SEO на Prestashop: SEO Поради та оптимізація - CMS Encoder

 1. Запустіть Prestashop SEO
 2. Ключові слова для посилання на ваш магазин
 3. Оптимізуйте домашню сторінку Prestashop для SEO
 4. Оптимізуйте каталог продуктів для SEO
 5. Оптимізуйте теги та URL-адреси в Prestashop
 6. Тег заголовка
 7. Мета опис
 8. Спрощена URL-адреса
 9. Інструменти для посилання Prestashop
 10. Створення контенту для SEO
 11. Знайдіть фрілансера для своєї стратегії SEO
 12. Модулі Prestashop для SEO
 13. Google Analytics, автор Prestashop
 14. Prestashop SEO менеджер, по Onasusweb
 15. Prestashop Зміст HTML редактора, shoppresta
 16. І дублювати вміст?

Для електронного торговця посилання, природно як спонсорований, залишається першим бойовим конем, який виділяється від конкуренції або просто для придбання нових клієнтів! У цій статті ми розглянемо основні кроки, пов'язані з Prestashop SEO.

Запустіть Prestashop SEO

Ви прийшли для установки Prestashop на вашому сервері і вам вдалося налаштуйте тему Prestashop ? Вітаємо, все, що вам потрібно зробити, це звернутися до свого інтернет-магазину, щоб спробувати отримати природний трафік.

Попередження: Важливо мати уявлення про посилання, перш ніж почати цей навчальний посібник. Цей посібник не призначений для підготовки вас в природному SEO, але пояснити, як налаштувати Prestashop для оптимізації SEO.

Якщо у вас немає знань про SEO, ми настійно рекомендуємо працювати з нашими фрілансерами в Росії депонування проекту безкоштовно для економії часу та ефективності.

Для початку ми дізнаємося про кроки:

 1. Ключові слова для посилання на ваш магазин
 2. Оптимізуйте посилання на домашню сторінку Prestashop
 3. Оптимізуйте SEO свій каталог Prestashop
 4. Оптимізуйте свої URL-адреси
 5. Інструменти для SEO Prestashop
Для електронного торговця посилання, природно як спонсорований, залишається першим бойовим конем, який виділяється від конкуренції або просто для придбання нових клієнтів

Знайдіть кращого провайдера Prestashop для вашого проекту швидко і безкоштовно на Codeur.com

Знайти незалежного

Ключові слова для посилання на ваш магазин

Ваш сайт має на меті продавати продукти, тому важливо, щоб іменування цих продуктів і категорій було відправною точкою для відображення ваших ключових слів.

Оскільки занадто загальні терміни ніколи не дозволять вам повернутися до перших результатів, не варто вибирати в списку ключових слів унікальні терміни. Натомість спробуйте зосередитися на 2-3 асоціаціях ключових слів, щоб досягти довгих повторів хвоста.

Ви можете знайти найпопулярніші асоціації через пропозиції пошуку, інструменти в нашій список ресурсів SEO або в списках, створених за допомогою облікового запису Google AdWords.

Серед можливих асоціацій золотим правилом є: без помилкових обіцянок! Виберіть лише ключові слова, якщо вони дійсно відповідають вашій пропозиції.

Оптимізуйте домашню сторінку Prestashop для SEO

Вага домашньої сторінки (зазвичай) найсильніший для пошукових систем.

Перші зусилля з оптимізації ваших посилань доведеться туди йти, труднощі, звичайно, не перетворити їх на ялинку!

Тому не забудьте доглядати за описом продукту, прив'язувати посилання та додавати унікальний вміст, щоб спробувати отримати основний запит.

Також не забудьте заповнити теги alt ваших зображень.

Оптимізуйте каталог продуктів для SEO

Тут список ключових слів має сенс, оскільки він дозволить вам писати унікальні тексти, які будуть:

 • На відміну від ваших постачальників (щоб уникнути дублювання вмісту)
 • Адаптовано до того, що шукають користувачі Інтернету (відповідно до введених ключових слів)
 • Окремий вміст, наданий сайтам третіх сторін (порівняння цін, приналежність ...)

Таким же чином, заголовки листів продукту повинні бути достатньо точними, щоб бути унікальними.

Плануйте текст від 50 до 150 слів, зроблений з коротких речень, розміщуючи кожен продукт у його контексті використання, підкреслюючи його сильні сторони, і включаючи назву марки. (Скористайтеся цією назвою, щоб створити посилання на відповідну сторінку бренду, яка, наприклад, включатиме всі її продукти на вашому сайті.)

Також подумайте про користувача. Залучення трафіку з Google є гарним, зробити хочеться купити ще краще. Ваші описи повинні викликати реакцію серед відвідувачів, щоб поліпшити продажі.

Оптимізуйте теги та URL-адреси в Prestashop

На додаток до полів, пов'язаних з вмістом, видимим для користувачів Інтернету, які вже згадувалися, Prestashop пропонує для кожної сторінки продукту 3 параметри, необхідні для належної індексації ваших сторінок, на вкладці SEO SEO.

Тег заголовка

Поле "Тег заголовка" відповідає вмісту тега <title>, який відображається в результатах Google.

Це важливий елемент для позиціонування вашої сторінки двигунами. Тому необхідно заповнити цей тег ключовими словами, які відповідають вашому продукту, і набагато пряміше, ніж у назві продукту: ви можете безпечно видалити всі посилання.

