Плюси і мінуси використання Feedburner для ваших RSS-каналів

  1. Плюси Feedburner
  2. Мінуси Feedburner
  3. Переміщення з Feedburner
  4. Альтернативи Feedburner
  5. Написано Кенні Новак

Feedburner був запущений в 2004 році і був куплений компанією Google у 2007 році. За вісім років з того часу вона накопичила мільйони каналів , досягла нових висот поширення RSS-каналів і вийшла з ладу. У ці дні, якщо ви шукаєте їхню назву, більша частина того, що ви бачите, є списком після списку альтернатив.

У такій атмосфері здається, що список за і проти буде майже всім. Деякі чутки навіть поширюються, що, здається, вказують на загрозливу смерть Feedburner, хоча вони прийшли і пішли протягом багатьох років без Google звільнити службу. Тим не менш, я, звичайно, можу придумати кілька плюсів; зрештою, повинна бути якась причина, чому вона привабила так багато людей, чи не так?

Плюси Feedburner

Це безкоштовно. Звичайно, багато різних інструментів RSS є безкоштовними, або вільні, але вимагають великої кількості налаштувань і роботи з вашого боку для управління. Легко перейти від RSS-каналу до RSS-каналу Feedburner всього за кілька хвилин.

Разом з цим, це простий у використанні . Там не так багато, і що є, все добре задокументовано в довідковому центрі Google. Вам не доведеться мати справу з API, тому що Google відмовився від них, що трохи обмежує функціональність, але не є перешкодою для більшості користувачів.

Вам не доведеться мати справу з API, тому що Google відмовився від них, що трохи обмежує функціональність, але не є перешкодою для більшості користувачів

Він легко інтегрується з WordPress. Є плагіни різного роду, як цей , додавання та розширення функціональності Feedburner в блогах WordPress.

Він містить багато цікавої та корисної інформації. Ви можете побачити, скільки людей підписується на ваш канал, включаючи інформацію про них окремо. Можна переглянути програми, які використовуються для доступу до каналу. Ви можете побачити, скільки людей переглядає ваш канал і продовжуватиме вживати певні дії щодо вмісту. Ви можете побачити, скільки людей підписується електронною поштою. Все це досить цікава аналітика Google-стилю.

Ви маєте можливість вибирати між синдикацією фрагментів або цілих публікацій. Деякі користувачі можуть повністю переглядати вміст за допомогою RSS, не заходячи на ваш сайт. Якщо ви вважаєте, що це корисно, ви можете використовувати його; інакше, синдикатні фрагменти і залучення читачів до особистої поїздки.

Вона інтегрується з Google Analytics, яка поєднує з статистикою вже збирає і виробляє багато додаткової інформації та відстеження, які можна використовувати для моніторингу RSS як джерела трафіку, і оптимізувати його як таке. Щоб налаштувати посилання Feedburner, потрібно ввійти до Google Analytics, але це не так вже й складно.

Він може синдикувати ваш вміст повністю електронною поштою. Подумайте про це, як ніби він може створити дайджест інформаційного бюлетеня про вміст, який ви опублікували, і доставити дайджест користувачам, які підписалися на ваш канал, не потрібно читати канал. Це добре поєднується з веб-поштою, як-от Gmail, або з добре оформленим каналом.

Статистика підписчика Feedburner може бути використана як інша форма соціального доказу, якщо ви маєте їх достатньо, і дані мають відображатися таким чином, що робить цей соціальний доказ корисним. Соціальне підтвердження само по собі не завжди корисне, тому переконайтеся, що ви використовуєте його таким чином, що вам приносить користь, а не виглядає як хвастощі або відчайдушність.

Ви можете підтримувати брендинг через створений вами канал. Це включає в себе зміни заголовків і заголовків ваших повідомлень для синдикованих версій. Зрештою, брендований корм краще, ніж безкомпромісний корм.

Оскільки Feedburner є продуктом Google, його можна інтегрувати з іншими продуктами Google. Як згадувалося, він добре поєднується з Gmail на кінці абонента. Він працює з Google Analytics, щоб надати більш надійні дані. Вона також поєднується з AdSense від Google, яка може дозволити вам монетизувати ваш канал безпосередньо, не покладаючись на посилання користувачів на ваш сайт. Це унікальний, як один з небагатьох способів відображення об’яви AdSense в електронному листі.

