Розкрутка каналу youtube. Навіщо це потрібно блогеру?

  1. Розкрутка каналу youtube. Навіщо це потрібно блогеру?
  2. Що можна викладати

Привіт, дорогі читачі!

Раз вже на моєму блозі є рубрика про просування і розкручування, то опублікую кілька статей про сервіс YouTube.

Але для початку варто розібратися і пояснити початківцям блогерів, навіщо це може стати їм у нагоді.

Не секрет, що добре розкручений канал youtube може приносити чималі дивіденди своєму власникові. За умови, що його канал має постійних читачів (передплатників) і велика кількість переглядів.

Якщо ви відеоблогер, то тут все просто:

Постійно публікуєте нові цікаві відео (навчального або розважального характеру). Люди підписуються на ваш канал, кількість переглядів зростає і ви починаєте монетизувати відео за допомогою підключення реклами. А ось для чого це потрібно нам блогерам, давайте разбремся ...

Розкрутка каналу youtube. Навіщо це потрібно блогеру?

Якщо ви інтернет підприємець - інфобізнесмен або блогер і не ставите мету монетизувати канал, то знайте, що крім грошей розкрутка каналу youtube може приносити додатковий трафік на ваш сайт. А це ще один спосіб для просування або збільшення продажів.

Так як Google і Yotube - це тепер одне і теж, то і відео по ключових запитах з'являється в Гуглі вище сайтів по тим же ключовими словами.

Тому, іноді набагато простіше просунути в топ пошуку не статтю, а відео з цієї тематики.

Наведу приклад: Я написала статтю "Як повернути старі візуальні закладки яндекс для Google Chrome" , Оптимізувала її ... Але цей блог ще відносно молодий, і вивести статтю в топ пошукових систем, поки практично неможливо (навіть по низько-частотним запитам).

Хоч в статті і було все наочно пояснено - я все таки вирішила записати відео з даної теми (скрінкасти). І ще більш наочно виконала всі, описані в статті дії, на відео з закадровим коментарями. Виклала це відео на свій канал youtube, оптимізувала його під той же ключовий запит, що і статтю.

І що ви думаєте. Відео стали знаходити люди набагато швидше, ніж статтю. А вже після перегляду заходити за посиланням на блог і залишали подячні коментарі.

Хтось знаходив відео з пошуку на Ютубі. А на другому місці - був трафік з пошуку Гугл, так як ключовому запиту моє відео потрапило в топ.

Відвідуваність блогу збільшилася майже в два рази.

І це приклад тільки одного відео. Уявіть перспективи розвитку свого блогу, якщо розкрутити як слід ще і канал youtube.

Що можна викладати

Навіть якщо ваш блог не пов'язаний безпосередньо з відео контентом, то завжди можна зняти скрінкасти (це запис з екрана монітора). Або давати якісь поради по вашій тематиці, стоячи перед камерою.

Припустимо ви ведете блог про кулінарію. Чому б не завести канал на Youtobe і не публікувати відео про те, як приготувати соус або просто розповідати на камеру маленькі кулінарні хитрощі.

Якщо ви ведете серйозний блог типу програмування або SEO, то формат скрінкасти для вас буде в самий раз.

По-перше, ви знаходите свою цільову аудиторію з іншого величезного джерела. Можливо тих, хто більше любить дивитися, ніж читати статті. Але тим самим і в цій аудиторії у вас є шанс стати популярним. Чому б цим не скористатися.

По-друге, за допомогою нових відео ви можете рекламувати свої послуги, інфотовари, нові тренінги тощо

По-третє, коли ви заливаєте відео на Youtube, не забувайте додавати його і до ваших статей на блозі.

Чи отримуєте ще кілька плюсів:

* Швидше завойовує довіру своїх читачів, адже ні можуть чути ваш голос або спостерігати вас особисто.

* Покращуєте поведінкові фактори на своєму блозі. Адже статтю можна прочитати швидко і закрити вкладку. А якщо в кінці статті є відео, записане автором, то великий шанс, що відвідувач затримається ще на кілька хвилин для перегляду.

Сподіваюся, я вас переконала в тому, що розкрутка каналу youtube дуже корисна для блогерів. І нехтувати цією можливістю не варто.

*** Хочете стати супер професіоналом в Youtube і заробляти на цьому? - тоді вам сюди.

А ви вже завели свій канал на Youtube? Поділіться в коментарях.

У наступних статтях я розповім про деякі важливі моменти, які допомагають просуванню каналу Youtube, тому раджу підписатися на оновлення.

З повагою, Яна Ходкіна

Навіщо це потрібно блогеру?
Навіщо це потрібно блогеру?
Хочете стати супер професіоналом в Youtube і заробляти на цьому?
А ви вже завели свій канал на Youtube?