Просування сайту в соціальних мережах. Розвиток нового сайту посиланнями з соцмереж

 1. У пошуках цільових відвідувачів
 2. Способи просування сайту в соціальних мережах
 3. Просування сайту за допомогою соціальних мереж: як це працює
 4. Просування в Twitter
 5. Просування в Facebook
 6. Просування в Вконтакте
 7. підводимо підсумки

20/06 2016

Довгий час глобальна мережа позиціонувалася, як засіб для відпочинку і розваг Довгий час глобальна мережа позиціонувалася, як засіб для відпочинку і розваг. Інтеграція платіжних систем, а також можливість контакту з цільовим споживачем - все це дозволило використовувати Інтернет, як платформу для ведення бізнесу. На просторах всесвітньої павутини присутній мільйони комерційних проектів, кінцевою метою яких є тільки одна мета - залучення цільових споживачів. Поряд з пошуковими гігантами соціальні медіа отримали гідне місце в якості інструменту для пошуку інформації, розвитку бренду і бізнесу в цілому.

Платформа соціальних мереж створює сприятливі умови для прямого контакту бренду з клієнтом, передачі позитивних відгуків за принципом «з вуст в уста». Існує безліч прикладів, коли компанії використовували виключно інструменти SMО для просування сайтів (Москва). На прикладі успішних компаній ми розповімо, як виконується просування сайту через соціальні мережі.

У пошуках цільових відвідувачів

У пошуках цільових відвідувачів

Цільові споживачі - це потенційні клієнти, тобто, ті користувачі, які готові зробити замовлення товару або послуги. На думку маркетологів, саме просування сайту компанії в соціальних мережах гарантують найбільший приплив таких користувачів. На ринку представлено десятки сервісів, які надають послугу просування сайту в соціальних мережах.

У SMM можна виділити наступні переваги:

 1. Прямий контакт зі споживачем. Клієнти, які переходять з пошукових систем, як правило, не знайомі з товаром або послугою. У свою чергу, клієнти їх соціальних мереж переходять за рекомендацією знайомих. Тут у вас є можливість вести прямий діалог зі споживачем.
 2. Бюджет просування. Стандартний бюджет SEO-компанії може обчислюватися десятками тисяч рублів. У свою чергу, соціальне просування сайтів може обійтися мінімальними витратами.
 3. Рейтинг і популярність. Пошукові системи нерідко занижують позиції молодих сайтів, а в деяких випадках обмежують кількість сторінок. Репутація бренду в соціальних мережах залежить виключно від ефективності вашого бізнесу.
 4. Прозорість вашої кампанії. Застосовуючи інструменти SMO ​​і, залучаючи нових споживачів, ви відразу бачите результат.
 5. Впровадження інноваційних технологій. У вас є можливість збирати дані безпосередньо у клієнтів, що дає можливість впровадження ефективних інновацій і технологій, які будуть підвищувати позиції бренду.

SMM (Social Media Marketing) - комплекс ефективних заходів, призначений для просування і розкрутки сайтів в соціальних мережах. Найбільш актуально для компаній, які хочуть розширити свою клієнтську базу, а також малих сегментів бізнесу, що надають послуги через мережу Інтернет.

Способи просування сайту в соціальних мережах

Способи просування сайту в соціальних мережах

Ви власник корпоративного або інформаційного ресурсу, тоді ця інформація буде актуальна саме для вас. Напевно, ви не раз замислювалися про способи збільшення відвідуваності вашого сайту. В цьому випадку ми рекомендуємо використовувати соціальні мережі для просування сайту.