Він також поставляється з деякими удосконаленнями публікації. Вона дає вам поради, які полегшують виділення для абонентів, і дає вам інструменти, які допоможуть вам підвищити вашу експозицію. Деякі з них є відносно основними інструментами, наприклад, деякими основними варіантами соціальної публікації, але вони є, якщо ви дійсно хочете.

Buzzboost , один з інструментів публікації, дозволяє створювати віджет HTML, який вбудовує ваш канал. Це дозволяє використовувати канал як динамічний вміст, наприклад, підписів на форумах або підписів електронною поштою. Він також може працювати як дивна версія віджета відповідних постів, хоча я б не обов'язково сприяв цьому використанню.

Мінуси Feedburner

Як ви вже здогадалися, у мене є що сказати про те, чому Feedburner насправді не найкраще додаток для керування RSS. Незважаючи на всі особливості та простоту використання, багато чого неправильно з ним, і кілька справжніх вимикачів. Читайте далі для гарного вигляду.

Він використовується з проксі-серверів Google для показу вмісту. Це одна скарга, яку мають багато користувачів, але це не скарга, яку вони мають, коли вони задоволені Feedburner, якщо це має сенс. По суті, це зовсім не проблема, поки ви не вирішите, що ви хочете використовувати щось інше, ніж Feedburner. Коли ви це зробите, ви розумієте, що ваш RSS пов'язаний з URL-адресою Feedburner. Якщо ви зміните URL RSS, нові абоненти потрапляють у цей новий список, але старі абоненти все ще прив'язані до старого списку. Проте існує відоме виправлення для цього:

Проте існує відоме виправлення для цього:

Вам доведеться розібратися з тим, як перевести своїх старих абонентів на нову послугу. Пізніше я дам вам один метод.

Інша проблема з використанням URL-адрес проксі-сервера Feedburner полягає в тому, що до нього входить перенаправлення. Деякі служби, коли вони вибирають сторінку з каналу RSS, вирішуватимуть домен Google, але не вирішуватимуть переадресацію до вашого вмісту. Ваш RSS для цього користувача буде лише заповнити сторінку проксі Google, а не фактичний вміст. Це, як правило, більше проблеми з послугою, яка вибирає ваш вміст RSS, а не сам Feedburner, але це артефакт того, як незручно налаштовується Feedburner. Він був розроблений для різного віку, і що різного віку не було так багато взаємопов'язаних додатків в Інтернеті.

Він не позначає всі посилання у вашому вмісті для відповідного відстеження. Один приклад в Росії цей пост показує, що самий верхній заголовок RSS - ви знаєте, що більшість людей буде натискати - не позначено правильним кодом відстеження. Копію заголовка нижче позначено, але для отримання верхнього рядка заголовка він отримує менше кліків. Тоді всі інші посилання внизу не позначені тегами.

Проблема полягає в тому, що весь цей трафік відображається як прямий трафік у Google Analytics, тому що інформація про переадресацію не передається. Ви не отримуєте Feedburner як джерело, без коду позначення. Все, що ви отримуєте, це враження, що користувач ввів URL-адресу безпосередньо, коли це очевидно, що вони цього не зробили. Це велика помилка з відстеженням, яке ви отримуєте через Feedburner і Google Analytics у поєднанні, і якщо ви наполягаєте на точних даних, це розрив у роботі.

Він має послідовні проблеми зі статистикою та звітністю. Просто погляньте на цю сторінку, яка є Feedburner видає блог . Здається, що кожні пару місяців виникає проблема з підрахунком абонентів, статистикою та звітністю. Це виходить за рамки вищезгаданого випуску тегів; це прямі неправильні номери, що надходять з Feedburner. Саме тому практично ніхто до цих пір не використовує віджет Countburner Counter Counter на своєму сайті.

