Розкрутка Twitter і Instagram: сервіс просування Seo-Tweet

8,151 Переглядів

Креативна студія Awento - це повний цикл послуг для таких сервісів як Twitter і Instagram: продаж розкручених акаунтів, розкрутка twitter вашого облікового запису, збільшення кількості фоловерів, ретвіти, лайки, додавання в списки і в обране Креативна студія Awento - це повний цикл послуг для таких сервісів як Twitter і Instagram: продаж розкручених акаунтів, розкрутка twitter вашого облікового запису, збільшення кількості фоловерів, ретвіти, лайки, додавання в списки і в обране. Крім цього студія пропонує розкрутку в Facebook і Одноклассниках.

Зараз на даному ринку послуг є багато компаній які пропонують розкрутку акаунтів в соціальних мережах. Але чим же відрізняється студія Awento від їй подібних? Спочатку студія заявляє про індивідуальний підхід до будь-якого замовника і високій якості обслуговування. Далеко ходити не треба - є схвальні відгуки задоволених клієнтів, які скористалися - а дехто і не раз - послугами студії з просування. Що ще? Вони завжди онлайн, а це далеко не мало важливо, коли потрібно терміново достукатися-додзвонитися до саппорта, іншими словами до служби технічної підтримки.

Також студія гарантує замовнику повну анонімність і те, що вас в кінцевому результаті не забанити. Але все-таки їхня фішка в іншому: в швидкості виконання поставлених завдань. Розкрутка Instagram, а саме набір тисячу фоловерів у них займає 1 годину, 7500 - 2 години, анфолловінг всіх - 1 година, при тому, що всі користувачі не боти, а живі люди і лайкають у відповідь!

Але і це ще не все. Як і у будь-якої солідної студії з просування у них є свої знижки, бонуси та акції. Наприклад в Твіттері купити фоловерів в розмірі 1000 коштує 150 рублів 1000 ЖИВИХ фоловерів - 600 рублів, а 1000 Русское фоловерів коштує 250 рублів. Але як завжди оптом дешевше! Якщо 5000 фоловерів варто вже 500 рублів, то 10000 - 750 рублів і так аж до 2 мільйонів.

Ви ще роздумуєте, чи варто довірити просування вашого облікового запису професіоналам або зробити все це своїми руками? Ще раз прочитайте пост і прийміть правильне рішення.

Але чим же відрізняється студія Awento від їй подібних?
Що ще?
Ви ще роздумуєте, чи варто довірити просування вашого облікового запису професіоналам або зробити все це своїми руками?