Під час просування сайту в пошукових системах завдання оптимізатора гранично ясна - завоювати високі позиції в топі. Яку все-таки роль відіграють соціальні мережі для розвитку нового сайту. Цю проблему за вас вирішили фахівці, які виробили ефективний алгоритм дій:

 • Аудит. Це один з найважливіших етапів, який передбачає аналіз поточних позицій бренду, а також найближчих конкурентів. На підставі цих даних встановлюється стратегія просування сайту в соціальних мережах, визначаються ефективні канали для взаємодії з користувачами та інше.
 • Складання стратегії просування сайту в соціальних мережах. Створення плану, на базі якого буде здійснюватися розкрутка в соціальних медіа. Вибір моделі позиціонування бренду або її адаптація.
 • Контент-маркетинг. Розробка контент-плану, який в себе включає тип матеріалів, рубрики та інші дані, необхідні для залучення користувачів. Прогноз активності користувальницької аудиторії.
 • Відстеження показників KPI. Проводиться оцінка ефективності проведених заходів. Йдеться про динаміку приросту відвідувачів, результати проведених акцій та інше.

У свою чергу, просування сайту з використанням соціальних мереж здійснюється з такою метою - привернути клієнтів. Різниця полягає лише в тому, що змінюється якість трафіку, політика просування сайту з використанням соціальних мережах, а також інструменти, які будуть використовуватися.

Просування сайту за допомогою соціальних мереж: як це працює

Просування сайту за допомогою соціальних мереж: як це працює

Не важливо, у вашого сайту вже є база постійних користувачів або мова йде про новий проект, інструменти SMO ​​допоможуть вам значно збільшити відвідуваність, а також налагодити комунікацію з клієнтами.

Просування в Twitter

Головне завдання - це створити активний аккаунт, на який ми залучаємо максимальне число передплатників. Це можна робити як вручну, так і за допомогою спеціальних сервісів.

Необхідно дотримуватися таких умов:

 • використовувати авторитетний аккаунт;
 • домогтися максимальну кількість ретвітів;
 • стимулювати користувачів до додавання запису в favorites.

Особливістю цієї соціальної мережі є те, що твіти дуже швидко індексуються пошуковими системами. Тобто, просування сайту здійснюється соціальними посиланнями. Протягом декількох годин буде проіндексовано пост і сама посилання. Таким чином, сайт просувається і в пошукових системах.

Просування в Facebook

Принцип просування практично не відрізняється від Twitter. Є одна особливість - посилання з соціальних мереж для просування сайту не враховується пошуковими системами, так як вони знаходяться під атрибутом nofollow. Але, як стверджують, авторитетні видання, такі посилання все ж враховуються.

Найбільшу цінність представляють лайки сторінки сайту, що просувається. Чим більше користувачів поставлять свою оцінку, тим більше посилань буде проіндексовано пошуковою системою. Таким чином, Facebook виступає відмінною платформою для SEO.

Просування в Вконтакте

Це найбільш популярна соціальна мережа в Росії. На жаль, пошукові системи не враховують посилання в цій мережі, так як вони знаходяться під тегом redirect.

Особливості просування Вконтакте:

 • необхідно створити групу, яка наповнюється цікавим контентом;
 • в співтовариство залучаються передплатники (за допомогою сервісів, інструментів або вручну);
 • просування сайтів за допомогою груп соціальних мереж.

Слід зазначити, що якщо в співтоваристві складається більш 500 чоловік, то така група ранжируется пошуковими системами. Отже, у вас є шанс багаторазово збільшити число передплатників в групу, а також на основний сайт.

підводимо підсумки

підводимо підсумки

У SMO є і негативна сторона: в разі, якщо користувачі будуть поширювати негативні відгуки, то авторитет сайту або бренду буде різко погіршуватися. Але все це ніщо перед головною перевагою від просування в соціальних медіа - можливістю спілкуватися з клієнтом безпосередньо.

Хочеться зауважити, що соцмережі далеко не головний канал розкрутки сайту. Головну роль все ж відіграє SEO. Знайти інформацію для самостійної розкрутки сайту не так складно, але складно зібрати її воєдино, нічого не загубивши. То добре, щоб ті, хто постарався впорядкувати інформацію і представити її в зручному, доступному вормате. Так, наприклад, студія пошукового маркетингу Semantica предствіла в своєму блозі величезна кількість корисної інформації про грамотне просування сайту: http://semantica.in . Рекомендую ознайомитися!

Коментувати можут: