Розкрутка і реклама hyip (хайп) проектів

 1. Тарифи по розкрутці hyip проекту?
 2. Тариф HYIP №2 (вартість 75 USD)
 3. Тариф HYIP №3 (вартість 125 USD)
 4. Додаткові послуги з просування хайп-проектів
 5. Як замовити рекламу хайпа?
 6. Порядок розміщення hyip проектів в моніторинг на блозі
 7. Відмова від розміщення хайпа в блозі. причини:
 8. Навіщо адміну потрібна реклама хайп проектів?

Реклама хайп проектів - це складний багаторівневий підхід до просування сайту hyip проекту, робота з репутацією, впізнаваністю і довірою серед інвесторів, тому кожному адміну цікава і важлива розкрутка hyip в короткі терміни і з результатом, що неможливо без замовлення рекламі теперь на блогах, форумах і в хайп-моніторах (розділ оновлений 19

Реклама хайп проектів - це складний багаторівневий підхід до просування сайту hyip проекту, робота з репутацією, впізнаваністю і довірою серед інвесторів, тому кожному адміну цікава і важлива розкрутка hyip в короткі терміни і з результатом, що неможливо без замовлення рекламі теперь на блогах, форумах і в хайп-моніторах (розділ оновлений 19.04.2018).

Тарифи по розкрутці hyip проекту?

Тариф HYIP №1 (вартість 30 USD)

 • Вся сума (30 USD) інвестується в розміщується хайп (якщо в проекті мінімальна сума вкладу 50 USD, вартість розміщення піднімається до даної суми).
 • В розділі " Моніторинг хайп-проектів »Додається банер і короткий огляд проекту на самому початку сторінки (в розділі Нові хайпи).
 • Розміщується посилання на Ваш проект з описом в телеграм каналі.
 • Якщо проект якісний і стабільно працює, з часом пишеться окремий огляд на нього.

Переваги тарифу HYIP №1: швидка і дешева реклама Вашого проекту (витрати на рекламу відбиваються лише кількома рефералами від блогу).

Недоліки тарифу HYIP №1: при такому розміщенні не виплачується рефбек партнерам, немає повного огляду, в якому публікуються останні відгуки і приклади виплат з проекту (невисока довіра з боку інвесторів і партнерів).

Тариф HYIP №2 (вартість 75 USD)

 • З 75 USD: 50 USD інвестується в Ваш проект (25 USD оплата блогу за роботу).
 • В розділі " Моніторинг хайп-проектів »Додається банер і короткий огляд проекту на самому початку сторінки (в розділі Нові хайпи), в якому є посилання на весь огляд.
 • Публікується докладна оглядова стаття про проект (пишеться від себе і якісно оформляється в стилі блогу).
 • Після розміщення огляду на наступний день йде автоматична розсилка по базі передплатників з даними оглядом.
 • Розміщується пост із закликом до дії в телеграм каналі блогу.
 • У міру надходження виплат з проекту, а також публікації новин, вони розміщуються в коментарях до огляду, а також в темі на mmgp.
 • За проектом виділяється рефбек (на наш розсуд, не менше 50% від реферального винагороди блогу, що істотно підвищує бажання інвесторів вибрати даний проект).
 • У щотижневих (щомісячних звітах) докладніше приділяється увага просувається проекту, якщо він стабільно працює.

Переваги тарифу HYIP №2: якісна реклама хайп-проекту, при якій підвищується його популярність, довіру до нього і йде потік рефералів.

Недоліки тарифу HYIP №2: не повний охоплення аудиторії блогу і бази інвесторів.

Тариф HYIP №3 (вартість 125 USD)

 • З 125 USD: 100 USD інвестується в Ваш проект (25 USD оплата блогу за роботу).
 • В розділі " Моніторинг хайп-проектів »Додається банер і короткий огляд проекту на самому початку сторінки (в розділі Нові хайпи), в якому є посилання на огляд даного проекту.
 • Публікується докладна оглядова стаття про проект (пишеться від себе і якісно оформляється в стилі блогу).
 • Після розміщення огляду на наступний день йде автоматична розсилка по базі передплатників з даними оглядом.
 • Розміщується пост із закликом до дії в телеграм каналі блогу.
 • В кінці всіх статей на блозі розміщується наскрізний банер розміром 728 * 90 (з посиланням на огляд проекту або безпосередньо на сайт проекту) терміном на 1 тиждень.
 • У міру надходження виплат з проекту, а також публікації новин, вони розміщуються в коментарях до огляду, а також в темі на mmgp.
 • За проектом виділяється рефбек (на наш розсуд, не менше 75% від реферального винагороди блогу, що істотно підвищує бажання інвесторів вибрати даний проект).
 • У щотижневих (щомісячних звітах) докладніше приділяється увага просувається проекту, якщо він стабільно працює.
 • У звітах за місяць окрема увага приділяється проектам по тарифу №3 (на дані проекти робиться особливий акцент, щоб зацікавити потенційних інвесторів).

