Перші офіційні подробиці Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 встановить нові стандарти для серії і зробить упор на мережевий режим Call of Duty: Black Ops 4 встановить нові стандарти для серії і зробить упор на мережевий режим.

Activision і Treyarch представили перші подробиці Call of Duty: Black Ops 4 в рамках вчорашньої трансляції, яка велася в онлайн-режимі на 10 мовах. Одні шанувальники серії будуть засмучені нововведеннями, інші напевно залишаться задоволені. Так чи інакше, але Call of Duty: Black Ops 4 встановить нові стандарти для серії і зробить упор на мережевий режим, передає інтернет-видання Хроніка.інфо з посиланням на 3dnews.ru .

Call of Duty: Black Ops 4 міститиме знайомий усім мережевий режим з особливою ставкою на тактична взаємодія команди. Зомбі-режим з трьома унікальними локаціями замінить сюжетну кампанію. А з режимом «Затемнення» Call of Duty увіллється в сектор королівських битв - в ньому будуть задіяні персонажі і рівні з усіх ігор серії.

«Black Ops 4 надасть гравцям більше способів грати з друзями, ніж попередні ігри від Treyarch. Кожен ігровий елемент піддасться серйозним інновацій: мережевий режим вийде на новий рівень тактики і командної взаємодії, зомбі-режим отримає найбільше кількість контенту на запуск, а "Затемнення", найбільша локація в історії Call of Duty, вбере в себе безліч елементів багатої історії Black Ops , - розповідає Роб Костич (Rob Kostich), виконавчий віце-президент і генеральний директор Call of Duty. - Понад 200 мільйонів гравців знайшли своє місце в іграх серії Black Ops і провели там більше 15 мільярдів годин. Це неймовірне співтовариство надихнуло розробників на інновації та прагнення до нових висот для серії ».

За твердженням видавництва, Call of Duty: Black Ops 4 представить битви з новим рівнем тактичної глибини і варіативності, а також величезна різноманітність нових видів зброї, карт і режимів мережевої гри. Система Pick 10, контроль над зброєю, динаміка перестрілок, регенерація здоров'я (буде застосовуватися в ручному режимі з перезарядженням) і пересування гравця істотно просунуться. Проект буде містити вже знайомі шанувальникам класи, кожен зі своїми видами озброєння і екіпіровкою. Дія на багато користувачів режиму буде відбуватися між Black Ops 2 і Black Ops 3, а оперативники будуть володіти своїми передісторію.

«Black Ops 4 - однозначно сама амбітна гра з усіх, що ми коли-небудь створювали, - зазначає Ден Бантінг (Dan Bunting), співкерівник Treyarch. - За своєю суттю серія Black Ops завжди була присвячена руйнування стереотипів і розвитку ігрового процесу в нових несподіваних напрямках. Black Ops 4 створена спеціально, щоб сподобатися гравцям будь-яких рівнів майстерності: від казуалов до любителів професійних змагань. Вона буде мати особливу тактичну глибину і винагородить гравців за їх майстерність, хоча при цьому в неї буде просто дуже весело грати ».

Цього року зомбі-режим Call of Duty відзначить своє десятиліття в Black Ops 4, яка надасть найбільший набір контенту на запуск в історії серії. Гравцям будуть відразу доступні три повноцінних історії: IX, «Рейс відчаю» і «Кров мерців». Крім цього, зомбі-режим буде мати у своєму розпорядженні новою системою створення і виконання випробувань силами спільноти, а також соціальними елементами. Повернуться рівні складності і внутріігрового навчання. Крім того, з'явиться абсолютно новий режим «Атака зомбі», в якому користувачі будуть «динамічно битися з ожилими мерцями».

На трансляції також вперше був представлений «Затемнення» - новий режим в форматі королівської битви. Гравцям належить шукати і збирати цінні предмети, планувати свої дії і намагатися вижити в антуражі відомих локацій серії Black Ops. Карта «Затемнення» за розмірами буде в 1500 разів більше Nuketown. Гравці зможуть вибрати героїв серії Black Ops, навіть з зомбі-кампанії Origins, і використовувати наземні, водні і повітряні засоби пересування.

«Спільнота Black Ops значить дуже багато для нас, тому для створення по-справжньому особливого режиму" Затемнення ", з найбільшою картою в історії Call of Duty, ми прагнули до абсолютних меж технологій і можливостей, - зазначає Марк Гордон (Mark Gordon), співкерівник Treyarch. - Це також відноситься і до нашого ПК-спільноті. Воно надихнуло нас встановити нові стандарти на ПК в усьому: від виділених серверів і безпеки до повної оптимізації гри, гідної Battle.net і серії Black Ops ».

ПК-версія Call of Duty: Black Ops 4 розробляється Treyarch в партнерстві зі студією Beenox. Це було зроблено, щоб забезпечити ідеальний запуск на платформі Battle.net. За твердженням Activision, над нею працює більше людей, ніж над будь-який інший версією для ПК серед ігор серії.

Call of Duty: Black Ops 4 на ПК буде працювати без обмеження частоти кадрів, отримає підтримку Ультраширокий моніторів, HDR і дозволу 4K, а також запропонує тонкі настройки графіки і розширені опції конфігурації управління.

Читайте також: Albion Online дісталася до Steam

Call of Duty: Black Ops 4 надійде в продаж на PlayStation 4, Xbox One і ПК 12 жовтня 2018 року.