Це не дає вам стільки контролю, скільки деякі з більш надійних програм там. Це просто розум. Я маю на увазі, це було досить давно, оскільки Feedburner останнім часом бачив оновлення, і він завжди був дещо менеджером кормів з баребонами в порівнянні з деякими іншими пропозиціями. Хитрість полягає в тому, що, коли Feedburner зростала популярність, це робилося завдяки функціям і ціновій точці. Feedburner пропонував багато, включаючи багато аналітики, безкоштовно. Інші порівнянні менеджери кормів вимагали абонентської плати. У ці дні, однак, майже будь-який менеджер кормів перевершить Feedburner з точки зору можливостей і функціональності.

Вона має погану репутацію, і люди думають, що вона померти в будь-який момент. Знову ж таки, практично в будь-який час, коли ви запускаєте пошук Feedburner в ці дні, вміст, який ви знаходите, або "альтернативи Feedburner" або "є Feedburner нарешті мертвий?" Це рідко знайти що-небудь про додаток, яке не входить в одну з ці дві теми, цей пост включений. Я дам вам деякі альтернативи пізніше.

Аналітика, хоча і гідна, страждає від неправильних даних. Якщо ви використовуєте аналітику для моніторингу джерел трафіку, ви дійсно не хочете мати справу з невизначеністю звітів. Ось чому мінімізується вплив вибірки в Google Analytics і чому часто використовуються точні інструменти, такі як Raven. Крім того, Feedburner виходить з ладу; занадто велика невизначеність даних робить аналітику не варто використовувати.

Вона не має активної підтримки. Це, безумовно, найбільш суттєвий недолік використання Feedburner. Пройшло більше двох з половиною років з того моменту, як Google висунув єдине оновлення до Feedburner. Фактично, вони позбулися від особливостей за останні кілька років. API, на який покладалися декілька систем, було припинено у 2012 році. Вони звільнили можливість використовувати AdSense у ваших каналах, оскільки це не приносило їм стільки грошей. Про єдину увагу, яку вони приділяють їй, фіксують ті дворазові аномалії даних. Вони навіть почали редизайн ще деякий час назад, але той редизайн тихо зник і більше не доступний для тих, хто ввійшов до нього.

Ще гірше; Google просто пройшов серйозну реструктуризацію, створивши холдингову компанію Alphabet. Якби коли-небудь був час, коли алфавіт прочесав їх властивості, щоб вийти на пенсію або видалити неефективні або найменш важливі програми, то це було б зараз. Чесно кажучи, я не здивуюся, якщо Feedburner повністю вийшов у відставку до 2016 року.

З іншого боку, реструктуризація дала Алфавіту більше можливостей придбати і реорганізувати компанії під своїм прапором. Цілком можливо, що вони знайдуть сучасного менеджера каналів, придбають його та інтегрують користувачів і дані Feedburner, щоб у вас не було необхідності робити що-небудь для переходу на кращу послугу.

Загалом, якщо ви в даний час використовуєте Feedburner і ви достатньо щасливі з ним, це, ймовірно, не варто зусиль, щоб змінити. Ви побачите, чому через хвилину, коли я дам вам один можливий процес для переходу від одного менеджера каналів до іншого. З іншого боку, якщо ви його зараз використовуєте, і вам більше не подобається, вам варто було б перейти зараз. Якщо ви шукаєте менеджера каналів, або ви хочете потрапити в RSS в цілому, Feedburner - це не спосіб зробити це.

Переміщення з Feedburner

Переміщення з Feedburner

Якщо ви зараз використовуєте Feedburner, і ви не хочете, щоб ця невдала тенденція продовжувалася, ви захочете вимкнути. Одним з головних речей, які потрібно зробити, є реалізація перенаправлення для користувачів зі старого URL-адреси каналу до нового. Ви можете прочитати все про процес тут .

Головне, що ви хочете зробити, це переконатися, що ви встановили передній URL для вашого каналу. Таким чином, ви можете змінити менеджер каналів у майбутньому, і користувачам не доведеться змінювати речі. Більшість людей, які використовують Feedburner прямо зараз, втратять деяких абонентів у ході, просто тому, що не існує легкого способу перетворити RSS в різні керовані RSS таким чином, що він працює для кожного доступного читача каналів. Feedburner стверджує, що реалізувати 301 редирект зараз, якщо ви видалили свій обліковий запис, але немає гарантії, що він успішно пройде 100% всіх запитів.