Оскільки рекомендується не перевищувати 70 символів для цього тегу, Prestashop включає зворотний відлік зліва від поля, починаючи з 70.

Мета опис

Поле "Мета опису" також відображатиметься у результатах Google як текст вашої сторінки.

Це не має безпосереднього впливу на ваше позиціонування, однак, чим він більш доречний для користувача, тим більше буде запропоновано натиснути на посилання, тому ви зацікавлені в лікуванні вмісту цього тегу.

Окрім описових елементів вашого продукту, можна також включити дані, пов'язані з вашими послугами: акції, оплата доставки, допомога ... Цей текст - це перший контакт, який користувач має з вашим сайтом!

Так само, як і в полі "Тег заголовка", кількість не може перевищувати 160 символів.

Спрощена URL-адреса

Нарешті, поле "Спрощена URL-адреса" дозволяє розміщувати ключові слова безпосередньо в URL-адресі сторінки продукту.

За умовчанням URL-адреса генерується з поля "Ім'я" вашого оголошення, замінюючи пробіли та символи з акцентами. Тим не менш, всі слів, що містяться в ньому (також називаються стоп-словами), не допоможуть вашому SEO і ненадовго подовжують вашу URL-адресу.

Таким чином, у вас є все, щоб отримати, видаливши ці невеликі зайві слова і включивши замість додаткових ключових слів, відповідно до поля "Тег заголовка", наприклад.

Ви можете заповнити це поле так само, як і інші, Prestashop піклується про роботу заміни пробілів і акцентованих символів.

Потім зауважте, що згенерований URL також буде містити перший рівень, розділений "/" відповідно до категорії, до якої додається ваша стаття, а також ідентифікаційний номер, який використовується для реєстрації вашого продукту в базі даних, безпосередньо перед введений текст.

Інструменти для посилання Prestashop

Тепер ви прочитали поради оптимізуйте свій SEO Престашоп, пора вжити заходів!

Створення контенту для SEO

Створення контенту для SEO

створення контенту для листів продуктів , категорії та метаси є важливим кроком для хорошого SEO.

Ми рекомендуємо використовувати Redacteur.com, щоб легко замовити всі ваші тексти. Послуга дуже конкурентоспроможна і дозволить Вам швидко отримувати Ваші тексти.

Знайдіть фрілансера для своєї стратегії SEO

Знайдіть фрілансера для своєї стратегії SEO

Codeur.com допомагає знайти вільні тисячі веб-професіоналів, які можуть виконувати ваш проект.

Якщо вам потрібна стратегія SEO, розширена оптимізація Prestashop, виправлення помилок і т.д. Не позбавляйте себе передусім! Запитайте наших Експерти Prestashop ,

Модулі Prestashop для SEO

Існують і інші оптимізації для хорошого SEO сайту, наприклад, використання парі, створення мапи сайту, або правильне використання тегів H1, H2 і H3.

За винятком використання екзотичного шаблону, ці різні функції інтегровані та реалізовані за замовчуванням у Prestashop, і ви вже маєте хорошу основу для посилання на сторінки вашого інтернет-магазину.

Проте деякі оптимізації, які бачили раніше, не завжди дуже прості у реалізації завдяки тому, що Prestashop пропонує.

Є багато модулів Prestashop для SEO і краще порівнювати і встановлювати лише основні засоби. Будь-які додаткові модулі, які впливають на швидкість доступу до вашого сайту.

Google Analytics, автор Prestashop

Google Analytics, автор Prestashop

Google Analytics дозволяє проаналізувати трафік вашого сайту і особливо, що надходить від результатів пошуку Google.

Цей модуль дозволить вам безпосередньо інтегрувати код відстеження Google Analytics на ваш сайт, а також безпосередньо до інтерфейсу адміністрування додавати основні показники, надані Google Analytics, адаптовані до вашої діяльності.

Після інсталяції цього модуля для його використання потрібно створити обліковий запис Google Analytics.

Prestashop SEO менеджер, по Onasusweb

Prestashop SEO менеджер, по Onasusweb

Це платіжний модуль Ви будете керувати заголовками тегів і описами створених сторінок, а також всіма іншими сторінками вашого сайту, для яких Prestashop не надає безпосередньо інструмент, наприклад, сторінки категорій або брендів.

Він також дозволяє створювати правила для створення цих тегів на основі інших полів. Наприклад, можна створити теги заголовків варіантів продукту, пов'язуючи їхню назву з назвою їхньої категорії.

Prestashop Зміст HTML редактора, shoppresta

Prestashop Зміст HTML редактора, shoppresta

Так само, як і для мета-тегів сторінок категорій або брендів, Prestashop не дозволяє додавати текст презентації до цих сторінок, що впливає на їх посилання.

Це платіжний модуль дозволяє зробити це просто.

І дублювати вміст?

І, нарешті, модулів існують спроби видалити дублікати вмісту з сайту.

Натомість вони орієнтовані на сайти електронної комерції з великою кількістю варіантів одного й того ж продукту (кольори або розміри), представлені як окремі продукти з окремими сторінками, і для яких вміст карт ідентичний.

Доцільно надавати різні варіанти продукту на одній сторінці і інтегрувати додаткові модулі, що дозволяють клієнтам вибирати ці варіанти, якщо це необхідно.

Тут закінчується підручник з оптимізації SEO Prestashop.

Дотримуючись цих порад, результати вашого природного SEO повинні почати рухатися трохи.

Ви можете задавати свої запитання в коментарях

І дублювати вміст?