Робота в інтернеті: реклама сайтів і її принципи

 1. Основні завдання фахівця
 2. Від рекламщика до сео-фахівця

Робота в інтернеті - реклама сайтів вельми актуальна на сьогоднішній день, хоч з'явилася не так давно

Робота в інтернеті - реклама сайтів вельми актуальна на сьогоднішній день, хоч з'явилася не так давно. Фахівці впевнені, що для розкрутки сайту і подальшого розвитку бізнесу необхідно вкластися. Насамперед, реклама в інтернеті призводить нових клієнтів, проте необхідно знайти досвідченого фахівця, який буде займатися просуванням сайту.

Основні завдання фахівця

Головне завдання рекламщика - налаштувати сайт під вимоги пошукових систем, при цьому розраховувати на мінімальні витрати і максимальний результат. Такі фахівці можуть значитися в штаті у відділі маркетингу, а можуть працювати віддалено , Надаючи певні послуги, закриваючи певний проект. Перед ним ставляться завдання просування і збільшення відвідуваності сайту.

Чим більше замовників, тим більше дохід, тому в першу чергу необхідно взятися за це.

Отримавши завдання, варто вивчити сайт, на основі чого фахівець пропонує план дій, який повинен висунути сайт на перші позиції.

До основних завдань роботи можна віднести:

 • оцінку конкурентів, виявлення їх переваг;
 • оптимізація сайту : Знаючи основи програмування і HTML, фахівець оцінить структуру сайту, його технічні характеристики;
 • задіяння всіх методів просування - збільшення посилальної маси, присутності в соціальних мережах, тематичних форумах, щоб скористатися даними методами, важливо знати закони просування сайту в соціальних мережах, а також вміти працювати з контекстною рекламою;
 • вирішення питань по функціоналу і вдосконалення існуючого контенту;
 • зміна сайтів відповідно до алгоритмів пошукових систем;
 • замовник повинен постійно отримувати звіти і бути в курсі робіт;
 • вся розміщена на сайті інформація повинна відповідати законодавству і авторських прав;
 • робота з рерайтерами і копирайтерами , Контроль за виконанням роботи в зазначені терміни, якість текстів, ключові фрази для текстів підбираються на основі внутрішньої оптимізації сайту.

така робота в інтернеті - перегляд реклами, оптимізація сайту завжди вважалася престижною професією, адже вона асоціюється:

 • з гарною заробітною платою, але тільки при якісно виконану роботу;
 • з великим вибором робочих місць, де багато підприємств намагаються роздобути у свій штат seo-оптимізатора;
 • з перспективами в кар'єрі, де кожен від заробітку на рекламі в інтернеті може вирости до спеціаліста, який веде цілі проекти і при тому успішно.

з гарною заробітною платою, але тільки при якісно виконану роботу;  з великим вибором робочих місць, де багато підприємств намагаються роздобути у свій штат seo-оптимізатора;  з перспективами в кар'єрі, де кожен від заробітку на рекламі в інтернеті може вирости до спеціаліста, який веде цілі проекти і при тому успішно

Від рекламщика до сео-фахівця

В даний час жоден вищий навчальний заклад не пропонує таку спеціальність. Як правило, успішними сео-фахівцями стають самоучки. Їх досвід починається з вивчення основ роботи з рекламою сайтів і заробітку на цьому, поступово вони вдосконалюють свої навички, відвідуючи курси та майстер-класи.

У роботі використовуються популярні блоги, форуми, порти і подібні майданчики, де розміщуються рекламні матеріали. Професіоналами стають тільки після серйозної практики, розкрутки декількох сайтів.

У цій професії рівень зарплати безпосередньо залежить від кількості замовників, витраченого часу, а також рівня спеціаліста. Розкид рівня зарплати вельми великий - від 300 доларів і вище.

Розвиток в цій галузі безпосередньо залежить від бажань і завзятості шляхом вивчення теоретичного матеріал і застосування його на практиці. За рахунок появи різних курсів досягти висот стало простіше. Щоб оцінити свій рівень ефективності, варто оптимізувати кілька сайтів. Після їх розкрутки оцінити результати «до» і «після». Варто задіяти не тільки рекламу, а й інші методи розкрутки. Обов'язково володіти досвідом настройки і аналізу Яндекс Директ і Google Adwords.

Обов'язково володіти досвідом настройки і аналізу Яндекс Директ і Google Adwords

При влаштуванні на роботу SEO-фахівець не демонструє диплом, протягом свого розвитку важливо збирати портфоліо з посиланнями на сайти, а також надати динаміку зростання після вашої роботи. У цій професії успіх асоціюється з повною реалізацією проекту та просуванням сайту. Рекламна робота в інтернеті приносить масу задоволення, коли ти в ній розбираєшся, коли вона дає переделённие результати. Але необхідно бути готовим до того, що все не відразу піде так, як хотілося.

Що таке унікальність тексту? Читайте тут . Як написати сео-текст? Корисна інформація в цієї статті .

Варто прислухатися до деяких рекомендацій, і ви неодмінно від заробітку на рекламах перейдете до рівня SEO-фахівця:

 1. При роботі з сайтами варто пам'ятати, що їх оптимізують не для пошукових систем, а для відвідувачів. Якщо сайт подобається людям, то його будуть відвідувати регулярно, а значить, в пошуковій системі виросте його популярність. Існують яскраві приклади, коли творці не морочилися оптимізацією, але мали високу відвідуваність.
 2. Весь контент необхідно нарощувати поступово, тоді буде рости відвідуваність сайту.
 3. Не варто розраховувати на швидкий успіх, розкрутка сайту справа поступове. Щоб отримати бажаний результат необхідно вкластися в проект з душею.

Крім того, людина повинна володіти особистими якостями:

 • старанністю, адже робота монотонна;
 • вміти планувати робочий день, так так можна просидіти без результату;
 • володіти широким кругозором, оскільки доведеться вирішити різні аспекти.

Крім того, необхідно бути відповідальним перед замовником, цілеспрямованим, володіти логічним мисленням, вміти знаходити підхід до різної аудиторії. Щоб сайт розвивався, а справа приносило прибуток, необхідно підібрати досвідченого фахівця, тільки так можна домогтися бажаного результату.

Прочитайте також:
- Особливості роботи оператором таксі на дому
- Робота редактором на дому - мрія домосіда
- Відео контент і його роль в просуванні веб-ресурсів
- Як збільшити швидкість інтернету безкоштовно
- Контент-менеджер: докладний опис професії
- Робота вдома: затребувані варіанти

Що таке унікальність тексту?
Як написати сео-текст?