орієнтований на розвиток вашого блогу та онлайн-присутності.

↑ Зміст ↑

Додаткові ресурси.

Додаткову інформацію див Підключитися розділ нашого сайту Підручник з WordPress, або завантажити безкоштовну електронну книгу збільшуючи трафік і створюючи свій блог .

Хочете більше трафіку?
Чи знаєте ви, що ви можете підтвердити свій домен і запитати індексацію кількома пошуковими системами, які можуть прискорити результати?