Якщо ви вирішите чекати, поки Google не закриє службу Feedburner, швидше за все, вони зроблять це відносно непогано. Коли ви надсилаєте канал до Feedburner для керування, потрібно надати оригінальний URL. Цілком імовірно, що Google реалізує власний перенаправлення 301 із URL-адреси Feedburner до старої URL-адреси, тому користувачі, які входять до URL-адреси Feedburner, все одно дістануться до потрібного вмісту.

Якщо ви використовуєте Feedburner спеціально для цієї чудової служби електронної пошти на основі електронної пошти, ви захочете відтворити її з будь-якою службою, яку ви використовуєте. Якщо ви ще не видалили канал Feedburner, ви можете перейти до облікового запису та переглянути додаткові відомості про своїх абонентів. Там ви зможете експортувати список адрес електронної пошти. За допомогою цього списку ви можете скористатися послугою, такою як MailChimp або Aweber, щоб імпортувати її як список розсилки та створити власний інформаційний бюлетень. Це може включати навіть елементи вашого нового RSS.

Незалежно від того, як ви вирішили замінити службу Feedburner, ви хочете написати про це спеціальний блог і вказати нову URL-адресу, щоб переконатися, що вони потрапляють у новий список. Опублікуйте це повідомлення в блозі таким чином, щоб його було висунуто до списку Feedburner, щоб переконатися, що будь-хто, хто зверне увагу, отримає записку. Звичайно, ви можете зробити тільки стільки, і ви втратите деяких абонентів у переході, так чи інакше.

Не просто видаліть URL-адресу Feedburner! Якщо ви це зробите, протягом 15 днів, Feedburner розміщує посилання на вашу нову URL-адресу - не переадресацію - щоб дозволити користувачам дістатися до вашого RSS. Через 30 днів вона видаляє всю цю інформацію, яка залишає вашу URL-адресу відкритою. Будь-який, конкурент або зловмисний третій учасник, може входити і реєструвати цю URL-адресу. Потім вони мають ваш список абонентів і можуть робити з ним, як вони будуть. Це величезна проблема.

Альтернативи Feedburner

Є багато хороших менеджерів альтернативних кормів. Я вибираю кращих, щоб розповісти вам про тепер, але ви можете прочитати більше тут .

  1. Feedblitz - це хороший RSS-менеджер з опціями електронної підписки, включаючи автоматичний щотижневий збірник. Це марка, однак, і вона коштує 15 доларів на рік. Ця вартість досить тривіальна, але вона також має витрати на керування електронною поштою. Одна з найбільших переваг, однак, є багато аналітики, які фактично працюють, на відміну від нефункціональної звітності Feedburner. Найбільшою перевагою є автоматичний майстер міграції Feedburner, який обробляє цей процес.
  2. Feedpress - Це багато в чому схоже на Feedblitz. Він також маркується. Вона не має функцій керування електронною поштою, але вона працює з MailChimp для керування дайджестами електронної пошти для вас. Це коштує грошей, близько $ 4 на місяць на найдешевшому рівні, але він включає більше можливостей для цієї вартості без додавання додаткових витрат. Вона також має майстра міграції Feedburner.
  3. RapidFeeds - Ця послуга фактично є двома послугами, одним з яких є створення спеціального вбудованого RSS віджету. Інший - це, звичайно, менеджер кормів. Це дешево для базового пакета, який обробляє до трьох каналів RSS, що більш ніж достатньо для більшості малих підприємств.

Підібрати альтернативу або їздити Feedburner до його кінцевої смерті; Вибір за вами.

Написано Кенні Новак

Написано   Кенні Новак

Кенні - професіонал SEM та SEO. Він використовує блоги та контент-маркетинг як стартову панель для малих підприємств, які прагнуть збільшити свою присутність в Інтернеті.

Тим не менш, я, звичайно, можу придумати кілька плюсів; зрештою, повинна бути якась причина, чому вона привабила так багато людей, чи не так?
Знову ж таки, практично в будь-який час, коли ви запускаєте пошук Feedburner в ці дні, вміст, який ви знаходите, або "альтернативи Feedburner" або "є Feedburner нарешті мертвий?