Платні та безкоштовні способи просування сайтів

08/07 2014

Багато власників сайтів стикаються з проблемою по його розкрутці - конкуренція у віртуальній мережі просто величезна, щодня з'являються тисячі нових проектів, і утримати планку лідера стає все проблематичніше Багато власників сайтів стикаються з проблемою по його розкрутці - конкуренція у віртуальній мережі просто величезна, щодня з'являються тисячі нових проектів, і утримати планку лідера стає все проблематичніше. Існує величезна кількість способів і методів просування сайту: одні з них уже безнадійно застаріли, інші малоефективні ... Як же вибрати дійсно працюють методики? Спробуємо розібратися.

Запам'ятайте: просування сайту в пошукових системах не терпить однобокого підходу, краще застосовувати відразу кілька, найбільш прийнятних для вас варіантів. Існують платні і безкоштовні способи.

До платних способам ставляться:

  • просування за допомогою посилань;
  • просування за допомогою статей;
  • просування за допомогою прес-релізів;
  • контекстна реклама;
  • розкрутка в соціальних мережах.

Без покупки тимчасових або вічних посилань не зможе обійтися жоден тримач сайту, що бажає його мало-мальськи просунути. Купувати їх можна на спеціальних біржах. Також не обійтися без унікальних статей, написаних з вмістом топових ключових слів.

До безкоштовних способів відносяться:

  • обмін посиланнями;
  • безкоштовні каталоги посилань і статей;
  • блоги на безкоштовних майданчиках;
  • соцзакладках;
  • розміщення оптимізованих статей.

Не можна сказати, які методи ефективніше - платні або безкоштовні. Але другий спосіб має на увазі наявність величезної кількості вільного часу і працездатності, тому що все, що можна купити, вам доведеться робити самим. Але, в будь-якому випадку, що вибирати - вирішувати тільки вам.

Припустимо, ви - затятий фотолюбитель і знаєте про фотоапаратах все. Ви створюєте власний сайт, присвячений улюбленому хобі, і замислюєтеся про його розкрутці. Ви можете почати поступово заповнювати портал унікальними якісними статтями, які будуть цікаві користувачам: де можна виконати якісний ремонт фотоапаратів в СПб , Як грамотно проводити зйомку, чим відрізняється «мильниця» від дзеркалки і тому подібний контент.
Опишіть свій особистий досвід, вставте цікаві фотографії - стаття повинна бути зрозумілою і цікавою. Увійдіть в популярних соціальних мережах і ненав'язливо рекламуйте свій сайт за допомогою посилань: наприклад, «я купив класний фотоапарат Nicon, все про зеркалках цієї фірми ви можете прочитати тут ...» - і вставляєте активне посилання. Застосуйте щодо власного сайту методи розкрутки, описані ваші, і зупиніться на найбільш прийнятних для вас - результат не змусить вас чекати.

Коментувати можут:

Як же вибрати дійсно працюють методики?