Повернутися до основ: Що таке SEO? | Бізнес-фабрика Netregistry

 1. Як працюють пошукові системи?
 2. Як працює SEO?
 3. Ключові слова
 4. Зворотні посилання
 5. Вміст
 6. Веб-трафік
 7. Досвід користувача
 8. Швидкість
 9. Соціальні засоби комунікації
 10. Безпека
 11. Скільки часу це займає?
 12. Що далі?

Якщо у вас є веб-сайт, ви, напевно, почули термін SEO. Але SEO - це не просто маркетинговий термін, це серія маркетингових тактик.

SEO або пошукова оптимізація - це процес маніпулювання вашим веб-сайтом, який легко знайти пошуковими системами, наприклад, Google. Дізнайтеся, що це таке і як він працює, щоб ви могли найкраще позиціонувати свій бізнес в потрібному місці в потрібний час.

Як працюють пошукові системи?

Ви коли-небудь замислювалися, як пошукова система виводить результати, які ви бачите після натискання кнопки "Пошук"? Вони фактично працюють за допомогою алгоритму, який призначений для виявлення і повернення веб-сайтів, які є найбільш релевантними для пошукових термінів. Для Google називається алгоритм ранжирування RankBrain . Використовуючи те, що ми знаємо про RankBrain як керівництво, ми можемо вносити зміни на веб-сайти, які покращать їх шанси з'явитися на першій сторінці SERPs (сторінки результатів пошуку).

Як працює SEO?

Користувач середньої пошукової системи нетерплячий. 95% всіх пошукових трафіків ніколи не переходять на сторінку одного з результатів , так що можна з упевненістю сказати, що шукачі швидше виконуватимуть новий пошук, ніж натискати на другій сторінці результатів пошуку. Мета гри в SEO полягає в тому, щоб отримати ваш сайт якомога ближче до вершини SERPs, як це можливо для відповідних ключових слів. Це досягає максимальної видимості та кліків.

Існує ряд елементів, які сприяють вашому рейтингу Google, і всі вони впливають на те, де ваш веб-сайт розташований відносно ваших конкурентів. Ці «фактори ранжування» працюють разом з первинною метою забезпечити шукачів відповідним, корисним змістом. Отже, які вони?

Ключові слова

Релевантні та стратегічні ключові слова є джерелом життєвої сили успішної кампанії SEO. Ваші ключові слова визначають пошук у вашому сайті. Однак, ви не хочете, щоб ваш вміст звучав робототехнічно, а ключові слова, очевидно, були розбиті по всій сторінці. Ваш сайт повинен говорити з людьми, які шукають його, на їхній мові, про те, що вони хочуть знати. Це означає, що при виборі ключових слів і фраз необхідно бути в курсі свого цільового ринку і типів пошукових запитів, які вони здійснюють. Запитайте себе, як люди шукають ваші продукти та послуги? Як тільки ви зрозумієте це, світ SEO є вашою устрицею.

Зворотні посилання

Зворотні посилання, або вхідні посилання, надходять з інших веб-сайтів і вказують на ваші власні. Є два типи зворотних посилань; 'dofollow' і 'nofollow'. Dofollow посилання відслідковуються Google, в той час як nofollow посилання не є. Зворотні посилання забезпечують те, що ласкаво називається "зв'язок сік", який допомагає в штовхання вашого сайту вгору сходи. Чим більше у вас є сік зв'язків, тим краще ви користуєтеся нашими друзями в Google. Але кількість соку посилання не просто визначається кількістю посилань, які ви повернули на ваш сайт. Найважливішим є якість ваших посилань. Ваші зворотні посилання судять про релевантність, авторитет, авторитет і позицію в контенті. Чим вища якість ваших посилань, тим більше зв'язок сік ви отримаєте.

Чим вища якість ваших посилань, тим більше зв'язок сік ви отримаєте

Вміст

Чистота є важливим фактором ранжування, на який впливають (і впливає) інші фактори ранжирування, такі як ключові слова та трафік. Забезпечення чіткого, актуального, актуального та корисного для читача вмісту - це одне з найважливіших речей, коли ви будуєте або оновлюєте ваш сайт. Ваш вміст є засобом для ваших ключових слів; однак, вона не повинна бути забита до країв. Ваші ключові слова повинні бути легко вставлені в текст. Це не тільки грає добре для алгоритму Google, це цілісна тримати читачів займаються. Це, у свою чергу, покращує ваш ранг через час, який відвідувач витрачає на ваш сайт, що є ще одним вважається елементом.

Google також підтримує новий вміст. Блоги - це відмінний спосіб забезпечити, щоб пошукові системи були задоволені оригінальністю і свіжістю вашого сайту. Почніть з одного блогу на тиждень і подивіться, як покращиться рейтинг пошуку Google.