Переваги тарифу HYIP №3: охоплення всіх відвідувачів блогу і бази інвесторів, підвищене довіру до продвигаемому проекту, високий рефбек для інвесторів (більше бажаючих увійти в проект).

Недоліки тарифу HYIP №3: немає, так як даний тариф постійно удосконалюватиметься.

Додаткові послуги з просування хайп-проектів

Розміщення наскрізного банера на блозі (2 тижні / місяць): під усіма статтями 728 * 90 = 20 USD / 30 USD, плаваючого в сайдбарі розміром 300 * 250 (336 * 280) = 30 USD / 50 USD.

На замітку: всі банери та проекти, на які буде вести посилання з баннера проходять модерацію (все підряд не розміщувати).

Як замовити рекламу хайпа?

Для замовлення розкрутки свого хайп проекту в блозі необхідно написати адміністрації через форму зворотного зв'язку в розділі « Контакти »Або на вказаний e-mail: [email protected]

Оплата відбувається на платіжну систему: Payeer, гаманець P6092516 (AdvCash, Bitcoin і Perfect Money за домовленістю).

Порядок розміщення hyip проектів в моніторинг на блозі

Для замовлення розкрутки хайпа необхідно вислати інформацію за шаблоном:

 1. Назва hyip проекту.
 2. Посилання на сайт проекту.
 3. Точна дата старту проекту.
 4. Мінімальний депозит в проекті.
 5. Мінімальна сума для виведення грошей, а також тип і періодичність виплат.
 6. Повний перелік тарифних планів для інвесторів.
 7. Умови реферальной програми.

Після перевірки даної інформації, оцінки хайпа і отримання оплати за розміщення, починається розкрутка хайп проекту на блозі.

Відмова від розміщення хайпа в блозі. причини:

 1. У пробивном блозі не розміщуються проекти, які мають слабкий дизайн, контент і технічні характеристики; нереальні плани для інвесторів; хайпи, мають погану репутацію в мережі; проекти, які просто не сподобалися (без пояснення причин).
 2. Хайпи, які не платять інвесторам (вже перестали виплачувати, але продовжують збирати гроші з інвесторів).
 3. Якщо hyip проект вже знаходиться в розділі «Скам» на інших відомих блогах, моніторах або в форумі mmgp.

Якщо реклама в блозі замовлена ​​і оплачена, але хайп проект перестав працювати або виплачувати гроші, пішли скарги інвесторів, то він переноситься в розділ «Скам» і його просування закінчується без повернення оплати за рекламу.

Навіщо адміну потрібна реклама хайп проектів?

Навіщо адміну потрібна реклама хайп проектів

Якісна реклама хайпів - запорука його успішного розвитку, постійного припливу інвестицій, підняття репутації серед широкого кола інвесторів (постійних і потенційних). Щоб багато почули про хороше хайп, необхідна постійна розкрутка і реклама на популярних і відвідуваних блогах, форумах, моніторингах хайпів і соціальних мережах, так як розвиток тільки через один канал не дасть необхідного результату і потік грошей в проект швидко закінчиться.

Не менш важливим фактором при розвитку є довга і стабільна робота самого хайпа, а також постійне живе спілкування з інвесторами (вже залученими і потенційними), тому адміну хайпа в міру можливостей бажано іноді писати коментарі до статті в блозі і самому (з описом планів на майбутнє , повідомляючи про новини в проекті і корисних для інвесторів тенденції в його розвитку).

Реклама і расрутка хайпів (як і будь-яких інших проектів) - невід'ємна частина развитиях і процвітання даних проектів, тому не варто на ній економити.

Тарифи по розкрутці hyip проекту?
Тарифи по розкрутці hyip проекту?
Як замовити рекламу хайпа?
Навіщо адміну потрібна реклама хайп проектів?