SEO для стоматологічних сайтів: повний контрольний список

SEO для стоматологічних сайтів: повний контрольний список

Якщо ви, як і більшість лікарів-стоматологів, краще оцінюйте результати пошуку, щоб вони були помічені новими пацієнтами. Незалежно від того, чи бажаєте ви самі спробувати свої стратегії пошукової оптимізації (SEO), або бажаєте найняти професіонала, нижче наведено комплексний перелік ключових пунктів, які повинні бути частиною стратегії SEO стоматологічної практики:

Зробіть маленьку домашню роботу перед початком будь-якої фактичної роботи. SEO для стоматологічних сайтів не те, що ви хочете зробити на льоту.

 • Встановіть еталон. Зверніть увагу на те, де ви зараз перебуваєте, вказавши ключові аналітики, такі як рейтинги, відвідувачі сайту, конверсії (відвідувачі, які заповнюють форму), і показник відмов. Використовуйте безкоштовні аналітичні інструменти, такі як Google Search Console і Google Analytics, щоб краще зрозуміти ефективність роботи вашого стоматологічного веб-сайту та виміряти вдосконалення під час впровадження SEO. ( Натисніть тут читати наш блог про використання консолі пошуку на веб-сайті стоматолога.)
 • Визначте цілі. Найкращі практики стоматологічної практики диктують, що ваші тестові дані також повинні бути вікном у те, де ви робите добре, і які області ви можете поліпшити. Якщо ви хочете збільшити охоплення, відвідування сторінок, час на сторінці, зменшити показники відмов або покращити конверсії, зрозумійте свої цілі та визначте, як ви оціните успіх.
 • Оптимізація назв сторінок і метаописів. Назви сторінок і метаописи знаходяться в межах коду кожної веб-сторінки і мають бути унікальними для кожної сторінки вашого веб-сайту. Цей текст також відображається на сторінках результатів пошукової системи, щоб дати користувачам уявлення про те, про що ваш сайт.

Щоб оптимізувати назву сторінки та мета описи, додайте відповідні ключові слова та вкажіть місто та стан вашої практики в копії Щоб оптимізувати назву сторінки та мета описи, додайте відповідні ключові слова та вкажіть місто та стан вашої практики в копії. Зауважте, що заголовок сторінки має містити до 60 символів і метаописів у розділі 156.

 • Оптимізуйте вміст веб-сайту . Оптимізація вмісту вимагає балансу, що включає достатню кількість ключових слів у вашій копії для пошукових систем, а також звучання для читачів. Призначте певні ключові слова на кожній сторінці вашого веб-сайту та вкажіть їх у заголовках, абзацах, маркованих списках та у виклику дії сторінки.
 • Перевірте дані назви, адреси та телефону (NAP) у всіх онлайнових каталогах. Послідовність є ключовою. Переконайтеся, що контактна інформація веб-сайту відповідає всім вашим онлайн-каталогам, і навпаки. Це важливо, оскільки Google тріангулює цю інформацію іншими сайтами третіх сторін. Неточність інформації на різних веб-сайтах плутає Google і запобігає його ранжуванню веб-сайту в результатах пошуку.
 • Заявити про право власності на список Google My Business (GMB) та інші онлайнові каталоги .

  Локальний пошук є життєво важливим для вашої онлайн-маркетингової стратегії при впровадженні SEO для стоматологічних сайтів!

  Ваш список GMB повинен бути заявлений і підтверджений вашою стоматологічною практикою, щоб надати Google підтвердження вашого місцезнаходження. Це є критичним, оскільки Google використовує розташування та близькість як фактор ранжування, тому, коли хтось шукає стоматолога поруч з вами, ви будете виглядати вище, ніж хтось далі.

На додаток до заявки на свій профіль GMB, потрібно переконатися, що у вас немає двох профілів з однаковою або конфліктною інформацією На додаток до заявки на свій профіль GMB, потрібно переконатися, що у вас немає двох профілів з однаковою або конфліктною інформацією. Натисніть тут, щоб прочитати про видалення повторюваних списків .

Як тільки ви заявите GMB, повторіть подібний процес найкращі каталоги для стоматологів . Не забувайте забезпечувати відповідність з вашою практичною назвою, адресою та номером телефону.

 • Встановіть на веб-сайті підтверджений Вами список Google Maps. Незначний, але вражаючий крок. Вбудовування карти на ваш сайт допомагає Google підтвердити ваше справжнє місцезнаходження. Примітка. Цей крок має відбутися після того, як ви стверджуєте та підтверджуєте право власності на список Google Maps.

Стоматологічний SEO може бути складним - але, як мінімум, використання цих основних стратегій може допомогти вам почати з правої ноги Стоматологічний SEO може бути складним - але, як мінімум, використання цих основних стратегій може допомогти вам почати з правої ноги. Щоб дізнатися більше про поліпшення рейтингу вашого сайту в 2018 році, завантажте безкоштовну інформацію про місцевий пошук та покращення рейтингу, заповнивши форму нижче.