Більш довгий вміст також добре працює в пошукових системах. Нещодавно компанія Google почала надавати підтримку компаніям, які на своєму сайті мають статі довгострокові статті, ранжуючи їх вище у пошуковій системі. Традиційно 400 слів вмісту було достатньо, щоб привернути увагу Google; однак, зараз блоги з 800 + слів краще виконуються.

Веб-трафік

Веб-трафік, який проходить через ваш сайт, також відтворюється в алгоритмі RankBrain. Знову ж таки, якість ми прагнемо тут. Прості статистичні дані про трафік значно не враховуються. Алгоритм набагато складніший і враховує час, який кожен відвідувач витрачає на ваш сайт, повертає відвідувачів і рейтинг кліків (CTR), серед інших факторів.

Досвід користувача

Ваш користувальницький досвід має першорядне значення для того, щоб зберегти відвідувачів на вашому сайті. Це грає в веб-трафік ранжування фактор, як частіше ваш сайт відвідується, і чим довше люди залишаються на сайті, тим вище ваш сайт буде ранжуватися в результатах пошуку для ваших відповідних ключових слів.

Швидкість

Швидкість є одним з найважливіших факторів ранжирування і насправді відтворюється в елементах веб-трафіку вище. У вас є в середньому 4 секунди, щоб захопити інтерес відвідувача. Якщо ваш сайт займе більше часу, ніж ви завантажуватимете, можливо, ви втратите цього відвідувача. Якщо протягом цього часу користувач переходить з вашої сторінки, він збільшує ваш показник "відмов". Більш низький рівень відмов поліпшить ваш рейтинг. Ви можете оптимізувати швидкість вашого сайту за допомогою кодування на вашому сайті.

Ви можете оптимізувати швидкість вашого сайту за допомогою кодування на вашому сайті

Соціальні засоби комунікації

Незважаючи на те, що кількість соціальних акцій не обов'язково впливає на ранг пошукової системи, трафік, який досягає та взаємодіє з вашим сайтом з цих акцій, робить. Це означає, що акт обміну вмістом не покращить ваш ранг, але результат цих акцій (тобто збільшення трафіку) буде. Посилання на ваш веб-сайт, створені за допомогою спільного використання вмісту в соціальних мережах, також допомагають зміцнити довіру вашого сайту та покращити авторитет бренда. Це, у свою чергу, позитивно впливає на стан вашого веб-сайту в Google.

Інша річ, яку слід розглянути, полягає в тому, що сайти соціальних медіа займають місце в пошукових системах, так само, як і ваш веб-сайт. Сайти соціальних медіа, такі як Facebook і Twitter, мають високі повноваження завдяки масовому трафіку, що проходить через сайти щодня. Це означає, що вони, природно, мають ранг вище. Маючи свій власний соціальний профіль, ви можете підвищити ваші шанси бути знайденими в Інтернеті виключно за допомогою авторитету платформи соціальних медіа.

Безпека

Google, зокрема, приділяє пильну увагу безпеці веб-сайту. У липні 2018 р. Оновлення пошукової системи Google помітно зменшило рейтинг сайтів, позначених як "not secure". Ці сайти були позначені небезпечно, оскільки вони не мали останнього сертифіката безпеки, що називається SSL. SSL розшифровується як Secure Socket Layer і позначається у URL-адресі вашого сайту за допомогою символу 's' за традиційним префіксом 'http'. Вам потрібно мати цей сертифікат безпеки, якщо ви хочете підтримувати та збільшувати свій рейтинг.

Скільки часу це займає?

Це може здатися простим, але, як і Pringles, «як тільки ви поп ви не можете зупинитися!» Основа закладена на ранній стадії, так що на початку потрібно багато роботи; однак, це не зупиняється на цьому. Щоб зберегти статус вашого сайту в результатах пошуку, слід тримати безперервний, постійний моніторинг і технічне обслуговування протягом тривалості життя вашого веб-сайту.

Що далі?

Тепер, коли ви розумієте SEO, наступним кроком є ​​його реалізація. Ви можете внести багато змін на свій веб-сайт самостійно ; однак, гнучкість пошукової оптимізації постійно змінюється. Для довгострокового вирішення, краще наймати тих, хто стоїть на передньому краї кожної нової розробки. Netregistry забезпечує SEO пакети для всіх бюджетів і розмірів бізнесу. Для отримання додаткової інформації, спілкуватися з радником онлайн-рішень сьогодні .

Як працюють пошукові системи?
Як працює SEO?
Що далі?
Як працюють пошукові системи?
Ви коли-небудь замислювалися, як пошукова система виводить результати, які ви бачите після натискання кнопки "Пошук"?
Як працює SEO?
Отже, які вони?
Запитайте себе, як люди шукають ваші продукти та послуги?
Скільки часу це займає?
Що далі?